כיצד להתקין ארנק ביטקוין – המדריך האולטימטיבי

כפי שהשם מרמז, ארנק ביטקוין הוא תוכנה וחומרה המשמשים לאחסון ביטקוין. זה מאפשר למשתמש לשלוח ולקבל ביטקוין ובעלות על היתרה. מבחינה טכנית, לא ניתן לאחסן ביטקוין בשום מקום, ומכאן שלכל כתובת ביטקוין יש קוד סודי המסייע למשתמש לעקוב אחריו בארנקו..

למה אתה צריך ארנק ביטקוין?

צורך בארנק ביטקויןארנק ביטקוין הוא ארנק דיגיטלי והוא חיוני להשגת ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. כמו שביטקוין הוא הגרסה הדיגיטלית, המבוזרת, של מזומנים, הארנק מקביל לארנק פיזי. חשוב לאחסן את המידע החשוב כמו המפתח הסודי כדי לגשת לכתובת הביטקוין ולבצע עסקאות.

על פי הצורך תוכלו לבחור בין סוגים שונים של ארנקים. לכל סוג ארנק יש סט משלו של יתרונות וחסרונות, העריכו אותו לפני שבוחרים את סוג הארנק. לאחר שבחרתם את סוג ארנק הביטקוין תוכלו לבחור בין הארנקים השונים.

ארבעה סוגים עיקריים של ארנקי ביטקוין 

  • שולחן עבודה ארנקים: הם מותקנים במחשב השולחני ונותנים למשתמש שליטה מלאה בעסקאות שלהם. הם מאפשרים למשתמש ליצור כתובות למשלוח וקבלה של ביטקוין ומסייעים לאחסון המפתח הפרטי שלהם. הארנקים השולחניים הפופולריים כוללים MultiBit, Bitcoin Core, Armory, Electrum וכו ‘.
  • Mשמן ארנקים: הם משמשים כדי להתגבר על הקשיים בארנקים שולחניים, שכן יש לתקן את המקום במקום אחד. האפליקציה בטלפון שלך עוזרת לבצע תשלומים מכל מקום באמצעות “מגע לשלם” על ידי NFC סריקת קוד QR. ארנק הביטקוין, Mycelium Bitcoin Wallet הם הארנקים הניידים הפופולאריים המשמשים כיום.
  • אינטרנט ארנקים: אפשר לך לגשת לביטקוין שלך מכל מקום, בדפדפן או בטלפון באמצעות חיבור לאינטרנט. עם זאת, החשש הבטיחותי היחיד הוא שמפתחות פרטיים יישמרו באופן מקוון. Blockchain ו- SpectroCoin הם ארנקי רשת פופולריים.
  • חוּמרָה ארנקים: הם עוזרים לאחסן את הביטקוין שלך במצב לא מקוון ובכך לספק רמות אבטחה גבוהות כדי למנוע שימוש הונא במטבעות שלך על ידי האקרים. הוא משתמש במפתחות פרטיים באופן אלקטרוני ומאפשר תשלומים. שני ארנקי החומרה הפופולריים ביותר כיום הם ספר חשבונות ננו ס ו- TREZOR.
  • אחסון קר: זהו ארנק לא מקוון המסופק לאחסון ביטקוין. באמצעות אחסון קר אפשר לאחסן את הארנק הדיגיטלי שלהם בפלטפורמה שאינה נתמכת על ידי האינטרנט, ובכך להגן עליו מפני שימוש זדוני כגון פריצה, גניבה ופגיעות אחרות שהמערכת נוטה לסבול ממנה. היתרון באחסון קר הוא בכך שהוא מספק מקום אחסון מאובטח לביטקוינים במקרה של חשבון קריפטוגרפי או ארנק בסכנה..

ארנקים לביטקוין לבחירה

1) ליבת ביטקוין

זה לא רק ארנק לבחירה אלא גם לקוח ביטקוין גדול ויש לו בולטות עצומה בענף. Bitcoin Core היא אפליקציית שולחן עבודה באתר הביטקוין הרשמי, bitcoin.org. המטרה היחידה היא לשלוח ולקבל כסף בארנק ולא מציע קנייה ומכירה. מאפיין המפתח הוא אבטחה והצפנה מתקדמים שמאפשרת האפליקציה המשתמשת במפתח פרטי לכל עסקה.

כל כוונות מרמה אינן יכולות לפגוע בכסף המאוחסן ובכך להפוך אותו לבחירה פופולרית מאוד. ההוספה לכך היא המבנה הפשטני והמפורט של כל החשבוניות שלך. עם זאת, נאמר כי Bitcoin Core הוא משמעותי וגוזל משאבים משמעותית מכל ארנק אחר.

2) תפטיר

Mycelium הוא אחד מארנקי האנדרואיד הפופולריים ביותר בזכות הפונקציונליות הגדולה והאבטחה הגבוהה שלו. זהו ארנק ביטקוין דטרמיניסטי היררכי, מה שאומר שהוא משתמש ב’זרע ‘ראשי כדי להשיג את כל כתובות הביטקוין העתידיות. זו אפליקציה שדורשת פחות תחזוקה ואפשר להתרגל בקלות לתכונות שלה. הוספת ארנק חדש או ייבוא ​​ארנק נעשה פשוט בממשק שלהם.

התכונה שמבדילה אותו מהשאר היא שמשתמש יכול להחליף ביטקוין עם משתמש אחר באמצעות מערכת מבוזרת בפונקציה הסוחר המקומי שלהם. כספים מועברים ישירות בין משתמשים ללא מעורבות של צד שלישי וכלי צ’אט מוצפנים מאוד הם בונוס נוסף לדיון בפרטים.

כל עסקאות בתור ללא חיבור לאינטרנט יבוצעו כאשר הוא מתחבר מחדש.

3) ארנק ביטחון mSIGNA

אפשרות נוספת עבור משתמשי הביטקוין, ארנק זה מציע תכונות ייחודיות רבות למשתמשים בו. תכונה בולטת היא השימוש ב’קבצי Vault ‘שהם קבצים מוצפנים באמצעות.כספת הרחבה שתוכננה על ידי המשרד לשמירה על אישורי המשתמש וכסף.

קבצי הכספת מכילים את כל הנתונים כולל היסטוריית חשבונות, עסקאות ומחזיקי מפתחות מה שהופך אותם ללא טרחה. עם גיבוי אלקטרוני ונייר מוצפן, יש להם חבילה טובה של מהירות ותכונות מתקדמות. למרות כל האבטחה, קבצי הכספת עדיין רגישים מאוד לפריצה חיצונית מכיוון שכל הנתונים מאוחסנים במקום אחד.

4) ארנק Bitcoin של Electrum


זוהי האפשרות הנחשבת ביותר לארנק ביטקוין והיא מגיעה כחלק ממערכת ההפעלה Tails. לא מומלץ להשתמש ללא מערכת הפעלה מכיוון שהוא מעביר מידע אישי לשרת מרכזי. זה גם עוזר לך להקים מערכת הצפנה חזקה במהירות ועם ההתקנה, הם מספקים קוד בן 12 מילים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לאחזר את הביטקוין שלך בגלל בעיה חיצונית..

Electrum הוא ארנק קל ומתחבר לשרתים חיצוניים המשמשים לקוחות אחרים של Electrum. התקנה זו מסייעת לו לסנכרן מהר יותר. עם זאת, הוא פחות פרטי מאשר Core Core ו- Armory. ניתן להשתמש ב- Electrum גם ליצירת אחסון קירור לא מקוון מאובטח.

כיצד ליצור ארנק ביטקוין

  1. הורד את הארנק הרצוי (או קנה ארנק חומרה) ובחר את הגרסה המתאימה שלו בהתבסס על מערכת ההפעלה הנוכחית שלך.
  2. לאחר השלמת ההורדה, תופיע אשף התקנה שימשיך בתהליך ההתקנה.
  3. לאחר סיום ההתקנה, היישום יופעל ועם קבלת “כן” לתנאים וההגבלות הניתנים, תקבל גישה ליישום.
  4. פתח את חשבונך בהתקנה ותוכל לקבל גישה לעסקאות שלך.

סיכום

יש לזכור כמה דברים בעת השימוש בביטקוין, בעיקר לשמור תמיד על ארנקי ביטקוין מרובים עבור דברים שונים ובעוד העברת ביטקוין מארנק אחד למשנהו, ביטקוין מטלטל הוא חובה ביותר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map