אם אתה מנסה להשוות בין Bitstamp לעומת Kraken, חשוב להבין את ההבדלים. חיוני לחלוטין שתבחרו את חילופי הדברים הנכונים והנוחים ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם. סחר באופציית ההחלפה הנכונה יכול, וכנראה, ייקח את חוויית הקריפטו שלך לרמה אחרת ויהיה מועיל, משעשע ומהנה, וכמובן שתגדל בידע מהר עוד יותר!

אבל איך אנחנו יכולים להחליט על Bitstamp או Kraken? לאחר קריאת הנחיה זו, תוכל לבנות את הקריטריונים שלך כדי לבחור איזו אפשרות החלפה היא המתאימה ביותר עבורך ויעדיך. בהמשך, אנו נודיע לך על כל המאפיינים של שתי הפלטפורמות. בוא איתנו לברר.

 תן למשחקים להתחיל!

חותמת ביט VS קרקן: המקורות!

קצת היסטוריה עשויה לעזור לך להבין הרבה דברים שחיוניים כדי שנוכל להבין את חילופי הדברים האלה טוב יותר. בדוק את נקודות התבליט הבאות:

  • הכל התחיל בשנת 2011. באופן חסר תקדים, ביטקוין אחד (BTC) הגיע לשווי שווה ערך של דולר אמריקאי אחד, ובשלב זה, כל מי שהיה מודע לכך התחיל לקבל מושג כמה ערך קריפטוגרפי יכול להגיע לא כל כך הרבה בעתיד..
  • במקרה, במהלך תקופה זו הר. גוקס, נפרץ. זה התגלה כגשר לאנשים להתחיל לאבד אמון ולהתחיל לחשוב כיצד לחדש ולשפר את מערכת הקריפטו מטבע.

שתי הנקודות לעיל יולידו את הרעיונות של 3 גברים (שאותם נזכיר בקרוב), שהיו מודעים לעלייתם של הביטקוין והר. גוקס נופל. 

אחד מהגברים הללו הוליד את קראקן, ואילו השניים האחרים בנו את Bitstamp.

סיפור חותמת ביט

חותמת ביט מול קראקן

חותמת ביט הוא המשחק ונייג ‘קודריץ’ ודמיאן מרלאק הם השמות. שני הגברים האלה הם אלה שמאחורי הקמתה של ביטסטאמפ בסלובניה, מדינת מולדתם של שני אנשי החזון הללו. 

הצמד חיפש ליצור פלטפורמה שמשתמשים יוכלו לסמוך עליה באותה צורה בה הם סומכים על בנק אנגליה או על הבורסה בניו יורק. חזון זה היה אחת הסיבות העיקריות לכך שהצליחו להקים את החברה כפי שניתן היה לראות. 

על מנת לעשות זאת, הם העבירו חלק מפעילות Bitstamp לבריטניה עוד בשנת 2013, אך ככל שחלף הזמן ובזכות הצעות של נשיא PayPal, בשנת 2016, Bitstamp עברה ללוקסמבורג והפכה לבורסת הקריפטו הראשונה המורשית בעולם. בשלב זה, Bitstamp נאלצה לפעול על פי אותם חוקים כמו מוסדות פיננסיים אחרים בלוקסמבורג. על ידי קבלת רישיון תפעולי תקין בלוקסמבורג פירוש הדבר שביטסטאמפ הועלה באופן אוטומטי בכל 28 מדינות האיחוד האירופי.

סיפור קראקן

חותמת ביט או קראקן

קראקן הוקם על ידי ג’סי פאוול בארצות הברית, סן פרנסיסקו, קליפורניה. לאיש זה היה ניסיון לבקר באופן אישי במשרדי הר. גוקס ביפן והיה סטוק ומופתע ממה שראה שם. הוא זינק מהתרגשות. 


Kraken נוצר במיוחד כדי להוות אפשרות להחלפה בה יוכלו המשתמשים לסמוך. פאוול האמין בשקיפות והוא חיפש את משתמשיה שיוכלו לדמיין כיצד Kraken עובד / מתפקד, והכי חשוב לדעת שכספם בטוח שם. הוא היה פיקח מכיוון שציפה את החשיבות של חווית המשתמש מהרגע הראשון.

נקודה הוגנת אחת עבור Kraken נעוצה בשותפויות מוצקות שלה עם מוסדות פיננסיים גדולים באירופה ובאסיה וכן ברכישת עסקים אחרים של קריפטו כמו CryptoWatch ו- Glidera. בשנת 2016, קראקן רכש חילופי שלוש מטבעות: מטבע מטבעות, Cavirtex ו- CleverCoin. קניית מטבעות וקווירטקס סייעה לקרקן לצמוח בצפון אמריקה ו- CleverCoin הפכה אותה לחזקה עוד יותר באירופה.

פעולות אלה שהוזכרו לעיל, אפשרו לקרקן לגדל זרועות ארוכות המסוגלות לחצות את האוקיאנוסים העולמיים, ממש כמו מפלצת הים הענקית.

כפי שאתה יכול לנחש, Bitstamp ו- Kraken הם כיום שניים מהחלוצים והחילופים המהימנים החשובים ביותר בעולם הקריפטו. עם זאת, אם זה עדיין לא מספיק כדי שתקבל החלטה, אנו נבדוק על כמה הבדלים ואלמנטים ספציפיים המשותפים להם. בוא נלך!

מטבעות פיאט

כנראה שהעובדה העיקרית שאתה רוצה לדעת על כל חילופי קריפטו היא האם אתה יכול לסחור באמצעות מטבעות פיאט או לא.

הערה: מטבע פיאט הוא כל מטבע הנתמך על ידי ממשלה. הם המטבעות החוקיים של מדינות. דוגמאות למטבעות פיאט הם הדולר האמריקני, הין היפני, האירו באיחוד האירופי, וכן הלאה. 

זה במקרה היסוד הראשון המשותף בין Bitstamp ו- Kraken. שניהם נותנים לך אפשרות להחליף מטבע פיאט למטבעות. הדבר הטוב ביותר עבור סוחרים ומשקיעים, במיוחד למתחילים, לקנות ולמכור מטבעות באמצעות המטבעות המקומיים שלהם. 

זכור כי Bitstamp מציעה רק דולר ארה”ב ויורו, וקרקן מציע מספר רב יותר של אפשרויות פיאט כגון דולר, דולר קנדי, ין, אירו ואפילו לירות. אנו מאמינים שאם אתה מבין ומקבל את ההחלטה הנכונה בהיבט זה אתה יכול לשנות את המשחק שלך ויכול להיות נקודת התחלה נהדרת. 

עמלות 

העמלות משתנות בין מטבעות, מיקום האדם והמטבעות המוחלפים. באופן כללי, העמלות שגובה Kraken יהיו מעט גבוהות יותר מהעמלות של Bitstamp. Bitstamp מקפידה על תשלום סטנדרטי עבור כל העסקאות הנמוכות מ -20,000 דולר, בעוד שקראקן גובה מהקונים 0.16% והמוכרים 0.26% למסחר. דמי המשיכה של קראקן הם גם דבר נוסף שיש לקחת בחשבון אך הם סבירים מאוד, מהטובים בשוק.

ראה גם: כיצד להעביר ביטקוין מ- Coinbase לקראקן

הצעת מטבעות

Bitstamp מציעה מספר פחות מטבעות כולל Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum ו- Ripple.

קרקן מציע כמעט 17 מטבעות בבורסה, כולל ביטקוין, ביטקוין מזומן, ליטקוין, מלון, דוגקוין, אדווה, מונרו, את’ריום ורבים נוספים.. 

אפליקציות

ל- Bitstamp ו- Kraken יש אפליקציות המאפשרות ללקוחות לקנות / למכור מטבעות קריפטוגרפיים, לבדוק את המחירים העדכניים ביותר שלהם, לגשת למידע העדכני ביותר ועוד.

אלה חדשות טובות שכן שתי הבורסות מציעות לסחור באפליקציות סלולריות.

אתה יכול להשתמש רק ב- Kraken ב- iOS, אך באפשרותך להשתמש ב- Bitstamp ב- iOS וב- Android. לאפליקציה של Bitstamp יש מוניטין טוב יותר מכיוון שהאפליקציה של קראקן יכולה להיות מטושטשת ולא אמינה לפעמים, אפילו תקלית.

תוכלו לדעת באילו מטבעות תוכלו לסחור, באילו סוגי עסקאות תוכלו לבצע ובאילו מכשירים תוכלו להשתמש בקלות באמצעות האפליקציות הללו!

מִמְשָׁק

ובכן, זה היבט שיכול להיות באמת סובייקטיבי ברמה הגבוהה, עם זאת, אנו נעניק לך את הסקירה הטובה ביותר האפשרית, כך שתוכל להחליט מי מהם מתאים לך יותר מכיוון שאתה מחשיב עובדות חשובות כזמן שלך, ניווט בעמוד, ו דברים אחרים על מנת לייעל את פעולות ההחלפה שלך.

הערה: ממשק המשתמש לשתי הפלטפורמות די פשוט וחלק, אך מכיוון ששניהם לא תוכננו תוך התחשבות במתחילים, לפעמים יכולים להיות כמה אלמנטים מבלבלים..

ממשק חותמת סיביות:

ממשק חותמת סיביות

ממשק Kraken:

ממשק קראקן

Bitstamp עושה עבודה טובה יותר לספק ללקוחות מידע עדכני בנוגע למטבעות. הוא מפרט מטבעות באופן נקי ומספק דף מסחר מקיף. לקרקן יש יותר מדי דברים שקיימים בדף המסחר עם תרשימים, נפחים וכלים סטטיסטיים שהינם אידיאליים עבור סוחרים מתקדמים. המשקיעים יכולים לבחור באחד מכיוון שהם לא מעוניינים להסתכל בדפים אלה מדי יום. זה באמת מסתכם ברמה ובהעדפה שלך.

כשמדובר בממשק, ברגע שבחרת בפלטפורמה בה אתה רוצה להשתמש, העצה הטובה ביותר שנוכל לתת לך היא להכיר את הממשק כמה שיותר ולהפוך אותו לחוזק שלך, למרות שאם תבחר בפלטפורמה אחת, אתה ‘ חסר לי המאפיינים החיוביים של האחר. תזכור את זה! יש דברים נהדרים ללמוד משניהם!

שזה בטוח יותר – Bitstamp או Kraken?

Bitstamp נפרצה פעם אחת בשנת 2015 ומאז הכפילה את אבטחתה. אף על פי שאף לקוח לא איבד מטבעות, פרוטוקולי האבטחה של האתר הרימו כמה גבות שכן זה משפיע על אמינותם. תוכלו לקרוא עוד על בטיחות Bitstamp כאן.

לכן, אנחנו רוצים להיות כנים כמו שאנחנו יכולים להיות בכל מה שקשור לבטיחות. קראקן הורג אותו על פני ביט-סטמפ מכיוון שמעולם לא נפרץ. הם שומרים על מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים במצב לא מקוון. Kraken בטוח מאוד ומשתמש באימות דו-גורמי בכדי לשמור על חשבונות ומטבעות. 

חותמת ביט מול קראקן: גודל

בואו נעבור את הגודל של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אלה על ידי התבוננות במספרים מסוימים, במיוחד לפי נפח המסחר 24 שעות ביממה. נפח המסחר של בורסה הוא הסכום הכולל של קריפטוגרפיה שקונים ונמכרים ביום אחד. בדרך כלל הוא נרשם כסכום של דולר אמריקאי. להלן מחזורי המסחר של Bitstamp ו- Kraken בתאריך 18/04/18;

קראקן: 184,509,912 דולר

חותמת ביט: 134,724,737 דולר

האם חשוב להבין כיצד מספרים אלה משתווים לשאר השוק? כמובן:

מחזור המסחר הפועל 24 שעות ביממה של כל הבורסות הרשומות ב- coinmarketcap.com עמד על יותר מ -18 מיליארד דולר בתאריך 18/04/18. זה נותן לקרקן כ- 9% ול- Bitstamp כ- 6% מהשוק. קראקן מדורגת כבורסה ה -12 בגודלה בשוק וביטסטאמפ היא ה -14. זה ענקי.

אבל הגודל לא כל כך חשוב בבחירת בורסת קריפטו, אלא המטבעות שמציעה בורסה, ולכן לעולם אל לנו לשכוח זאת. 

אז, קראקן גדול יותר, אבל לא בהרבה. אפשר לומר שאם קראקן הוא קוקה קולה אז ביט-סטמפ הוא פפסי!

הערות אחרונות

Kraken לעומת Bitstamp הן פלטפורמות בינלאומיות עם הרבה משתמשים מרוצים ונאמנים בכל רחבי העולם. 

Bitstamp היא פלטפורמה מאוד בטוחה וממוקדת בלקוח. היא רוצה שמשתמשיה יסמכו עליה באותה מידה שהם סומכים על הבנק שלהם. העמלות שלה נמוכות, כך שזה מקום טוב להתחיל לסחור בו (במיוחד אם אתה גר באיחוד האירופי). למתחילים, התכונות של Bitstamp כנראה קלות יותר לשימוש מאשר של קראקן. עם זאת, יש דיבורים על כך שהמסחר הממונף של ביטמסטפס (שאינו לבעלי לב חלש) נמצא בעבודה. נגלה די מהר אם זה אכן יתממש. 

קראקן מציעה עמלות ללא תחרות ובחירות מטבעות. יש לו מספיק תכונות מסחר כדי לשמור על משתמשים מכל רמות החוויה מעוניינים. אם אתה מתחיל ולומד מהיר, אז קראקן הוא מקום מתאים להתחלה בו. שלא לדבר על כך שלקרקן יש די הרבה אבטחה ללא תחרות עבור לקוחותיה.

עולם חילופי הקריפטו משתנה במהירות. פלטפורמות יבואו וילכו אבל נראה ששני אלה כאן כדי להישאר. 

הבחירה שלך וההחלטה שלך: Bitstamp לעומת Kraken, שהוא המועדף עליך? 

למדתם להבדיל בין Bitstamp מקראקן והכי חשוב, האם אתם מוכנים לבחור אחד כזה? 

ספר לנו מה אתה חושב בתגובות!

מצפה לשמוע ממך.

ראה גם: Bitstamp VS Coinbase

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector