מציאת חילופי המטבעות הטובים ביותר יכולה להיות משימה כה מרתיעה. זה הופך למשימה גדולה עוד יותר כשאתה צריך לבחור בין שתי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מהגדולים בעולם. עם ההשוואה הזו בין בינאנס לעומת ביטרקס, אנו הולכים לבחון את התפקיד החשוב של חילופי הקריפטו בתחום הקריפטו. כמו כן, תוכלו לבחור איזו מרכזיה מתאימה ביותר לצרכים שלכם. 

בניגוד לבורסות המסורתיות, חילופי מטבעות קריפטו הם הגשר בין פיאט לקריפטו. יש לך שני סוגים של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים; חילופי פיאט לקריפטו וחילופי קריפטו לקריפטו. בעזרת חילופי פיאט לקריפטו תוכלו להמיר את הפיאט לקריפטו. אבל עם חילופי קריפטו לקריפטו, אתה מתמודד רק עם מטבעות דיגיטליים. בואו נסתכל על הדמיון והשוני שחולקות שתי הבורסות המפורסמות הללו. 

טבלת השוואה בין בינאנס לעומת ביטרקס

BinanceBittrex
בינאנס ביטרקס
חילופי פיננסים לוגו של bittrex
הדירוג שלנו: 5 הדירוג שלנו: 5
חברת Luanch: 2017 חברת Luanch: 2013
מיקום החברה: מלטה מיקום החברה: סיאטל, וושינגטון
סוג חילופי: החלפת מטבעות מטבעות שוליים בארה”ב סוג חילופי: החלפה של שיטות רכישה / מכירה קלות
מטבעות קריפטוגרפיים זמינים: 150 מטבעות קריפטוגרפיים זמינים: 252
זוגות סחר: 131 זוגות סחר: 19
שיטת קנייה / הפקדה: מטבעות קריפטוגרפיים, העברה בנקאית שיטת קנייה / הפקדה: העברה בנקאית, כרטיס אשראי, עגלת חיוב
שיטת מכירה / משיכה: העברה בנקאית, מטבעות קריפטוגרפיים שיטת מכירה / משיכה: העברה בנקאית, Paypal, Cryptocurrency
עמלות: 0.1%, עמלות: 0.25%
בִּטָחוֹן: מְעוּלֶה בִּטָחוֹן: גדול
אמון בקהילה: גדול אמון בקהילה: גדול
נדרש אימות: כן נדרש אימות: כן
שירות לקוחות: טוֹב שירות לקוחות: לְהַאֵט
אפליקציה לנייד: כן אפליקציה לנייד: כן
ידידותי למתחילים: לא ידידותי למתחילים: לא
בקר ב- Exchange בקר ב- Exchange

מה זה בינאנס?

חילופי פיננסים

למרות ש- Binance שוכנת במלטה, ההחלפה החלה ביפן ביולי 2017 על ידי צ’אנגפנג ג’או. הוא הושק באמצעות ICO שנחשב לאחד ה- ICO המצליחים ביותר עד כה. בזמן השקתו גייסה Binance כ -15 מיליון דולר ממכירת 200 מיליון אסימונים. 

תוך 143 יום מיום השקתו, בינאנס כבר דורג כאחת משלוש בורסות הצפנה המובילות בעולם. בתוך שישה חודשים מיום השקתה, היו לבורסה למעלה מעשרה מיליון משתמשים ברחבי העולם והיא מגרפת נפח מסחר של 1.2 מיליארד דולר ליום. הבורסה מפרטת 100 מטבעות ואף תומכת בהצעות חליפין ראשוניות באמצעות ה- Launchpad שלה. 

מה זה ביטרקס?

לוגו של bittrex

נוסדה בשנת 2013 על ידי ביל שיהארה, רמי קוואץ ‘וריצ’י לאי, חילופי הצפנה מבוססי סיאטל מנוהלים על ידי אנשי מקצוע. מייסדיה היו מומחי אבטחה במיקרוסופט לפני שהשיקה את הבורסה. אבטחה היא בראש סדר העדיפויות של ביטרקס ובאופן מפתיע; הם מעולם לא סבלו מאובדן כספי המשתמש. ביטרקס מציעה כיום מאה מטבעות כאשר הצמדים החזקים ביותר שלהם הם ביטקוין ואת’ריום. אתה יכול גם לבצע פיקדונות פיאט עם USD, EUR, GBP.

כעת, כשיש לך מושג בסיסי על שתי המרכזיות, נבחן כעת פרטים אחרים בהשוואה שלנו בין Binance לעומת Bittrex. אנו נבחן את התכונות, התמחור, העמלות, האבטחה ותכונות אחרות של שתי המרכזיות. 

מאפיינים  

שתי חילופי הדברים נושאים קווי דמיון; עם זאת, לצורך השוואה אמיתית של Binance לעומת Bittrex, נבחן אותם בנפרד. 

בינאנס


 • מטבע בינאנס: לביננס יש אסימון מקורי שמניע את המערכת האקולוגית שלו, מטבע בינאנס (BNB). ה- BNB משמש לפעילות כגון מסחר, עמלות משיכה ורישום. Binance גובה עמלת מסחר של 0.1%, אך אתה מקבל הנחה אם אתה משלם עם BNB. ההנחה כרגע קשורה ל 12.5%. 
 • התאמת הזמנות: לבינאנס מערכת התאמה ייחודית המעבדת כ -1,400,000 הזמנות בשנייה, מה שהופך אותה לאחת מחליפות המטבעות המהירות ביותר.
 • נזילות: עם אחד מספרי ההזמנות העמוסים ביותר בתחום הקריפטו, בינאנס סוחרת ביותר מ -400 מטבעות קריפטו. נזילות מאפשרת תהליך החליפין לסחור בהזמנות במחירים תחרותיים במהירות. 
 • פלטפורמות מרובות: Binance זמין בממשק האינטרנט Andriod, iOS. הפלטפורמה מציעה גם תמיכה רב לשונית עבור 13 שפות כולל וייטנאמית, גרמנית, רוסית, טורקית, פורטוגזית, איטלקית, קוריאנית, סינית, צרפתית ואנגלית.. 

מקצוענים בינאנסיים

 • ממשק מסחר מהיר
 • דמי מסחר נמוכים של 0.1% בלבד
 • תמיכת לקוחות מעולה
 • מוניטין מהימן בקהילה

חסרונות בינאנס

 • מספר מוגבל של מטבעות זמין
 • נזילות נמוכה
 • לא מאוד ידידותי למתחילים

בקר ב- Exchange

ביטרקס

 • עסקאות מאובטחות: ביטרקס נבנתה על בסיס אבטחה. הוא משתמש באחסון קירור לאבטחה נוספת עבור כספים ומשתמשים יכולים לאפשר אימות דו-גורמי.
 • מסחר מותאם: הפלטפורמה בנויה על מנת להבטיח שעסקאות מתבצעות בזמן אמת. הוא אוטומטי ומידע הארנק והעסקאות של המשתמשים זמין. כמו כן, ביטרקס תוכנן עם אלגוריתם API התומך בפלטפורמות ומסחר של צד שלישי. 
 • תואם לתקנות: אם אתם מחפשים פלטפורמה שתואמת את הרגולציה, ביטרקס היא אחת. הוא תואם לתקנות ארה”ב בנושא מטבע וירטואלי. 

מקצוענים ביטרקס

 • תהליך הרשמה ואימות מהיר
 • ממשק מסחר מקצועי
 • מגוון רחב של מטבעות לסחר
 • יש תרשים של דקה אחת

חסרונות ביטרקס

 • מסחר בשוליים אינו זמין
 • לא ניתן להזמין עצירות הפסד
 • נזילות נמוכה

בקר ב- Exchange

עמלות מסחר

דמי מסחר הם עסקה ענקית עבור סוחרי קריפטו. חשוב לדעת את הסכום שגובה ההחלפה עבור פיקדונות, משיכות ועסקאות. אז מה ההבדל בין Binance לעומת Bittrex כשמדובר בדמי מסחר?

עמלות בינאנס

Binance גובה 0.10% דמי יצרן / לוקח. כמו כן, אתה צריך לשלם 0.0005 BTC עבור משיכה. כדי לקבל כספים מהבורסה, תוכלו להשתמש באופציה של כרטיסי אשראי או מטבעות קריפטוגרפיים. אינך יכול להשיג כספים באמצעות העברה בנקאית וגם משקיעים אמריקאים אינם יכולים להשיג כספים. 

דמי כפל

עמלות פיקדון בינאנס – אפס

עבור פיקדונות, Binance גובה 0%. אתה יכול גם לרכוש קריפטוגרפיה ב- Binance באמצעות כרטיס האשראי שלך. אמנם ספקי שירות של צד שלישי עשויים לחייב אותך בגין שליחת כספים לביננס, אך הם אינם גובים ממך דבר בגין פיקדונות.

דמי משיכת בינאנס

דמי המשיכה שונים ממטבע אחד למשנהו. עם זאת, Binance גובה שיעור אחיד של 0.0005 BTC. עם זאת, משיכת כל כמות אתר היא 0.01 ETH. עבור מרבית הנכסים, דמי המשיכה שווים למחצית מסכום המשיכה המינימלי. לכן, תשלם פחות עמלות אם תמזער את מספר המשיכות שתבצע עבור כל נכס.

עמלות מסחר בינאנס

הסכום שעליך לשלם כדמי מסחר על Binance תלוי בשני גורמים 

 1. נפח המסחר שלך במשך 30 הימים האחרונים
 2. או כמות מטבע הביננס (BNB) שבבעלותך 

כאשר אתה משלם עם BNB, אתה מקבל עמלת מסחר הנחה של 25%. בדרך כלל, עמלת הבסיס עבור עסקאות בינאנס היא 0.1% דמי יצרנים ונוטלים. עם זאת, עם הנחה של 25% על השימוש ב- BNB, אתה מקבל 0.075% כדמי סחר. עם זאת, יהיה עליכם לבדוק את ההגדרות שלכם על מנת להבטיח כי אתם משלמים באמצעות ה- BNB שלכם ולא עם הביטקוין. על פי התוכניות שהציבה בינאנס, הנחה זו תסתיים עם השנים. זה יחצי את עצמו כל שנה מ 25% לרדת ל 12.5%, 6.75% הבא, ואז לאפס.

אתה יכול גם להפחית את עמלות המסחר שלך ב- Binance על ידי הגדלת נפח המסחר שלך. הבורסה מציעה שמונה רמות שונות של הנחות עמלות הנעות בין VIP 1 ל- VIP 8. הרמה שלך תלויה בהיקף המסחר שלך למשך 30 יום ובכמות ה- BNB שבבעלותך. לדוגמה, אם אתה סוחר מינימום של 100 BTC בתוך נפח המסחר שלך למשך 30 יום, ובבעלותך 50 BNB, אתה מקבל הנחה של 0.09% כדמי יצרן בעוד שעמלת הלוקח שלך נשארת על 0.1%.

דמי ביטרקס

עמלות מסחר ביטרקס

שלא כמו הרבה בורסות, ביטרקס מציעה עמלת מסחר אחידה של 0.25% מה המשמעות היא שעמלות היצרן והלקוח שלה אינן שונות. ביטרקס מציעה עמלת מסחר אטרקטיבית לסוחרים המעדיפים לפעול על פי הזמנות שקיימות בפנקס ההזמנות. כמו כן, ביטרקס מציעה הנחה על עסקאות על בסיס נפח 30 הימים שלך. עסקאות שבין 0 $ – 200,000 $ מקנות יצרן ודמי לוקח של 0.25% כל אחד. מצד שני, אם נפח העסקה שלך עבור חלון 30 יום הוא 60 מיליון דולר ומעלה, תקבל דמי יצרן של 0% ודמי לוקח של 0.08%. 

דמי ביטרקס

פיקדונות ביטרקס ודמי משיכה

ביטרקס יש גם מחיר אחיד של 0.0005 BTC כדמי המשיכה שלה. עם זאת, על ביטטרקס, כל אסימון או מטבע הרשומים בבורסה דמי העברת הרשת הייחודיים להם. לכל אסימון או מטבע יש עמלת העברת רשת המובנית בתוכו, ואנו גובים סכום זעום לכיסוי עמלה זו. אתה יכול להציג את העמלה עבור כל מטבע או אסימון על ידי לחיצה על כפתור המשיכה לצד המטבע כדי להעלות את חלון המשיכה שמציג את משיכת דמי הרשת).

מצב אבטחה  

האם בינןכספת?

הדבר הראשון שסוחר פוטנציאלי בודק לפני השימוש בבורסה הוא אבטחתו. אף אחד לא רוצה שהכספים שלהם ילכו לאיבוד בגלל הפרות אבטחה. כביכול, Binance מציעה דרכים רבות להגן על כספיך ולהישאר בטוח מפני איומים חיצוניים. 

 • מאמת דו-גורמי: זהו אחד הראשונים ברשימת בדיקות האבטחה של Binance. בעת הגדרת חשבון Binance שלך, תתבקש להתקין את 2FA. בדרך זו, חשבונך יהיה בטוח אלא אם כן האקר יקבל גישה לטלפון הנייד שלך.
 • כמו כן, כל ניסיון להתחבר ממכשיר או מכתובת IP שלא שימשה בעבר ב- Binance יוביל לבקשה לאישור דוא”ל. אתה יכול גם לבחור לקבל בקשות לאישור דוא”ל לפעולות כגון משיכות.
 • רשימת היתרים לכתובות: התכונה של רשימת היתרים של Binance מבטיחה שניתן לבצע משיכות לכתובת אחת בלבד. זה מגביל את הסיכוי שכספים ישאירו את הארנק שלך לכתובת אחרת. אתה יכול לשנות זאת בכל עת, עם זאת, לצפות לעבור כמה מכשולי אבטחה כדי לעשות זאת.
 • קרן העתודה של SAFU: במטרה להבטיח את משתמשיה, Binance הציגה את קרן הנכסים המאובטחת למשתמשים (SAFU) בשנת 2018. פונקציית SAFU משמשת כביטוח מפני פריצות. זה כמו עתודה הממומנת על ידי לקיחת 10% מכל דמי המסחר שמייצר בינאנס. מכיוון שהבורסה תופסת מחזורי מסחר גדולים, SAFU יכול לצמוח למאגר גדול מתישהו. 

למרות המאמצים שביננס נקטה בכדי למנוע פריצות, החליפין שהוחלפו היו קורבן לפריצה במאי 2019. ההאקרים הסתפקו בלמעלה מ -7,000 ביטקוין; ששווה באותה תקופה 40 מיליון דולר. למרבה המזל, בעזרת קרן SAFU הצליחה Binance להבטיח שלקוחות מושפעים לא יאבדו את כספם.

האם ביטרקס בטוח?

ביטרקס נבנתה עם ביטחון. הבורסה נוצרה כדי להציע למשתמשיה פלטפורמת מסחר אמינה. מנוע המסחר שלה בנוי בהתאמה אישית עם חישוב אלסטי ניתן להרחבה היוצר סביבה בטוחה. עד כה ביטרקס היא אחת מהחלפות הבודדות שלא נפרצו. הבורסה נוהגת באמצעי האבטחה הבאים;

אחסון קר: ביטרקס מאחסן כ- 80-90% מכלל האסימונים בפלטפורמה בארנקים קרים לא מקוונים. המשמעות היא שאם החליפין נפגעת, לאיירים לא תהיה גישה לחלק הארי של הכספים המאוחסנים בבורסה.

אימות דו-גורמי: ביטרקס מסתמכת במידה רבה על 2FA. כדי לבצע משיכות בפלטפורמה, נדרשות סיסמאות 2FA. תצטרך גם 2FA אם ברצונך לקשר את חשבונך לאפליקציות סחר כגון TabTrader. כמו כן, תקבל הודעת דוא”ל על כל כניסה לחשבונך. כמו כן, עליך להמתין לכל היותר שתי דקות לאחר הכניסה כדי לבצע משיכות כלשהן. זה מספיק זמן לקבל איתות למקרה שנפרצת. 

עד כה ביטרקס לא נפרץ. למרות שיש אנשים שטוענים כי הגישה לארנקם ואסימונים נגנבו. עם זאת, רוב המשתמשים הללו לא אפשרו את אמצעי האבטחה שלהם וזה הקל על פריצת חשבונות שלהם. 

בינאנס לעומת ביטרקס: מסקנה 

לסיכום, שתי המרכזיות משרתות את לקוחותיה בשיקול דעת ומחזיקות בחלק הארי של חלקם של משתמשי הקריפטו בחלל. מכיוון שבדקנו את האיכויות שלהם באופן אינדיבידואלי, אנו יכולים לסכם ששניהם מציעים חווית מסחר איכותית. עם הבדלים קלים בחלק מהתכונות, העמלות והמטבעות הזמינים. הבחירה הטובה ביותר עבור מישהו תהיה תלויה במה שחשוב לצרכי המסחר הייחודיים שלהם.

אני ממליץ לנסות את שתי המרכזיות כדי לראות מהן נהנות יותר. זה מסכם את המדריך להשוואה בין Binance לעומת Bittrex. אני מקווה שתוכלו לעשות בחירה טובה ובהצלחה בעסקאות שלכם! אם יש לך שאלות, אנא השאר אותן בתגובות למטה.

ראה גם:

 • קראקן מול מטבע בסיס
 • קויניגי מול TradingView
 • חותמת ביט מול מטבע בסיס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector