Coinigy לעומת TradingView 2021: השוואה, ביקורות ואבטחה של פלטפורמת מסחר

תוכנת תרשימים היא הכלי השימושי ביותר שאנליסט או טכנאי טכני יכולים להשתמש בהם. מחשבים נועדו לאחסן ולחשב נתונים תוך מתן פרשנויות שמישות בפורמט קריא ומובן. עבור רוב הסוחרים והמשקיעים תוכנת תרשימים היא כאב. הם במהירות גדלים מהם או מגיעים לבעיית קידוד בלתי עבירה בגלל השפה הבסיסית בה משתמשים. במאמר זה נשווה Coinigy לעומת TradingView להחליט איזה מהם עדיף להשתמש בסוחרי קריפטו.

טבלת השוואה בין Coinigy לעומת TradingView

CoinigyTradingView
קויניגי TradingView
הדירוג שלנו: 5 הדירוג שלנו: 5
השקת חברה: 2013 השקת חברה: 2011
מיקום החברה: מילווקי, ויסקונסין מיקום החברה: ניו יורק, ניו יורק
דירוג Alexa: 52,321 דירוג Alexa: 196
סינון מטבעות קריפטוגרפי: בייצור סינון מטבעות קריפטוגרפי: כן
מקרין מדיה חברתית: בייצור מקרין מדיה חברתית: כן
צפייה בארביטראז ‘: כן צפייה בארביטראז ‘: לא
סקריפטים מותאמים אישית: לא סקריפטים מותאמים אישית: כן
עמלות: ניסיון חינם למשך 30 יום – 99.99 דולר לחודש עמלות: חינם – 59.95 דולר לחודש
בִּטָחוֹן: גדול בִּטָחוֹן: גדול
אמון בקהילה: מְעוּלֶה אמון בקהילה: מְעוּלֶה
שירות לקוחות: מְעוּלֶה שירות לקוחות: מְעוּלֶה
שירות לקוחות: טוֹב שירות לקוחות: טוֹב
אפליקציה לנייד: כן אפליקציה לנייד: כן
ידידותי למתחילים: כן ידידותי למתחילים: כן
בקר ב- Exchange בקר ב- Exchange

מה זה קויניגי?

מטבעות

קויניגי היא פלטפורמת מסחר ממוקדת במטבעות קריפטוגרפיים. הם פועלים מאז 2013 הממוקמים במילווקי, ויסקונסין, ארה”ב. עם דגש חזק על מתן תרשימי מסחר, וכלים לבורסה לא ברורה. יש להם גם את כל החילופים העיקריים.

מה זה TradingView?

ראיית מסחר היא פלטפורמת מסחר מעוגלת המסוגלת לנתח מניות, אגרות חוב, סחורות, מטבעות, מטבעות קריפטוגרפיים, מדדים, חוזים עתידיים ו- CFD. הם הוקמו בשנת 2011 בניו יורק, ניו יורק, ארה”ב.

Tradingview סיפקה תרשימים ניתנים להתאמה אישית בחלק קטן מהעלות של שחקנים גדולים אחרים, רויטרס, בלומברג ו- CQG. היכולת לרכוש נתונים בזמן אמת של רוב השווקים הגדולים במקום אחד ללא מתווך היא מהפכנית.

תרשימים ופלטפורמות מסחר

קויניגי

Coinigy היא תוכנת גרפים שולחנית וטלפונים ניידים מבוססי אינטרנט (ללא התקנה), ללא תלות, עם עדכוני נתונים מוסדיים. ניתן לרשום 38 בורסות, 3,349 שווקים ו -6,957 מטבעות. תכונות ספר המסחר שלהם מציעות תצוגות אופקיות ואנכיות לסוחרים חזותיים. הם נקנים ומוכרים קירות נראים בקלות.

שווקים והחלפות הם מרשימים, ניתן למצוא ולתאר מטבעות לא ברורים, וזה לא דבר של מה בכך בהתחשב בנזילות יכולה להיות יותר 1000 $.

ה- API שלהם מדהים ומאפשר ביצוע הזמנה ללא דיחוי. יתרות חשבונות גלויות, חלוקת חילופי תצוגת תרשים (עוקבת אחר היתרות שלך שהוחלפו באחוזים). תרשים עוגה מוצג, דבר נהדר להפחתת סיכונים אם אחד נכשל באופן זמני או לצמיתות מכל סיבה שהיא.

ל- Coinigy כפתור אפליקציה שמוביל לכלים נוספים. האפליקציות כוללות; גיליונות גוגל לארגון עסקאות ויתרות. חוט חדשות לאירועים עכשוויים חיים העלולים לרגש את השוורים או הדובים. תוסף כרום של קריפטו לתיקון למעקב אחר שוק בזמן ביצוע משימות אינטרנט אחרות. התראות SMS אשר אכן כרוכות בתשלום נוסף.

חילופי מטבעות

מטריצת ה- Arb (ארביטראז ‘) היא אפליקציה נהדרת למעקב אחר שונות מחירים במחירים אשר ניתנת לניצול אם זמני החסימה מהירים מספיק והפרש המחירים גבוה מספיק. ניתן לקבל התראות נוספות בדפדפן המבוססות על החלפה ותווית. ניתן להפעיל גם אזעקות דואר אלקטרוני, SMS או מערכת קול. Coinigy מאפשר לשמור הערות כתובות עבור כל זוג, גלוי בקלות בכרטיסייה צדדית.


פריסות נתוני כלכלה מסבירות היכן ניתן למצוא מידע על מטבעות. אלה כוללים תיאורים על הפרויקט, קישור חברתי לקהילה ולאתר, נייר לבן, חוקר בלוקים, תגמולי כורים, אישורים, חסימת זמן ואלגוריתמי כרייה..

לקויניגי תוכניות לסורק תרשים וסורק חברתי. נכון לעכשיו, גרסת 2.0 בטא שלהם זמינה לבדיקה. גם 1.0 וגם 2.0 כוללים תכונות מקשים חמים שיכולים להפוך את המסחר למהיר יותר.

TradingView

TradingView היא תוכנת גרפים שולחנית וטלפונים ניידים עצמאית מבוססת אינטרנט (ללא התקנה) עם הזנות נתונים ממוסדות. עם גישה למספר שווקים, זהו כלי פיננסי מבוסס. לניתוח מניות, אגרות חוב, סחורות, מטבעות, מטבעות קריפטוגרפיים, מדדים, חוזים עתידיים ו- CFD.

Tradingview היא רשת חברתית עם סוחרים ומשקיעים מכל רחבי העולם המשתפים רעיונות מסחר באופן פרטי או ציבורי. הפלטפורמה שלהם מיועדת למחשבה מנוסחת סביב מכשירים פיננסיים.

הפלטפורמה מאוד חברתית והקהילה תמיד מוכנה לעזור גם כשהם לא מסכימים איתך. הם יגידו לך למה זה תלוי בך להישאר מורשע ולבצע שיחה נכונה או לא נכונה או לשנות את דעתך ולבצע שיחה נכונה או לא נכונה.

Tradingview מאפשר להריץ סקריפטים / תוכניות מותאמים אישית במערכת שלהם. ל- Tradingview שפת התכנות שלה, אורן סקריפט. זה אמנם לא רע, אך הוא מורכב מעט באזורים מסוימים. עם זאת, לרוב, זה פשוט לעקוף את ההיגיון במחשב, ולעבוד עם מגבלות השפה. מגבלות אלה פשוט פירושן קידוד מחדש, קהילת הקידוד מוכנה לעזור.

בורסת ראיית מסחר

המקרן מדהים. זה מסתכל על אותות אינדיקטור ויכול לייעץ לך לגבי הגדרות סחר שמתאימות לקריטריוני המערכת שלך. הטבלאות שלהם אינן מוצקות יותר והוספת תכונות מרובות חלונות תגרום לכל אחד להרגיש כמו סוחר בוול סטריט.

TradingView הוא כלי פיננסי רב-שוקי ובסיסי רחב, שיאפשר לכם להציג שווקים עולמיים והתנהגות משקיעים. תמונה שלמה זו היא חובה בהתאם לסגנון המסחר.

מאפייני הבדיקה האחורית של Tradingviews מדהימים עם אינספור תסריטים שנכתבו מראש לבחירה או ליצירה. מקשי הקיצור ותכונות ההערות זהים בשתי הפלטפורמות. שידור חוזר של סרגל הוא משאב בדיקה נהדר עבור scalpers. מאפשר להם לבדוק את כישוריהם באמצעות אינדיקטורים או מבנה שוק. כלי נהדר לסיכום היום ולחדד שיטות מסחר אישיות.

Coinigy VS TradingView: ביקורות

זה מסתכם במטרת השימוש וסגנון המסחר. יש סוחרים / משקיעים הזקוקים למידע רב בכדי לבצע עסקאות, בעוד שאחרים פשוט צריכים לדעת את מחיר ומבנה השוק של הנכס שבחרתם.

סקירת קויניג’י

סקירת מטבעות

קויניגי הוא מוצר מסחר קריפטו מעודן המציע פיתרון תואם לשווקי הקריפטו. הוא מפרט יותר בורסות Cryptocurrency בהשוואה ל- Tradingview. זה לא מאפשר לשתף רעיונות מסחר במערכת שלה. אין להם תכונות בדיקה חוזרת המשולבות לשימוש הדיוט.

בעוד ששני השירותים מציעים את אותה החלפה, ל- Tradingview יש כלים טובים יותר וישמשו לצורך תרשים. לביצוע ההזמנות, ממשק ה- API של Coinigy אין כמוהו וכמה סוחרי מטבעות קריפטו לא צריכים להיות בלי. ישנן שיטות אחרות לשילוב API בתוכנית מותאמת אישית או רכישה.

קויניגי מקצוענים

 • חילופי מטבעות קריפטוגרפיים
 • ממשק API
 • מטריקס ארב
 • גיליונות אלקטרוניים של גוגל
 • מטבעות קריפטוגרפיים ממוקדים
 • קל לשימוש

חסרונות קויניגי

 • אין רשת חברתית פנימית
 • אין סינון
 • סקריפטים מותאמים אישית

בקר ב- Exchange

סקירת TradingView

סקירת מסחר

TradingView יכול לספק מבט רחב על השווקים. הקהילה שלהם תאתגר אתכם אם אתם חברתיים. זה יכול להיות בונה מאוד בגיבוש דעות ולא בטלטול מתוך סחר טוב. הם יכולים גם להדגיש חישובים מוטעיים שהתעלמו מהם, מה שעלול לחסוך גרוע מסחר רע.

בנוסף, תוכל להציג רעיונות אחרים ולבחון את הסכמת השוק. התובנות מוותיקי השוק סביב תנאים מסוימים ותוצאות סבירות מאירועים קודמים או מערכי סחר עשויות להיות יקרות ערך עבור סוחרים חדשים ומנוסים..

TradingView מקצוענים

 • קהילה
 • סינון
 • סקריפטים מותאמים אישית
 • פרופיל נפח
 • רב חלונות
 • שווקים בינלאומיים
 • קל לשימוש

חסרונות TradingView

 • מספר חילופי המטבעות
 • ממשק API

בקר ב- Exchange

עמלות

קויניגי

Coinigy מציע חשבון התחלה למשך 30 יום, המאפשר לך לנסות את שני המנויים בתשלום. עם זאת, התכונות מוגבלות, מטריצת ה- Arb של האפליקציה – מטריצת ארביטראז ‘אינה זמינה.

לקויניגי שני דגמי מנויים בתשלום.

סוחר מקצוען ב- $ 21.95 ארה”ב לחודש

API Developer Pro במחיר של 99.99 דולר ארה”ב לחודש

ה- Pro Trader הוא כלי חובה לסוחרים ידניים (הזן עסקאות ביד). הכלים שלהם מאפשרים יישום של אינדיקטורים סטנדרטיים וקנייניים. האינדיקטורים מוגבלים למה שיש.

גרסת ה- API למפתחים מספקת גישה אחורית לבורסות, ומאפשרת לבוטים לבצע הזמנות הגבלה מסובכות ולסחור כאשר משתמשים כלליים אינם יכולים. ככלל, עסקאות API מבוצעות גם אם בבורסות יש שגיאות הגשה.

קשה מאוד למצוא נתונים היסטוריים ודורשים מחיר פרמיה. בדיקה חוזרת וביצוע רעיונות עם נתוני עבר יכולים לחדד את מערכת המסחר / בוט או את כישורי הסוחר / המשקיעים. העבר משקף באופן מדויק את העתיד אם אתה יודע לפרש את הנתונים. מחזורי בחירות הם רק דוגמה לשווקים מחזוריים.

קויניגי גם מוכר נתונים היסטוריים.

BITF: BTC / USD (RAW)

04/05/2014 – 26/02/2020 2583,60 דולר

BMEX: XBT / USD (RAW)

05/12/2016 – 26/2/2020 1108.00 דולר

ראיית המסחר של קויניגי טובה יותר

TradingView

TradingView מציע ניסיון של 30 יום המאפשר לך לנסות את כל 3 המנויים הראשונים בתשלום.

ל- TradingView יש 5 מנויים.

בסיסי ב 0.00 דולר ארה”ב לחודש

מקצוען ב- $ 14.95 ארה”ב לחודש

Pro + במחיר של 29.95 דולר ארה”ב לחודש

פרמיה במחיר של 59.95 דולר ארה”ב לחודש

יש מודל מנוי סודי, הרוקי במחיר של 5 דולר. חבילה זו זמינה רק אם אתה מתחיל בניסיון, ואז מתחיל בתהליך ביטול החיוב החודשי שלך. לפני שתבטל לחלוטין את המנוי תוצע לך חבילת הרוקי המופחתת. השירותים הניתנים הם גרסה מוגבלת של מנוי Pro, לא ניתנים נתוני פרופיל נפח.

הגרסה הבסיסית מספקת את כל מה שתצטרכו. אם אינך יכול להרשות לעצמך את גרסת ה- Pro אך אתה מסור, כל הכוח של Tradingview זמין. פשוט יותר קשה לגשת כי אתה צריך לעבוד בשביל זה. לימוד קידוד כתב אורן יכול לעזור לך מאוד. הקהילה גם תעזור לך. ברוב המקרים, אתה פשוט צריך למצוא את המחוון בספריית התסריטים שלהם.

לגרסת ה- Pro פרופיל נפח (ששווה את המחיר הנדרש), אינדיקטורים נוספים לתרשים ו -2 תרשימים לכל כרטיסייה.

ל- Pro + יש 4 תרשימים לכל כרטיסייה, הצפייה בזרמי נתונים בשווקים מרובים מאפשרת תמונה הוליסטית יותר של המתרחש. לקריפטו אין שווקים ריכוזיים, Apple Inc. (APPL) יש לה רק מחיר אחד. לכל מטבע קריפטוגרפי יש מחיר להמרה לזוג. יש הרבה הזדמנויות לארביטראז ‘מכיוון שהמחירים אינם יציבים או קבועים בין הבורסות. סורגים לטווח מותאם אישית (נרות ותקופות בר) זמינים למשל 5 ימים.

Premium מציע פריסות תרשים ללא הגבלה, 24 אינדיקטורים ותכונה לפרסם אינדיקטורים להזמנה בלבד. זה המקום שבו מפתח יכול לייצר רווחים מעבודתם וגישה נעילה למשתמשים שאינם משלמים וליצור בסיס לקוחות בדרך כלל גובה תשלום חד פעמי של 100 עד 500 דולר, שהיא נורמה בתעשייה..

Tradingview מאפשר לייצא את כל נתוני התרשים ל- CSV.

בטיחות, אמון ותמיכה

ביטחון קויניגי

קויניגי בטוח לרוב. האבטחה שלהם היא תקן תעשייה 2FA, והודעות דוא”ל על כניסה. זה כל האמון שרוב החברות יכולות להציע. הענקת מפתח API לכל אחד או לחברה היא סיכון שעליך להצדיק בתכנית המסחר הרחבה שלך.

אם אתה מעביר את הכספים שלך לבורסות כשאתה סוחר ומחוץ לבורסות כשאינך נמצא ושומר את המטבעות בארנק חומרה בשאר הזמן. הענקת מפתח API יכולה להיות נהדרת למסחר או להשקעה.

האבטחה שלהם היא תקן תעשייה 2FA, והודעות דוא”ל על כניסה. זה כל האמון שרוב החברות יכולות להציע. קויניגי אכן מספק שירות פנטסטי. צוות התמיכה שלהם פתר בעיות תוך שעה, אך החוויה שלך עשויה להשתנות בשל מורכבות המשימה.

TradingView אבטחה

תצוגת המסחר למסחר בקריפטו בטוחה. ניתן להפוך את זה לבטוח יותר אם נרשמים לשירות עם חשבון דוא”ל שאינו תיאור שאינו מקושר, שם משתמש שאינו תיאור ומשתמשים בתמונה אקראית שאינה קשורה לחייכם. רכשו טלפון נייד משולם מראש להתראות וכרטיסי אשראי ששולמו מראש. השאר זה נימוסי אבטחה אישית באינטרנט.

התמיכה שלהם מדהימה. הקהילה תמיד זמינה לסייע בבעיות קידוד, רעיונות סחר ותובנות חינוכיות. התמיכה הטכנית של ראיית המסחר פותרת בעיות בצורה יעילה. מאגר הידע התומך שלהם יכול לענות על כמעט כל השאלות.

מסקנה סופית מול Coinigy לעומת TradingView

שני הכלים הללו משלימים זה את זה בצורה מושלמת, ופותחים שווקי מטבעות קריפטוגרפיים לניתוח טכני ויסודי תוך צפייה בתעשייה הפיננסית. ניתן למנף את קהילת Tradingview כדי להפוך אותך לסוחר / משקיע טוב יותר עם רעיונות השוק והסינון שלהם. ממשק ה- API של Coinigy יכול לסחור באמצעות שגיאות חילופי דברים.

אם התקציב אינו נושא השג את שניהם. הפעל את Tradingview לניתוח שוק ואת Coinigy לביצוע. אם אתה יכול להרשות לעצמך רק אחד לקבל את Coinigy אלא אם כן אתה סוחר עם פרופיל נפח והמרכז שלך נתמך על ידי Tradingview. ניתן להשתמש בחינם ב- Tradingview, אולי תצטרך לעבוד קשה יותר כדי לאסוף את כל נתוני המסחר שלך. זה יכול לעזור לך ללמוד לקודד כדי לייעל את התהליך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map