סקירת קיר המטבעות – איך הם בולטים

אם יש לך אפילו עניין זעיר יותר במעקב אחר תוכניות השקעה פיננסיות פוטנציאליות או שאתה נוהג בכלל להישאר מעודכן בכל ההליכים הנוכחיים בעולם, אין ולו סיכוי שאולי פספסת את המפואר והפתאומי פופולריות שחוו Bitcoins.

נחשב נרחב כקריפטוגרפי, הביטקוין החל להכות גלים כבר בשנת 2009, כאשר הוא הושק כאמצעי לפשט עסקאות מקוונות והוצג כמטבע המקובל באופן כללי כדי לחולל מהפכה באופן שבו העסקאות המקוונות פועלות..

למרבה הצער, זה לא ממש עמד בכל ההייפ ודי מהר, נמוג לאנונימיות. אבל הסיפור של ביטקוין עדיין לא הסתיים. כמעט עשור לאחר מכן, ביטקוין החזיר מרהיב. בזמן שהם טיפסו בחשאי על סולם המטבעות, כמעט שלא הבחינו באוכלוסייה הכללית, בשנת 2017 הם שברו את כל השיאים כאשר נגעו בשיא כל הזמנים של 19,783.06 $..

כאשר המשקיעים נכנסו לטירוף ואנשים מסוימים שהתמזל מזלם שהשקיעו במטבע בשנת 2009-10 מצאו סיבות ענקיות לחגוג, העולם ראה איזה כוח חסר תקדים התברר כי ביטקוין היה.

בסקירת Wall of Coins זו נעמיק יותר במה הם Wall of Coins ואיך הם בולטים, אך ראשית, תדרוך!

סקירת קיר המטבעות: תמצית

סקירת wallofcoinsעם עליית כוחם של ביטקוין, עלה גם הצורך בפלטפורמות יעילות שיכולות לאפשר למשתמשים מכל רחבי העולם להתמודד בביטקוינים ולמעשה להשתמש בהם לביצוע עסקאות. מטבע הדברים, נראה כי מספר פלטפורמות ויישומים כאלה צצו, כאשר אחת מהן היא Wall of Coins.

Wall of Coins הוא שירות חליפין הפונה רק לביטקוינים ומאפשר ללקוחותיו לקנות ולמכור את המטבע הקריפטוגרפי על ידי חיבורם ישירות לצד שכנגד. הערוצים המשמשים את וול המטבעות הוצגו כבטוחים ואמינים עד תום, בעוד שהשירות עצמו נוח וקל לשימוש..

חלק מהתכונות העיקריות של Wall of Coins שהיא שיווקה עצמה היו במקרה של דמי עסקה באפס אחוז, ממשק API ולבסוף העובדה שיש להם עתודות אחסון קר לאחסון המטבעות שלך..

לא משנה אם אתה קונה מנוסה של מטבעות קריפטוגרפיים או שאתה עומד לבצע את הרכישה הראשונה שלך. קיר המטבעות פונה לכולם. אם אתה אכן קונה מנוסה, תגלה שיש לך הרבה אפשרויות לבחון ומספר אפשרויות תשלום כדי לתדלק את העסקאות שלך..

עבור אלה שהם חדשים לחלוטין בכל התהליך, קיר המטבעות באמת מצפה למשהו נהדר. יש להם מערכת SMS שהיא די ייחודית כשלעצמה ומנחה את הקונה בפעם הראשונה בכל מה שנדרש כדי לבצע רכישה וגם נותנת המלצות שימושיות בהן תוכלו לעקוב כדי לקבל את השירות והמוצר הטובים ביותר עבור הכסף שלכם. זו בדיוק הסיבה שבגללה וול המטבעות הוא בחירה מצוינת עבור קונים בפעם הראשונה שמעוניינים להוציא את מזומם על ביטקוין.

מה לחפש

ראשית, לפני שאנחנו בכלל מתחילים לתת לך ניתוח מעמיק של מה זה קיר המטבעות וכיצד הוא מצליח לעשות את מה שהוא עושה, יש צורך גדול להבין מה זה שהופך שירות חילופי ישן רגיל לאחד של אותם צמרת השורה וכלים חזקים אך מפושטים שנדמה שכולם מדברים עליהם. בעיקרון, עלינו להבין מה הופך שירות מעולה להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים.

ראשית, כמו בכל שירות מעולה, קלות השימוש היא חובה. אחרי הכל, מה טוב שירות עם כל התכונות העדכניות ביותר ופונקציונליות מטורפות שאפשר לחשוב עליהם אם זה אפילו לא יאפשר ללקוחות לגשת אליהם בלי הרבה טרחה.?

שנית, עבור שירות החלפת מטבעות טוב, חייבים להיות מסוגלים לבחור ממגוון טוב של אמצעי תשלום. לא לכולם נוח לבצע תשלומים באמצעות כרטיס אשראי, או העברות חשבון ישירות למשל. אלא אם כן יש להם מגוון טוב של אפשרויות תשלום, נתח טוב מהבסיס הצרכני שלהם נשאר לא מרוצה.


בנוסף, על שירות החלפה טוב להיות בעל תוכנית תשלום משתלמת, כלומר, עליהם להציע תעריפים סבירים על כל מיני אפשרויות תשלום ומטבעות קריפטוגרפיים. לבסוף, אינך יכול לדבר על שירות טוב מבלי להזכיר את הצורך בצוות שירות לקוחות כוכבי. אלא אם כן תלונות הלקוחות לא יטופלו לכל המוקדם, אין שום סיבה שהם ימשיכו לחזור לפורטל המודאג..

תשלומים ורכישות

קיר המטבעות די גמיש במובן שהוא נותן למוכר חופש מוחלט לקבל את כל צורת התשלום שהם רוצים. לעומת זאת, הקונים צריכים להתייעץ בספר ההזמנות שזמין בכדי לבדוק האם אמצעי התשלום המועדף עליהם מקובל על המוכר.

מה שעושה את קיר המטבעות נהדר הוא שהוא נותן למוכר מגוון מגוון אפשרויות תשלום לבחירה. הם יכולים לקבל תשלומים בפיקדונות במזומן או להתקשר לתשלומי כרטיס אשראי או חיוב. אפילו העברה ישירה של חשבון היא אפשרות. עם זאת, לאחר שנקבע אמצעי התשלום על ידי המוכר, על הקונה לדאוג לכך ולבצע את התשלום רק כפי שצוין על ידי המוכר..

סטטיסטית, בדרך כלל מעדיפים המוכרים לבחור בפיקדון פשוט במזומן, שנראה גם כאמצעי התשלום המועדף ביותר על הקונים. פיקדונות מזומנים אלה גוררים כי על הקונה ללכת פיזית לבנק ולהפקיד פיקדון עבור הסכום המוסכם בחשבון המוכר.

לאחר שהמוכר מקבל את הסכום בחשבונו, עליו לחזור לפורטל ולהודות על השלמת התשלום. לאחר קבלת האישור, רק לאחר מכן המספר הנדרש של ביטקוינים נזקף לחשבון הקונה.

איפה זה עומד

אם תשווה את Wall of Coins עם שירותי בורסה פופולריים אחרים בשוק, תגלה שהוא אכן משתלם די טוב במספר תחומים. בעוד ששירותי חליפין אחרים כמו BitQuick ו- LibertyX גובים עמלה של 2% ו- 1.5-8% בהתאמה עבור כל בורסה שנעשית באמצעות שירותיהם, Wall of Coins גובה ממך רק 1% עמלה על כל אחת מהעסקאות שלך..

תכונה נהדרת נוספת ההופכת את Wall of Coins לבחירה מצוינת היא העובדה כי לא נדרשים לבצע תעודות זהות, בעוד שרוב שירותי החליפין המובילים האחרים מחייבים את לקוחותיהם לספק תעודה מזהה. בעוד ש- BitQuick ו- LibertyX לא יאפשרו לך לבצע עסקאות ללא תעודה מזהה, LocalBitcoins עשוי גם לדרוש ממך לספק תעודת זהות במקרים מסוימים. עם זאת, תכונה זו הופכת את וול המטבעות גם ליעד רגיש להונאות והופכת אותו לפלטפורמה אידיאלית לביצוע עסקאות בלתי חוקיות..

מבחינת טווח השירות, נכון להיום הוא פועל בסך הכל ב -12 מדינות, כאשר חלקן בין השאר הן ארה”ב, בריטניה, אוסטרליה, ברזיל, גרמניה, מקסיקו ופולין. בהשוואה זו לבורסות פופולריות אחרות, אתה מגלה שלמרות ש- LocalBitcoins זמין בכל רחבי העולם ומושיט תמיכה כמעט בכל מדינה אחרת, BitQuick ו- LibertyX נגישים ופועלים רק בתחומי ארצות הברית של אמריקה..

הבנת מגבלות והגנה על פרטיותך

Wall of Coins רשמית לא מגבילה את כמות הכסף שתוכלו להוציא על עסקאות ביטקוין. אתה יכול לקנות אותם כמה שתרצה, או כמה שאתה רוצה. ובכל זאת, המלכוד כאן הוא שכדי שתשקיע בענק ויבצע רכישות גדולות, על המוכר תחילה להסכים לבצע מכירה גדולה, שבדרך כלל לא מתרחשת בפלטפורמה..

כך שבדרך מסוימת, הקונים מוגבלים על ידי האפשרויות המוצעות על ידי המוכרים. אם תהיה הצעה של מוכר לסכום שהוא מצפה לקנות אותו, הם יוכלו לבצע את הרכישה. אחרת, הם פשוט צריכים לחכות שההצעה הנכונה תגיע.

נראה שפרטיות היא די מהמעלה הראשונה על קיר המטבעות, שכן כל מה שאתה צריך לבצע עסקה הוא מספר טלפון. בעוד ששירותי חליפין אחרים עשויים לבקש פרטים אינטימיים יותר כגון העתק של תעודת הזהות שלך, פרטי יצירת הקשר שלך ועוד, Wall of Coins אינו פועל בהתאם למדיניות זו..

הם אפילו לא דורשים את הכתובת שלך במפורש, אלא רק מבקשים אותה מכיוון שהם צריכים לחפש בנקים שכנים. למעשה, במקום לתת להם גישה למיקום שלך, אתה יכול אפילו לבחור פשוט להזין את המיקוד של האזור שלך באופן ידני כדי למזער את הסיכוי להפרת מידע או לפגיעה בפרטיות שלך..

זְרִיזוּת

המהירות שבה העסקאות עובדות על קיר המטבעות לא משאירות על מה להתלונן. העסקאות כמעט מיידיות וברגע שהתשלום מתבצע על ידי הקונה, לוקח למטבעות לא יותר מ- 15 דקות עד שהמטבעות משקפים בחשבונם..

עם זאת, הכוח לאשר את תשלום הקונה מוטל על המוכר, וזו הסיבה שעסקאות מסוימות עשויות לדרוש פרקי זמן ארוכים יותר להשלמה. כפי שהוסבר קודם, וול המטבעות ישחרר את מספר המטבעות הרלוונטי לחשבון הקונה רק לאחר שהם בטוחים שהתשלום בוצע במלואו והתקבל על ידי המוכר..

והדרך היחידה שהם יודעים זאת היא אם המוכר עצמו מכיר בתשלום ששילם הקונה בפורטל.

שְׁקִיפוּת

לא משנה כמה שירות או מוצר נהדרים, לקוח עדיין ירגיש מהסס להוציא עליו כסף, אלא אם כן הם מודעים לאופי החברה שמוכרת את המוצר או אפילו לאנשים שעומדים מאחורי החברה. זו בדיוק הסיבה שמותגים גדולים מרוויחים יותר כסף מאשר קטנים יותר מכיוון שהאנשים מודעים יותר ומסוגלים להזדהות יותר עם השמות הגדולים בשוק..

באשר לקיר המטבעות, נושא מסוים זה מעולם לא היווה בעיה משום שהם היו שקופים למדי בשירותיהם ומעולם לא ניסו למנוע מידע מלקוחותיהם. למעשה, חלק ניכר מהמידע אודות השירות, יחד עם שמות ופרטי יצירת הקשר של הבעלים מוזכר כראוי באתר לכל מי שקרא ויעבור.

פתרון בעיות

כל התכונות הללו שתוארו לעיל לא יסתכמו בכלום אם לוול המטבעות לא היה צוות שירות לקוחות מספק שיסייע לגבות הכל. למרבה המזל, הם עושים זאת.

כדי לספק שאלות, לקבל משוב או לקבלת סיוע כללי אחר, כל לקוחות השירות רשאים להתקשר למספר החיוג שלהם או אפילו ליצור קשר באמצעות תיבת צ’אט בשידור חי הזמינה בכל עת באתר עצמו..

בנוסף, שירות SMS ייחודי ומקיף מבטיח להנחות קונים חדשים כיצד לבצע רכישות ברגע שיירשמו לאתר.

פסק הדין

אם ביטקוינים ימשיכו להתבלט, כך גם שירותי החלפה ופלטפורמות עסקאות כאלה. ולא רק ביטקוינים צוברים במהירות רמות חדשות של כוכבים, עולם המטבעות הקריפטוגרפיים בדרך כלל נראים להרחיב ולהרחיב את אופקיו..

עם ההצלחה של ביטקוין שמשמש כזרז, מספר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים החלו לתפוס את תשומת לב הציבור בצורה נהדרת. וככל שכל אחד מהם שואף להשיג בולטות יותר מהאחר, הדבר היחיד שבטוח יגדל ויהיה גדול יותר הוא הצורך בסקירת Wall of Coins כאלה..

עכשיו, למרות שעשוי להיות מבלבל עבור המשקיע הממוצע להחליט על שירות טוב משלל האפשרויות הקיימות, וול המטבעות בהחלט הוכיחה את עצמה כאלטרנטיבה ראויה ופתרון משובח למי שמחפש פלטפורמה מקיפה אך נוחה עבורם. עסקאות מטבעות קריפטו.

מתחילים וסוחרים מנוסים כאחד יכולים להירשם כראוי לשירות ופשוט לתת לשירות עצמו להנחות אותך בזמן שאתה צופה במספר הרווחים שלך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map