ThunderCore (TT) הסביר: האם הבלוקצ’יין הזה יעקוף את את’ריום?

מה זה Thundercore?

ThunderCore (TT) הוא א פלטפורמת חוזה חכמה עם ביצועים גבוהים המאפשרת הפעלת יישומים מבוזרים (Dapps) ומימון מבוזר (DeFi). Thundercore מבטיח עמלות נמוכות ו תאימות לכל אפליקציה נכתב עבור פלטפורמת Ethereum הפופולרית. המטבע הבסיסי ברשת Thundercore הוא TT, המשמש כהעברת ערך ועבור דמי גז נלווים בפלטפורמה.

Thundercore מנסה לפתור מדרגיות, ומאפשר אישורים מתחת לשנייה. בשנתיים האחרונות פרויקטים רבים של בלוקצ’יין עבדו על קנה המידה ושיפור מהירויות הרשת. עד לאחרונה נראה היה כמעט בלתי אפשרי להגדיל את רשתות החסימות עם פרויקטים גדולים כמו Ethereum שלא הצליחו לעשות זאת. ThunderCore נראה כי פיצח את זה וייתכן שהוא בדרך להכות ענקים כמו את’ריום בהגדלת הפלטפורמה שלהם.

מה המטרה של ThunderCore?

ThunderCore שואפת להיות בלוקצ’יין בעל ביצועים גבוהים המאפשר אימוץ המוני של dApps. זה מבטיח דמי עסקה נמוכים יחסית (עלות דלק נמוכה), תאימות, אבטחה ומהירות.

נכון לעכשיו, העסקאות בבלוקצ’יין איטיות מאוד. הסיבה לכך היא “טרילמת הבלוקצ’יין” מונח שטבע ויטליק בוטרין, מייסד את’ריום..

פתרון טרילמת הבלוקצ’יין

ויטאליק בוטרין הציע כי בלוקצ’יין יכול להכיל מקסימום 2 נכסים אלה

על פי “טרילמת בלוקצ’יין“, לבלוקצ’יין יש שלוש מאפיינים עיקריים: ביזור, מדרגיות וביטחון.

עם זאת, טרילמת הבלוקצ’יין מציעה שקשה מאוד לפרויקט לקבל את כל שלושת התכונות במצב מספק. רשת שהיא מבוזרת ובעלת אבטחה קשה לא תהיה ניתנת להרחבה. באופן דומה, לבלוקצ’יין מבוזר וניתן להרחבה יהיה מעט ביטחון וכו ‘.

בוטרין מאמין שברמה היסודית, רשת בלוקצ’יין יכולה להשיג רק שתיים משלוש התכונות בכל עת. טרילמת הבלוקצ’יין יכולה להיות המקור לבעיות מדרגיות ברוב רשתות החסימות של המטבעות הקריפטו מרבית פרויקטי הצפנה אינם יכולים להתמודד עם מספר רב של עסקאות תוך הבטחת ביזור ואבטחת רשת.

עם זאת, ThunderCore מצאה פיתרון לבעיה זו.

כיצד פותרת ThunderCore את טרילמת הבלוקצ’יין?

פרויקטים רבים ניסו ולא הצליחו להמשיך בדגש על ביזור וביטחון תוך שילוב מדרגיות. ThunderCore, לעומת זאת מנסה לעשות זאת בצורה ייחודית. הם עושים זאת על ידי יצירת נתיב מהיר ונתיב איטי. הנתיב המהיר מיועד לתנאים אופטימיים. בעוד שהדרך האיטית נועדה למצבים הגרועים ביותר.

מהו הנתיב המהיר והדרך האיטית?

הנתיב המהיר הוא כמו כביש מהיר, המאפשר אישור מיידי ברשת. עם זאת, אם משהו משתבש בנתיב המהיר, משתמשי ThunderCore יכולים לפנות לנתיב איטי. הנתיב האיטי דומה לרשת של כבישים קטנים יותר. זה לא מהיר במיוחד, אבל הוא יהיה אמין.


עבור הנתיב המהיר, ThunderCore מאפשר אישור מהיר וקל בשתי דרכים. “הוועדה”, שמבוצעת על ידי ועדת בעלי עניין. וה”מאיץ “ללינאיר עסקאות ונתונים.

ThunderCore משתמשת ב- Ethereum בתור הנתיב האיטי שכן היא אחת הרשתות היציבות בתעשייה. הנתיב האיטי ישתלט כאשר מצב הרשת גרוע ו / או אם יש התקפה. זה גם משמש בדיקה אם המאיץ עובד.

איך להפקיד את Thundercore?

לא ניתן לכרות Thundercore כדרך לייצר TT חדש או להשיג הכנסה פסיבית, ולכן אין כריית כרעם. במקום ליצור פסיבית את Thundercore, TT מושתל על ידי נעילת TT בארנק מסוים. כמות התגמולים תלויה בזמן הנעילה, שיכול להיות 7 ימים, 30 יום, 3 חודשים, 6 חודשים או שנה אחת. להקל על Thundercore קל, אתה יכול לעשות זאת באמצעות הארנק הנייד ו- הצטרפות לבריכת ההימור.

תרשים תגמולים של Thundercore.תגמולי ת’אנדרקור מעלים לאורך זמן

לשם מה משמש ThunderCore (TT)?

ה- ThunderCore (הידוע גם היה ThunderToken או TT) הוא המטבע המקורי של רשת ThunderCore. אנלוגי ל- ETH ברשת את’ריום, ThunderToken משמש לתשלום דמי גז והעברות ערך.

צוות ThunderCore

צוות ThunderCore: כריס וואנג (מנכ”ל), איליין שי ומעבר רפאל

ה קְבוּצָה מורכב ממהנדסים, מדענים ויזמים. הם עבדו בעבר בפרסום עבודות אקדמיות הנוגעות לביטקוין ולחוזים חכמים. הם גם החברים המייסדים של “יוזמת מטבעות וחוזים קריפטוגרפיים” (IC3).

עדכון אוגוסט 2019: המדען הראשי איליין שי הודיע ​​שהיא תהיה עוזב את פרויקט ThunderCore.

מה המצב הנוכחי של ThunderCore?

המהדורה הראשונה של הרעם תהיה תואמת לחלוטין ל- EVM (Ethereum Virtual Machine). לפיכך, מאפשר העברה ישירה של dApps.

ThunderCore כבר פרסמה את הרשת הראשית שלה לפני השחרור. לכן, מפתחים כבר יכולים להתחיל לבנות על ThunderCore. משתמשים יכולים גם להתחיל לפרוס חוזים חכמים.

איך אני מתחבר ל- ThunderCore Mainnet?

אתה יכול להתחבר ישירות ל- Thundercore על ידי שינוי הגדרות RPC ב- Metamask או שינוי השרת ב- MyEtherWallet.

הגדרות ה- ThunderCore Mainnet עבור Metamask

 1. התקן את MetaMask: באפשרותך להתקין את ה- סיומת דפדפן MetaMask בדפדפן שלך. צור חשבון באתר Metamask והגדר את פרוטוקולי האבטחה (לקבלת מדריך מלא עיין במדריך Metamask שלנו);
 2. קבל ThunderToken (TT): אתה יכול לקבל אסימונים מהסיומת של הדפדפן Metamask. לחץ על התפריט הנפתח ובחר “RPC מותאם אישית”. עבור אל “קטע רשת חדש” ובחר “אפשרות מתקדמת”.
 1. כתובת אתר RPC של Mainnet: https://mainnet-rpc.thundercore.com
 2. מזהה שרשרת: 108
 3. סֵמֶל: TT
 • סמל TT יופיע במטאמאסק שלך. אתה יכול לקבל 50 אסימונים בחינם ב- ThunderCore אתר אינטרנט על ידי העתקה והדבקה של כתובת ה- Metamask TT שלך לשדה המתאים. ניתן גם להשתמש בתהליך זה לרכישת אסימונים;
 • העתק והדבק את חוזה ERC20: העתק את קוד המקור החכם לחוזה מ- Github; (השתמש בשלי כאן: https://remix.ethereum.org/#version=soljson-v0.4.24+commit.e67f0147.js&אופטימיזציה = שקר&תמצית = 116b51b7e5bf2cd3f29f2136dac3f08f)
 • פרוס באמצעות מזהה רמיקס; ו
 • לבדוק https://scan.thundercore.com/.
 • יתרונות וחסרונות של ThunderCore

  יתרונות

  • ThunderCore תואם לרשת Ethereum;
  • לרשת מהירות עסקה מהירה יותר בהשוואה לאת’ריום;
  • ניתן לפרוס חוזים חכמים ERC20 ברשת זו;
  • הצוות עובד על תכונות חדשות שיאפשרו אינטראקציה עם dApp ללא גז;
  • ThunderCore מאפשר למשתמשים ומפתחים להשתמש בכלים קיימים כמו Metamask ו- Truffle וכו ‘. ו
  • מפתחים יכולים להשתמש בשפות תכנות מוכרות (למשל Solidity) בעת ביצוע חוזים חכמים ברשת.

  חסרונות

  • כרגע יש רק “מאיץ” אחד ברשת. זה מעלה שאלות בכמה כוח יהיה מרכזי. (שים לב שהמאיץ אינו יכול להקפיא חשבונות או להשהות עסקאות ללא הגבלת זמן מכיוון שהדבר יוביל לבחירה מחודשת)

  מדדי אסימון & מחזור אספקה

  כרטיסי ה- Thundercore רשומים כעת ונסחרים במחיר הואובי. המטבע רשום כ- אסימון רעם ב- CoinMarketCap.

  הואובי פרסם את מדדי האסימון של ThunderToken (TT):

  סה”כ גויס: 50 מיליון דולר

  עגול מלאך: $ 0.01 דולר ארה”ב / אסימון (שנתיים נעילה עד מרץ 2020)

  זרעים עגולים: $ 0.02 USD / אסימון (נעילה לשנה – עד אפריל-מאי 2019)

  סיבוב אחרון: 0.10 דולר ארה”ב / אסימון (20% שוחררו ב 28 בפברואר, 40% ישוחררו ב 28 במאי, 40% ב 28 באוגוסט)

  סבב Huobi Lite: $ 0.015 דולר / אסימון, רק אסימונים בשווי של 500,000 דולר נמכרו

  מה שאנו יכולים להסיק מכך הוא כי הערכת השווי של ThunderCore ירדה מזמן המכירה הפרטית הסופי – מ- 0.1 $ ל 0.15 $. אמנם, אסימונים של הובי לייט יכולים להיחשב גם כמי שנמכרים בהנחה כדי לעודד יותר שחקנים להיכנס. קיימת מחלוקת לגבי מכירת הובי לייט של TT, מכיוון שמחיר האסימון היה נמוך בהרבה מהמחזור הסופי – מרגיז רבים מהמשקיעים והתומכים הראשוניים (כגון ThunderFans).

  רכזת ThunderCore (משחקים ו- Thundercore Giveaways)

  ThunderCore Hub הוא ארנק ומרכז Dapp לטלפונים ניידים

  נכון לעכשיו רכזת ThunderCore עושה מסירה של 150 TT כדי לבדוק את אפליקציית Android החדשה שלהם. לאיכות, בקר ב רכזת ThunderCore אתר והתקן את APK APK, הירשם לחשבון והפעל משחקי dApp כדי לקבל את ה- TT בחינם.

  סיכום

  ThunderCore שונה מכיוון שהיא משקללת הן עסקאות והן חוזים חכמים. המשמעות יכולה להיות כי לחסימות יכולות להיות אלפי עסקאות בשנייה מבלי להתפשר על אבטחה וביזור.

  עדכון (1 במאי 2019): כתובת RCP של Mainnet וחברי הצוות & פרופילים מקושרים

  עדכון (10 במאי 2019): נוסף מידע על הרישום על Huobi

  עדכון (14 במאי 2019): נוסף ThunderCore Hub ו- Giveaway TT

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map