אלגורנד (ALGO) הסביר

מה זה אלגורנד?

אלגורנד הוא בלוקצ’יין מהדור הבא ביצועים גבוהים שמטרתו ליצור מערכת שקופה בה כולם יכולים להשיג הצלחה באמצעות פרויקטים ויישומים מבוזרים. רבים כינו את הפרויקט הזה “בלוקצ’יין 3.0”, מכיוון שהוא פותר את בעיות הסקלביליות הידועות של ביטקוין תוך שמירה על אבטחה וביזור. לאלגורנד יש את האסימון המקורי $ ALGO, שישמש כהעברת ערך ברשת. מבחינת עמוד השדרה הטכנולוגי, אלגורנד משתמשת ב- Proof of Stake (PPOs) ובפונקציות פסאודורנדומיות כדי למנוע מתוקפים זדוניים להתקבץ ברשת..

אלגורנד בולטת מחסימות אחרות בעלות ביצועים גבוהים בזכות אמינותו של מייסדה, פרופסור ה- MIT, סילביו מיכאלי. לפרופסור מיכאלי הוא זוכה פרס טיורינג היוקרתי למדעי המחשב ורבים מהמצאותיו השפיעו ישירות על זירת הקריפטו..

מייסד אלגורנד: סילביו מיקאלי

סילביו מישאלי הוא חתן פרס המפנה (הפרס הגבוה ביותר של מדעני המחשב) עם חידושים שנבנו סביב מחקריו בקריפטוגרפיה, אפס ידע, יצירת פסבדור, פרוטוקולים מאובטחים ותכנון מנגנונים. נוסף על כך, ד”ר מיקלי הוא הממציא בשיתוף הצפנה הסתברותית, הוכחות אפסות ידע, פונקציות אקראיות ניתנות לאימות ורבים מהפרוטוקולים המהווים את יסודות הצפנה המודרנית.

אלגורנד מנסה להתגבר על טרילמת הבלוקצ’יין

בלוקצ'יין יכולים להכיל רק 2 נכסים אלה לכל היותרויטאליק בוטרין הציע כי בלוקצ’יין יכול להכיל מקסימום 2 נכסים אלה

נכון לעכשיו, עסקאות בבלוקצ’יין איטיות מאוד בגלל “טרילמת בלוקצ’יין”. זהו מונח שטבע ויטליק בוטרין, מייסד את’ריום.

על פי רעיון זה, לבלוקצ’יין יש שלוש מאפיינים עיקריים: ביזור, מדרגיות וביטחון.

עם זאת, טרילמת הבלוקצ’יין מציעה שקשה מאוד לפרויקט לקבל את כל שלושת התכונות במצב מספק. רשת שהיא מבוזרת ובעלת אבטחה קשה לא תהיה ניתנת להרחבה. באופן דומה, לבלוקצ’יין מבוזר וניתן להרחבה יהיה מעט ביטחון וכו ‘.

בוטרין מאמין שברמה היסודית, רשת בלוקצ’יין יכולה להשיג רק שתיים משלוש התכונות בכל עת. טרילמת הבלוקצ’יין יכולה להיות המקור לבעיות מדרגיות ברוב רשתות החסימות של המטבעות הקריפטוגרפיים. מרבית פרויקטים של מטבעות קריפטו אינם יכולים להתמודד עם מספר רב של עסקאות תוך הקפדה על ביזור ואבטחת רשת.

מה זה אלגורנד- האם זה באמת בלוקצ’יין מהדור הבא?

כדי לנסות להתגבר על זה, אלגורנד בחרה במנגנון קונצנזוס טהור הוכחה של הימור (Pure PoS). מעניין שהמנגנון נוקט בגישה שונה בהשוואה לשינויים אחרים במנגנון ה- PoS.

למשל, במקום לדרוש הסכמה של 100% מכל המפלגות המתקפות, לאלגורנד נוח עם הסכמה של שני שליש. המשמעות היא שכדי לתקוף את אלגורנד, יהיה עליכם לרכוש יותר משליש מההיצע הכולל של אלגורנד. זה בכל מקרה יהיה לא כלכלי והחזקת היקף כה גדול של ההיצע פירושה שיש לך נתח גדול ולא תרצה לראות את זה נכשל.

הרוטב הסודי של אלגורנד: מיון קריפטוגרפי

מכיוון שפלטפורמות הבלוקצ’יין של ימינו דורשות מהירות כמרכיב אינטגרלי, לאלגורנד יש זמן עסקה מהיר בכך שהוא מאפשר סופיות עסקאות מהירה באמצעות מיון הצפנה..


על פי שלה אתר אינטרנט:

“כל העסקאות הן סופיות באלגורנד. ברגע שמופיע חסימה, משתמשים יכולים להסתמך על העסקאות שהוא מכיל באופן מיידי, מכיוון שהם יכולים להיות בטוחים שהחסימה תהיה לנצח חלק מהשרשרת. גם אם האינטרנט מפוצל למספר מאגרי משתמשים, קיימת רק רשת אלגורנד בטוחה ועקבית אחת. [בנוסף], לא משתמשים אחדים או ועדה קבועה אחראים להציע חסימות באלגורנד. במקום זאת, כל המשתמשים נבחרים באופן אקראי, בסתר ובאופן רציף להשתתף בפרוטוקול הקונצנזוס של אלגורנד. ”

תהליך האישור של חסימות בפלטפורמה כולל שני שלבים; שלב ההצעה וההצבעה. בשלב ההצעה, אסימון נבחר באופן אקראי, ובעליו מציע לאשר את החסימה הבאה. בשלב ההצבעה נבחרים 1000 בעלי אסימונים אקראיים להקים ועדה המאשרת את החסימה המוצעת.

איך להפעיל את אלגורנד?

עסקת אלגורנד בפעולהעסקת אלגורנד בפעולה

כל אחד יכול להשתתף בפלטפורמת אלגורנד כמציע חסימות על ידי העברת הכתובת שלהם בלבד ממצב לא מקוון ברשת האינטרנט Algoexplorer. למרבה המזל, אפשרות זו אינה תלויה בכמות הטוקנים של אלגו שהונחתה. כרייה אינה נדרשת, כל מה שאתה צריך זה להמר על אסימון ALGO שלו ולקיים את הצמתים באופן מקוון.

פלטפורמת אלגורנד תומכת בשני סוגים של צמתים; ממסר והשתתפות. נקודה חשובה לציון היא שצמתי הממסר אינם משתתפים בהצבעה או בקבלת החלטות. במקום זאת, הם מאפשרים תקשורת בין צמתים להשתתפות. צמתים ממסרים הם גם אינטנסיביים לחומרה בהשוואה לצמתים המשתתפים.

למרות שאלגורנד נועד להיות מבוזר לחלוטין, קרן אלגורנד מחזיקה הרבה אסימונים של ALGO ומכאן שליטה. עם זאת, הפלטפורמה צפויה להיות מבוזרת יותר בחודשים הקרובים כאשר הקרן תמשיך לחסל את מעמדה. 

אתה יכול גם להפקיד את אלגורנד באמצעות ארנק החומרה שלך של מטבעות קריפטוגרפיה. עיין בסקירת Ledger Nano X שלנו.

שדרוג פרוטוקול Algorand 2.0

עַל 22 בנובמבר 2019, קרן אלגורנד הכריזה על הקפיצה העצומה הבאה לאלגורנד – המכונה אלגורנד 2.0. מהדורה זו מביאה כ -3 מאפיינים עיקריים: הנפקת אסימונים מקוריים (נכס רגיל של אלגורנד), החלפות אטומיות לצורך יכולת פעולה הדדית ותמיכה בחוזים חכמים באמצעות שפת התסריט TEAL.

נכס סטנדרטי של אלגורנד (ASA) מביא ליצירת קלים והנפקת אסימונים ישירות על הרשת הראשית של אלגורנד. ASA תומך במגוון רחב של אסימונים, כמו אסימונים פטרייתיים (בדומה ל- ERC-20 של Ethereum, וגם אסימונים שאינם פטריייים (משמשים לאספנים דיגיטליים). יישום הנכסים המסומנים של אלגורנד נמצא ישירות על שכבת הפרוטוקול (“שכבה 1”) המאפשר גישה ישירה לנכסים עם אבטחה מקסימאלית. זהו יתרון משמעותי על פני קנה המידה של שכבה 2 הדורש ערוצי תשלום על מנת לפעול.

“אלגורנד מספקת את החידוש הזה עם מערכת התכונות החדשה הזו שמביאה כמות מרשימה של הזדמנויות למימון מבוזר.

שי פינקלשטיין (CTO של Securitize)

אלגורנד רשומה ב- Coinbase, מחירי העלייה מעל 30% ביום אחד

בהפתעה מוחלטת לחובבי הקריפטו, אלגורנד נרשמה Coinbase ב- 17 ביולי 2020. אנשים מצאו רק כשראו את ההודעה הבלוג של Coinbase, לפיה הבורסה אמרה כי לקוחותיהם יכולים כעת לקנות, למכור, להמיר, לשלוח, לקבל או לאחסן $ ALGO ב את כל אזורים הנתמכים על ידי Coinbase. הקפד לבדוק את סקירת חילופי המטבעות שלנו וכמה פריצות וטיפים כדי להימנע מדמי Coinbase.

אנשים נלכדו לחלוטין על ידי ההודעה הזו מכיוון שבשבועות ספורים שקדמו להם Coinbase דיברו על 18 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שהם עשויים לשקול לרשום. עם זאת, Coinbase לא היה אחד מאותם 18 מטבעות קריפטוגרפיים.

רישום זה יצר שטף שלם של פעילות עבור $ ALGO, במיוחד מבחינת המחירים שלה. מאז הרישום, המחירים של $ ALGO עלו ב -30% מאז ההודעה ואף נסחרו ב -0.367 דולר בשיאה..

רישום מטבע בסיס מחירים של אלגומחירי ALGO $ עלו לאחר רישום Coinbase המפתיע ב -17 ביולי 2020

הסנטימנט הכללי לעתיד אלגורנד הוא גם חיובי, כאשר 84% מהמשתמשים ב- Coingecko מצביעים על תחזית חיובית לפרויקט ב -17 ביולי 2020..

שאלות נפוצות

איך מכרים את אלגורנד?

כרגע לא ניתן לכרות את אלגורנד באמצעות חומרת מחשב. אלגורנד משתמשת בהסכמה על הוכחת יתד, כך שאפשר להרוויח תגמולי ALGO פשוט על ידי הימור אלגורנד בארנק.

היכן ממוקם אלגורנד?

אלגורנד הוא פרויקט מבוזר שהוקם על ידי פרופסור MIT Silvio Micali. הקרן האחראית על אחזקת אלגורנד, קרן אלגורנד ממוקמת ב רחוב בוילסטון 888, בוסטון.

איך אני קונה אלגורנד?

אתה יכול לקנות אלגורנד בבורסות פופולריות כגון בינאנס אוֹ Coinbase עם התווית $ ALGO

איך ממלאים אלגורנד

אלגורנד ניתן להימור ישירות באמצעות יישום הארנק הנייד שניתן להתקין במכשירי Android ו- iOS כאחד. כדי להניח את המטבע, הפקד את ALGO ישירות לארנק. הארנק יצבור אוטומטית ALGO לאורך זמן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map