DAOVentures ($ DVG) שואפת לפשט וליצור פתרונות קלים לשימוש עבור אנשים להשקיע ולנהל את תיק המימון המבוזר שלהם (DeFi).

מוצרי DeFi הם קשים ומורכבים עבור המשתמשים לקיים אינטראקציה איתם, במיוחד עבור מתחילים חדשים. למספר לא קטן של משקיעים יש עדיין חוסר אמון ביחס למרחב. אחרים נאלצים להתמודד עם אפשרות של סיכון ודמי גז יקרים. עם זאת, DAOventures הצליחה לזהות בעיות אלה ולהעלות פתרונות.

מה זה DAOVentures?

DAOventures הוא פרוטוקול מבוזר המסייע לספקי נזילות להשקיע בפרויקטים של DeFi על ידי העסקת יועצים אוטומטיים ומנהלי קרנות רובו שיעזרו למשתמשים להשקיע במוצרי DeFi עם תשואות נהדרות..

DAOventures מסתמכת על אמונותיה כמדריך לספק שירותים יוצאי דופן למשקיעים. המערכת משתמשת באסטרטגיות הטובות ביותר לניטור ביצועים באופן עקבי, ניהול יחסי סיכון / תגמול, כמו גם ביקורת על אבטחת חוזים חכמים. חלק מההטבות של פלטפורמת DAOventures כוללות:

מה זה DAOventures (מקור: אתר DAOventures)

ניהול סיכונים / תגמולים נכון

יחס הסיכון / תגמול הוא היבט חשוב מאוד בכל סחר או השקעה. אסטרטגיות DAOventures מספקות למשתמשים מוצרים רחבים על בסיס רמת חשיפת הסיכון שלהם: סיכון נמוך, בינוני או גבוה, כך שסוחרים מתחילים ובינוניים יכולים לקבל החלטות מושכלות יותר לפני ביצוע עסקאות.

מידע אצור

צוות הפרוטוקול חוקר, מנתח ומבדק דפים חדשים כדי לסנן את הרעים מהטובים. הם עושים זאת על ידי התאמת כל הפרוטוקולים לאלגוריתם בעל הביצועים הטובים ביותר כדי לענות על דרישות המשקיעים.

בִּטָחוֹן

ערך הליבה של הפרוטוקול הוא אבטחה. הפלטפורמה מבקרת ובודקת את כל המוצרים בכדי להבטיח שבטוחה לפרוס את מוצרי הקריפטו שלהם.

הפלטפורמה מאפשרת ביקורת על ידי חברות צד ג ‘ומבצעת בדיקות אבטחה אחרות בכדי להבטיח כי כספי המשתמשים מאובטחים. מכיוון ש- DAOVentures היא פלטפורמה מבוזרת, היא אינה מחזיקה במפתחות פרטיים מכיוון שהכספים מאובטחים על ידי המשתמשים עצמם.

שְׁקִיפוּת

ההשקעות של DAOventures שקופות מכיוון שניתן לראות אותן בבלוקצ’יין כדי שמשתמשים יוכלו לראות לאן ואיך מועברים את כספם, כמו גם להיות מסוגלים לבדוק ולשפר את תיק ההשקעות שלהם כדי לעקוב כראוי אחר ההון שלהם..


דמי גז מופחתים

משתמשים יכולים לחסוך כמות ניכרת של גז כאשר הם משתמשים ב- DAOVentures. הפרוטוקול מאפשר חישוב גז טוב יותר באמצעות קרנות השקעה המאוגדות כהלכה.

אסימונים של DAOventures ($ DVG)

ספקי נזילות יכולים להרוויח אסימונים לממשל DAOventures, המסומנים כ- DVG, המאפשרים להם להצביע לגבי שינויים בכללי הפרוטוקול. ההשקה של אסימון ה- DVG תיעשה בפולקסטארטר, פרוטוקול מכירה פומבית המבוסס על בלוקצ’יין פולקדות ומשמש לגיוס כספים על ידי פרויקטים של DeFi..

DVGs הם בעצם “אסימונים” על חוזה חכם שפותחו בהתאם למערך קבוע של כללים, שניתן לתקן או לשדרג באמצעות מנגנון הצבעה קונצנזוס המשולב בחוזה החכם.. 

השירות של אסימוני DVG הוא רב. הוא ישמש לתמריץ תקליטורים להניע את הדרישה לטווח הארוך של האסימון, כמו גם את מעורבותה של קהילת DAOventures. משתמשים המחזיקים ב- DVG $ ייהנו מתמריצים להטמעה כגון עמלות עסקאות ותגמולים נמוכים יותר.

DAOventures תשחרר היצע כולל של 444,444 אסימוני DVG למכירה ציבורית. הפלטפורמה תציע מכירה מוזלת של אסימון DVG למחזיקי אסימון POLS ולציבור לפני שהוא רשום ב- Uniswap..

כיצד פועלת DAOventures?

הפרוטוקול עובד באופן דומה לחברת VC רגילה במובן זה שהיא מחפשת פתיחות טובות יותר עבור המשקיעים כדי ליצור רווחים גבוהים יותר. הכלים הטכנולוגיים שהפלטפורמה משתמשת בהם נבנים באמצעות מאמץ משולב של הצוותים המקצועיים.

אפליקציית בדיקת DAOventures (מקור: DAOventures ‘בדיקת אפליקציית בטא’ )

כלים אלה בוחנים עמוק את השווקים ומסייעים לספקי נזילות לפרוס את כספם להשקעות DeFi רצויות. דוגמאות לכלים המשמשים כוללים מאזן אוטומטי, כורה לנזילות, בוט ארביטראז ‘ואסימון החלפה.

DAOVentures מעסיקה חוזים חכמים וסוחרי רובו כדי לעזור למשקיעים להכניס כסף לנכסי DeFi המניבים את הביצועים הטובים ביותר כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. בנוסף, לפני פריסת חוזים חכמים לשימוש בפלטפורמה, הם מבוקרים ונבדקים תחילה בכדי להבטיח תאימות.

התהליכים המבוזרים של הפלטפורמה מסייעים בביטול סיכוני הצד הנגדי. DAOVentures מבטיחה שלמשתמשים תהיה שליטה מלאה בכספים ובארנקים שלהם. כתוצאה מכך, משתמשים יכולים לקיים אינטראקציה עם חוזים חכמים בנפרד.

בעוד שמשקיעי קריפטו אחרים מתקשים לקיים אינטראקציה עם פרוטוקולי DeFi, DAOventures מעסיקה אלגוריתמים לניהול כספי המשקיעים. רובו-יועצים מפיצים את כל הכספים המאוגדים ומפרסים אותם לפרוטוקול DeFi עם אחוז ההחזר על ההשקעה הטוב ביותר.

המוצרים והשירותים המוצעים על ידי DAOventures כוללים:

חקלאות תשואה

הפלטפורמה מציעה אסטרטגיות חקלאיות תשואות למשתמשים על מנת להרוויח תשואות. משתמשים יכולים לבחור באסטרטגיית חקלאות תשואה על בסיס רמת הסיכון שלהם ויעד הרווח. הפרוטוקול מספק למשתמשים השקעות על בסיס תיאבון הסיכון שלהם.

הלוואות והשאלות

DAOVentures מתכננת להשתלב בפרוטוקולי הלוואות והשאלות כגון Uniswap בטווח הקרוב. זה יעזור להם לנהל טוב יותר את קרנות המשקיעים ולהרחיב את טווח הפעילות של DAOventures.

 מנהל Defi אוטומטי

באמצעות רובו-יועצים, למשתמשים יש יתרון בהשקעה בפרויקטים ובמוצרים הטובים ביותר של DeFi. משקיעים יכולים להרוויח מהמוצרים המובנים של הפלטפורמה ומצבור חקלאות תשואה באמצעות מנהלים אוטומטיים.

אסטרטגיות מסחר רובו – AMM (מקור: DAOventures הסבר על מוצרים ברמה גבוהה ppt)

סיכום

עם הצמיחה שדפי ראה, אין ספק שמערכת האקולוגית שלה היא עתיד המימון. עם זאת, עליית הפופולריות של DeFi הביאה גם כמה הזדמנויות, סיכונים והטבות. עם זאת, DAOventures ממשיכה למלא את חלקה כדי לזרז את המעבר של DeFi לעתיד הצפוי בכך שהיא מספקת כל הזמן למשקיעים פתרונות מתאימים. הפרוטוקול נועד למנף יכולת פעולה הדדית בין רשתות כדי לספק למשתמשים בו את השירותים הטובים ביותר.

סדרת מימון מבוזר (DeFi): מדריכים, מדריכים ועוד

עם תוכן למשתמשים מתחילים ומתקדמים יותר, עיין בסדרת DeFi של YouTube המכילה מדריכים על הכלים החשובים שאתה צריך לצורך מסחר במרחב DeFi, למשל. MetaMask ו Uniswap. כמו גם צלילה עמוקה לנושאים פופולריים של DeFi כגון Reef.finance ($ REEF) ו Polkadot ($ DOT)

סדרת DeFi באתר זה מכסה גם נושאים שלא נחקרו ב- YouTube. לקבלת הקדמה על מה זה DeFi, עיין בסקירה כללית על פיננסים מבוזרים (DeFi): מדריך למגמה החמה ביותר בקריפטו

מדריכים ומדריכים למכשירי DEFI חיוניים:

 • מדריך MetaMask: כיצד להקים חשבון? טיפים ופריצות PLUS למשתמשים מתקדמים
 • סקירה והדרכה של Uniswap: מדריך למתחילים וטיפים וטריקים מתקדמים
 • מדריך סריקה DEX ובדיקה
 • הסביר SushiSwap ($ SUSHI)
 • Exchange 1inch, Mooniswap ו- Chi GasToken: הסקירה והמדריך האולטימטיבי

למידע מעמיק על פרויקטים ספציפיים אחרים של DeFi, עיין במדריכי האסימונים שלנו ל- DeFi. הנה כמה מהמדריכים הפופולריים ביותר שלנו:

 • AAVE ($ LEND)
 • סקירת Ampleforth ($ AMPL): המדריך החיוני לפרוטוקול DeFi זה
 • מדריך ChainLink ($ LINK): קישור מפתח בחלל DeFi
 • קרן מימון ($ CREAM): מה זה?
 • מדריך Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): ספק נזילות מהפכני ברשת
 • מימון לינארי ($ LINA): העתיד של פלטפורמות חילופי סינתטיות?
 • פולקדות ($ DOT): כל מה שאתה צריך לדעת על יקיר DeFi של סין
 • RAMP DeFi: כיצד הוא פותח את ערך הנכסים שהוקצו?
 • מימון שונית ($ REEF): פלטפורמת Defi של All-In-One
 • הסבירה סולנה ($ SOL)
 • הגרף ($ GRT) – הרמה הבאה של אפליקציות מבוזרות
 • הסביר Trustswap ($ SWAP) – הדור הבא של עסקאות DeFi
 • משתוקק למימון מיזוג של מערכת האקולוגית של DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – פלטפורמת הלוואות DeFi מבוססת אשראי

סרטונים ומאמרים נוספים יגיעו בקרוב כחלק מסדרת DeFi שלנו, לכן הקפד להירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב ו (לעת עתה) עלון שבועי בחינם כך שתוכלו לקבל הודעה ברגע שהם יוצאים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector