נניח שהקדמת וקנית כמה ביטקוינים משלך, וכעת מחכים שהמחיר יקפוץ למספר משמעותי של דולרים, לפני שתתחרה קדימה ותמכור אותם, ואולי תקצור רווחים כבדים תוך כדי. אם אתה עושה משהו מכל זה, אתה לא לבד.

עם הזעם העולמי חסר התקדים שהפך ביטקוין, מיליוני אנשים ברחבי העולם רשמו כרגע את עצמם למסחר ושיווק ביטקוין. ומכיוון שהתופעה אינה מציגה סימנים כלליים להאטה, משערים מאוד שמספר הסוחרים המעורבים רק יוכפל או ישולש בעתיד הקרוב..

אבל האם יש יותר מסחר בביטקוין ממה שנראה לעין? האם ישנם תהליכים שמתרחשים מאחורי הווילונות שיכולים בהחלט להביא לרווחים גדולים עוד יותר ולהכנסות גבוהות יותר? כפי שמתברר, יש.

סקירת ה- SPondoolies SP20

Spondoolies-Tech SP20 ג'קסון ASIC כורה ביטקויןהזוכה הקטן הזה מספונדולי טק הוא קצת עקיפה מההרכב הרגיל שלהם. זה קטן למדי בגודלו ומגיע עם כוח כביסה מרשים של 1.7 TH / s. אם מסתכלים על הביצועים הקודמים של Spondoolies, אנו מגלים שהדגמים הקודמים שלהם, כלומר SP10 ו- SP30, היו אמנם חזקים אך גם חזקים מדי לשימוש ביתי..

הכמות המופרזת שהם יצרו אי אפשרה להשתמש בהם באזור מגורים, אך עם כניסת ה- SP20, כל מה שעומד להשתנות. לדגם האחרון זה יש רמות רעש נמוכות עד 51 דציבלים במרחק של 4 מטר, מה שהופך אותו לבחירה אופטימלית לשימוש ביתי.

התחל עם SPONDOOLIES TECH SP20

ממשק משתמש

אם יש דבר נפוץ בכל מיני מכשירים אלקטרוניים, הדורש אפילו קלט יחיד בסיסי ביותר, הוא שכולם זקוקים למערכת ממשק משתמש מתוכננת ומבוצעת היטב. ללא ממשק משתמש טוב לתמיכה בחומרה והתוכנה, המערכת כולה, לא משנה כמה היא מתקדמת, נראית עגומה ולא מעניינת.

למרבה המזל, ה- SP20 מגיע עם ממשק משתמש אינטואיטיבי שאינו פשוט פשוט לשימוש, אלא גם מבטיח שהמסך יישאר מסודר ולא מסובך. הלוח הראשי מציג את כל הנתונים הסטטיסטיים שלך בצורה מסודרת, ואילו מסך ההגדרות הוא המקום בו אתה יכול לשחק עם כל האפשרויות כגון העדפות מתח וביצועים.

ואז יש את מסך הסטטיסטיקה של ASIC, המאפשר לך להציג את כל השבבים שלך ואת הביצועים שלהם, ואפילו מאפשר לך להשבית אחד אם תרצה בכך..

כל הדברים הטובים

ה- 1.7 TH / s hashrate הוא בהחלט אחד המאפיינים המושכים ביותר של הכורה הזה מכיוון שהוא נותן ל- SP20 את היתרון הנחוץ בהשוואה ליריבה הקרובה ביותר, וזה במקרה AntMiner S5. גורם לזמינות הקלה וקיבלתם עצמכם זוכים. לבסוף, העובדה שהוא כל כך שקט מעניקה תמיכה רבה למטרה שלו. עם רמת רעש של כ -52 dB במרחק של 4 מטר, לפעמים אפילו לא תבחין שהוא שם.

חלק מהדברים הרעים

אם יש משהו שנראה די מסובך ברכישת ה- SP20, זה ש- Spondoolies Co. נסגר באופן רשמי, מה שאומר שככל הנראה לא תקבל הרבה תמיכת לקוחות ועזרה מהחברה עצמה. דבר נוסף שיש להיזהר ממנו הוא שהמכשיר נוטה להתחמם ממש כאשר הוא פועל במהירות גבוהה יותר.


לבסוף, זה לא טוב יותר במחלקת היעילות על ידי לא אחר מאשר S5, שפועל ב- 0.25W / GH בהשוואה ל- 0.9W / GH של S20..

רווחיות

אם כבר מדברים על רווחיות, החדשות אינן טובות. למעשה נראה די מופרך לדמיין שתוכל אי פעם להרוויח בחזרה את הכסף בו השתמשת ברכישה, ממש באמצעות ה- SP20 ועד לכריית ביטקוין. הסיבה לכך היא ש- SP20 משתמש בחשמל רב שלך, כלומר אם אתה משתמש בו בכרייה של פחות מ- BTC בודד בשנה, סביר להניח שאתה אובד מחשבונות האנרגיה שאתה תהיה. קבלה.

אז מה בדיוק זה כריית ביטקוין?

כריית ביטקוין היא צורה פחות מוכרת של פעולות ביטקוין האחראית הבלעדית על הטיפול, הניהול ואפילו יצירת הביטקוין החדשים. התהליך מורכב למדי עבור רוב ההבנה, אך אם נותנים לו את הכמות והזמן הנכונים, אפשר לעשות ממנו מיזם רווחי למדי.

כרייה היא התהליך שבאמצעותו עוקבים אחר מיליוני עסקאות הביטקוין ברחבי העולם. ביטקוין, אחרי הכל, הוא מטבע מבוזר. הם אינם בבעלות ממשלת מדינה מסוימת, אשר יכולה להיות אחראית לפיקוח על כל פעולותיה, ולוודא שהכל יקרה כחוק ועסקאות יישארו ללא טרחה..

זו הסיבה לכך שכורי ביטקוין ממונים למשימה להוסיף כל עסקאות שבוצעו בכל מקום בעולם לפנקס הציבורי. זה מונע מאנשים להשתמש בפועל באותם מטבעות שוב ושוב לעסקאות שונות.

בנוסף, ומעניין, כרייה היא גם התהליך האחראי להכנסת ביטקוין חדשים לעולם. כדי שיהיה קצר ופשוט, הכורים מקבלים בעצם כמה משימות חישוביות מסובכות ובעיות מתמטיות שהם צריכים לפתור באמצעות המחשבים והמכשירים החישוביים המשופרים שלהם, וכל הכורה שיגיע לפתרון הנכון הראשון מקבל את הפרס היוקרתי של כמה ביטקוין..

אמנם, זהו תהליך מסובך ולוקח כמות יקרה של זמן ואנרגיה, אך ברגע שהוא נשלט, הוא יכול למעשה להניע אותך להצלחה משמעותית, ולכן אנו מביאים לסקירה כוללת של ספונדוליז-טק SP20 ג’קסון הפנטסטי. Spondoolies-Tech SP20 ג’קסון הוא כורה של ביטקוין שחבט בכל התווים הנכונים ומשמיע את כל הרעשים הנכונים לאחרונה..

פסק הדין

בשיא שלטונו, ה- SP20 היה בהחלט מכשיר אדיר שראוי לכל תשומת הלב שקיבלה. עם זאת, על פי המגמות הנוכחיות, זה לא יותר מבזבוז של הכסף שלך. עם ביצועים שנפגעים קשות מבעיות היעילות האנרגטית הנמוכה, נראה כי AntMiner S5 היא אפשרות טובה בהרבה אם אתם מתכננים לקנות כורה. למרות שאתה עשוי לנסות ולסדר את זה עם איזה חתיכת mod חומרה, אנחנו חוששים שזה עדיין לא יכסה את העלויות שאתה בסופו של דבר תשקיע בו.

התחל עם SPONDOOLIES TECH SP20

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector