Aavegotchi ($ GHST) –DeFi x NFT קרוסאובר?

Aavegotchi ($ GHST), המופעל על ידי Aave, הוא השילוב של אסימון DeFi ואסימונים שאינם ניתנים לפריצה (NFT) שיש להם שלוש תכונות, הקובעות את ערכן ונדירותן: יתד ביטחוני, תכונות לבישות.

Aave, אחד הפרוטוקולים הגדולים ביותר של DeFi כיום, פיתח NFTs המתפקדים במסגרת DeFi. הפרויקט מציג אלטרנטיבה מבטיחה לדרך בה מעריכים רבים מבצעים חקלאות תשואה.

רקע כללי

הצוות שעומד מאחורי Aave, שהושק ביולי 2018, יצר את Aavegotchi כדי להציע חלופות חדשות לחקלאות תשואה. פרויקט זה מציב פלטפורמת מכניקת משחקים משעשעת לתמיכה בסוג חדש של חוויית DeFi עבור משתמשיה.

דניאל מתייה, המפתח הראשי של Buillionix.io, וג’סי ג’ונסון, מייסד שותף ב- Bullionix, מובילים את צוות הבונים העובדים עבור צוות Aavegotchi. העבודה שלהם מתמקדת במטרה העיקרית של “חוויית משחק דה-פי” באמצעות NFT.

מה זה Aavegotchi?

Aavegotchi – DeFi-Staked Crypto Collectibles (אשראי תמונה: ספר לבן של Aavegotchi)

Aavegotchis הם אספנות קריפטו מבוססות Ethereum המופעלות על ידי טכנולוגיית NFT. ה- NFT של Aavegotchi עוקבים אחר מערך דומה שמשחקים אחרים מבוססי בלוקצ’יין כגון Cryptokitties מיישמים בכלכלות המשחק שלהם..

מה שאייבגוצ’י מציע לחלל המשחקים בבלוקצ’יין הם דגמי DeFi כמו היערכות בטחונות, נדירות דינמית, חקלאות נדירות, ארגונים אוטונומיים מבוזרים (DAO) ויישומי חוזים חכמים. במילים פשוטות, המטרה היא להשתמש ב- DeFi ולהניב מושגי חקלאות ביצירת NFTs שיכולים להחזיק ערך ולהעריך לאורך זמן.

הצוות שעומד מאחורי Aavegotchi ביקש לדמות את הפרויקט לטמגוצ’י. Aavegotchis יכול להיחשב כמקביל לבלוקצ’יין של חיות מחמד דיגיטליות שאנו משחקים בטמגוצ’י. Aavegotchis הם NFTs להפעלה שיכולים להחזיק ערך כלכלי דיגיטלי.

ישנם שלושה אלמנטים ל- Nave Aavegotchi המסייעים בהגדרת ערכו ונדירותו. הם:

  • כוח רוח אם לשים את זה במונחי DeFi, פירוש הדבר “יתד ביטחוני”. ל- Aavegotchi יש חשבון נאמנות שבו כל האסימונים ERC20 המגובים על ידי Aave מוחזקים כבטוחות. אסימונים מבוטחים אלה נקראים “aTokens”, והם נגישים לבריכת ההלוואות של Aave. מכיוון שמדובר בנכסים יכולים לייצר תשואה לאורך זמן, הדבר מסייע בהגדלת ערך האסימונים השמורים בחשבון הנאמנות של Aavegotchi. כיום ישנם א-טוקנים רבים הנתמכים על ידי הפלטפורמה כמו aDAI, aLEND, aLINK ו- aUSD, בין היתר.
  • תכונות – ל- Aavegotchis יכולות להיות תכונות שונות המרכיבות את זהותן כ- NFT. תכונות אלה משפיעות על הנדירות, הביצועים והלבישים התואמים שלהן. בעוד שרוב התכונות הללו ניתנות ל- Aavegotchis באופן אקראי ברגע שנוצרו, הן יכולות להיות מושפעות מאינטראקציות של משתמשים שעושות בעליהם..
  • לבישים – באמצעות תקן הרכיב של ERC-998 ניתן להשתמש ב- Aavegotchi גם לניהול NFTs לילדים. NFTs ילדים אלה מגבים את הלבישים שמשתמשים יכולים לצרף ל- Aavegotchis. אם הם נלבשים על גבי Aavegotchis, הם יכולים להשפיע על תכונותיהם וערכם.

היכן Aavegotchis צוברים ערך?

Aavegotchis שואבים את ערכם משני מקורות: ערך פנימי וערך נדיר.

אנטומיה של Aavegotchi (אשראי תמונה: כתיבת ספר אלקטרוני של Aaevegotchi)

ערך פנימי

ערכם הפנימי מקורו בכמות שהמשתמשים הציבו ב- NFT שמאחורי Aavegotchi. נתח הביטחונות, יחד עם הריבית שצברה ממאגר ההלוואות של Aave, הופך לערך הפנימי של Aavegotchi. לדוגמא, נתח של 10 aLEND ב- Aavegotchi פירושו שהוא יכול להחזיק ערך זה גם יחד עם הריבית שנצברה.


נכון לעכשיו, הביטחונות היחידים שניתן להעלות על Aavegotchis הם אסימוני ERC-20 הרשומים בפלטפורמת Aave. ברגע שה- AavegotchiDAO הושק, ניתן להרחיב את מספר הביטחונות המקובלים.

ערך נדירות

הנדירות של Aavegotchi משפיעה גם על ערכו. זה מציג את המושג “חקלאות נדירות” גם על המערכת האקולוגית. משתמשים מקבלים תגמולים על אימון Aavegotchis נדיר ומסחר בהם עם שחקנים אחרים בפלטפורמה שלו.

מערכת אקולוגית Aavegotchi

פורטלים

משתמשים יכולים לזמן או ליצור Aavegotchis רק דרך הפורטל. זה מגובה בחוזה חכם המאפשר ליצור NFTs חדשים. ניתן לקנות פורטלים מהדאף של Aavegotchi או משוק חיצוני.

בתביעתם של Aavegotchis, המשתמשים צריכים להניח את הביטחונות הנדרשים לכך. פורטלים יכולים לתמוך רק בזימון Aavegotchi אחד.

מה זה אסימון $ GHST?

$ GHST הוא אסימון השירות המקורי לפלטפורמת Aavegotchi. הם יכולים לשמש אמצעי החלפה, תשלום אגרות עבור רכישת דברים כמו פורטלים ולבישים, פונקציות הצבעה וחקלאות נדירה. כדי להטמיע את REALM נדרש גם $ GHST.

ניתן להעביר באופן חופשי $ GHST למשתמשים אחרים או להחליף אותם באמצעות אסימונים נתמכים בפלטפורמת Aave.

$ GHST טוקנומיקה

$ GHST יופץ בשלושה שלבים עיקריים – i) אירוע חלוקת אסימונים ראשוני, ו- ii) תגמולי ממשל ו- iii) חקלאות נדירה.

אירוע חלוקת האסימונים מתוכנן להתחיל בסוף הרבעון השלישי 2020 או בתחילת הרבעון הרביעי 2020, מחולק לשלושה שלבים: עקומה פרטית, סבב מכירה מוקדמת ועקומת אג”ח אסימון.

  • סבב פרטי – יופצו 5,000,000 אסימונים של GHST, במחיר של 0.05 DAI / GHST. פתוח למשתתפים עם אימות KYC עם מינימום של 20K DAI למימוש עבור אסימונים של GHST. תקופת ההבשלה הכוללת היא 365 יום, עם שחרור אסימונים ראשוני ביום 180 לאחר סגירת הסבב לפני המכירה, ואחריו שחרור במהלך 185 הימים שלאחר מכן..
  • סיבוב מוקדם למכירה – 500,000 אסימונים של GHST יחולקו, במחיר של 0.1 DAI / GHST. פתוח למשתתפים עם אימות KYC ללא תרומה מינימלית. תקופת ההבשלה זהה לסבב הפרטי. כספים שגויסו במהלך המכירה המוקדמת ישמשו כנזילות במאגר העתודה של Curve Bonding Curve.
  • עקומת אג”ח אסימון (TBC) – פתוח למשתתפים עם אימות KYC ללא תרומה מינימלית. אין היצע מרבי של GHST המופץ באמצעות עקומת ההתחברות. אין תקופת נעילה או שמירה.

במהלך סבב המכירה המוקדמת, ייווצר גם $ GHST ויופץ לקרן המערכת האקולוגית (1,000,000 GHST) ולקרן Team (1,000,000 GHST). שתי הקרנות נעולות על פי לוח הזמנים כמו הסבב הפרטי.

כלי אסימון $ GHST (אשראי תמונה: כתיבת ספר אלקטרוני של Aaevegotchi)

AavegotchiDAO

מודל הממשל הקהילתי של הפלטפורמה יתמך על ידי AavegotchiDAO. פרוטוקול זה יאפשר למשתמשים להחליט על רשימת הבטחונות שניתן להציב ב- NFT, לשנות את פרמטרי המשחק ואף להגביל את מספר ה- Aavegotchis שניתן ליצור בעתיד. כדי לתמרץ את מחזיקי האסימונים לממשל קהילתי, הם מתוגמלים ב- GHST.

ממלכת Aavegotchi

זה מתייחס למטאברס עבור Aavegotchis. התחום הוא העולם הדיגיטלי שבו Aavegotchis יכולים לתקשר זה עם זה ולהצטרף למשחקים, לבצע חוזים חכמים ולקרוא לפונקציות ממשל..

משתמשים יכולים לרכוש חבילות אדמה, או REALM, בעולם Aavegotchi על ידי הימור אסימונים של GHST. הממלכה של Aavegotchi היא גם הרובד החברתי של AavegotchiDAO, שמטרתה ליצור חוויה חזותית יותר עבור מצביעי הקהילה. במסגרת החוויה הדיגיטלית הזו, Aavegotchis מתכנס בכיכר עירונית דו ממדית כדי לדון בהצעות פלטפורמה ולהצביע.

סיכום

שטח ה- DeFi נראה מורכב מדי עבור מתחילים רבים. מציאות זו יכולה להיות מרתיעה עבור מי שרק התוודע לעולם הבלוקצ’יין, שלצערנו מהווה חסמים פסיכולוגיים לאימוץ. פלטפורמות המסייעות למשתמשים להקל על DeFi יכולות להיות תוספות מועילות למרחב הקריפטו באופן כללי.

Aavegotchi הוא מושג רב ערך למטרה זו שכן יש לו מודל מבטיח להקל על כל אחד להשתתף בחקלאות תשואה. משחק של מרחב DeFi לכל מי שרוצה לטבול את אצבעות הרגליים על מוצרים שמרוויחים ריבית עשוי לסייע בטיפוח האימוץ בהמשך. בסך הכל, הפרויקט מראה פוטנציאל עצום בהוכחת היכולת של חידושים שונים של בלוקצ’יין, כגון NFTs והימצאות בטחונות, לספק מוצרים ושירותים פיננסיים אמינים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map