מדריך וסקירה למימון האיזון ($ BAL)

מאזן ($ BAL) הוא יצרנית שוק אוטומטית (AMM) פרוטוקול המפחית את העלות והחלקה בין עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים שונים. איזון הוא מחליף מבוזר עבור יוצר שוק מסורתי, גוף צד שלישי המספק נזילות לנכסים הנסחרים. פרוטוקול איזון יכול להיקרא על ידי פלטפורמות מסחר מבוזרות שונות כדי להבין באופן אוטומטי את השערים והמחירים הטובים ביותר באמצעות Smart Order Routing (SOR). הפרוטוקול מספק גם את הכספים הדרושים להשלמת המסחר, תוך שימוש בכספים ממאגרי האיזון הזמינים. איזון האוצר הושק בספטמבר 2019 על ידי מייק מקדונלד ו פרננדו מרטינלי, מאז החברה קיימה סבב זרעים מוצלח בהשקעה של 3 מיליון דולר.

ממשק החלפת איזון

איזון משתמש במשטח הבלתי-ממדי ה- N שנבנה על גבי ה- Dapp של Uniswap. הם משתמשים גם במכוני שוק אוטומטיים (AMM), בדומה ל- UniSwap, אשר בנויים מאלגוריתמים ממוחשבים כדי לווסת את השוק. הבריכות שלהם מחסלות דמי ניהול תיקים עם משתמשים במקום לגבות עמלות מסוחרים, המאזנים מחדש את התיק על ידי “בעקבות הזדמנויות ארביטראז ‘”.

איזון העביר את עצמו למצב בולט בהיררכיית האוצר המבוזר (DeFi), מכיוון שאסימון ה- BAL תפס את מעילי האסימונים הממשליים של פרוטוקול מתחם עולה בתחילת שנת 2020. זה ראה תשומת לב מוגברת בבורסה וסומנה כמתחרה. בתחום DeFi. תפיסה זו עולה בקנה אחד עם עלייה בפופולריות עבור פרויקטים של DeFi ואיכויות הכרייה שלהם, דבר שהודגש לאחרונה מדווח פורבס על “DeFi תשואות מפורסמות”. לכן, אם אתה ילד מתחיל או סקרן או מישהו שמעוניין להבין את שוק DeFi המתהווה, זה המדריך עבורך. במאמר זה אנו מספקים פירוט מלא של הפרויקט, מהו ומסבירים את היתרונות של שימוש בחילופי פרוטוקול זה של DeFi.

למידע נוסף על איזון כולל נקודות החוזק והחולשה שלו, עיין בסרטון שלנו:

מימון איזון: מה שאתה חייב לדעת על פלטפורמת DeFi זו

הסבירו בריכות האיזון: מהן?

מאגרי איזון הם אוספים של כספים המסופקים על ידי המשתמשים המשמשים לספק נזילות לעסקאות ולעסקאות. בריכות אלה יכולות להגיע לסכום של יותר מ- 11 מיליון דולר (למשל, בריכת USDT, BAT ו- COMP). אוסף כספים זה ייקרא במהלך עסקאות קריפטו כצד שכנגד לעסקה, ובכך יספק נזילות לסוחרים..

בריכות מבוקרות / פרטיות: אלה כאשר מצב קבוע נמצא מעל הבריכה והיוצר יכול להגדיר את האסימונים והמשקולות. זה נעשה בדרך כלל עבור שחקנים פרטיים שלא רוצים מפרקים חיצוניים, למשל מפרקים של צד שלישי שעובדים עם כמויות גדולות.

סיום / בריכות משותפות: בריכות אלה פתוחות לכל השחקנים כדי להוסיף נזילות והיא מעבר חד כיווני. לא ניתן לתקן אותם ויש להם פרמטר קבוע, שלא כמו מאגרים מבוקרים ולרוב מיועד לקהל הרחב לחסל ולהרוויח.

לצד שתי קטגוריות המשנה העיקריות של הבריכות, ישנן בריכות חכמות ספציפיות אחרות שתוכלו להשתמש בהן. לדוגמה, בריכות Bootstrapping נזילות (LBPs) מאפשרות לצוותים לשחרר אסימון פרוייקט ובמקביל לבנות נזילות עמוקה. דוגמאות אחרות כוללות בריכות סטאבלוקוין עם אפס הפסד בלתי קבוע, אשר המייסד מרטינלי כתב מסביר מורחב כאן.

כלי יוצר הבריכהכלי יוצר הבריכה של איזון

אסימון BAL $

בהשקה הראשונית, לאלאנסר לא היה אסימון מקומי משלהם, אך הדבר השתנה השנה, כאשר החברה חשפה את אסימון הממשל שלהם $ BAL. החברה החלה בהפצת האסימון ב- 23 ביוני 2020 ותופץ על בסיס שבועי לספקי נזילות באתר.

עם זאת, אין ערך כלכלי לטוקני BAL, אלא הם מטבע לזכויות ממשל בפרוטוקול. זכויות אלה מאפשרות למחזיקים להשפיע על מבנה פרוטוקול האיזון, עם משקל מבחינת יישום תכונות חדשות, אגרות פרוטוקול ושינויים מבניים גדולים יותר כמו שינוי גודל שכבה 2 וכן חוזים על רשתות אחרות..


