ריו דה-פי ($ RFUEL) הינה חברת טכנולוגיית בלוקצ’יין. היא שואפת לגשר על הכספים המסורתיים עם מרחב הבלוקצ’יין עם התשתית הדיגיטלית החזקה שלו, Rio Chain. זה מתמקד באבטחה, מהירות, מדרגיות ותאימות הדדית עם הבלוקצ’יין הקיים.

המערכת האקולוגית כולה מבטיחה מגוון רחב של שירותים שמשתמשים יכולים להשתמש בהם כחלופה מהמערכת הפיננסית המסורתית. משירותי חיסכון והלוואות ועד להזדמנויות מסחר וביטוח. כל אלה נגישים רק באמצעות טלפון חכם וחיבור לאינטרנט.

רקע כללי

ג’יימס אנדרסון, מנכ”ל ריו דפי, כמו גם צוותו, סבור כי המערכת הפיננסית של ימינו זקוקה מאוד לפיתוח חדש שיכול לענות על צורכי הגלובליזציה. שירותים הניתנים על ידי מתווכים כגון פתרונות תשלום והעברות כספים, או שליטה על מטבעות פיאט על ידי ממשלות מקומיות, נושאים חששות מרובים המשפיעים על כל הנוף הפיננסי כפי שאנו מכירים אותם כיום..

הצוות שעומד מאחורי ריו עבד על מערכת אקולוגית שיכולה לשמש בקלות את המשתמשים בחיי היומיום שלהם לביצוע עסקאות פיננסיות ללא הרבה חיכוכים ועלויות. ומרכז הפרויקט הוא המטרה לתמוך באימוץ המוני של מטבעות קריפטוגרפיים בקרב הציבור הרחב.

יש עוד הרבה עבודה לעשות אבל ריו פיתחה מודל שיכול להגיב לנוף הפיננסי הבינלאומי המשתנה במהירות.

מה זה RIO DeFi?

שרשרת ריו הינה פלטפורמת שירות פיננסית מבוזרת (DeFi) המופעלת על ידי חוזים חכמים. מטרת הפלטפורמה היא לספק מערכת אקולוגית שיכולה לגבות יישומים מבוזרים (dApps) המספקים שירותים פיננסיים המבוססים על בלוקצ’יין יחיד אך יעיל ומהיר..

הוא בנוי על רשת משלו, כשהוא רואה את הבעיות שרשת הביטקוין ואת’רום חווה. נכון לעכשיו, היקף העסקאות שעוברות באותן רשתות מובילות גרם לעסקאות איטיות, עלויות דלק יקרות ושיעור אימוץ ירוד. הייתה צריכה להיות פלטפורמה נוספת לבסיס עליה את המערכת האקולוגית החדשה שלהם ואת שרשרת ריו הם יצרו.

באמצעות Rio DeFi, dApps חדשים יכולים לתמוך בארנקים חדשים, שירותים ומטבעות קריפטוגרפיים.

איך עובד RioDeFiאיך עובד RioDeFi

מצע זוגיות

הצוות של ריו מאמין שהדרך הטובה ביותר להתקדם בפיתוח הקריפטו היא ליצור בלוקצ’יין שיכול לתקשר באופן חופשי עם האחרים. זו הסיבה שהם המשיכו ליישם את טכנולוגיית Parity Substrate כדי לאפשר לפרויקטים אחרים של בלוקצ’יין להתחבר בקלות לריו דרך מצנחים..

מצנחים הם חסימות עצמאיות שניתן להשתמש בהן לפיתוח dApps חדשים הניתנים לפריסה נוחה לרשתות אחרות ללא בעיות פעולה הדדיות.

מצנחיםמצנחים


שלושה מוקדים עיקריים של פרויקט ריו

הפתרון של ריו לבעיה הנפוצה מדי של חסימות איטיות, לא יעילות ויקרות הוא מודל התומך בשלושת המיקודים העיקריים שלהם, כלומר: שימושיות, מדרגיות וביטחון..

דגם היברידי: הרכבת רשת חדשה שיכולה לספק מדרגיות ותפוקת עסקאות גבוהה יותר (עם שתי שניות לכל בלוק בזמן האישור) מושגת על ידי פיתוח מודל מאוחד עבור בלוקצ’יין ריו..

גְמִישׁוּת: באמצעות פריסת מתורגמנים למכונות וירטואליות עם דרישות לקוח נמוכות מאוד ואלגוריתמי קונצנזוס הניתנים להתאמה אישית, משחררים את שרשרת ריו מקשיחות וסיכוני ריכוזיות. כל מה שנבנה על גבי רשת ריו יכול להיות מותאם בקלות על פי תנאי השוק הרווחים ללא כל חיכוך בכל הנוגע ליישום.

יכולת פעולה הדדית: מכיוון שרשת ריו נועדה לתמוך בקישור קל בין רשתות אחרות, היא יכולה לחבר ביעילות ארגונים שונים יחד למרות ההבדל בפלטפורמות הבלוקצ’יין שלהם..

שלושה מוקדים עיקריים של RioChainשלושה מוקדים עיקריים של RioChain

אלגוריתם קונצנזוס (הוכחת סמכות)

ריו משתמשת במנגנון הקונצנזוס Proof-of-Authority (PoA) המאמץ אלגוריתמים של קונצנזוס Aura (סבב הרשות) ו- GRANDPA (מבוסס GHOST Recursive ANcestor Deriving Prefix Agreement).

שני שילובים חדשים אלה ליישום ה- PoA מבטיחים שיש אלגוריתמים שונים הקובעים כיצד מטפלים בנתוני החסימה וכיצד מושגת סופיות עבור כל עסקה. בכך שהאצילה את המשימה של פיצול כתיבת נתוני בלוק לאאורה והעברת תהליך אימות הסופיות ל- GRANDPA, ריו השיגה גמישות טובה יותר מבלי לפגוע באבטחת העסקאות שבוצעו ברשת..

בצינור התוכנית של ריו לעבור ל- Proof-of-Stake (PoS), בדומה למנגנון הקונצנזוס המיושם בבלוקצ’יין ביטקוין. נכון לעכשיו, הצוות מאחורי ריו עובד על מעבר ל- BABE (מטלה עיוורת להארכת בלוקצ’יין) מאאורה בכדי להניח את הבסיס הדרוש לאימוץ ה- PoS בסופו של דבר..

 • AURA: הוא מוגדר כאלגוריתם הקונצנזוס לייצר את הבלוקים הבאים לאישור. הוא פועל בעזרת קבוצה נבחרת של מאמתים המייצרים את החסימות בזמן נתון. רק הצמתים המורשים רשאים להפוך למאמתים.
 • סָבָּא: הוא הוטל על המשימה לספק סיום חסימות בעזרת “רשויות משוקללות”. הם לא מתכוונים לייצר שום חסום לרשת, אבל הם מצביעים על הגרסה “הטובה ביותר” של הבלוקים המיוצרים על ידי המאמתים. אם יותר משני שלישים מהרשויות המועצבות מצביעים על גרסת מצב הבלוקצ’יין, היא נחשבת סופית.

בלוקצ’יין מאוחד

ריו מאמינה שבלוקצ’יין מאוחד עדיף על בלוקצ’יין ציבורי ללא הרשאות מכמה סיבות. הוא מספק מהירות עסקה מהירה יותר, יכולת הרחבה, עלויות עסקאות נמוכות, צריכת אנרגיה נמוכה, אבטחה חזקה יותר ויכולת מוגברת לספק תכונות פרטיות נתונים.

הטמעת המודל המאוחד מאפשרת לריו להשיג אישור זמן לחסימה של 2 שניות, מהר יותר מאשר חסימות אחרות הקיימות במרחב DeFi. וגם במהירות זו, רשת ריו עדיין מסוגלת להגן על הרשת מפני התקפות של 51% תוך יכולת לעבד כמעט 3,000 עסקאות בשנייה..

נכון לעכשיו, הצוות שעומד מאחורי ריו שוקל להטמיע מודל קונצנזוס PoS ו- PoA היברידי, המשלים על ידי מאמת צמתים קלים. משמעות הדבר היא שכנראה כל אחד יכול להיות מסוגל להשתתף באימות רשת עם טלפונים ניידים בלבד כצמתים שהוקצו.

אסימון דלק ריו ($ RFUEL): תגמולים לבעלי אסימונים

ריו מתגמלת את משתתפי הבלוקצ’יין שלה בריו דלק ($ RFUEL), שהוא גם האסימון המקורי שלה. RFUEL יכול לשמש כחנות ערך, תשלום עבור דמי גז, או לצורך ביצוע חוזים חכמים.

1 מיליארד אסימונים של RFUEL ייווצרו באמצעות אירוע ייצור אסימונים (TGE), אשר 70% מהאסימונים הללו יופצו כדי לתמרץ יישומים ומשתמשים התורמים לצמיחת המערכת האקולוגית, 20% יימכרו באמצעות מכירות של קהלים קהילתיים ופרטיים המכירות, ו -10% (100 מיליון) יישמרו כרזרבות שישתחררו באטיות בטווח של 5 שנים.

עיין בתרשים למטה לקבלת פירוט רב יותר על הפצת אסימונים RFUEL:-

הפצת אסימונים של RFUEL

אסימון דלק ריו ($ RFUEL): מכירה ציבורית

ה סיבוב ראשון המכירה הציבורית של אסימון ה- RFUEL של ריו פועל אזלה תוך 40 דקות ב -11 בספטמבר 2020. מחיר הסיבוב הראשון הוא ב 0.16 דולר, תקרת התרומה המינימלית היא 1,000 דולר ארה”ב ותקרת התרומה המקסימלית היא 10,000 דולר ארה”ב. תקופת ההבשלה היא 61 יום עם נעילה של 1/3 החל מהאירוע Token Generation (TGE) ובימים 31 ו- 61 לאחר TGE.

ה שְׁנִיָה הסיבוב נערך ב 15 בספטמבר 2020 בשעה 6:00 בבוקר. UTC. המחיר לסיבוב 2 יהיה ב 0.18 דולר, תקרת התרומה המינימלית היא 1,000 דולר ותקרת התרומה המקסימלית היא 10,000 דולר ארה”ב. תקופת ההבשלה היא חודש עם נעילה של 1/4 ב- TGE ובימים 11, 21 ו- 31 לאחר TGE. כל האסימונים המעוניינים נקבעים באופן אוטומטי כדי לקבל תגמולי הימורים של RFUEL.

מכירות ציבוריות של RFUEL סיבוב 3 הוא Uniswap הצעה ראשונית של DEX (IDO). RFUEL יהיה זמין למסחר ב- Uniswap במחיר התחלתי של $ 0.20 וכל האסימונים יהיו נעולים לחלוטין כלומר זמינים מיידית למסחר. עם זאת, $ 0.20 הוא רק המחיר הראשוני ובהתחשב בסבבים הקודמים, כולם מנויים יתר על המידה, קיימת אפשרות שהמחירים ישתנו מיד לאחר תחילת המסחר..

למידע מפורט יותר אנא עיין ב מברק של ריו דה-פי.

השתמש במקרים של שרשרת ריו

פלטפורמת הלוואות ביטקוין: משתמשים יכולים להפקיד את ה- BTC שלהם בחוזים חכמים על גבי רשת ריו כדי להרוויח אינטרסים מהנכסים שלהם. הלווים יכולים גם למנף את ה- BTC שלהם בקלות על ידי הלוואה דרך שרשרת ריו.

פלטפורמת הלוואות ביטקויןפלטפורמת הלוואות ביטקוין

חשבון חיסכון: האבטחה של ריו יכולה להיות מקום מפלט גם לחוסכים ב- BTC. משתמשים יכולים להפקיד בבטחה את ה- BTC ואת המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים האחרים שלהם תוך שהם מרוויחים ריביות גבוהות בהשוואה לשירותי חיסכון מסורתיים מבנקים וספקים אחרים..

חשבון חיסכון

סחר אלקטרוני מבוזר: סוחרים יכולים להקיש באופן חופשי על רשת ריו כדי לספר את העסק שלהם ולקצץ בעלויות תפעוליות עצומות בכך. הקמת פעולות הניהול והמכירות שלהם ברשת ריו יכולה לאפשר לסוחרים לגשת למגוון רחב יותר של קונים בזכות עלויות נמוכות יותר, שערי תשלום טובים יותר, מודלים של עסקאות ללא גבולות ופרטיות גדולה יותר של נתוני צרכנים, בין היתר..

סיכום

פיתוח מרחב DeFi נשען על הצלחת פרויקטים המסוגלים לגשר על כל הפיתוחים הקיימים על מספר רשתות חסימות. זה נכון במיוחד לגבי חידושים שימושיים שנתקעים ברשתות עם עומסי תנועה גדולים. אם האימוץ הוא המטרה, בניית בלוקצ’יין אינטראופרטיבי התומך ביישום חוצה-שרשראות היא דרך נהדרת לעשות זאת.

המודל הבלוקצ’יני-אגנוסטי של ריו דפי יכול ליצור שדרת אינפנטילית של חידושים במרחב דפי. על ידי גישור בין חסימות שונות ביחד, לא רק שנוכל להשיג אימוץ מהיר יותר, אלא גם עניין רב יותר בפיתוח דגמי DeFi הניתנים לתפעול..

סדרת מימון מבוזר (DeFi): מדריכים, מדריכים ועוד

עם תוכן למשתמשים מתחילים ומתקדמים יותר, עיין בסדרת DeFi של YouTube המכילה מדריכים על הכלים החשובים שאתה צריך לצורך מסחר במרחב DeFi, למשל. MetaMask ו Uniswap. כמו גם צלילה עמוקה לנושאים פופולריים של DeFi כגון Reef.finance ($ REEF) ו Polkadot ($ DOT)

סדרת DeFi באתר זה מכסה גם נושאים שלא נחקרו ב- YouTube. לקבלת הקדמה על מה זה DeFi, עיין בסקירה כללית על פיננסים מבוזרים (DeFi): מדריך למגמה החמה ביותר בקריפטו

מדריכים ומדריכים למכשירי DEFI חיוניים:

 • מדריך MetaMask: כיצד להקים חשבון? טיפים ופריצות PLUS למשתמשים מתקדמים
 • סקירה והדרכה של Uniswap: מדריך למתחילים וטיפים וטריקים מתקדמים
 • מדריך סריקה DEX ובדיקה
 • הסביר SushiSwap ($ SUSHI)
 • Exchange 1inch, Mooniswap ו- Chi GasToken: הסקירה והמדריך האולטימטיבי

למידע מעמיק על פרויקטים ספציפיים אחרים של DeFi, עיין במדריכי האסימונים שלנו ל- DeFi. הנה כמה מהמדריכים הפופולריים ביותר שלנו:

 • AAVE ($ LEND)
 • סקירת Ampleforth ($ AMPL): המדריך החיוני לפרוטוקול DeFi זה
 • מדריך ChainLink ($ LINK): קישור מפתח בחלל DeFi
 • קרן מימון ($ CREAM): מה זה?
 • מדריך Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): ספק נזילות מהפכני ברשת
 • מימון לינארי ($ LINA): העתיד של פלטפורמות חילופי סינתטיות?
 • פולקדות ($ DOT): כל מה שאתה צריך לדעת על יקיר DeFi של סין
 • RAMP DeFi: כיצד הוא פותח את ערך הנכסים שהוקצו?
 • מימון שונית ($ REEF): פלטפורמת Defi של All-In-One
 • הסבירה סולנה ($ SOL)
 • הגרף ($ GRT) – הרמה הבאה של אפליקציות מבוזרות
 • הסביר Trustswap ($ SWAP) – הדור הבא של עסקאות DeFi
 • משתוקק למימון מיזוג של מערכת האקולוגית של DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – פלטפורמת הלוואות DeFi מבוססת אשראי

סרטונים ומאמרים נוספים יגיעו בקרוב כחלק מסדרת DeFi שלנו, לכן הקפד להירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב ו (לעת עתה) עלון שבועי בחינם כך שתוכלו לקבל הודעה ברגע שהם יוצאים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector