סקירה מפחידה – הדעה הכנה שלנו

“לתת לאנשים עובדים פלטפורמה פשוטה, הוגנת ובטוחה לסחר בערך העבודה שלהם. לעתים קרובות הבעיות הגדולות ביותר שלנו סובבות סביב כסף, להרוויח אותו ולהעביר אותו. אנו מחויבים לפתוח את כוחם של אנשים על ידי בניית פלטפורמת לוגיסטיקה של עמיתים לעמיתים בתשלום. פאקספול הוא PayPal Uber והוול סטריט של העמים. “

בדיוק כפי שנבדקו בעבר Changelly ו- CEX.IO, אנו נלך לעומק גם על חילופי Paxful, שם נחקור חלקים ואזורים שונים שבהם זה עשוי להיות חשוב לך כמשתמש וכיצד תוכל להשקיע את הסחורות היקרות שלך בצורה הנכונה בסקירה מפחידה זו.

התחל עם פגע

רקע של פאקספול

סקירה מפחידההחברה, שהוקמה בארה”ב, הוקמה במהלך שנת 2015 על ידי קבוצת מפתחים שביקשה ליזום וליצור שוק עמיתים לעמית, שאיפשר לסוחרים (קונים ומוכרים) לתקשר לאחר הצבת הזדמנויות מסחר שונות. הצוות הפועל למען הכוונה של Paxful לייצר ולתמוך בפלטפורמה פשוטה, שוויונית ובטוחה המאפשרת למשתמשים לבצע ערך עסקי..

האתר מתפקד כפלטפורמה לוגיסטית של עמיתים לעמיתים של תשלומי עמיתים ומסייע לעסקאות ביטקוין המקבילות לאופן שבו eBay מקדם את המסחר בסחורות יומיות. האתר מתנהל כבורר או כמתווך בין צדדים שמסתקרנים ומייצר מרחב למשתמשים שלו לקשר או לתקשר בצורה יעילה.

נראה כי Paxful היא בחירה ידועה לאפשר סחר בביטקוין מכיוון שהאתר מספק חוויה ידידותית למשתמש, ומציע גם מערכים מרובים של אמצעי תשלום שונים שנמצאים או זמינים באינטרנט. אפשרויות תשלום שונות כוללות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או חיוב, PayPal, MoneyGram ו- Skrill.

מאותה סיבה, יחד עם שיטות אלה, משתמשים יכולים להחליט ולבחור לבצע רכישות על ידי ניצול כמות רב של כרטיסי מתנה כגון אמזון ו- iTunes. כל האפשרויות הללו מאפשרות ל- Paxful להיות אתר מתאים למסחר (קנייה ומכירה של ביטקוין) עם עסקאות מרובות.

איך זה עובד?

על מנת להתחיל להשתמש ב- Paxful, המשתמשים יכולים להגיע לאתר ולבחור בקלות כל כמות ביטקוין שהם מעוניינים לרכוש יחד עם המטבע המקומי, סכום הביטקוין יוצג על המסך לאחר כניסה לשלבים הקודמים..

ממשיכים הלאה, לאחר יצירת חשבון; המשתמשים רשאים לפנות למוכרי ביטקוין זמינים באופן מקוון. חפש קטגוריות המהוות פשרה נפוצה ופתוחה של סוגי מטבעות שונים יחד עם אמצעי תשלום שונים.

בעקבות זאת, משתמשים יכולים לסקור את כל ההזמנות שבוצעו ונפתחות בהן; מספרים רבים של ספקים יהיו נגישים. לכן ניתן להשיג את הספק המקובל ביותר על ידי הצגת שיטות תשלום מקובלות שונות, סכומי הזמנה מינימליים ומקסימליים, כמו גם את המחיר. משתמשים יכולים גם לצפות בדירוג משוב של מוכר, כמו גם את היסטוריית החשבון על מנת להסדיר את התאמתם.

כאשר המשתמש מחפש ומחפש ספק מתאים, זה כנראה להתחיל עסקאות על ידי בחירת האפשרות “קנה”. לאחר מכן חובה להחליט על הסכום שהמשתמש ירצה לרכוש ובכך לסיים אותו. זה יוביל לפתיחת שירות נאמנות ולאפשרות צ’אט שתגרום למשתמש לתקשר חזיתית עם המוכר ובהמשך לדון בפירוט לגבי הסחר..

לאחר שהסחר נפתר והמשתמש מסיים את התשלום בהתאמה, הוא / היא יכולים ללחוץ על “סמן בתשלום” ולהחזיק בהעברת הביטקוין לארנק ה- Paxful של המשתמש. כאשר הדבר נעשה, משתמשים יכולים לנצל את השימוש בביטקוין בכל דרך אפשרית.

למשתמשים המבקרים באתר ולא יצרו חשבון תוצג אז חלופה או שיטה אחרת לרכישת מטבעות. לאחר בחירת המטבע והסכום המסוים שהם יבחרו לרכוש, המבקרים יכולים לעקוב אחר ההוראות המתוארות בכדי לייצר את הרכישה באופן מלא ומוצלח..


ביטקוין שנרכש באמצעות Paxful הוא חוויה קלה למדי. יתרה מכך, האתר מספק למשתמשיו מגוון רחב של דרכים לשלם, מעבר לכך, האתר אינו גובה עמלות כלשהן ככאלה ישירות מהקונה בעת רכישת הביטקוין מהם. מנגד, המשתמש ייגרם בתשלום שיוחלט ונבחר במיוחד על ידי המוכר. עמלה זו עשויה להיות תלויה מאוד בהתאם לשיטת התשלום בה נעשה שימוש. חיובים יקרים מאוד יכולים לנבוע גם מתשלום בכרטיס מתנה

לעוסקים שנצפו באתר מוטל עמלה בשיעור של 1% ובו יש גם “דמי כרייה” דמי שיש לשלם על ידי הסוחר כאשר ביטקוין מועבר מכתובת מסוימת לכתובת אחרת. בהשוואה ל- Localbitcoins; Paxful מתנהלת כשוק עמית לעמית ומנצלת גם תכונות עיקריות רבות בהן מנסים ומבטיחים רמה גבוהה של שימושיות..

למה פאקספול?

 • ללא עמלות סוחר: סוחרים משלמים 0% על כל המכירות. חלקם של שיעורי המחירים נלקח מהמוכרים.
 • שוק ענק חדש:  קבל כניסה ל -2.5 מיליארד האנשים האומללים שאין להם גישה לשירותים פיננסיים בעולם.
 • אין חיובים חוזרים: מוכרים מגנים על סוחרים מכל סוג של סיכון.
 • מאובטח ומהימן: השתמש באסימון מאובטח על מנת להגן על המשתמשים מפני התקפות סייבר.
 • תמיכה רדיקלית: תמיכת לקוחות זמינה בכל רחבי העזרה למשתמשים מדי יום.

יתרונות

 • קלות שימוש
 • מגוון רחב של אפשרויות תשלום
 • דירוגים מבוססים היטב
 • אפשרויות מרובות לקבלת החלטות

חסרונות

 • צריך להיות ערני וערני להתקפות סייבר ולכל נושא אחר
 • נראה שתמיכת הלקוחות איטית יותר ממה שהטיפו
 • עמלות גבוהות שגובה האתר

תכונות עיקריות

Paxful מאפשרת לקונים ומוכרים לבצע עסקאות באמצעות מגוון פנומנלי של אמצעי תשלום. אלו כוללים:

 • פיקדונות במזומן
 • כרטיסי אשראי וחיוב
 • כרטיסי ברכה
 • גרם של כסף
 • העברה בנקאית לאומית
 • פייפאל
 • ווסטרן יוניון

האתר גם משלב תכונות רבות שנועדו לסייע ולהבטיח מסחר בטוח יותר:

 • בטיחות הכספים – Paxful מייצרת ארנקים שישמרו כספים כאשר המשתמש נרשם לחשבון. ארנק זה עובד בצורה יעילה במטרה לאחסן ולהעביר כספים באתר. השרתים של Paxful מנוטרים ומתוחזקים ביחס למפרט הבנקאות שנמצא בשיאו מבחינת אבטחה.
 • אימות גורמים 2 – על מנת להבטיח ביטחון; ארנקים יצטרכו סיסמאות מורכבות ואימות דו-גורמי. הרשמה ל- 2FA מסייעת בסיוע למשתמשים בארנקים להגנה ותומכת בשכבת הגנה נוספת מפני התקפות סייבר במיוחד האקרים.
 • שירות נאמנות – ככל שמשתמשים סוחרים באתר, כל הכספים נצמדים בפקדון עד שצדדים משני הצדדים יאשרו אם כל חלקי העסקה. זה מתפרש כשיטה להגנה על סוחרים ולאפשר זרימה חלקה יותר של עסקאות.
 • דירוגי מוניטין – על סמך הפעילויות, כל הסוחרים מקבלים דירוג, בנוסף; דירוגי משוב, היסטוריית המסחר נעשים פתוחים וצפויים לציבור.
 • צרכן תמיכה – מערכת התמיכה של Paxful פועלת כהנחיה מובנת בה לצוות התמיכה בדרך כלל זמן תגובה מהיר. למשתמשים יש אפשרות ליצור קשר עם צוות התמיכה באמצעות מגוון אפשרויות כגון הודעה ישירה, דוא”ל, טלפון ומדיה חברתית.

יש לציין כי Paxful נותרה אפשרות בעלות נמוכה בשל חיובי העמלה הנמוכים שלה. אם כי ביחס ל- Localbitcoins, הספקים באתר גובים יותר ביטקוין בהשוואה לבורסות ריכוזיות ידועות יותר באופן כללי..

בשוקי עמיתים לעמיתים, המוכרים בוחרים לעיתים קרובות לייצר רווח על ידי הגדלה מתונה של מחירי המכירה שלהם. בדרך כלל, ספקים מתקדמים לקראת הסיכון של מכירת ביטקוין למשתמשים שונים שעשויים לנסות להתחיל בהחזר חיוב (באמצעות אשראי / כרטיס חיוב או PayPal), בגלל תוצאה זו; המחירים הועלו הרבה יותר גבוה על הפלטפורמה כך שהסיכון מוחלש.

דברים שיש לקחת בחשבון

Paxful מתנהלת כמרכזית ביטקוין מבוזרת וזה חיוני לכל המשתמשים לשלב אמצעי בטיחות ונהלים ספציפיים בעת שהותם באתר על מנת ליצור חוויה של מסחר ללא כאבים. האתר יצר ופיתח דירוג טוב כמקום מכובד למסחר (קנייה ומכירה) של ביטקוין; אף על פי, המגוון הרחב של אפשרויות ההסדר הקיימות ב- Paxful פונה גם למספר רב של רמאים המתמקדים בהונאת סוחרים העובדים במקצועיות. כתוצאה מכך, זה בעיקר:

עקוב אחר תמצית פרופיל הספק ואמת אם הם מקובלים להתמודדות. במידת האפשר, חפש תמיד מוכרים עם חשבון מכובד ורשמי יחד עם דירוג משוב חיובי גבוה. יש לחוות חשבונות שנוצרו במשך שנה, עם דירוג מינימלי של לפחות 98%.

תקשר עם המוכר ובקש בקשה להחלפה דרך הפלטפורמה. חובה לא לנהל משא ומתן ולהקים עסקאות חיצוניות עם מוכרים מכיוון שהדבר מבטל את שירות הנאמנות ויוצר אפשרות להתרחשות. כמו כן, נציין כי מקפידים על התחברות דרך תיבת ההודעות Paxful ונמנעים מלשלוח הודעות באמצעות דואר אלקטרוני, נייד או SMS.

דאג לתאר דרישות ככל האפשר ולהדגיש את הנושאים שנמצאו. בדרך כלל, המחירים ישתנו בשיטות תשלום שונות שהמשתמש יבחר ויכולים להיות תלויים במידה רבה, לכן הקפידו לאשר מכרז מקובל.

החלט על אמצעי תשלום המספק רמות הגנה טובות. כרטיסי מתנה שנרכשו באמצעות מזומנים מעדיפים הרמאים מכיוון שקשה לעקוב אחריהם. אם משתמש נתקל בסוגיות כלשהן לאחר שימוש בכרטיס אשראי או חיוב, PayPal, או אולי אפילו העברה בנקאית, תהיה לו / היא שכבת אבטחה נוספת.

קשר עם תמיכת הלקוחות ושימוש בפורום אם יש בעיות כלשהן או שיש לך שאלות לגבי מכרזים. למרות שזה אולי נראה שהתהליך כולו ישיר ופשוט למדי, זה תמיד סביר שמשתמשים יתמודדו עם בעיות כאלה. לכן, מומלץ לעשות שימוש במשאבים הזמינים.

ביקורות ציבוריות & דעות

Paxful היא אחת השיטות הלא פשוטות במטרה להשיג ביטקוינים והאתר מבטיח ביצוע עסקאות של מכירת-מכירה זמין ונגיש לכל מי שיש לו מחשב. עבור משתמשים ב- Paxful, אין דבר כזה מגבלות בקנייה ומכירה של מטבעות מכיוון שלמשתמשים יש את החופש המלא להחליט על כמות אימות הזיהוי שהם יכולים להשתמש במהלך העסקאות. אם הם שופכים אור רב יותר על Paxful, משתמשים רשאים לבצע רכישות שונות באמצעות מגוון עצום של אפשרויות התשלום הקיימות כיום.

חלק ניכר מהתובנות המושכות באתר נובעות מכך שהוא מאפשר גמישות רבה לגבי התשלום. אך כאשר המשתמש משתמש באתר, חשוב לציין שיש באתר קונים ומוכרים מושחתים ושקריים שהאג’נדה העיקרית שלהם היא הונאת סוחרים שהם לגיטימיים..

זהו החיסרון העיקרי בשימוש באתר וצוות הליבה שעומד מאחורי Paxful מבטיח תמיכת לקוחות נרחבת, יתרה מכך, הצוות משקיע מאמצים בקטע פורום ומשאבים שמבטיח למשתמשים לקבל הודעה ולעדכן על כל המתרחש באתר..

עבור משתמשים המעוניינים לסחור בביטקוין תוך שימוש בשירותי תשלום כגון PayPal, MoneyGram ו- Skrill, Paxful היא האופציה הנעלמת. כמו כן, על מנת לנצל גמישות רבה יותר בשיטות התשלום, המשתמשים צריכים להיות מוכנים לשלם מעבר למחירים בשוק, מכיוון שהמוכרים בוחרים להטיל יותר על ביטקוין בהשוואה לבורסות המיינסטרים האחרות..

סיכום

Paxful היא שיטה מדורגת היטב עבור אנשים לסחור בביטקוין ועדיין נשמרת כאופציה רב-תכליתית עבור משתמשים רבים בקהילת הביטקוין. האתר מספק הזדמנויות קנייה למשתמשים שבדרך כלל אינם בר מזל לרכוש ביטקוין.

כתוצאה מכך, זוהי בחירה מומלצת הן לסוחרים חדשים והן בעלי ידע ובעל ניסיון רב יותר. למרות זאת, משתמשי Paxful צריכים להיות מסוגלים להבין ולהבטיח להשתמש בכל המשאבים הדרושים על מנת לאמת ספקים ולפעול בדרכים שיבטיחו הגנה ובטיחות בכל עת..

התחל עם פגע

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map