בעולם הדיגיטלי של ימינו, המסחר בקריפטוגרפים הפך לנוהג פופולרי. ישנן מספר בורסות למסחר בקריפטו שיסייעו ויכוונו אותך במיזם המסחר שלך. Switchere היא פלטפורמת מסחר כזו.

מה זה Switchere?

Switchere היא אחת מפלטפורמות המסחר החדשות של מטבעות קריפטו, אשר ידועה בכך שהיא מאפשרת למשתמשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסים שלהם. זה מספק חירות למשתמשים לרכוש קריפטו בשקיפות ומבלי לעבור את ההליכים הרגילים שהם תנאי הכרחי בבורסות אחרות..

בוט המסחר של Switchere ממוקם בטאלין, אסטוניה. המוקד העיקרי של Switchere הוא לספק ממשק פשוט למשתמשים שיהיה ידידותי למתחילים. Switchere היא חילוף שאינו משמורן. במקום להחזיק את המטבעות שלך, Switchere מעביר אותם לכתובת ארנק לא מקוונת שמספקת לך.

Switchere הפך פופולרי בעיקר בשלושה דברים. ראשית, יש לו זרימת עבודה שקופה. שנית, הוא פועל בהתאם למדיניות ותקנות אבטחה קפדניות. לבסוף, יש לו תאימות חוקית. עם זאת, אחת הבעיות העיקריות של Switchere היא שהיא אינה מקבלת כרטיסים מכל המדינות. חלקם ארצות הברית של אמריקה וקנדה.

התחל עם מתג!

סקירה של Switchere: תכונות שצריך להיזהר מהם

1) בטיחות Switchere

Switchere היא פלטפורמת מסחר חדשה יחסית. לכן, השאלה הראשונה שעולה בראשנו היא לגבי הבטיחות של Switchere. בואו נסתכל על התקנות והמדיניות הביטחונית של Switchere.

תַקָנָה

זה עומד בתקנות מחמירות של הרשויות באסטוניה. זהו מושג חדש לחלוטין להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים מסגרת רגולטורית משלה. Switchere מחזיקה בשני רישיונות שהונפקו על ידי הרגולטורים הללו. הם רישיון ספק שירותי ארנק וירטואלי ורישיון המרת מטבע וירטואלי.

שני רישיונות אלה מוכיחים כי Switchere נחשב חילופי קול על ידי הרשויות האסטוניות. רישיונות אלה מחייבים גם את כל הדירקטורים בחברה להשלים KYC נרחב.

אבטחת חילופי

מכיוון ש- Switchere היא חילופי משמורת, אינך צריך לדאוג לאחסון מטבעות. במקרה של אבטחה בנוגע לתקשורת, Switchere כולל הצפנת SSL ו- TLS מלאה באתר האינטרנט שלהם. 

הצפנת SSL ו- TLS מבטיחה שכל התקשורת המקוונת נעשית באופן פרטי ומקודדת באמצעות גיבוב SHA 256. המשמעות היא שההאקר לא יוכל לגנוב את הנתונים האישיים שלך. 

בפתיחת Switchere תמצא מנעול מאובטח בדפדפן שלך. זהו אחד האמצעים הטובים ביותר להפסקת פריצה. במקרה של אבטחת כרטיסים, Switchere מיישם את פרוטוקול ה- 3D המאובטח.


אבטחת משתמשים

Switchere מציעה מספר תכונות אבטחת משתמשים כדי למנוע פריצות וניסיונות דיוג אחרים. זה מספק 2FA לבעלי החשבון, מה שאומר שאתה צריך לאשר לפני כל התחברות. זה ימנע מהאקרים לפרוץ לחשבון שלך, גם אם הם יודעים את הסיסמה שלך.

קיימת תכונה נוספת של כניסה אוטומטית ב- Switchere, שתנתק אותך אוטומטית למטרות אבטחה. אתה יכול גם לבחור את משך הזמן לכמה זמן אתה רוצה להיות מחובר.

2) תמיכה במטבעות

נכון לעכשיו, יש רק שלושה מטבעות שניתן לרכוש ב- Switchere. שלושת המטבעות הם Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), וביטקוין (BTC). למרות שמספר המטבעות מוגבל בהשוואה לבורסות אחרות, בעתיד ניתן יהיה לרכוש יותר קריפטו.

3) דמי מתג

עמלות מסחר בוויטר

בניגוד לפלטפורמות אחרות, Switchere אינה מאפשרת מסחר בין מטבעות שונים. זה מאפשר למשתמש לקנות ETH, LTC או BTC בעזרת VISA או MasterCard. Switchere מציג את מחיר הרכישה מעט גבוה מהמחיר הרגיל.

דמי נסיגה

אין דמי משיכה כאלה מוזכרים באתר הרשמי של Switchere. היא אינה מגלה את העמלות בפלטפורמה שלה.

Switchere ידועה בשקיפותה. הם לא יגבו עמלות נוספות מלבד אלה המוצגים בקופה. כל העלויות כלולות במחיר הסופי, ותראה כמה מטבעות תקבל עבור הסכום המסוים.

4) אימות

זה לא נדרש ב- Switchere ליצור חשבון או לאמת את תחילת המסע שלך במסחר קריפטוגרפי. אם הסכום נמוך מ- 100 אירו, תוכלו לעבור ישירות לתשלום, והדבר היחיד הנדרש הוא כתובת הדוא”ל שלכם וכתובת הביטקוין הלא מקוונת שלכם..

במקרה שהסכום המעורב הוא יותר, עליכם לעבור כמה שלבי אימות פשוטים לפני שמתחילים לסחור. ארבע רמות האימות שנעשות בפלטפורמה זו הן:

אימות דוא”ל וטלפון

לאחר שסיפקת את מזהה הדוא”ל ואת מספר הטלפון שלך, תקבל דוא”ל וטקסט לאימות חשבונך. זה נחוץ לרכישה של 500 אירו בכל פעם.

זהות וכרטיס בנק

במקרה שהסכום עולה עד 1000 אירו, עליך לאמת את זהותך ואת כרטיס הבנק שלך. כדי לאמת אותם, עליך לשלוח עותקים של זהותך ומסמכי הבנק שלך.

הכתובת אומתה

אם ברצונך לרכוש עד 5000 אירו בכל פעם, אתה נדרש לאמת את כתובתך. כדי לאמת זאת, עליך להגיש עותק של מסמכים מסוימים, כגון חשבון שירות או הצהרת בנק עם הכתובת שלך.

הוכחת הכנסה

אם תוכל לספק להם את הוכחת ההכנסה שלך, אז כל המגבלות יוסרו עבורך.

5) תמיכת לקוחות

מאפיין נוסף וחשוב ביותר של Switchere הוא צוות תמיכת הלקוחות שלה. צוות התמיכה זמין 24 שעות ביממה בכדי לספק לכם כל סוג של סיוע בכל שעות היום. הם מספקים ייעוץ מהיר ומועיל באמצעות פונקציית הצ’אט המקוון. 

ניתן ליצור קשר עם צוות תמיכת הלקוחות במספר דרכים. אתה יכול לשלוח אותם בדואר בכתובת [מוגן בדוא”ל] ויכול גם להתקשר אליהם למספר 3726104250.

התחל עם מתג!

סיכום

בסך הכל, Switchere היא פלטפורמת מסחר מרשימה. יש לו אחד הממשקים הפשוטים ביותר והוא חילופי דברים לא משמורניים; אין שום סיכונים הכרוכים במטבעות. יתר על כן, יש לה צוות תמיכת לקוחות יעיל שידריך אותך לאורך מסע המסחר שלך. למרות שיש לה שפל שונים, היא עדיין אחת מפלטפורמות המסחר הטובות ביותר למתחילים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector