העניין של רכישת ביטקוין עם Neosurf גבר בגלל העניין המוגבר בביטקוין בכללותו. במדריך זה אנו נראה לכם את האפשרויות הטובות ביותר שיש לכם כאשר אתם רוצים לקנות ביטקוין עם Neosurf. אך לפני שנכנס לתוצאות המחקר הנרחב שלנו, נעבור את מה שעליך לשקול בעת בחירת חילופי דברים, כמו גם היתרונות והחסרונות של שימוש ב- Neosurf כדי לשלם עבור ביטקוין שלך..

בוא נקפוץ לתוכו!

מה צריך לקחת בחשבון כאשר בוחרים חילופי דברים

עמלות

העמלות הקשורות לשימוש ב- Neosurf כאמצעי התשלום גבוהות יותר מאשר למשל באמצעות העברה בנקאית (ACH או SEPA) כאמצעי התשלום שלך. העמלות משתנות מחליפין להחלפה, ולכן זה משהו שיש להיזהר ממנו. אתה רוצה לסיים את העמלות הנמוכות ביותר האפשריות, כך שהרווח שלך בהשקעה בביטקוין לא ילך לאיבוד בעמלות.

תמיכה

החלפת כסף, או במקרה זה, ביטקוין יכול להיות מורכב בהתחלה. זוכר את הפעם הראשונה שניסית לשלם חשבון לבד? יהיו שאלות ובמקרה הגרוע, כמה זיונים בדרך לא משנה כמה קל להשתמש בפלטפורמה. אל תדאג, אם הבורסה קיבלה תמיכת לקוחות טובה הם יעזרו לך בכל השאלות או השגיאות המגוחכות.

אנו חושבים שתמיכה טובה היא חובה מכיוון שהיא מראה שהבורסה אכן דואגת ללקוחות שלהם, ולא רק רוצה להרוויח מהם כסף. הוכחו שכל החילופים ברשימה זו מציעים תמיכת לקוחות מעולה.

קלות שימוש

קלות השימוש היא גם גדולה אם אתה מתחיל. אתה לא רוצה להיכנס לבורסה מסובכת שקשה להשתמש בה ולהפקיד בה כסף. אנו מקפידים לעבור דרך הפלטפורמה ולדרג אותה על סמך כמה שהיא פשוטה וקלה לשימוש.

היתרונות של רכישת ביטקוין עם Neosurf

  • אם ברשותך כרטיס Neosurf ששולם מראש, אתה רוצה להשתמש בו, השימוש בו בביטקוין הוא השקעה חכמה
  • אם אתה רוצה להישאר אנונימי, תשלום עם Neosurf הוא אפשרות טובה שכן לא ניתן לעקוב אחר הכרטיס של מי זה
  • Neosurf מועדף בדרך כלל על ידי מי שלא רוצה למסור את פרטי הבנק שלהם באופן מקוון

חסרונות של רכישת ביטקוין עם Neosurf

  • העמלות מעט גבוהות יותר מאשר למשל העברה בנקאית או כרטיס אשראי
  • לא כמה אפשרויות שאפשר להחליף איתן

בסך הכל אנו חושבים כי Neosurf היא דרך טובה לרכוש Bitcoins באמצעות, אולם אם עדיין אין לך כרטיס Neosurf ששולם מראש, אנו ממליצים לך בחום לנקוט מסלול אחר כגון כרטיס אשראי / חיוב, העברה בנקאית או מזומן. לְהַפְקִיד.

החילופים הטובים ביותר שמקבלים כרטיס מראש של Neosurf

1. LocalBitcoins

LocalBitcoins היא לא בורסה כשלעצמה, היא יותר שוק שמחבר בין רוכשי ביטקוין למוכרי ביטקוין. באתר שלהם, תוכלו למצוא את כל המוכרים ואת הדירוג שלהם, כך שתוכלו בקלות להימנע מהנוכלים (אלה מוסרים במהירות מהפלטפורמה, אך מכיוון שכולם יכולים להירשם, הם בסביבה!). הקפד לבחור מוכר עם דירוג כולל גבוה ויהיה בסדר.

הבעיה היחידה ללכת ל- LocalBitcoins לקנות ביטקוין עם Neosurf היא שלא תמיד יהיו מוכרים זמינים שמוכרים ביטקוין לכרטיסי Neosurf. LocalBitcoins גובה עמלה של 1% על כל העסקאות, אך המוכר יוסיף גם עמלה קטנה עבור מכירתו באמצעות Neosurf..

התחל עם LOCALBITCOINS!

2. סירת ביט


באמצעות Bitboat ניתן לרכוש ביטקוין עם Neosurf באירופה. Bitboat מוכרת ביטקוין גם במזומן בבריטניה, איטליה, צרפת, בלגיה, קפריסין ורומניה, אם אתה מעוניין בכך. הם מציעים מגוון גדול של אמצעי תשלום, אולם המגבלות שלהם נמוכות למדי, רק 5,000 אירו לחודש, לא משנה באיזו אמצעי תשלום. שכר הטרחה שלהם עבור Neosurf הוא סטנדרטי, אך בשיטות תשלום אחרות, הם נחשבים גבוהים על סמך הסטנדרטים האירופיים.

אנו ממליצים על Bitboat עבור Neosurf, אך עבור סוגים אחרים של אמצעי תשלום, אנו ממליצים לך לבחור משהו אחר.

התחל עם BITBOAT!

3. פאקספול

Paxful הוא, כמו LocalBitcoins, לא בורסה אלא שוק. אם לא מצאת מזל לקנות ביטקוין בכרטיס Neosurf ב- LocalBitcoins, נסה לבדוק אם ישנם מוכרים זמינים ב- Paxful במקום זאת.!

קל להשתמש ב- Paxful ותוכלו לראות את היסטוריית הדירוגים והדירוגים לפני שתחליטו אם ניתן לסמוך עליהם או לא.

התחל עם פגע!

4. מטבעות

חברת Coinhouse, שהוקמה ומופעלת על ידי Ledger, שעומדת מאחורי ארנק הביטקוין המוביל בשוק, היא אפשרות בטוחה וקלה באמת לרכוש ביטקוין עם Neosurf. ל- Coinhouse עמלה של 17% על רכישות בכרטיסי Neosurf, שזה ממש גבוה, אך אם אין לכם אפשרות אחרת לשיטת תשלום, זו אפשרות טובה. עליך להגיש את תעודת הזהות שלך ל- Coinhouse כדי שלא תוכל להישאר אנונימי, מה שמביס את אחת המטרות של שימוש בכרטיסי Neosurf לשלם באמצעות.

בסך הכל החלפה קלה וטובה, אך העמלות מעט גבוהות מכדי להתחרות מול LocalBitcoins, Bitboat או Paxful על המקום הראשון. אנו ממליצים על Coinhouse לכל מי שלא מרגיש שהאפשרויות שלמעלה נראות אופציונליות.

התחל עם מטבעות!

סיכום

אנו מקווים שמצאת את ההדרכה שלנו במציאת הדרכים הטובות ביותר לקנות BTC עם כרטיסי Neosurf מועילים. כעת עליכם לקבל את ההחלטה הסופית, לא משנה מהי ההחלטה שתקבלו מבין 4 האפשרויות הללו, אנו בטוחים שתהיו מרוצים. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector