אם אתם מוכנים ומוכנים לקנות קצת ביטקוין כדאי שתכירו את חילופי הביטקוין. בעבר האחרון, הרבה בורסות ביטקוין צצו וככזה, אתה צריך לדרוך בזהירות. ישנם היבטים רבים שתצטרך לקחת בחשבון לפני שתבחר את החליפין הנכון. המטרה שלנו היא להציג בפניכם כמה מהבורסות הטובות ביותר לרכישת ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

בחלק זה אנו מניחים שאתה מבין את יסודות המטבעות הקריפטוגרפיים והסקת שמדובר במיזם השקעה ראוי עבורך. אם אתה עדיין מטושטש ביחס לביטקוינים, עליך לעקוב אחר קישורי הבלוג למטה למאמרים בודדים שישפכו מעט יותר אור על האזור המתעניין שלך. לעת עתה, הנה היסודות.

מהי בורסת ביטקוין?

בורסת ביטקוין היא בעצם שוק דיגיטלי שבו אנשים המעוניינים לסחור בביטקוינים יכולים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים אלה באמצעות מטבעות אלטקוין או פיאט (דולר, יורו וכו ‘). חילופי ביטקוין משמשים כמתווך בין המוכרים לקונים של ביטקוין.

פלטפורמות החליפין של ביטקוין יתאימו בדרך כלל לרוכשי ביטקוין עם מוכרים. ובדיוק כמו במסחר במניות, סוחרים בעסקי חילופי הביטקוין יכולים להחליט למכור או לקנות ביטקוינים על ידי הזנת צו מגבלה או צו שוק. השניים שונים – כך הם נבדלים זה מזה. עם הזמנת שוק, סוחר מעניק לבורסה את הסמכות לסחור בביטקוינים שלו בשוק הטוב ביותר בפלטפורמות מקוונות אחרות. מצד שני, עם צו הגבלה, הסוחר אומר לחברת הבורסה לסחור בביטקוינים שלו / שלה במחיר שהוא נמוך מהבקשה הרווחת, או שהוא גבוה מההצעה הרווחת. כמובן שזה תלוי בשאלה אם מישהו מוכר או קונה.

סוגי בורסות ביטקוין

חלק מסוגי המרת הביטקוין כוללים:

פלטפורמות מסחר

אלה אתרי האינטרנט שנועדו לחבר בין מוכרים וקונים לעסקת הביטקוין. על כל עסקה גובים עמלה קבועה.

מסחר ישיר

מדובר בפלטפורמות המספקות לסוחרים מסחר עמיתים לעמית ישיר. בעזרת סוג זה של חילופי ביטקוין, כל הסוחרים מכל חלקי העולם יכולים להחליף את הביטקוינים והמטבעות שלהם. במסחר ישיר אין מחיר שוק מוגדר. כל מוכר קובע את מחיר השוק שלו.

מתווכים

אלו אתרים שנוצרו כדי לאפשר לכל אחד לקנות ביטקוין במחיר קבוע מראש. המתווכים קובעים את המחיר. אתה יכול לחשוב על סוכני מטבעות קריפטו אלה כסוחרי מטבע חוץ.

מה כדאי לשקול לפני שתצטרף לבורסת ביטקוין כלשהי

לפני שתתחייב למסחר כלשהו ותסחר בביטקוינים שלך, חשוב שתעשה את שיעורי הבית שלך. להלן מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון לפני שתקפוץ ישר לחילופי דברים.


תדמית

הדרך הקלה והטובה ביותר לברר מידע נוסף על בורסה היא חיפוש הביקורות המקוונות שנכתבו על ידי אתרי סקירה מובילים בענף ועל ידי אנשים פרטיים. אתה יכול גם לבקש הדרכה בפורומים שונים של ביטקוין. להלן תמצאו את הביקורות שלנו על כל פלטפורמה כדי שתוכלו לבחור בחינוך משכיל, מבלי לעשות יותר מדי מחקר בעצמכם.

עמלות

בכל הבורסות מטויח מידע הקשור בתשלום באתרי האינטרנט שלהם. לפני שתצטרף למישהו מהם, ודא שאתה מבין את תהליך ההפקדה, העסקה ודמי המשיכה. כן, העמלות שונות מאוד בין חילופי דברים לשניים.

שיטות תשלום

מהן כמה משיטות התשלום הקיימות בפלטפורמת חילופי הביטקוין? האם בבורסה יש כרטיס חיוב או אשראי? פייפאל? העברה בנקאית? המרת ביטקוין עם אמצעי תשלום מוגבלים עשויה להוות אי נוחות לשימוש. עליך לזכור כי שימוש בכרטיס אשראי לרכישת ביטקוין ידרוש ממך אימות וימשוך עמלת פרמיה ומחיר גבוהים יותר מכיוון שהסיכון להונאה גבוה יותר. בהעברות בנקאיות, התהליך ייקח יותר זמן מכיוון שהבנקים צריכים לאמת את העסקה.

מגבלות גיאוגרפיות

ישנן פונקציות ספציפיות המוצעות על ידי מרכזיות מסוימות, הנגישות רק ממדינות קבועות מראש. לפני ההצטרפות, ודא תמיד כי לפלטפורמה יש את כל הפונקציות והכלים הנגישים למדינתך, או למדינות בהן אתה מבקר בחגים.

סיכום

כמו כרייה, גם חילופי ביטקוין הם חלק בלתי נפרד מעולם הקריפטו החדש ומכל המערכת האקולוגית שלו. לפני שאתה צועד אתה צולל למים, מבין את המסחר, שמישהו ידריך אותך בו אם יהיה צורך, אבל מה שאתה עושה, אל תיכנס אליו עיוור.

להלן תמצאו את כל הסקירות והמדריכים שלנו לרכישת חילופי חילוף כדי שתוכלו להתחיל בקלות.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector