OIN Finance ($ OIN) תכנן דרך לבנות פרויקט מימון מבוזר (DeFi) המבקש לספק את מה שרוב מוצרי את’ריום יכולים גם, אך על בלוקצ’יין אחר – רשת אונטולוגיה. זה יכול לפתור בעיות של עומס בלוקצ’יין ועליית דמי הגז, וזה לאחרונה גורם לדאגה ומכשול אמיתי לאימוץ המוני..

כפרויקט DeFi הראשון שפועל על אונטולוגיה, מעניין לדעת מה הם עשו ומה יש להם בחלל בחודשים הבאים..

צפה בסרטון ההסבר שלנו ב- OIN Finance:

רקע כללי

רנרד ג’אנג, מנכ”ל OIN Finance וצוותו החלו את הפרויקט במשימה משולשת של קידום DeFi, הפיכת שער ל- DeFi, ועזרה לו לצמוח לשוק בוגר יותר. הצוות עזר לשחזר את התפתחויות הטכנולוגיה המבוזרת מהמערכת האקולוגית של Ethereum לתוך הבלוקצ’יין של אונטולוגיה.

מה זה OIN Finance?

OIN Finance היא מערכת אקולוגית של DeFi המתמקדת במתן פלטפורמת הלוואות למאגר נזילות מעל רשת אונטולוגיה. מטרתה ליצור פלטפורמה אינטראופרטיבית בין-שרשרתית לשירותים כמו הלוואות, הלוואות, החלפות וטביעת מטבעות יציבים..

באמצעות OIN משתמשים יכולים להוסיף נזילות בבורסות מבוזרות משלהם (DEX) ולבנות יצרני שוק משלהם באמצעות OINSwap. פרויקט נוסף בתוך המערכת האקולוגית של OIN הוא OINLend, בו משתמשים יכולים להלוואות או ללוות נכסי מטבעות קריפטו.

שירותים נוספים הזמינים במערכת האקולוגית הם OINWallet, OINDAO ו- USDO stablecoin. באמצעות טכנולוגיית הגשר של OIN, שירותים אלה הבנויים על הפלטפורמה יכולים להיות נגישים גם לקהילת את’ריום.

לעת עתה, OIN מתמקדת בבניית רשת אונטולוגיה שתספק שירותי עלות נמוכה תוך הימנעות מבעיות העומס שמשתמשים חווים בבלוקצ’יין את’ריום, לאחרונה. ברגע שיש לפרויקט בסיס משתמשים מספיק חזק בפלטפורמת ONT DeFi, הם יכולים לעבור להגדיל את הפרויקט עוד יותר.

הדרך לפני OIN היא לבנות תחילה קהילה של מאמצים מוקדמים ולתת להם הזדמנות להיות חלק ממאגר ההימורים הראשוני. לאחר מכן, ניתן להעמידו לרשות הציבור הרחב.

יכולת פעולה הדדית בין שרשרת

הארכיטקטורה של OIN מאפשרת צמיחה של לא רק פלטפורמה משלה, אלא גם את כל שטח ה- DeFi, על ידי קישור מספר רשתות יחדיו. העיצוב הרשתותי שלה פותח את הפלטפורמה לרשתות קיימות אחרות להרחבת ההיצע למספר עצום של משתמשים.

ביזור

על ידי אימוץ אלגוריתם הקונצנזוס של Tendermint, צמתים יכולים לתפקד ללא כל בעיה תוך ניסיון להשיג קונצנזוס. ובאמצעות מטבע יציבה משלה, יש מספיק תמריצים לצמתים להמשיך לאבטח ולשמור על בריאות הרשת..


אבטחת מידע

OIN משתמש בהוכחת Merkle כדי לאבטח את נתוני המשתמשים שלה. במערך כזה, כל מידע על פעולות שיזמנו על גבי בלוקצ’יין את’ריום יישמר בקו מאובטח של קודים, כך שלא ניתן יהיה לכתוב אותם בחזרה.

שירותי OIN Finance

בריכת OINSwap V1

OIN תשיק את ה- DEX הראשון בנושא אונטולוגיה, המאפשר למשתמשי אונטולוגיה לסחור בנוחות באסימונים ONT שלהם עם האסימונים הנתמכים על ידי OIN. מאגר ההחלפות מניע את כל ה- DEX בעוד שמחיריו נקבעים על פי תנאי השוק הרווחים. כרגע V1 ו- V2 בריכות בעבודה ואין עדיין תאריך השקה רשמי.

בריכת v1 להחלפת OINבריכת v1 להחלפת OIN

בריכת OINSwap V2

ברגע שהגשר בין השרשראות יצליח, ונכסי ERC-20 יכולים לרוץ וממנו מרשת אונטולוגיה, הם יכולים להתחיל בהפעלת מאגר ה- V2 של OIN Swap. כאן, אסימונים OIN משמשים כדי לשקף את הערך של כמה אסימונים להחלפת OIN.

OIN החלפת v2 בריכה

ארנק OIN

ניתן להשתמש בארנק OIN לאחסון אסימונים הנתמכים על ידי רשת אונטולוגיה ואתריום. ברגע שהשלב השני של הפרויקט יסתיים, שהוא להפעיל בהצלחה את גשר האונטולוגיה-את’ריום, ארנק ה- OIN יוכל לגשת לפרויקטים אחרים של DeFi מבוססי את’ריום. אלו פרוטוקולים כגון Curve, Balancer או Compound.

ארנק OINארנק OIN

USDO

USDO הוא המטבע היציב של הרשת, המוצמד לדולר האמריקני. זהו האסימון היציב המבוזר הראשון שנבנה על גבי אונטולוגיה. USDO מגובה על ידי האסימון המקורי של אונטולוגיה, ONT.

ניתן להשתמש בפאבלט להפקדה לבריכת OIN או מאגר הלוואות OIN כדי להשיג רווחים מכריית ההימורים והכנסות הנזילות..

אסימון $ OIN

אסימון OIN הוא הנכס המקורי של OIN Finance. זה ישמש כאסימון הממשל, כמו גם לתגמולי ביטחונות ולפיצוי סליקה.

באמצעות אסימון OIN, הפלטפורמה מיישמת מודל ממשל קהילתי לניהול פעולות. באופן משוכלל, ניתן להשתמש באסימון לתשלום עבור דמי עסקה, הצהרה או הצבעה בקהילה.

אסימון OIN פופולרי מאוד. המכירה הציבורית של האסימון נרשמה כ- 50 פעמים כמנוי יתר על המידה והושקה ב- Uniswap וב- Bitmax וב- BiBox ב- 3 בספטמבר 2020. מעטים ברי המזל שהצליחו להיכנס למכירה הציבורית, רכשו את אסימוני ה- OIN שלהם ב- $ 0.08 דולר, ובהתחשב במחירים של OIN בזמן כתיבת שורות זה הוא כמעט $ 1 דולר, למחזיקים אלה יש את כל הסיבות להיות אקסטטית.

OIN DAO

ל- OIN DAO יש גם יכולת להנפיק USDO. מאחר ש- USDO מבוטחת על ידי ONT, יש לה מאגר משלה בפלטפורמת האונטולוגיה. מי שיש לו ONT יכול להטביע USDO בשיעור ביטחונות ראשוני של 300%.

מנגנון הסליקה (בדומה לאופן שבו פועלים הפירוקים ב- MakerDAO) נכנס פנימה אם הביטחונות של ה- USDO יורדים מתחת ל -180%. אך אם משתמשים אינם מעוניינים ללוות או להלוות USDO, הם יכולים לשלוח אותם ל- OIN Swap או OIN Lend לצורך כריית נזילות..

הלוואת OIN

ההלוואות מבוזרות בפלטפורמת OIN. באמצעות חוזים חכמים, הן המלווים והן הלווים יכולים להפקיד בבטחה אסימונים כדי להפוך לנכסי בסיס בפלטפורמה. לאחר מכן, OIN בוחר בין אסימונים שונים הנתמכים על ידי רשת Ethereum ואונטולוגיה לטבוע אסימוני OIN בשער חליפין ספציפי.

נדרש מינימום ביטחונות יתר של 150% להלוואות, בדומה לפרוטוקולי הלוואות אחרים של DeFi. דמי הריבית נקבעים אוטומטית על ידי חוזים חכמים על סמך גורמי שוק שונים כגון היצע וביקוש.

הצטברות ריביות לכל גוש וחלק ממנה נשמר בעתודות. זאת על מנת לאפשר למלווים אפשרות למשוך את הפיקדונות האסימוניים שלהם במידה והם מעוניינים בכך.

שרשרת OIN

שרשרת OIN היא שכבה הבנויה על גבי פלטפורמת ה- OIN שנועדה לתמוך בתכונה של יכולת פעולה הדדית בין-שרשרת בפרוטוקול. זה יעזור לשלב את פרויקטים DeFi של Ethereum כדי לספק גם נכסים נוספים ברשת אונטולוגיה.

זה יהיה מתאם רב-פונקציונלי שיגשר על את’ריום ואונטולוגיה, כמו גם על רשתות ציבוריות נוספות בהתפתחויות אחרות שעומדות לפנינו..

כרייה וסכירת נזילות

מחצית מכלל אספקת ה- OIN אסימונים נוצרת מכריית נזילות והימור. ההיצע שנוצר באמצעות מעריכים ייגזר ממאגרי ביטחונות USDO שנאספו בפלטפורמות OIN DAO ו- OIN Lend.

אסימני OIN שנוצרו בדרך של כריית נזילות יוחדרו לבריכות ה- OIN. ברגע שמאגר ה- OIN Lend זמין עם ארכיטקטורת הרשתות שלו במקום, ניתן גם להעלות אסימונים תואמי ERC-20.

בדיוק 40% מכלל האסימונים המוטבעים מופצים מדי יום באמצעות תגמולי סכום, ואילו 60% הנותרים יופצו כפרסי כריית נזילות. באמצעות OIN DAO, הקהילה יכולה להחליט כיצד לשנות את היחס בין הקצאת התגמול היומית לרשת.

סיכום

כאחד החלוצים של DeFi ברשת האונטולוגיה, התחזית של OIN Finance נראית חיובית יותר ויותר, במיוחד עם דמי הגז העולים של את’ריום. מספר הפרויקטים של DeFi שהושקו בבלוקצ’יין את’ריום גדל מדי יום, אך האם הם יכולים להמשיך ולקיים את פעילותם ממשיך להיות דאגה רווחת..

הקמת הוכחת מושג מוצלחת על גבי פלטפורמות אחרות לפרויקטים של DeFi יכולה להיות מועילה לקהילה ולחלל הקריפטו כולו. אחרי הכל, זה רק מוסיף אפשרויות נוספות למשתמשים לחקור את השירותים המתאימים ביותר לצרכים שלהם.

סדרת מימון מבוזר (DeFi): מדריכים, מדריכים ועוד

עם תוכן למשתמשים מתחילים ומתקדמים יותר, עיין בסדרת DeFi של YouTube המכילה מדריכים על הכלים החשובים שאתה צריך לצורך מסחר במרחב DeFi, למשל. MetaMask ו Uniswap. כמו גם צלילה עמוקה לנושאים פופולריים של DeFi כגון Reef.finance ($ REEF) ו Polkadot ($ DOT)

סדרת DeFi באתר זה מכסה גם נושאים שלא נחקרו ב- YouTube. לקבלת הקדמה על מה זה DeFi, עיין בסקירה כללית על פיננסים מבוזרים (DeFi): מדריך למגמה החמה ביותר בקריפטו

מדריכים ומדריכים למכשירי DEFI חיוניים:

 • מדריך MetaMask: כיצד להקים חשבון? טיפים ופריצות PLUS למשתמשים מתקדמים
 • סקירה והדרכה של Uniswap: מדריך למתחילים וטיפים וטריקים מתקדמים
 • מדריך סריקה DEX ובדיקה
 • הסביר SushiSwap ($ SUSHI)
 • Exchange 1inch, Mooniswap ו- Chi GasToken: הסקירה והמדריך האולטימטיבי

למידע מעמיק על פרויקטים ספציפיים אחרים של DeFi, עיין במדריכי האסימונים שלנו ל- DeFi. הנה כמה מהמדריכים הפופולריים ביותר שלנו:

 • AAVE ($ LEND)
 • סקירת Ampleforth ($ AMPL): המדריך החיוני לפרוטוקול DeFi זה
 • מדריך ChainLink ($ LINK): קישור מפתח בחלל DeFi
 • קרן מימון ($ CREAM): מה זה?
 • מדריך Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): ספק נזילות מהפכני ברשת
 • מימון לינארי ($ LINA): העתיד של פלטפורמות חילופי סינתטיות?
 • פולקדות ($ DOT): כל מה שאתה צריך לדעת על יקיר DeFi של סין
 • RAMP DeFi: כיצד הוא פותח את ערך הנכסים שהוקצו?
 • מימון שונית ($ REEF): פלטפורמת Defi של All-In-One
 • הסבירה סולנה ($ SOL)
 • הגרף ($ GRT) – הרמה הבאה של אפליקציות מבוזרות
 • הסביר Trustswap ($ SWAP) – הדור הבא של עסקאות DeFi
 • משתוקק למימון מיזוג של מערכת האקולוגית של DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – פלטפורמת הלוואות DeFi מבוססת אשראי

סרטונים ומאמרים נוספים יגיעו בקרוב כחלק מסדרת DeFi שלנו, לכן הקפד להירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב ו (לעת עתה) עלון שבועי בחינם כך שתוכלו לקבל הודעה ברגע שהם יוצאים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector