1. LocalBitcoins 2. פאקספול
LocalBitcoins.com-logo מרווח
להתחיל! להתחיל!

הדבר היחיד שהעולם בכלל לא ברור לגביו כיצד לרכוש ביטקוין לעצמם. בטח, ישנן דרכים רבות שפורסמו ומספר לא מבוטל של שירותי החלפת מטבעות קריפטו זכו לתשומת לב ציבורית, ובכל זאת גישה ברורה בנושא עדיין נראית חסרה..

כעת, כאמור, אתה יכול פשוט לבחור בכריית מטבעות קריפטוגרפיים, שכפי שפורט לפני כן, זכתה במקרה באור הזרקורים עם הופעתם של ביטקוינים ועוד אלטקוינים. עם זאת, לפני שאתם משקיעים את זמנכם וכספיכם בסחר, חשוב לכם לציין כי התחום אינו רווחי כפי שהוא נראה. זה אמנם מאפשר לך לרכוש ביטקוין מבלי שתצטרך לקנות אותם, אך הבעיה היחידה היא שתהליך הכרייה כשלעצמו די דורש משאבים..

תזדקק להרבה חשמל בכדי לפטר את האסדה שלך וזה ישפיע קשות על חשבונות החשמל שלך ויגרום להפסדים רבים יותר מאשר לרווחים הכוללים. אלטרנטיבה נוספת שנשארת לכם אם כן היא זו של רכישה מיידית של הביטקוינים שלכם. אבל גם כאן אתה נתקל בבעיה שעשויה להיות קטלנית למיזמי הביטקוין שלך אם לא מטפלים בזהירות.

השוק מלא באופציות. תוכלו למצוא כל מיני שירותי חליפין, ארנקים ועוד רבים ומוכנים להציע לכם ביטקוין או אפילו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בתמורה לכספכם. עבור הצרכן הממוצע, זהו מצב מבלבל באמת מכיוון שאתה לא באמת יכול להבדיל בין טוב לרע ולעתים קרובות בסופו של דבר בוחר בחלופה הלא נכונה לרכישת הביטקוין שלך. זה מוביל עוד לדמי עסקה גבוהים במיוחד, לערוצי תשלום לא מאובטחים ולעוד בעיות כאלה הקשורות בדרך כלל לעסקאות כאלה.

אך כדי להניח את הבעיות הללו למנוחה, הדבר היחיד שאתה זקוק לו הוא ערוץ הדרכה הגון אשר אתה מכוון אותך במהירות לעבר הבחירות הנכונות. וזה בדיוק מה שמאמר זה נועד להיות. אנו מתכננים להתמודד עם כל אחת מהשיטות הללו לרכישת ביטקוין בזה אחר זה ולנתח את היתרונות והחסרונות שלהם בקפידה כדי לגלות את המיטב שבמגרש. במאמר זה נדבר על איך לרכוש ביטקוין עם Venmo ונכוון להדריך אתכם בדרכים הטובות ביותר לעשות זאת..

3 הדרכים הטובות ביותר לרכישת ביטקוין עם Venmo 2021

1. LocalBitcoins

Localbitcoins Venmo Bitcoins

ניתן לטעון ש- LocalBitcoins היא פלטפורמת המסחר הפופולרית ביותר והנפוצה ביותר עבור Bitcoins. פלטפורמת עמית לעמית זו מבוססת מחוץ לפינלנד ומתמחה בעסקאות או עסקאות ללא מרשם במטבע המקומי. רק לפני כחמש שנים, LocalBitcoins החליטה לשלב את Venmo במערכת שלה, וכתוצאה מכך לרכישת ביטקוין בפלטפורמת Venmo, LocalBitcoins במקרה הכי טוב..

הוראות שלב אחר שלב

הדברים הראשונים שעליך לעשות הם להיכנס לאתר הרשמי של פלטפורמת LocalBitcoins, ולאחר מכן ליצור מייד לעצמך חשבון אם הוא עדיין לא קיים. לאחר שתיכנס לחשבונך, עליך לבחור את המדינה שלך ולבחור עוד את אמצעי התשלום שלך, אשר ללא ספק יהיה Venmo במקרה זה, אם כי אתה עשוי להקדיש זמן לבדיקת אפשרויות תשלום אחרות גם אם תרצה.

לאחר שתמשיך לעשות זאת עליך ללחוץ על חיפוש ותקבל מייד דף תוצאות. כאן עליך לבחור את המוכר האידיאלי עבורך מתוך האפשרויות הקיימות וליצור קשר נוסף עם האדם. לאחר שתסיים, עליך ללחוץ על כפתור שלח בקשת סחר לאחר בחירת הסכום שבו ברצונך להשתמש. לאחר שהסכום שלך יגיע לחשבון המוכר, הם ישחררו מייד את הביטקוינים הרלוונטיים לארנק שלך.

התחל עם LOCALBITCOINS!

2. פאקספול

bitcoins venmo paxful

אתה עשוי לחשוב על Paxful כגרסה חדשה אך קטנה יותר של LocalBitcoins. הוא נוצר מתוך כוונה לשפר את הבעיות בענק הקריפטו ואפילו להציג תכונות חדשות לגמרי.


על בסיס המודל שכבר נבנה על ידי LocalBitcoins, מאפשר Paxful מסחר בלעדי, קנייה ומכירה בביטקוינים. כמו כן, בדומה ל- LocalBitcoins ואפילו לבורסות אחרות, Paxful מתמודד כרגע עם מחסור בסוחרים שמוכנים לקבל את Venmo כאמצעי תשלום..

זה נובע שוב מהעובדה שעסקאות בוונמו אינן בטיחותיות, והוכח כי היא נוטה להונאות והונאות כמפורט קודם. לאמיתו של דבר, לפני כמה שנים קיבלה מיקרובלוגינג חברתית ואתר פופולרי מאוד Reddit זרם של תלונות שהוגשו על ידי משתמשים ובמרכזו העובדה שיש מספר גדל והולך של הונאות בוונומו. זה עוד יותר מייאש את המוכרים והסוחרים לראות בוונמו אמצעי תשלום מקובל.

עם זאת, לאחרונה, אנשים מאחורי Venmo התייצבו לטפל בנושא זה ונחשף כי Venmo עובד על נהלי אימות טובים יותר ומחזק את ביטחונם. זה עשוי, אם כן, להביא לגידול במספר הסוחרים הקיימים כיום לקבלת Venmo כתשלום.

הוראות שלב אחר שלב

היכנס לאתר Paxful.com ובחר בכרטיסייה שאומרת קנה ביטקוין. כעת תלוי אם כבר נרשמת לשירות או לא, עליך ליצור חשבון באתר. תהליך הרישום הוא פשוט למדי וברגע שעשית זאת, עליך לבחור את המטבע שלך, את אמצעי התשלום המועדף עליך, שהוא ללא ספק Venmo במקרה זה ואז לחץ עוד על כפתור החיפוש. שוב מקבלים אותך עם דף תוצאות חיפוש שבו אתה צריך לחפש את המוכר האידיאלי שלך וברגע שמצאת מוכר שאתה יכול לסמוך עליו, פשוט לחץ על כפתור קנה עכשיו לאחר בחירת הסכום הרצוי לרכישה. לבסוף, כל שעליך לעשות הוא לחכות שהמטבעות ישוחררו מחשבון המוכר היישר לארנק הביטקוין שלך.

התחל עם פגע!

3. LocalCryptos

מקוון Cryptos bitcoin venmo

למי שמעוניין לקנות ביטקוין עם Venmo, LocalCryptos מציעה פלטפורמה נהדרת עם דמי מסחר סבירים וממשק משתמש טוב. 

שוק עמיתים לעמית זה מאפשר לקונים ומוכרים להעביר את הקריפטו שלהם עבור מרבית אמצעי התשלום בצורה מאובטחת. ישנן שיטות הפקדה מרובות, וזה יכול להיות מבוא נהדר למצטרפים חדשים להתקדם ולהשקיע בנכסים דיגיטליים. 

איך אתה יכול לקנות ביטקוין באמצעות Venmo

LocalCryptos מציעה תיבת חיפוש בה תוכלו לבחור את מטבע הקריפטו, האזור ואמצעי התשלום, שהוא Venmo במקרה זה.

לאחר שבחרת את קריטריוני החיפוש שלך, הפעל חיפוש זה כדי לקבל רשימה של עסקאות אפשריות. 

קרא את התנאים וההגבלות ובחר עסקאות המתאימות לחשבונך. התעסק בזה ושלם למוכר כדי שיעביר את הביטקוינים לארנק שלך. 

תכונות של LocalCryptos 

LocalCryptos די פופולרי בגלל כמה תכונות נהדרות

  • יש לו ממשק משתמש נהדר וקל לשימוש
  • זה נהדר עבור עולים חדשים וסוחרים מנוסים כאחד
  • תמיכת לקוחות 24/7 
  • רשימה מקיפה של אפשרויות הפקדה ומשיכה
  • נתמכות אפשרויות תשלום מרובות. 

התחל עם LOCALCRYPTOS!

ונמו: ארנק דיגיטלי

לוגו venmo גדולונמו מציגה את עצמה כארנק דיגיטלי. ארנק זה יכול לשמש לכל מיני מטבעות והוא משמש בעיקר בתשלום ובקשת כסף מחברים ובני משפחה. Venmo מקשר ישירות לחשבון הבנק שלך וניתן להשתמש בו כדי להוסיף או לשלוח כסף לחשבון הבנק שלך, תוך שהוא מתפקד כדרך נוחה לשלם עבור ארוחות ערב, מוניות, סרטים ועוד. הדבר שעליו המשתמשים לעשות כאשר הם מקימים לראשונה חשבון ב- Venmo הוא לקבוע את בחירת אמצעי התשלום שלהם. לדוגמא, בעוד שאנשים מסוימים עשויים להעדיף לקנות דברים באמצעות יתרת Venmo שלהם עצמם, אחרים עשויים להעדיף להשתמש בכרטיסי האשראי או החיוב שלהם. כמו כן, אנשים יכולים לבצע תשלומים ישירות מחשבון הבנק, כפי שהוסבר קודם. עם זאת, תכונה זו חלה רק על בעלי חשבונות בנק בארצות הברית. הדבר הבא שעליך לעשות הוא לחבר את חשבון הבנק שלך לחשבון Venmo שלך. בדרך זו תוכל לטפל בקלות בעסקאות והעברות לחשבון הבנק שלך וממנו.

Venmo נמצאת בבעלותו בעיקר של Paypal ומדובר ביישום מבוסס נייד שיכול לפנות מקום בקלות לתשלומים מהירים במצב דיגיטלי אך בכמויות קטנות יותר. Venmo כשירות הוא מעט קצר-רואי באופיו, כלומר, בדרך כלל הוא לא ישמש להעברת סכום גדול בסכום גדול, או אפילו העברות בעלות אופי ארגוני. אפילו העברות בינלאומיות אינן מתאימות לפלטפורמה, אך יש להשתמש בה כפלטפורמה להחלפה מקומית בקרב משתמשים החולקים יחסי ידידות. מסיבות אלה בדיוק, כמה משירותי חילופי המטבעות המשפיעים ביותר המשמשים כיום, כלומר Coinbase ו Binance מסרבים על הסף לקבל את Venmo כצורת תשלום עבור Bitcoins..

ונמו: הסיבוכים

Venmo תוכנן מטבעו להיות פלטפורמה שתשמש רק להעברות למרחקים קצרים וכמויות קטנות. לכן, הוא משמש רק אנשים שכבר סומכים זה על זה וכתוצאה מכך, ונמו גורם לנזילות בשוק.

מערכת התשלומים של Venmo תוכננה להיות מרכזית למשתמש ודי נוחה לשני הצדדים המעורבים. מסיבה מדויקת זו, הם שילבו את התכונה של היפוכים קלים, כלומר, צד יכול להחזיר בקלות את הכספים שהם עשויים לקבל, וגם זה באופן מיידי. זה מפנה מקום להונאות קלות והונאות בפלטפורמה, ובכך להפוך אותה לבחירה גרועה לטיפול במספר רב של קרנות.

מערכת האימות ב Venmo גרועה, בלשון המעטה. הם אפילו לא מבקשים את האימות הבסיסי ביותר ובעצם יאפשרו לכל אחד לבצע עסקאות באפליקציה. זה כמובן עולה בקנה אחד עם המדיניות של הלקוח, אך אכן מציב את כספי אותם לקוחות ממש בסיכון גניבה. לצורך תהליך ההרשמה, Venmo מבקש רק את שמך או את פרופיל הפייסבוק והסיסמה שלך אם תבחר להשתמש בזה. ומכיוון שפייסבוק פתוחה לכל מי שרוצה ליצור עליו חשבון, ונמו בתורו הופכת להיות פגיעה למדי. אפילו מזהי דוא”ל או מספרי טלפון אינם מתבקשים במהלך ההליך כולו.

קניית ביטקוין באמצעות Venmo

אם אתה מוכן לבצע תשלום בעל אופי מקצועי, בוודאי תתקשה למצוא סוחר שמוכן לקבל תשלום בפלטפורמה של Venmo, פשוט בגלל היעדר תכונות האבטחה, זה קשור. גם אם במקרה יקבלו תשלום בפלטפורמה, סביר להניח שהם יעשו זאת בסכום שהוא ממש קטן, משהו מתחת ל -20 דולר בערך.

סיכום

אם אתה חושב שהביטקוין הוא מטבע העתיד, אז אתה בהחלט לא טועה. אותם רגשות, למעשה, משותפים למיליארדים ברחבי העולם. אבל מה שחשוב באמת הוא שרבים מהאנשים האלה משפיעים למדי, והאמונות שלהם לגבי הביטקוין, יחד עם הקונצנזוס הכללי סביבם הביאו לכך שהביטקוין הפך לאחד המטבעות החזקים והנפוצים ביותר בעולם כיום. נראה כמעט בלתי אפשרי לחשוב שמשהו שלא היה קיים אפילו עד עשור אחורה עומד כעת במרכז אחת העסקאות הרווחיות ביותר בעולם כיום. אמנם זה קודם לכן התגלה ככישלון, אבל הביטקוין לא היה כאן כדי להרפות מדברים שבמהירות ובמהרה עלה והפך לאחד המטבעות הצומחים ביותר בעולם. זה פופולרי כמו שזה נוח. אמנם עסקאות עם מטבעות אחרים עשויות להתגלות כפגיעה בפרטיותך מכיוון שאתה לא ממש בטוח מי עוקב אחר העסקאות האמורות, העסקאות שאתה מבצע עם הביטקוין כוללות אחריות להיות בטוחות לחלוטין וחפות מעיניים סקרניות. המטבע הקריפטוגרפי תוכנן במיוחד כדי להיות מבוזר לחלוטין, כלומר לאף ממשלה או גוף סמכותי יחיד בעולם אין הכוח להסדיר עסקאות ביטקוין, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור אנשים שרוצים שהעסקות שלהם יישארו פרטיות..

הייתה תקופה בה ביטקוין בודד בשווי קרוב לעשרים אלף דולר. זה מדהים אפילו לשקול שהישג כזה היה בר השגה, אך הביטקוין הצליח להמשיך ולעשות זאת. כתוצאה מכך, מספר ארגונים פיננסיים ומומחי השקעות בכל רחבי העולם החלו לעקוב אחר התנודות בביטקוין. השקעות התחילו לזרום ואנשים התחילו להתעניין באופן פעיל בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים. כיום, הביטקוין מחזיק ברוב טוב של נתח השוק והוא ממש מסוגל ליצור תעשיות של מיליוני דולרים על דעת עצמם. דוגמה מצוינת לכך היא תעשיית הקריפטו, שנשארה אנונימית יחסית עד שהביטקוין נענה לאתגר וממש עבר את כל הרשומות הקודמות כדי להחזיר אותו לאור הזרקורים. גם תעשיית הכרייה של מטבעות קריפטוגרפיים החלה את עלייתה המהירה לעבר תהילה רק בשל העלייה הפתאומית בפופולריות של מטבעות קריפטוגרפיים. תחום שהיה ידוע קודם לכן רק על ידי החובבים המסורתיים ביותר של חובבי מטבעות קריפטו מוכר כעת בכבדות בכל חלקי העולם, ואנשים באמת מתעניינים בכריית מטבעות בעצמם..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector