שוק המטבעות הקריפטוגרפיים היה עד לעלייה עקב העלייה הפתאומית במחירים בשנת 2017. זה גרם למספר גדול של אנשים להשקיע בשוקי ההצפנה. אך חוסר מודעות לשוק הביא לאנשים אלה הפסדים עצומים.

מכיוון ששווקי הקריפטו נתונים לתנודתיות גבוהה, אי אפשר לנצל באופן מלא את השינוי במחירי השוק מבלי להיות 24×7 על האצבעות. זה המקום בו בוטים למסחר שימושיים. לאחר שתיצור אסטרטגיה עבור בוט המסחר שלך, הוא יבצע עסקאות בשמך.

בוטים למסחר אוטומטי עזרו לאנשים להפיק תועלת עצומה מתנודתיות השוק על ידי הגדלת תדירות המסחר. בוט מסחר אחד כזה הוא Zignaly. הבה נבחן את ההיבטים השונים של זיניאלי ונבין את הדרכים השונות בהן הוא יכול לעזור לסוחרים.

התחל עם ZIGNALY!

זיגינלי: איך זה עובד?

Zignaly הוא בוט מסחר קריפטו אוטומטי שהושק לאחרונה ונמצא בשלב הבטא של בדיקתו. זה לוקח את הנתונים שלה מספקי אותות חיצוניים, המאפשרים למשתמשים לבצע עסקאות אוטומטיות. זה עובד בשיתוף עם ספקי אותות כמו TradingView שניתן לחבר ולהשתמש בהם כדי להשיג אינדיקטורים למסחר. מלבד TradingView, אתה יכול גם להשתמש במסוף מסחר שפותח בבית לקביעת אסטרטגיית המסחר שלך.

אם אתה רוצה להתחיל לסחור עם Zignaly, עליך להקים חשבון על ידי מסירת פרטים בסיסיים כמו שם, מזהה דוא”ל וסיסמה. לאחר רישום חשבונך, תתבקש לבחור חילופי בחירתך באמצעות קישוריות API. נכון לעכשיו, פלטפורמת התמיכה רק בחילופי Binance. עם זאת, הצוות שעומד מאחורי זיגנלי הודיע ​​כי בקרוב יוסיף חילופים אחרים כמו ביטרקס גם כן.

לאחר בחירת מרכזייתך, עליך לבחור בהעדפותיך. העדפות אלה כוללות את בחירת המטבע הבסיסי שלך, סטיית מחיר לקנייה, הפסד הפסד, עצירה נגררת, נפח מינימלי, מיקומים מקבילים מקסימליים וכן הלאה אשר חיוניים בכדי להפוך מסחר חי לחוויה מעשירה עבורך.

נכון לעכשיו, ישנם 21 ספקי אותות אשר יכולים לשמש כמדדי מסחר ב- Zignaly וספקים חדשים יתווספו בימים הקרובים. חלק מאותות אלה הם בחינם ואילו אחרים בתשלום.

תכונות של Zignaly

1) ממשק מבוסס ענן

Zignaly כולל ממשק מבוסס ענן לחלוטין. זה הופך את כל החוויה שלך ללא טרחה. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, תוכל לעדכן את התוכנה בקלות מכל מקום ובכל שעה ביום. זה מוסיף הרבה לגורם הנוחות, מכיוון שאתה יכול לגשת לחשבונך מכל פלטפורמה, בין אם זה נייד או שולחן עבודה. כל שינוי שאתה מבצע מתעדכן בענן ומשתקף לאורך כל הדרך.

2) אותות קריפטו

Zignaly זוכה לבולטות בעיקר בגלל אינטראקציות חלקות עם פלטפורמות המספקות אותות קריפטו. תכונה זו שימושית למדי עבור אנשים שלא יכולים לעקוב אחר השוק עקב התחייבויות אחרות, אך עדיין נוטים להשקיע. הפלטפורמות המספקות אותות מנתחות את תנאי השוק ומודיעות לך שהתנאים נוחים למקסום הרווחים שלך.

3) אובדן עצירה נגרר

כל סוחר מודע עד כמה אסטרטגיית המסחר הזו שימושית. עם זאת, מרבית חילופי הצפנה אינם מציעים תכונה זו. הודות למפתחים, ניתן להשתמש בקלות ב- Zignaly באמצעות אובדן עצירה נגרר.


זו בעצם אסטרטגיית מסחר שעוזרת לך למקסם את הרווחים שלך ולמזער את ההפסדים שלך. כאשר מחיר מטבע הולך, הוא קונה עוקב אחריו עד למצב שיש היפוך מחיר. ברגע שהמחירים מתחילים לרדת לאחר ההיפוך, הוא מתחיל למכור את האלטקוינים שלך. זה מבטיח לך ליהנות מההפוך מבלי להתמודד עם הפסדים בצד החיסרון של שוק הקריפטומה.  

4) אין הגבלה על סחר

כמשקיע, אם אתה משתמש בבורסת קריפטו ב- Zignaly, אתה יכול לסחור בכל צמד מטבעות הזמין בפלטפורמת ההחלפה.

5) TradingView

כל אות מסחר ב- Zignaly מתרחש באמצעות TradingView, שהיא אחת התכונות שמבדילות אותה ממתחרותיה. TradingView הוא בוט מסחר המאפשר לשלוח אותות מסחר משלך באמצעות אינדיקטורים אוטומטיים. אתה יכול גם להשתמש בהמלצות הניתנות על ידי Finder Cryptocurrency Signal Finder כדי להשיג אינדיקטורים למסחר.

מבנה תמחור של Zignaly

כרגע, כשהוא במצב בטא של הבדיקה שלו, הוא גובה מחיר מינימלי של 9 דולר לחודש. עם זאת, נותר לראות האם המחיר יישאר זהה או יעלה כאשר יתווספו תכונות חדשות. יש אנשים שניבאו שהמחיר עשוי לעלות ברגע שהתכונות המתקדמות יהפכו לתפקודיות, אך זה עשוי לסתור את טענות הצוות שמאחורי זיניאלי..

תמחור Zignaly

החברה טוענת כי היא “תקפיא” את המחירים ב -9 דולר לחודש לאנשים שקונים אותה בשלבים הראשונים של האימוץ. זו עשויה להיות עסקה טובה, אם אתם מחפשים בוט קריפטו ומצטרפים מוקדם מכיוון שתכונות חדשות שונות עומדות לפניכם.

חלק מהתכונות הזמינות לחברים הן תמיכה בבורסות ללא הגבלה, מספר בלתי מוגבל של צמדי מטבעות, אפשרות לתפקידים בלתי מוגבלים ותמיכה בעדיפות. יש כמה תכונות מתקדמות כמו נגרר עצירת הפסד, Autoclose, DCA ReBuy וכן הלאה אשר נגישים באופן בלעדי לחברי הפרימיום..

התחל עם ZIGNALY!

ביקורת זיגנלי: פסק הדין

Zignaly מציעה סביבת מסחר נהדרת עבור משתמשיה. הפלטפורמה די ידידותית למשתמש ועיצוב הממשק מעניק לה מראה אלגנטי. יש לו גם תכונות אבטחה טובות מכיוון שהוא אינו מספק שום זכות ביטול ל Zignaly.

כל העסקאות שאתה מבצע והנכסים הדיגיטליים שלך משתקפים בפלטפורמת החליפין. האבטחה משופרת עוד יותר מכיוון שהיא מבוססת ענן. האותות עובדים בסדר גמור כיוון שיש לך ספקי איתות חזקים כמו אותות אוגר כרייה, אותות איכות קריפטו וכן הלאה.

החיסרון היחיד בשימוש ב- Zignaly הוא שהוא נמצא בשלב הבטא של הבדיקה שלו שמגביל את הפונקציונליות שלו ומשאיר אותו פגיע לתקלות פוטנציאליות. עם זאת, עם תכונות רבות נוספות שתוכננו, הפלטפורמה תראה רק שיפורים נוספים מכיוון שצמיחת המשתמשים בפלטפורמה ראתה עלייה ממוצעת של 70% לחודש. רק בדצמבר 2018 היה לה יותר משני מיליון דולר בהיקף המסחר. אם אתם מחפשים בוט למסחר במחירים נוחים, ייתכן שזיניאלי הוא זה בשבילכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector