סקירה של צ’אנגלי – במה זה שונה מ- Shapeshift

צ’אנג’לי – “מחפש את התעריף הטוב ביותר בקרב חילופי המטבעות.”

בסקירת צ’אנג’לי זו אנו מתעמקים בתחומים השונים של צ’אנגלי ומספקים המלצות, יתרונות, חסרונות ומציעים אם זה מתאים לכם ביותר..

התחל עם צ’נג’לי

רקע של צ’אנגלי

צ’אנג’לי היא פלטפורמה עבור מטבע קריפטוגרפי, שם היא נועדה להרוס את המכשולים המורכבים של פלטפורמות מסחר סטנדרטיות.

צ'אנגלי-סקירה

החברה הושקה בשנת 2013 על ידי מעט כריית כרייה ופעילותה החלה במהלך 2015 בה בסיסה נמצא בפראג, צ’כיה. השירות הניתן הצטרף לצוות Minergrate, אם כי, על פי המקורות בשנג’לי, שתי החברות הללו שונות לחלוטין זו מזו..

בנוגע לצ’אנגלי, הם השקיעו ברובוטים למסחר אוטומטי שמתמזגים עם כמה מחלפות המסחר הגדולות ביותר כולל פולוניקס וביטרקס. התהליך שלהם בעת מסחר מציע מכרזים ואז מבקש ממרכזיות שונות להמליץ ​​על השיעורים הטובים ביותר שיש בזוגות המסחר.

בהשוואה עם Shapeshift, שירותים אלה הניתנים דומים למדי. במילים פשוטות, צ’אנג’לי מאפשר למשתמשיה לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ללא צורך חיוני להירשם או להירשם לבורסה או לספק אימות כזה..

כיצד להירשם ל- Changelly?

שלב 1: החליטו עם אילו מטבעות לסחור, תוך מתן אפשרויות שונות כגון ביטקוין, את’ריום, דאש, ליטקוין וכו ‘.

שלב 2: דמי העסקה המוזכרים יצטרכו להיות מאומתים באמצעות אמצעי תשלום שונים.

שלב 3: המשתמש צריך להזכיר כתובת קבלה על מנת לבצע את העסקה.

שלב 4: המשתמשים יצטרכו לבצע אישור סופי ולשלם במטבע שנבחר על ידם.

לאחר השלמת העסקה המשתמש ישיג את המטבעות המבוקשים לארנקו.


ההצעה של צ’אנגלי היא שהוא מקבל רכישות כמעט בכל מיני מטבעות קריפטוגרפיים ויכול לקבל תשלומים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

יתר על כן, היא מאפשרת למשתמשים לקנות מטבעות באמצעות כרטיסי חיוב / אשראי, אך זו אינה אפשרות מומלצת ומתאימה מכיוון שתעריפי כרטיסים כאלה הם גבוהים מאוד ויקרים..

איך זה עובד

מתכנתים ומפתחי Changelly יצרו ממשק קל לשימוש ופשוט המרתק ומנחה את המשתמשים צעד אחר צעד בתהליך השבה של גומל הנכסים. יתר על כן, הם תומכים במשתמשים שלהם על ידי מתן הוראות מספיקות וברורות שיאפשרו אפילו למשקיע הניאופיט ביותר להרגיש נעים ונעים בעת השימוש בפלטפורמה..

באופן מיידי, יוענקו למשתמש שתי נפתח בהן תינתן למשתמשים הבחירה לבחור בין שני מטבעות להחלפה. לאחר שהמשתמש מזין את סכום הכסף / המטבע ממנו הוא / היא רוצה להחליף, Changelly מציג בערך את המטבע בו המשתמשים יקבלו.

לאחר מכן, המשתמש יכול לשנות ולבסוף לאשר את הסכום שהוזן לפני כן. גם שער החליפין, הסכום שהמשתמש יקבל וזמן ההגעה המשוער מוצגים בבירור. יתר על כן, צ’אנג’לי מחשב ומציג 0.5% עמלת עסקה ובכך נמנע מיצירת בלבול ככל שהמשתמשים עוברים את התהליך.

בשלבים הבאים, התהליך כמעט הסתיים. המשתמש יצטרך לאשר את כל המידע שהוזכר מדפי האינטרנט הקודמים ולאמת אם הוא נכון. מומלץ מאוד לפקח על המידע שהועבר ולבדוק אם הכל מדויק. לאחר העברת הכספים לארנק צ’אנג’לי, אין פיתרון אפשרי לשנות את המידע.

לבסוף, לשלב האחרון, המשתמשים יצטרכו להעביר את כספי המטבע לארנק בו צ’נגלי מספק. משתמשים יכולים לבחור לעשות זאת על ידי שכפול כתובת הארנק הרשומה או סריקת קוד ה- QR.

לאחר שאנג’לי משיג את כספי המשתמשים, הם ישלחו אימייל בנוגע לאישור. זיווגי חליפין שונים נמשכים כ5-30 דקות, והמשתמשים יכולים לצפות שיהיה להם את המטבע הסופי בארנק שלהם במסגרת הזמן.

מצד שני, למרות שהאתר מעוצב היטב וקל לשימוש, הוא התרסק כמה פעמים כשכפתורים מרובים לא הביאו טוב. אם צוות צ’אנג’לי ימיין את הנושאים הקטנים אך הרגישים שעובדו, הם יהיו פלטפורמה מדורגת ביותר מבחינת חווית המשתמש.

עמלות מסחר

אחד המאפיינים הייחודיים של צ’אנג’לי הוא העמלות בשיעור סטטי עבור השירות שהוא מספק. כל העסקאות מבטיחות עמלה של 0.5%, אך תחרותיות למדי באופן כללי. אמנם, שיעורים זולים יותר נמצאים אם עובדים ישירות על פלטפורמות מסחר בשוק. אם המשתמשים מבצעים מספר עסקאות להעברת אלטקוינים, יש סיכוי שאנג’לי עשוי להפוך לאופציה זולה יותר לשקול, במיוחד במקרה של סכומים קטנים יותר..

גם משיכה של 0% והמשיכות בעמלות נמצאות, כך שהמשתמשים לא יראו עמלות נסתרות. יש אזהרה מסיבית להזכיר כאן: עסקאות ממטבע פיאט (כלומר, דולרים, יורו וכו ‘) טוענות כי הן מחזיקות בעמלה של 0.5%, אך במציאות, הדבר אינו מדויק. הכל תלוי בתעריפים שכן הם משתנים בשיטה זו. סביר להניח שמשתמשים נסחרים ברמת עלות גדולה עד 40% ביום נתון.

אמנם, צ’אנגלי אכן מבטיח להזהיר אותך מהעמלות הגבוהות, והצוות מאשר כי זה אינו בשליטתם. על מנת לעבד את העסקאות הללו, צ’אנג’לי ידרוש שירות תשלומים של צד שלישי, שמשתנה מאוד את התעריף (כיום Indacoin).

זה מקומם בוודאות, אך על אחת כמה וכמה סיבה להוכיח מדוע למטבעות קריפטוגרפיים יש עתיד מבטיח: הם מאפשרים לעולם להחליף נכסים מבלי לאפשר לצד שלישי להעלות את העמלות אלא לשמור על העמלות ברמה מינימלית..

אם משתמשים מקבלים מטבעות בשיעור הנמוך מהשיעור הסטנדרטי, צ’אנג’לי היא אפשרות מתאימה על מנת להפוך את מהיר ויעיל.

יתרונות וחסרונות

 • רשימה גדולה של מטבעות הנתמכת וכך נוצר מגוון עבור המשתמשים.
 • תמיכה טובה בטיפול בלקוחות בנושאים אשר נפתרים במהירות תוך 24 שעות על ידי מומחים שעוקבים אחר המעקב.
 • שיעורים זולים בהשוואה לבורסות אחרות למעט פיאט.
 • בעלי צ’יינג’לי הם אנונימיים ולא ברורים לציבור מה שיוצר תחושה של חוסר אמון מצד הציבור.
 • העמלות יקרות עד לרמה קיצונית כאשר מועברות מהחלפת פיאט.

מטבעות קריפטו הנתמכים

 • אסימון תשומת לב בסיסי (BAT)
 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • לזנק
 • EOS
 • את’ריום
 • Ethereum Classic
 • עובדה
 • גולם
 • ליטקוין
 • מונרו
 • NEO
 • אַדְוָה
 • TenX

זו רק רשימה ממוספרת, נותרו 58 סוגים של מטבעות. אם לא יימצא מטבע מסוים, אל דאגה, הוא יתווסף וימצא בזמן הקרוב.

המגוון הרחב של זוגות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הנתמכים הופך את הפלטפורמה למושכת ומסקרנת למדי. הבורסה מאפשרת ליצור הזדמנות להחליף כל שני מטבעות עם סכסוך מינימלי. בפלטפורמות מסחר רגילות של מטבעות קריפטוגרפיים יש בדרך כלל מבחר המוגבל לזוגות מסחר, ופירושם שבמקביל המשתמשים צריכים לבצע מספר עסקאות כדי להשיג את המטבע החופשי..

עם Changelly, למשתמשים ניתנת היכולת להשתמש בזוגות המסחר שלהם עם עסקה אחת, לכן תן לתוכנה סוף סוף לטפל בעסקאות..

לדוגמא, ‘משתמשים יכולים לסחור בזריזות עם DOGE עבור סטים בעסקה אחת. לאחרונה, תמיכה במטבע פיאט שולבה ב- Changelly, עם הכנסת רכישות מכרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי. זה מספק תוספת מבורכת למשתמשים חדשים, למרות שנראה שיש בעיות בקיעת השיניים בשינוי או בהמרה בין פיאט לקריפטו. חשוב בהחלט לשים לב לעמלות בגין תכונה זו.

מגבלות העברה

צ’אנג’לי מגביל בכוונה את כמות מטבע הפיאט שהמשתמש יכול להחליף, אולם זה זמני בלבד מכיוון שהוא מוגבל רק בשבוע הראשון למסחר. אזרחי ארה”ב, קנדה ואוסטרליה רשאים לסחור בסכום של 50 דולר בעסקה הראשונה שלהם.

עם זאת, מגבלה זו מוגדלת ל -100 דולר לגבי הסחר הבא שמתבצע תוך 4 ימים. בשבוע בודד המגבלה שוב עולה ל -500 דולר. לאחר מכן, לא מחויבות מגבלות נוספות על העסקאות.

לגבי המגבלות, אין בדיקות או מגבלות על כמות המטבע הקריפטוגרפי בו המשתמש יכול להחליף. עם זאת, על המשתמשים להיות מודעים לחלוטין להפקדות המינימליות עבור כל מטבע. אם ההפקדה אינה מספיקה בכדי לשלם עבור חיובי הרשת על מנת להעביר את הכספים, קיים סיכון גבוה מאוד שההפקדה תאבד יחד עם לא הוחלפו מטבעות..

הביטחון של צ’אנג’לי

לא ניתן מידע רב על הפרטים על מדיניות האבטחה שלהם, אם כי אין הרבה מה לדאוג כשמדובר באבטחת כספים. כל כספי המשתמשים אינם מאוחסנים בפלטפורמה. מאידך, הנכסים נשלחים במהירות לארנק לאחר ביצוע העסקה וכאשר מחליפים נכסים. כדי להוסיף הגנה נוספת על החשבון, צ’נג’לי אימצה את האימות הדו-גורמי לכניסות בכדי להגביר את רמות האבטחה..

שירות לקוחות

ברור לחלוטין כי נראה כי כל הענף תומך בשירות לקוחות יעיל ואמין. רוב החברות הן חברות סטארט-אפ היפותטיות שמרחיבות את בסיס המשתמשים שלהן בצורה עצומה. בעיות השיניים בדרך כלל נמצאות ונותרות מורגש בכל מקום, כולל צ’אנג’לי עצמו. לכל היותר, נראה שאנג’לי עושה עבודה יעילה ומכובדת.

חברי הצוות מאומנים ומוכנים לענות לשאלות תוך מספר שעות, והיו מקרים רבים ומקרים בהם בעיות נפתרו / תוקנו תוך פחות מ 24 שעות. האתר מספק ממשק משתמש נקי וקל להבנה, ולכן משתמשים אינם זקוקים להשכלה רבה ככזו על מנת לסחור באלטקוינים..

יתר על כן, שאלות נפוצות מפורטות מסייעות גם למשתמשים לחנך את עצמם לגבי החלקים הכלליים והעמוקים בעסקאות הבסיסיות בקריפטוגרפים. תמיכה ועזרה ניתנים באמצעות טופס דוא”ל באתר. Changelly יעריך שיש קו טלפון ללקוחות, אך הוא אינו קיים כרגע או בשום פלטפורמה מתחרה אחרת לעניין, כולל Spaceshift..

ביקורות אחרות של צ’אנגלי

מהפך דעות שונות וביקורות של צ’נגלי קיימות, וזה מוביל לבעיה כאוטית מעט עבור הפלטפורמה. תביעות שכר טרחה מודגש ממשיכות להרוס את המשתמשים. יש ביקורות של כוכב אחד על עסקאות יקרות של פיאט-מטבע-קריפטו, שהתפשטו ברחבי האינטרנט.

כאמור, צ’אנג’לי מוכיח שיש לה עמלות של 0.5%, אך למעשה, זה יקר יותר לעסקאות דולר ארה”ב ויורו. הצוות, עם זאת, מספק הסבר תקף להוצאה הבלתי סבירה, אך המשתמשים אינם מוכנים להקשיב אך עדיין מהירים מספיק בכדי להביע את תסכוליהם..

מצד שני, לרוב המשתמשים יש חוויה בטוחה בבורסה. לא נעשה שימוש בגניבות מרמה, חשבונות לא חוקיים או העלאות מגבלה ולכן אין תלונות ככאלה בנוגע לכך. משתמשים עדיין יצטרכו לספק את כתובות הדואר האלקטרוני שלהם, עם זאת, אין צורך באימות כלשהו ככזה, כך שמשתמשים יכולים לרצות להישאר בסתר..

משתמשים שעושים מספר רב של בעיות ושגיאות בארנק ובבחירות הבלוקצ’יין שלהם מזכירים כי הבעיות שלהם מתוקנות במהירות במידת האפשר.

יש סקירה מסקרנת אך מוזרה המצביעה על כך שחסרים כספים או עסקאות שהוקפאו במערכת, אך אין זה דבר מיוחד או אחרון בתעשייה מכיוון שפעילות קריפטו עדיין מתפתחת ומתגברת על גבולות הטכנולוגיה..

אם המשתמשים עדיין מקפידים לאשר ולבדוק פעמיים את העמלות וכתובות הארנק, סביר יותר שהמשתמשים יזכו לחוויה קלה מאוד עם צ’אנגלי..

סיכום

השאלה האמיתית שנשאלת חייבת להיות אם צ’אנג’לי הוא חילופי דברים טובים או לא? כפי שנאמר על ידי צ’אנג’לי: “משתמשים יכולים לסחור במהירות ובפשטות באלטקוינים בהתאם לצרכיהם. עמלת סחר בקריפטוגרפיה של 0.5% אינה סחיטה – זה די זול למוצר כל כך נוח. “

למרות שהראתה את הצורה הצלולה שלה, החברה עצמה אינה שקופה כפי שהיא יכולה להיות. כמו אצל מינרגייט, הבעלים אינם קרובים או בטוחים להציג את זהותם האמיתית, וזה תמיד קצת מלחיץ מכיוון שאף אחד לא יהיה מוכן לקחת את האשמה או את האחריות אם נושא נוראי כלשהו יצוץ. עם מחשבה זו בחשבון, צ’אנג’לי לא מאחסן את המטבעות בחשבון מכיוון שהוא משלם כספים לפלטפורמות חליפין גדולות לפני שהפקיד ישירות בארנק המכובד..

בעניין סובייקטיבי, לא היו סימנים לבעיות קיצוניות כלשהן שנמצאו בעת השימוש ב- Changelly. נמצאו בעיות טכניות אך צוות צ’אנג’לי מיהר ושנון להגיב, מכיוון שהיה מוכן להתמודד עם בעיות כאלה. עבור עסקאות אלטקוין הזקוקות לפתרון ללא רבב ופשוט, צ’אנגלי הוא בחירה מומלצת לעשות.

התחל עם צ’נג’לי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map