ישנם 100 מיליון אסימונים שנוצרו, אך 25 מיליון מהם כבר הוקצו לחברים המייסדים, מפתחי הליבה, היועצים והמשקיעים. את השאר, ניתן לכרות בחינם על ידי משתמשי איזון שמוסיפים נזילות.

על פי אתר Balancer: “מדי שבוע מופצים 145,000 BAL, או כ- 7.5 מיליון בשנה, לספקי נזילות. המשמעות היא שבשנה הראשונה לקיומו של BAL תהיה אינפלציה של 30% מההיצע שהוקצה בתחילה של 25 מיליון אסימונים. ” אז איך תוכלו להרוויח את הקצאת ה- BAL השבועית? זה נעשה באמצעות כריית נזילות של BAL, עליה נדון להלן.

כריית נזילות של BAL: כיצד להרוויח אסימונים של BAL $?

כריית נזילות הפכה בשבועות האחרונים לאחד מנושאי השיחה הפופולאריים ביותר בתחום הכספים המבוזרים (DeFi). בבסיסה, כריית נזילות היא למעשה כאשר משתמשים מספקים נזילות של נכסים לפרוטוקול DeFi בתמורה לתגמול כלשהו. תגמול זה עשוי להיות אסימונים שונים, כולל אסימוני ממשל של פרוטוקול DeFi הבסיסי (שעלול להיות בעל ערך כספי כמו COMP). זה בעצם מציע למשתמשים דרך להרוויח כסף על נכסים שהם מחזיקים.

הדרך העיקרית להרוויח אסימונים של BAL $ היא באמצעות כריית נזילות. בעיקרו של דבר, Balancer מתגמל מפרקים שמשלמים לבריכות שלהם בצורה של אסימונים של BAL $. של החברה הצעה זה להוציא אסימונים של BAL ביחס לכמות הנזילות שכל כתובת תורמת ביחס לסך הנזילות ב- Balancer.

דרך נוספת ליצור BAL היא באמצעות יצירת מאגר וקצירת היתרונות של דמי המסחר. אלה מחולקים בצורה של $ BAL. מערכת זו גם מעודדת את יוצר הבריכה להוריד עמלות ככל שככל שהעמלות נמוכות יותר, כך הם מקבלים יותר BAL. שכר האיזון מעניק ליוצרי הבריכה אפשרות לטווח הקצר או לטווח הארוך, והם מקווים שזה יעודד עמלות נמוכות יותר, כך שהסוחרים יפתחו לבורסה.

בהתייחסו לנושאים הנוגעים להפצת זכויות BAL וזכויות ממשל, אמר המייסד מרטינלי: “ללא ספק הגורם או הסיבה החשובה ביותר לכך שאנחנו עושים זאת היא משום שאנחנו רוצים שדבר זה יהיה מבוזר. אנו מאמינים בעתיד מבוזר וחסר אמון, ואנחנו רוצים שאיזון יעשה זאת. אנחנו צריכים שההפצה תהיה בצורה בריאה. “

חקלאות תשואת איזון & הבריכות הטובות ביותר

מאגרי הנזילות המובילים באיזון מחזירים כעת עד 30% באפריל על החזר על נזילות. שיעורים אלה השתפרו באופן דרסטי לאחר שנת 2008 פקטור מכסה עדכון ב -5 ביולי 2020.

הדרך הטובה ביותר למצוא את התעריפים הטובים ביותר כיום ולהחזיר את הנזילות היא באמצעות חיזוי תרשים חילופי.

איזון רשימת היתרים של מטבעות

כדי לאפשר טיפות אוויר של אסימון ממשל איזון של $ BAL, בריכות צריכות לכלול לפחות שני מטבעות שנמצאים ברשימת ההיתרים. מטבעות מתווספים ל רשימת היתרים לאיזון על בסיס שבועי. סכום ה- BAL המחולק תלוי בהיקף הסחר ובנזילות הכוללת, עם מקסימום $

סחר בבורסה של איזון

לצד הנזילות והמאגרים שלהם, באלנסר היא בראש ובראשונה בורסה מבוזרת. ללא KYC או הרשמות, האנונימיות והפרטיות נשמרים. כל מה שאתה צריך כדי להתחיל לסחור שם הוא ארנק כמו MetaMask. למד כיצד להקים חשבון Metamask כאן.

בבורסה מספר אסימונים זמינים למסחר. אלה כוללים: Ethereum (ETH), DAI, MKR, USDC, REP, BTC ++, WBTC, WETH, BAT, SNX, ZRX, LINK, DZAR, UMA, LRC, REN, LEND, KNC, COMP, OCEAN. לבורסה יש גם מספר אסימונים ללא מאגרים כמו tBTC, ANT, cUSDC, cDAI, imBTC, pBTC, sBTC, sUSD, PNK, AST ו- RPL.

איזון: האם ישנם סיכונים?

חילופי מבוזרים קשורים לעיתים קרובות לסיכונים גבוהים. סוג כזה של יכולת לסחור כל כך בקלות בריבית גבוהה הוא דאגה. לאחרונה הדגיש מייסד את’ריום, ויטליק בוטרין, שהזהיר כי מדובר ב”דפי דפי נוצצים “שלעתים נלווים” סיכונים לא מוגדרים “.

בכנות אני חושב שאנחנו שמים דגש על דברים דפי נוצצים שמעניקים לך ריביות גבוהות יותר מדי. שיעורי ריבית גבוהים משמעותית ממה שאתה יכול להשיג במימון המסורתי הם מטבעם הזדמנויות ארביטראז ‘זמניות או שמגיעים עם סיכונים לא מוגדרים..

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 20 ביוני 2020 ציוץ מוויטליק בוטרין

איזון הכיר בסיכונים, כאשר האתר שלהם הזהיר משתמשים כי: “איזון הוא פרוטוקול חדש מאוד. למרות שאנחנו נוקטים כל אמצעי זהירות ועושים ביקורות מקיפות, זה עדיין מוצר בטא. השתמש בכמויות קטנות של כספים כדי להתחיל. “

סיכום

בסך הכל, Balancer מציבה את עצמה ככלי רב עוצמה ליישום ביצוע שיווק ולהפחתת עמלות העסקה עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים. זה מוביל את שוק מאגרי הנזילות עם היכולת ליצור מאגרי נזילות דו ממדיים שזה השוק הראשון. עם הנוסחה הייחודית שלהם השוללת ומרתיעה באופן פעיל תשלומים גדולים, Balancer יצרה פרויקט מבוזר שעשוי להיות מערכת עצמאית עם דגש קהילתי..

לעת עתה, היעד העיקרי של Balancer הוא ליצור תחרות נוקשה עבור UniSwap ולהפוך את עצמם למובילי התעשייה בתחום ה- AMM באת’ריום. רבים מאמינים שזה אפשרי מאחר ופונקציונליות DEX ב- Uniswap זהה לאיזון, שכן מאגר אסימון אחד לאסימון Uniswap שווה לבריכת האיזון עם שני אסימונים שהוגדרו ל- 50/50, או לערך 1: 1..

סדרת מימון מבוזר (DeFi): מדריכים, מדריכים ועוד

עם תוכן למשתמשים מתחילים ומתקדמים יותר, עיין בסדרת DeFi של YouTube המכילה מדריכים על הכלים החשובים שאתה צריך לצורך מסחר במרחב DeFi, למשל. MetaMask ו Uniswap. כמו גם צלילה עמוקה לנושאים פופולריים של DeFi כגון Reef.finance ($ REEF) ו Polkadot ($ DOT)

סדרת DeFi באתר זה מכסה גם נושאים שלא נחקרו ב- YouTube. לקבלת הקדמה על מה זה DeFi, עיין בסקירה כללית על פיננסים מבוזרים (DeFi): מדריך למגמה החמה ביותר בקריפטו

מדריכים ומדריכים למכשירי DEFI חיוניים:

 • מדריך MetaMask: כיצד להקים חשבון? טיפים ופריצות PLUS למשתמשים מתקדמים
 • סקירה והדרכה של Uniswap: מדריך למתחילים וטיפים וטריקים מתקדמים
 • מדריך סריקה DEX ובדיקה
 • הסביר SushiSwap ($ SUSHI)
 • Exchange 1inch, Mooniswap ו- Chi GasToken: הסקירה והמדריך האולטימטיבי

למידע מעמיק על פרויקטים ספציפיים אחרים של DeFi, עיין במדריכי האסימונים שלנו ל- DeFi. הנה כמה מהמדריכים הפופולריים ביותר שלנו:

 • AAVE ($ LEND)
 • סקירת Ampleforth ($ AMPL): המדריך החיוני לפרוטוקול DeFi זה
 • מדריך ChainLink ($ LINK): קישור מפתח בחלל DeFi
 • קרן מימון ($ CREAM): מה זה?
 • מדריך Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): ספק נזילות מהפכני ברשת
 • מימון לינארי ($ LINA): העתיד של פלטפורמות חילופי סינתטיות?
 • פולקדות ($ DOT): כל מה שאתה צריך לדעת על יקיר DeFi של סין
 • RAMP DeFi: כיצד הוא פותח את ערך הנכסים שהוקצו?
 • מימון שונית ($ REEF): פלטפורמת Defi של All-In-One
 • הסבירה סולנה ($ SOL)
 • הגרף ($ GRT) – הרמה הבאה של אפליקציות מבוזרות
 • הסביר Trustswap ($ SWAP) – הדור הבא של עסקאות DeFi
 • משתוקק למימון מיזוג של מערכת האקולוגית של DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – פלטפורמת הלוואות DeFi מבוססת אשראי

סרטונים ומאמרים נוספים יגיעו בקרוב כחלק מסדרת DeFi שלנו, לכן הקפד להירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב ו (לעת עתה) עלון שבועי בחינם כך שתוכלו לקבל הודעה ברגע שהם יוצאים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map