מסחר במטבעות קריפטוגרפיים קיים זמן מה ובאמצע המגיפה העולמית של COVID-19, אנשים רבים החלו לבחון זאת כדרך להרוויח כסף נוסף מהבית. אך סחר באסימני קריפטו אינו סוג המסחר היחיד שאתה יכול לעשות. מאז שהחוזים החכמים עלו לראשונה בבלוקצ’יין את’ריום, מסחר בחוזים היה גם אפשרות. אתרים כמו BitMex ו- Bybit מציעים פלטפורמות מצוינות בהן סוחרים מנוסים יכולים לעסוק בסחר בחוזים. אך לפלטפורמות אלה יש תכונות וממשקים שיכולים להכריע סוחרים מתחילים. היכנסו לביטיארד; שירות שמטרתו לספק פלטפורמה פשוטה וידידותית למתחילים למסחר בחוזים. המשך לקרוא לקבלת מידע מקיף ביטרארד סקירה של תכונות המפתח שלה.

מה זה ביטרארד?

Bityard נוסדה בסינגפור בשנת 2019 במטרה הספציפית שלה לספק פלטפורמה קלה לשימוש למסחר באופציות קריפטוגרפיות המשתקפות במוטו “חוזים מורכבים – סחר פשוט”. לפלטפורמות אחרות כמו BitMex או Bybit יכולות להיות תכונות מתקדמות יותר, אך הן מכוונות לסוחרים מנוסים.

מה הופך את ביטיארד לשונה?

ההבדל העיקרי בין Bityard לפלטפורמות אחרות לסחר בחוזים הוא פשטות. מכיוון שביטיארד מכוונת במיוחד לסוחרים מתחילים, הם עברו דרך ארוכה לספק ממשק נקי וקל לשימוש שלא יציף את המשתמש עם הרבה תכונות ואפשרויות..

בואו נסתכל על ממשקי המסחר של BitMex ו- Bityard …

הממשק של BitMex מלא באפשרויות. אמנם אפשרויות קלות להבנה ושימושיות מאוד למומחים, אך סוחר בפעם הראשונה בוודאי ילך לאיבוד בממשק המשתמש הזה. והאמת היא שרוב האופציות הללו אינן הכרחיות עבור סוחר האופציות החדשניות. הממשק של ביטרארד, לעומת זאת, הרבה יותר פשוט, נקי וקל יותר להבנה. עכשיו, אל תבינו אותי לא נכון. גם BitMex וגם Bybit הן פלטפורמות מסחר משובחות … הם מכוונים רק לסוחר אחר.

אילו יתרונות נוספים מציעה ביטיארד?

פשטות וקלות שימוש עשויות להיות חלק גדול מהפנייה של ביטרד, אבל זה רחוק מהיתרון היחיד. יש גם:

  • תַקָנָה: זהו הבדל גדול ביחס לפלטפורמות מסחר בחוזים אחרים. Bityard עומד בכמה קבוצות רגולציה ומורשה תחת ACRA בסינגפור, AUSTRAC באוסטרליה, MTR באסטוניה ו- MSB בארה”ב מטעם רשת אכיפת הפשעים הפיננסיים של משרד האוצר.

  • פיקדונות פיאט: נכון לכתיבת שורות אלה, Bityard הוא אחד מפלטפורמת המסחר החוזים הבודדת שמקבלת פיקדונות במטבע פיאט.


  • אפשרויות מרובות להפקדות מטבעות קריפטוגרפיים: נכון להיום Bityard מקבל פיקדונות בשבעה אסימוני קריפטו שונים: USDT (OMNI / TRC20 / ERC20), BTC, ETH, XRP, TRX, אסימון Huobi, EOS ו- BYD (אסימון יליד של Bityard). זה יותר מכל פלטפורמת סחר בחוזים גדולים אחרים.

  • יש להם מטבע פלטפורמה משלהם: Bityard הודיע ​​כי בקרוב יציגו פעילות כרייה שתתוגמל באסימון BYD משלהם. מטבע זה פונה לעבר ICO ויירשם במספר מרכזיות מרכזיות. הפוטנציאל של BYD עשוי להתאים לאסימון ה- BNB של Binance.

  • שגריר המותג: זה משהו שפלטפורמות חליפין אחרות אפילו לא מתעסקות בו. אבל ביטרארד השקיע בקבלת שגריר מותג באלוף האיגרוף התאילנדי, בואקאו בנצ’מק. אתה יכול ללכת כאן לקרוא את פוסטו על שיתוף פעולה עם ביטרארד.

  • מצב מסחר בהדגמה: זו תוספת מבורכת לכל אתר סחר: דרך למשתמשים להרגיש בנוח עם תכונות הפלטפורמה לפני שהם משקיעים את כל הכספים שלהם..

  • עמלות: Bityard גובה עמלת מסחר סטנדרטית של 0,05% הן עבור הלוקחים והן את היצרנים; נמוך יותר מפלטפורמות מתחרות אחרות.

  • תמיכה: בעת מסחר, יהיו לך כמה שאלות או ספקות או לחוות צורה טכנית כלשהי מעת לעת. זה כאשר תרצה ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות ואתה רוצה כמה שיותר אפשרויות כדי שניתן יהיה לסדר את הבעיה שלך במהירות. Bityard מציעה אפשרויות תמיכה רבות יותר מפלטפורמות אחרות; אתה יכול לקבל עזרה באמצעות דואר אלקטרוני, תמיכת לקוחות מקוונת או קבוצת הטלגרם הרשמית שלהם.

הטבלה שלהלן מציגה השוואה מפורטת יותר בין Bityard לפלטפורמות מסחר אחרות:

ItemBitMEXBybitDeribitBityard
מַטֶה סיישל סינגפור פנמה סינגפור
רישיון רישיון סוחר ניירות ערך נציבות שירותים פיננסיים MTR AUSTRAC, ACRA, MTR, FinCEN
עמלת עסקה 0.075% 0.075% 0.075% 0.05% (את תגמול הכרייה ניתן לנכות בעוד 10%)
פיקדון פיאט? לא לא לא כן
מטבע פיקדון נתמך רק 1 (BTC) 5 (BTC, ETH, EOS, XRP, USDT) 2 (BTC, ETH) 7 (BTC, ETH, XRP, USDT, TRX, HT, LINK)
מרווח מינימלי 1 USDT 5 USDT 0.1 BTC / 1 ETH 5.00 USDT
מספר אפשרויות הנכסים 8 4 2 10
במצב הדגמה כן כן כן כן
חיסול כפוי? כן לא לא לא
מקסימום נְסִיגָה אף אחד 10 BTC אף אחד לא עם KYC 100,000 USDT
KYC? לא לא משיכות > 1BTC לא
מינוף 1-100x 1-100x 1-100x 10-100x
שירות לקוחות דוא”ל, מברק דוא”ל, לקוח מקוון אימייל דוא”ל, מברק, לקוח מקוון
שגרירי המותג אף אחד אף אחד אף אחד בואקאו בנצ’מק

מסקנת ביקורת Bityard …

אם אתה מומחה מנוסה המחפש תכונות מתקדמות למסחר בחוזים, יש כמה פלטפורמות משובחות שתוכל לבחור בהן. אבל אם אתה סוחר חוזים חדשני, או אם אתה פשוט רוצה ממשק נקי וקל לשימוש, תגלה שביטיארד הוא ללא תחרות מבחינת פשטות. ואם הפשטות הזו מגיעה גם עם דמי מסחר נמוכים יותר, יותר אפשרויות הן בפיקדונות פיאט והן בהפקדות מטבעות קריפטוגרפיים, ויותר אפשרויות תמיכה בלקוחות, כל כך הרבה יותר טוב. בחירת Bityard כפלטפורמה פשוטה למסחר בחוזים היא פשוט לא מעניין. לכן, אם אתם חושבים לקחת את הצעדים הראשונים שלכם במסחר באופציות של מטבעות קריפטוגרפיים, וודאו שבדקו את Bityard.

מסחר שמח, כולם!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector