SwissBorg ($ CHSB): מה זה?

SwissBorg מספק למשתמשים כלים (App Wealth, $ CHSB אסימון וכו ‘) ותשתית (תמיכה רחבה יותר מקהילה, בהירות רגולטורית וכו’) לנהל את השקעותיהם בקריפטוגרפים במאמץ זניח. מטרתה של סוויסבורג לעשות זאת היא לעזור למשתמשים לנווט בתחום החדש יחסית של מטבע קריפטוגרפי, שלעתים יכול להיות בו מושגים מורכבים ותשתית מפוזרת למדי עם מעט סטנדרטיזציה. במאמר זה נבחן לעומק את SwissBorg: היתרונות שלה, הבעיות שהיא מנסה לפתור וכל מה שביניהם.

רקע כללי

חברת SwissBorg, שהושקה בדצמבר 2017 לאחר שגייסה למעלה מ -52 מיליון דולר, הוקמה על ידי אנתוני לסואיזמר וסיירוס פאזל. בפרויקט שוויץ, צוות רב-תרבותי המורכב מחברים מ -200 מדינות המורכבים מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בעלי ניסיון בבנקים גדולים ובחברות ניהול השקעות..

מה זה SwissBorg?

SwissBorg היא הפלטפורמה הראשונה לניהול עושר מאובטחת מבוססת בלוקצ’יין, שמטרתה לפשט את תהליך ההשקעות בקריפטו, להשתלב בבורסות נכסים דיגיטליים מרכזיות ומציגה בעלות על בסיס קהילתי. יש להם גם גרסה ניידת בשם “Wealth App” אשר זמינה הן עבור פלטפורמות iOS והן עבור Android (ראה להלן).

ההישגים המובילים של הפרויקט, עד כה, כללו גיוס כספים מוצלח של 53 מיליון דולר, קהילה גדולה, משאלי עם של בלוקצ’יין, אפליקציית חיזוי ביטקוין ומשחק אסימון מקורי בעל ביצועים גבוהים..

מדינות נתמכות

SwissBorg זמין בלמעלה מ- 60 מדינות (שימו לב שהיא כרגע לא נתמכת בארה”ב) עם הרבה יותר. למרות שבמדינות מסוימות, ייתכן שמגוון התכונות המלא שמציעה SwissBorg לא יהיה זמין. ראה כאן רשימה מלאה של מדינות נתמכות.

נכסים נתמכים

SwissBorg תומכת ביותר מ -10 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל BTC, ETH, CHSB, USDC, PAXG, ENJ, BNB, LTC, XRP ו- BCH. יש להם גם הצבעות מתמשכות אילו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים צריכים להיות רשומים גם באפליקציית העושר שלהם.

SwissBorg תומכת גם ב -17 מטבעות פיאט כולל EUR, USD, GBP, CAD, HKD, SGD.

סוויסבורג תמכה במטבעות פיאטSwissBorg תמכה במטבעות פיאט

אסימון רשת SwissBorg ($ CHSB)

האסימון הרב-שימושי של הפלטפורמה הוא SwissBorg ($ CHSB), שהוא אסימון מבוסס Ethereum ותואם ERC-20. יש לה היצע במחזור של 715 מיליון מתוך סך של מיליארד.

שאר ההיצע המוחזק שמור לפיתוח וקידום הפרויקט. אסימון CHSB נסחר בבורסות מרכזיות כמו KuCoin, Uniswap (v2), Yobit, HitBTC, IDEX וכו ‘ויש לו מקרי שימוש מרובים..


השתמש במקרים

אסימון CHSB מניע את כל המערכת האקולוגית של SwissBorg. הוא משמש להימור על הנחות שכר טרחה בפלטפורמה ומעניק זכויות הצבעה בפלטפורמה.

יתר על כן, הוא משמש גם להפצת תגמולים באמצעות המושג “הוכחת מריטוקרטיה” כמו גם מדיניות הצוות “הגן ושורף”. מטרת המדיניות היא להגדיל את המחסור ולהעלות את ערך האסימונים הקיימים באמצעות שריפת ההיצע מהכנסות שנוצרו.

הוכחת מריטוקרטיה

מחזיקי אסימונים של SwissBorg יכולים להשתתף בבחירת ההתקדמות והפיתוח של הרשת באמצעות מדיניות הוכחת המריטוקרטיה. אסימון CHSB מייצר אסימון RSB, שהוא אסימון משאל עם המשתמשים להצביע על הצעות משאל עם. למשתמשים המחזיקים יותר CHSB יהיה יותר כוח הצבעה. המשתמשים יתוגמלו גם על השתתפותם במשאלים אלה בנוסף ליכולת להכתיב את כיוון ההתפתחות של SwissBorg.

הוכחת מריטוקרטיההוכחת מריטוקרטיה

הגן ושורף

מדיניות ההגנה והבערה מתגמלת את מחזיקי ה- CHSB לטווח הארוך על ידי הזמנת רכישה חוזרת ונשרפת רק כאשר מחירי ה- CHSB יורדים. הסיבה לכך היא שמנגנוני הרכישה המסורתיים לפיהם הוכרזו מראש על רכישות חוזרות, ספקולנטים לטווח הקצר יכולים לקנות את האסימון לפני הרכישה ולמכור אותו במחיר גבוה יותר זמן קצר לאחר הרכישה, כאשר אספקת האסימונים מופחתת. על פי SwissBorg, מנגנון מסורתי זה אינו מגן על בעלי האסימונים ובמיוחד על בעלי האסימונים לטווח הארוך, והוא מנוגד למשימתם לקדם חדשנות המתגמלת את חברי הקהילה הנאמנים שלהם..

מדי חודש, SwissBorg תוסיף גם 20% מהרווחים שהופקו מהעמלות באפליקציית Wealth לעתודה כדי להגן על מחיר אסימון CHSB. אם מחיר ה- CHSB יגיע כאזור דובי (תוך שימוש בממוצע הנע של 20 יום כאינדיקטור שלהם), SwissBorg תבצע אוטומטית הזמנות קנייה עבור CHSB.

SwissBorg DAO

ה- DAO של SwissBorg (ארגון אוטונומי מבוזר) הוא הגוף התומך המסייע לממשל המערכת האקולוגית של SwissBorg. DAO הוא פיתוח בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים וה- DLT, המאפשר מנגנון דמוקרטי להפעיל או לנהל פרויקט ברשת..

ה- DAO של SwissBorg משמש כגשר מאחד בין הצוות לחברי הקהילה, ומאפשר לאחרונים למלא תפקיד פעיל בקביעת כיוון הפרויקט ולהתגמל על מאמציהם באסימונים של CHSB..

הצוות הגדיר תפקידים שונים עבור חברי הקהילה להשתתף בהם. להלן כמה מהתפקידים הבאים:

אמן דיגיטלי

אמן דיגיטלי (יותר מובן שיוצר תוכן) הוא חבר בקהילה המוטל על ידי הצוות לפתח אומנויות, תמונות, טקסטים, מצגות וסרטונים וכו ‘אודות פרויקט SwissBorg..

מְתוּרגְמָן

מתרגם הוא חבר חשוב בקהילה, האחראי על תרגום מסמכים או מאמרים חשובים, הקשורים לפרויקט SwissBorg. SwissBorg DAO ממנף את כוחם של משתתפים רב תרבותיים תמריצים כדי לבצע את אחת העבודות הקשות אך החשובות ביותר.

מְקַדֵם

יזם אחראי להפצת הבשורה על הפרויקט בפלטפורמות מדיה חברתית שונות. הם ממלאים תפקיד חשוב בהגברת האימוץ והשימוש על ידי קידום הפרויקט. לפיכך, גם שיפור ישיר של ערך האסימון.

מַנחֶה

מנחה (המובן יותר כמנהל בפורומים וקבוצות מברקים) אחראי על ויסות התקשורת בערוצי הפרויקט של SwissBorg. החובות השונות כוללות קידום דיון בריא, הסרת תכנים בלתי הולמים, אפנון זרימת הדיון ואכיפת כללי קבוצה.

קמפיין

קמפיין (מקדם בעולם האמיתי) אחראי על נטוורקינג עם אנשים שונים וארגון אירועים, כדי לקדם טוב יותר את הפרויקט. הם עשויים לקיים פגישות קבוצתיות, AMA, מפגשים בעיר וכו ‘, כדי לקדם את הפיתוח והלכידות של קהילת SwissBorg.

היכרות עסקית

מציג עסקים (המובן בדרך כלל כשגריר) הוא חבר בקהילת SwissBorg, השואף לארגן פגישות אישיות של צוות SwissBorg עם משפיעים בולטים, משקיעים, שותפים עסקיים וכו ‘..

ווירטואוז סייבר

וירטואוז סייבר (המכונה מפתח) אחראי על פיתוח כלים, סקריפטים, תוכנות וכו ‘בכדי לסייע בפיתוח המערכת האקולוגית של SwissBorg. כמו כן, ניתן להטיל עליהם משימה ליצור הדרכות שלב אחר שלב ומסמכים תומכים לפרויקט.

אפליקציית עושר SwissBorg

אפליקציית העושר היא מרכז הפיקוד והשליטה הראשי והחכם של SwissBorg. זה מאפשר למשתמשים לבנות, לפקח ולנהל את תיקי ההצפנה שלהם, ומאפשר ניהול עושר קל ומאובטח.

לוח המחוונים פשוט אך עוצמתי ואינטואיטיבי, ומוציא את הניחושים מהשקעה בקריפטו.

המשתמשים יכולים לממן את חשבונותיהם ב- USD, EUR, GBP ו- CHZ. המשיכות יכולות להתבצע לבנק המקומי לפי בחירת המשתמש. יתר על כן, מספר מוגבל של נכסי קריפטו נתמכים, באופן דומה ל- Coinbase, ומבטיח איכות.

עם זאת, נכסים חדשים מתווספים באופן קבוע, אם הם תואמים את קריטריוני ההכללה. האפליקציה זמינה גם במערכת ההפעלה IOS וגם באנדרואיד.

המנוע החכם מציע למשתמשים את האפשרות לקנות נכסי קריפטו בשיעורים הטובים ביותר וההחלפה הנמוכה ביותר ממרכזיות מרובות. יתר על כן, הוא מופעל על ידי AI, ומציע תובנות בעלות ערך לגבי ההשקעות (היסטוריה, ביצועים, פיקדונות, משיכות וכו ‘), המסייע למשתמש בקבלת החלטות מושכלות..

כל התכונות הללו מאפשרות לאנשים להשתמש בטכניקות מתוחכמות לניהול תיקים בקלות יחסית.

סיכום

SwissBorg ניהלה את אחת מגיוסי הכספים המצליחים ביותר בשנת 2017 והעבירה מוצר רב עוצמה. SwissBorg פותרת את הבעיה העיקרית של ניהול עושר והנגשת השקעות מטבעות קריפטוגרפיים לכולם.

אפליקציית Wealth מציעה פיתרון חד פעמי להשקעות בקריפטו, המשלב מתקני פיקדון, קנייה, מסחר, ניהול ומשיכה, והכל תחת ממשק נקי ומינימלי..

יתר על כן, SwissBorg תואם באופן מלא את כל מסגרות הרגולציה הרלוונטיות, מה שמבטיח שמשתמשים יכולים להשקיע ולקחת חלק בתחום הנכסים הדיגיטליים, תוך שהם בטוחים בחוקיות..

התפיסה הדמוקרטית מבוססת הקהילה של הצוות מבטיחה שכל החברים יוכלו לקחת חלק במערכת האקולוגית המתפתחת. המוצר זמין כיום ביותר מ -60 מדינות ועתיד לבוא, מה שהופך אותו לגלובלי באמת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map