Changelly VS Coinbase: השוואה הטובה ביותר להמרת מטבעות קריפטוגרפיים

כיום יש מאות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים באינטרנט, אך רובם נמנים עם אחד משני סוגים של חילופי חילופי חילופי: מיידית, לא חילופי משמרות או חילופי משמורת מסורתיים. צ’אנג’לי הוא דוגמה לשעבר, ואילו Coinbase שייך לזה האחרון. במאמר זה, נעשה צ’אנגלי מול מטבעבייס השוואה כדי שתוכלו להחליט איזו מהן נוחה יותר עבורכם.

מה זה צ’אנג’לי?

צ'אנגלי מול מטבע בסיס

בצ’אנגלי קיים מאז 2015 והוא אחד ממרכזיות הצפנה הפופולריות יותר שאינן משמורן, יחד עם Shapeshift ו- CoinSwitch. בורסה מסוג זה אינה מחזיקה באסימני ההצפנה של המשתמש. על המשתמשים להשתמש בארנקים אשר ישתמשו בהם לצורך עסקאותיהם. מכיוון שהם אינם מחזיקים מטבעות קריפטוגרפיים, חילופי חילוץ שאינם משמורת הם יעד פחות מושך עבור האקרים פוטנציאליים. הם מציעים גם ממשקים פשוטים יותר וחסרים אפשרויות מסחר מתקדמות שסוחרים מנוסים יותר מחפשים בדרך כלל. כמה חילופי דברים שאינם משמורת אינם מחייבים את המשתמש ליצור חשבון, מה שמאפשר מסחר אנונימי.

האם צ’אנג’לי בטוח?

בעבר נפרצו חילופי קריפטו, ונגנבה קריפטוגרפי המשתמש בשווי מיליוני דולרים. אך האסימונים הגנובים אוחסנו בארנקים שהועברו להחלפה. מכיוון שצ’אנגלי לא מאחסן אסימונים, האקרים הרבה פחות מתפתים לפרוץ אליו. אז צ’אנג’לי עצמו בטוח ובסופו של דבר, אבטחת הארנק תלויה לחלוטין בכל משתמש.

מה עם עמלות?

דמי צ’אנגלי פשוטים מאוד וקלים להבנה. הם משתמשים בתשלום עמלה של 0.25% עבור כל העסקאות.

היתרונות העיקריים של צ’אנגלי הם ממשק המשתמש הפשוט שלה, מערכת התשלומים הקלה להבנה, המהירות ושהם דורשים מעט מידע אישי מהמשתמשים. למעשה, משתמשים צריכים לספק רק כתובת דוא”ל. זה יתרון לאנשים שמעדיפים אנונימיות. לסקירה מפורטת יותר של צ’אנגלי, יחד עם חילופי דברים אחרים שאינם משמורת, תוכלו לעיין במאמר שלי על חלופות Shapeshift.

מה זה Coinbase?

מה זה מטבע בסיס

Coinbase הוקמה בשנת 2012 והיא שירות החלפת מטבעות קריפטו, הממוקם בסן פרנסיסקו. זוהי אחת מחילופי המטבעות המפורסמים הידועים ביותר בעולם. כמו בכל חילופי המשמורת, Coinbase מספק ארנקי הצפנה לכל משתמשיה וכל האסימונים שנקנו או נסחרים נשמרים בארנקים אלה עד שהמשתמש יעביר אותם לארנקים האישיים שלו. סוג זה של חילופי יכול להחזיק בקלות אסימוני משתמשים בשווי מיליוני דולרים, ולכן הם ממוקדים על ידי האקרים. לפני מספר חודשים דיווח Coinbase כי הם הופעלו על ידי האקרים בחודש יוני האחרון, אך צוות האבטחה חסם את הניסיון מבלי שגנב כל קריפטו.

בבורסות משמורת רבות, כמו ביטרקס או פולוניקס, יש ממשקי משתמש מורכבים למדי עם אפשרויות מסחר מתקדמות שמשתמשים מתקדמים נהנים מהם. זה לא המקרה של Coinbase, מכיוון שהממשק המשתמש שלהם פשוט יותר (אם כי לא ממש פשוט כמו בלא שמירה) ואינו מציע כלים מתקדמים..

Coinbase נחשב בדרך כלל לבורסת קריפטוגרפים ידידותית למתחילים.

האם Coinbase בטוח?


למרות ש- Coinbase הוא יעד מפתה עבור האקרים, הם עדיין לא סבלו מפריצות משמעותיות. הם יישמו כמה אמצעי אבטחה חשובים. קודם כל, רוב הכספים מאוחסנים בארנקים מוצפנים לא מקוונים, וארנקים אלה מחולקים בין כמה מקומות שונים. ליתר ביטחון, אימות דו-גורמי (2FA) הוא חובה לכל המשתמשים. כמעט כל סקירת Coinbase שתמצאו תדבר מאוד על ביטחונם.

עמלות Coinbase

כל הרכישות והמכירות של מטבעות קריפטוגרפיים מחייבים בתשלום עמלה. זה נורמלי לכל חילופי דברים. עם זאת, להבין את דמי העסקה שלך ב- Coinbase יכול להיות מעט מבלבל למתחילים. בניגוד ל- Changelly, המשתמש באחוז קבוע, דמי Coinbase משתנים בהתאם לכמות הקריפטו שאתה קונה ושיטת התשלום..

לדוגמה, אם אתה קונה ביטקוין בשווי 100 דולר ומשלם באמצעות חשבון בנק אמריקני, העמלה תהיה 2.99 דולר. אבל אם אתה משלם בכרטיס אשראי, העמלה תהיה 3.99 דולר ארה”ב. זה לוקח קצת להתרגל.

עכשיו כשפגשנו את שני המתמודדים שלנו בהשוואה זו, בואו נראה אותם הולכים ראש בראש באזורים שונים ונבדוק איפה הם דומים והיכן הם שונים.

צ’אנג-בסיס של צ’אנג’לי VS: ראש בראש

סוג החלפה

Coinbase הוא משמורן. צ’אנג’לי אינו משמורן. לבורסות שאינן משמורניות יש יתרון בבעלות ארנק, כאשר אתה משתמש בארנקים האישיים שלך למסחר. חילופי משמרות מספקים כתובות ארנק למשתמשים, אך המשתמשים לא מקבלים את המפתחות הפרטיים של הארנק שלהם, מה שאומר שאין להם בעלות מלאה.

לחילופים שאינם משמורת יש גם יתרון ביטחוני קל בכך שהם פחות מושכים את האקרים מכיוון שהם לא מחזיקים אסימונים.

אם יש יתרון אחד לחילופי משמורת, זה יהיה נוחות. עם חילופי הדברים האלה, כל ארנקי הצפנה שלך נמצאים במקום אחד. אם אתה משקיע באסימונים רבים ושונים, יצירת ארנקים אישיים לכל אחד מהם עשויה להיות מרתיעה.

ההחלטה על מנצח בסיבוב זה אינה קלה. משתמשים מסוימים עשויים להעדיף נוחות, בעוד שהבעלות על הארנק חשובה יותר עבור אחרים.

בִּטָחוֹן

Coinbase עשוי להיות מושך יותר עבור האקרים, אך הם הצליחו לשמור על בטיחות הדברים. עם אחסון לא מקוון, הצפנה ו- 2FA חובה, בין שאר אמצעי האבטחה והפרוטוקולים, הם עדיין לא סבלו מפריצות או גניבות משמעותיות..

שתי המרכזיות בטוחות, גם אם בטיחות זו מתבצעת באמצעים שונים. הסיבוב הזה הוא תיקו עבור שניהם.

שיטות תשלום

עד לאחרונה צ’אנג’לי לא התיר לקנות קריפטו במטבע פיאט. עם זאת, לאחרונה החלו לאפשר רכישת ביטקוין בכרטיסי אשראי.

Coinbase תמכה במטבע פיאט כבר מההתחלה. שניכם יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים עם פיאט, וגם למשוך קריפטו לפיאט. ניתן לבצע תשלומים באמצעות חשבונות בנק בארה”ב, כרטיסי אשראי, פיקדונות SEPA, SWIFT, PayPal ואחרים.

למטבע הבסיס יתרון מובהק בסיבוב זה.

קלות שימוש ומהירות

Coinbase כולל ממשק משתמש קל בהרבה מחילופי משמורת אחרים כמו ביטרקס או בינאס ונחשב לאופציה טובה עבור סוחרי קריפטו מתחילים. אבל קל ככל שיהיה הממשק של Coinbase, צ’אנג’לי נמצא ברמה אחרת לגמרי.

שתי הבורסות מציעות מסחר מהיר, כאשר עסקאות נמשכות דקות ספורות בלבד.

סבב זה מסתיים ביתרון קל עבור צ’אנג’לי בגלל ממשק המשתמש הפשוט והמינימליסטי שלו.

אַלמוֹנִיוּת

אף אחת מהבורסות הללו אינה מציעה עסקאות אנונימיות לחלוטין. שניהם דורשים מהמשתמשים ליצור חשבון. עם זאת, Coinbase ידרוש אימות מזהה בעוד שאנג’לי מבקש רק כתובת דוא”ל תקפה, שאינה חייבת להיות הדוא”ל הראשי של המשתמש..

הסיבוב הזה עובר לצ’אנגלי. ידיים למטה.

זמינות

Coinbase מציעה מסחר בקריפטו למשתמשים מ -32 מדינות שונות ברחבי העולם. עבור מדינות אחרות, Coinbase מתפקד כארנק קריפטו בלבד. מכיוון שצ’אנגלי אינו זקוק למידע אישי, ניתן להשתמש בהחלפה על ידי אנשים מכל מדינה.

סיבוב זה מגיע לצ’אנגלי, במיוחד אם אינך גר באחת מ -32 המדינות בהן תומך Coinbase לחלוטין.

אסימונים רשומים

כל מטרת המסחר בקריפטו היא להחליף סוג אחד של מטבע קריפטוגרפי לאחר, ככל שככל שיהיו יותר אסימונים ברשימה, כך יש יותר אפשרויות לסחר למשתמשים. Coinbase תומך ב- 18 מטבעות קריפטוגרפיים שונים. צ’אנג’לי מונה למעלה מ -150 ונוטל את הסיבוב הזה בקלות.

עמלות

שתי הבורסות נוקטות באסטרטגיות שונות מאוד לקביעת עמלות מסחר. ב- Coinbase, העמלות נקבעות באמצעות מערכת כללים בהן דמי המסחר משתנים בהתאם לסכום הנסחר, אמצעי התשלום ומדינת המגורים של המשתמש. משתמשים לא תמיד יודעים מראש איזה עמלה הם יצטרכו לשלם, אך מידע זה מוצג לפני ביצוע הרכישה בפועל.

צ’אנג’לי משתמש בשיטה פשוטה יותר. עמלת המסחר הינה 0.25% סטנדרטיים ממחיר העסקה. אם אתה סוחר אתר בשווי 100 דולר, הסכום שתקבל יהיה שווה ערך ל- 99.75 דולר. קל יותר להבין מערכת זו, במיוחד עבור סוחרים מתחילים. כמו כן, בדרך כלל העמלות יהיו נמוכות מאלה שב- Coinbase. עם זאת, כאשר סוחרים אסימון אחד בשני, ייתכן שאנג’לי לא ימצא את שער החליפין הטוב ביותר וייתכן שלא תקבל את כל שווה כסף..

מערכת התשלומים של צ’אנג’לי קלה יותר להבנה, אך אולי לא תביא לך את העסקה הטובה ביותר. בואו נקרא תיקו על זה.

אפליקציות סלולריות

אנשים רבים עוסקים במסחר בקריפטו באמצעות הטאבלטים או הסמארטפונים שלהם, ולכן לבורסות המציעות אפליקציות סלולריות יש יתרון על פני אלו שלא.

הן Coinbase והן Changelly מציעים אפליקציות מובייל הן עבור iOS והן עבור Android, ושתי האפליקציות מעוצבות היטב וקלות לשימוש. הסיבוב הזה הוא תיקו.

מסקנת מטבע הבסיס של צ’אנגלי לעומת …

בואו נסתכל על הסיכום הסופי של ראש בראש שלנו:

עָגוֹל בצ’אנגלי Coinbase ציור / מתלבט
1: סוג החלפה איקס
2: אבטחה איקס
3: אמצעי תשלום איקס
4: קלות ומהירות איקס
5: אנונימיות איקס
6: זמינות איקס
7: אסימונים איקס
8: אגרות איקס
9: אפליקציות לנייד איקס

Coinbase לוקח סיבוב אחד, צ’אנג’לי לוקח ארבעה וארבעה סיבובים כדי לסיים בתיקו או מתלבט. זה עשוי ליצור את הרושם שצ’אנגלי עדיף בהרבה על Coinbase. אך לעיתים בחירה בחילופי דברים יכולה להיות תלויה בגורם אחד וחשוב ביותר עבורך. לדוגמה, אם אתה צריך להשתמש ב- PayPal כדי לקנות את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, Coinbase הוא החליפין עבורך, לא משנה כמה סבבים הוא הפסיד. אם אתה זקוק לאנונימיות, צ’אנג’לי או חילופי דברים אחרים שאינם משמורת יכולים לספק זאת.

בסופו של דבר, שתי הפלטפורמות הן בורסות יפות, המציעות סחר מהיר, מאובטח ואמין בקריפטוגרפים. מדריך Changelly לעומת Coinbase זה סיפק לך מידע על שני השירותים, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת באיזה מהם להשתמש. אחרי שאמרנו את זה, קדימה וסחר שמח!

קרא עוד: Bitstamp VS Coinbase

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map