עלון מס ’17: שווקי הביטקוין בוחרים בין חדשות טובות לרעות

האם אתה רוצה לשמוע את החדשות הטובות … או את החדשות הרעות קודם? זו הייתה שאלה עתיקת יומין ששווקי הביטקוין נאלצו להתמודד איתה השבוע. כפי שנראה בהמשך, יש תשובה נכונה לכך … אך ביטקוין בחר בתבונה?

כל מה שאני רוצה לחג המולד הוא ספר חשבונות ספר!

Ledger עושה חבילה למתחילים קריפטו! קבל שובר בסך 25 דולר ארה”ב לקניית קריפטו בכל רכישת Ledger Nano X! מוגבל ל -5,000 שוברים וזמין רק עד ה- 29 בדצמבר 2020!

תן לעצמך או למשפחתך חבילה שהם באמת רוצים! אמור לא לסטים וגרביים לקרם ידיים!

עיין בסקירת Ledger Nano X שלנו לחץ כאן לרכישה!

תן מתנות טובות יותר בחג המולד הזה!

סנטימנט השוק: הולך הצידה?

פעולת מחיר השוק השבוע לא הייתה מרגשת במיוחד, כאשר הביטקוין ואת’רום עברו לרוב הצידה. ב -12 בדצמבר 2020 ראינו תגובה שנמשכת עד היום והחזירה את BTC $ לאזור 19000 $ ו- ETH $ קרוב יותר ל 600 $..

$ BTC ו- $ ETH (תרשימים יומיים) בהתנגדויות שבועיות$ BTC ו- $ ETH (תרשימים יומיים) בהתנגדויות שבועיות

שני המטבעות עדיין נמצאים בהתנגדויות שבועיות שמנסים לצבור תאוצה סביב 21 EMA (ממוצע נע אקספוננציאלי) בתרשים היומי. אנו יכולים לצפות לניסיון נוסף שיעבור ATH בימים הקרובים!

חדשות מרכזיות השבוע

משקיעים גדולים ממשיכים להצטבר

קרנות / חברות גדולות קונות וצוברות ביטקוין ואת’רום.

לחברת ביטוח חיים הדדית של מסצ’וסטס (MassMutual), יש בדיוק קנה 100 מיליון דולר BTC באמצעות NYDIG, חברת ניהול קרנות בניו יורק. לפי הדיווחים, זוהי הרכישה הראשונה שלהם בביטקוין ושווה ערך לפחות מ -1% מכל חשבון ההשקעות שלהם בשווי של כ- 235 מיליארד דולר.

גווני אפור הגדילו גם את אחזקותיהם. אמנם הם לא חדשים בהשקעה בקריפטו, אך הם פשוט עשו זאת קנה עוד 130000ETH, והגיע לסך כולל של 3 מיליון אסימונים בחשבונות שלהם.

מיקרו-אסטרטגיה הוכרז הם השלימו “הנפקה בסך 650 מיליון דולר של 0.75% שטרות בכירים להמרה בגין 2025”, להשקעה ב- BTC דולר בהתאם למדיניות העתודה שלהם. כמה ימים קודם לכן צייץ המנכ”ל מייקל סיילור כי הם מחזיקים בכ- 40,824 ביטקוין.


העניין בקריפטו של ענקיות פיננסיות מצביע על ביקוש מוגבר של בעלי הון כצורה של פיזור והם מהמרים על עליית מחירים בעתיד..

הר מועד אחרון להחזר של גוקס מתקרב

15 בדצמבר 2020 יסמן את המועד האחרון להר. הנושים של Gox Exchanges בתקווה להחזיר את מה שהפסידו בפלטפורמה. הבורסה, מהידועות באותה תקופה והושקה בשנת 2010, הפסיקה לפעול בפברואר 2014 לאחר שהגישה בקשה לפשיטת רגל. “חסר” 860,000 $ BTC עצום, מתוכם 200,000 “התאוששו” (וזה אפילו לא כולל מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שגם הם “נעלמו”). בשנת 2015 חדש עֵדוּת על ידי חברת האבטחה טוקיו, WizSec הראה כי “רוב הביטקוינים החסרים או כולם נגנבו היישר מהר. ארנק מטבעות חמים של Gox לאורך זמן, החל בסוף 2011. “

משתמשי הפלטפורמה צריכים לצפות לקבל סכום כולל של 140,000 $ BTC (שווי של 2.6 מיליארד דולר) שנמצאים כעת בידי נובאאקי קובאיאשי, עורך הדין היפני האחראי על התהליך..

שום דבר אינו בטוח, אולם מכיוון שמועד אחרון להחזר כבר נדחה מספר פעמים בעבר, האחרון שבהם היה באוקטובר 2020. בשוק קיים גם חשש רציני לגבי ההשלכות האפשריות של מכירה גדולה של ביטקוין על ידי קורבנות כאשר הם מקבלים את כספם לאחר 6 שנים. בהתחשב בכך שהביטקוין בשנת 2014 היה שווה פחות מ -1,000 דולר, זה ייצג כעת פי 20 בערך על הכספים שנרכשו מחדש!

פוסטר יוטיוב מחשבות על ההר החזר Gox

DBS של סינגפור להשקת חילופי דיגיטליות עם קריפטו

לאחר שהופיעו שמועות לפני כמה חודשים, כעת היא רשמית: ה- DBS של סינגפור יהיה הבנק הראשון שיפתח בורסת מטבע דיגיטלית.

הפלטפורמה תהיה פתוחה רק למשקיעים קמעונאיים מוסדיים ומוסמכים. יהיו 4 מטבעות קריפטוגרפיים עיקריים: $ BTC, $ ETH, $ XRP ו- $ BCH, יחד עם 4 מטבעות FIAT: USD, SGD, HKD ו- JPY.

הבורסה תציע גם הצעות אסימון אבטחה (STO) ופלטפורמה לנכסים מסומנים כמו אג”ח, קרנות הון פרטיות, נדל”ן וכן הלאה. מנכ”ל DBS, פיוש גופטה אמר:

“אני מאמין שהזמן מתאים לכך”, והוספתי “אנו עומדים בראש של טוקניזציה מסיבית ולכן תמצאו טוקניזציה של כל מיני נכסים ברחבי העולם ואני חושב שיותר ויותר בורסות יתחילו להתמודד עם הנכסים המסומנים “.

חברי קונגרס אמריקניים מגלים ספקות בנוגע לתקנות ארנקים חדשות בארוחות עצמיות

לפני כמה שבועות הזכרנו שמנכ”ל Coinbase, בריאן ארמסטרונג, מודאג מהשמועות לפיהן האוצר האמריקני מתכנן להטיל תקנות על ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים בשירות עצמי..

ארנקים המתארחים באופן עצמאי, בין אם הם מקוונים (חמים) כמו Metamask ובין אם ארנקים לא מקוונים (קרים) כמו Ledger ו- Trezor, מאפשרים לכם לשמור על גישה אישית ומלאה לכספיכם, ללא גופי מתווך או צד ג ‘. הבעלים מחזיק במפתחות פרטיים משלו ולוקח אחריות מלאה על כספיו. והכי חשוב, ארנקים בדרך כלל לא זקוקים להליכי KYC כדי להגדיר אותם. למידע נוסף על ארנקים חמים וקרים, והיתרונות והחסרונות שלהם.

ארמסטרונג הצהיר את מחשבותיו (המשותפות לשמות בולטים רבים אחרים במרחב הקריפטו), ביניהן האפשרות שתקנות עלולות לגרום להזיק יותר מכל דבר אחר. הסיבה לכך היא שבעצם זה יכול לכלול את מי שלא יכול להשיג את המסמכים וההוכחות עבור KYC רגילים, ואלה בדרך כלל הקבוצות המוחלשות ביותר שעשויות להיות כלולות במערכת הפיננסית. יתר על כן, הצעה זו עשויה להיות צעד אחורה בחדשנות מצד ארה”ב, המובילה חברות ומשתמשים לעקוף אותם למדינות אחרות.

לפני מספר ימים וורן דוידסון, חבר הקונגרס האמריקני המשרת את המחוז השמיני באוהיו, יחד עם כמה עמיתים, אימץ את הדעות הללו על ידי שליחת מכתב לאוצר ארה”ב. המכתב מציין גם כי “דיווחים מרובים הראו כי גורמים בלתי חוקיים אינם משתמשים באופן נרחב בנכסים דיגיטליים”.

מכתבו של וורן דוידסון לאוצר ארה”ב

מה עם אירופה?

בינתיים באירופה, פיתוח היורו הדיגיטלי נמשך. למרות זאת מקורות ציינו כי משרד האוצר הצרפתי מתכונן “לא רק להקשיח את חוקי הלקוח שלך (KYC) עבור חברות קריפטו אלא גם להסדיר עסקאות קריפטו לקריפטו, על פי סיימון פולוט, נשיא עמותת הצפנה הצרפתית ADAN.”

ככל הנראה זו באה כתגובה לפיגועים אחרונים כאשר 29 אנשים נעצרו בגין מימון טרור בלתי חוקי באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים.

חדשות מרכזיות אחרות

  • קנדה הפכה למדינה הראשונה שהונהגה קרן מבוססת את’ריום בבורסה גדולה. קרן את’ר (TSX: QETH.U) מוצעת על ידי 3iQ Corp, מנהל נכסים דיגיטליים שממוקם בטורונטו. קרן האת’ר נסחרת כיום בסביבות 11 דולר למניה.
  • המסירה השנייה של DCEP (המטבע הדיגיטלי הלאומי של סין) התחילה בסוג’ו, סין, ב -12 בדצמבר 2020 ל -10,000 זוכים. בשבוע שעבר אישרה גם הרשות המוניטרית בהונג קונג (HKMA) כי היא עובדת עם מכון המטבע הדיגיטלי של בנק העם הסיני לבדיקת פיילוט טכני של DCEP לתשלומים חוצי גבולות בין סין היבשת להונג קונג. אתה יכול לקרוא עוד במאמר שלנו.
  • מסארי, חברת המחקר והנתונים המובילה בקריפטו, רשמה לאחרונה את תפיסתם על “10 האנשים הראשונים שצפויים לצפות בשנת 2021”

מדד YETI $: הכמיהה מערכת אקולוגית באסימון אחד

אחרי כל שיתופי הפעולה שהוכרזו לאחרונה בין צוות Yearn Finance לבין פרויקטים רבים אחרים של Defi, כגון Cover Protocol ($ COVER) או Sushiswap ($ SUSHI), אינדקס האקוסיסטים של Yearn, $ YETI, כבר נוצר מאת Powerpool ($ CVP).

המדד כולל 8 אסימונים: $ YFI, $ SUSHI, $ CREAM, $ AKRO, $ COVER, $ K3PR, $ CVP, $ PICKLE עם חלוקה משוקללת המוצעת של 35% עבור YFI $, 17% עבור $ SUSHI ו- 8% כל אחד לשאר. כך שלמשקיעים יש כעת את ההזדמנות להשקיע בכל המערכת האקולוגית של Yearn באסימון אחד, ולקבל “תזרימי מזומנים מאסטרטגיות Vault המיושמות על אסימונים מורכבים, ולהצביע על הצעות בממשל המערכת האקולוגית Yearn באמצעות הגישה המטא-ממשלתית של PowerPool.” זה גם יאפשר למחזיקים לחסוך בתשלומי דלק שבדרך כלל יידרשו להימור על מספר אסימונים.

אם כבר מדברים על YFI $, השבוע אנו עדים גם להפקדת הכספת הראשונה של העסק (ללא משתמשים) כמהה.מימון.

דגלי השבוע האדומים

קרן DeTrade, מקרה ראשון של זיוף עמוק בקריפטו?

קרן DeTrade, פרויקט דפי הבורא וההתנהלות הצפוי לכאורה נעלם עם 1450ETH שעות ספורות לפני הרישום.

הצוות נראה לא אנונימי, עם פרופילי לינקין ציבוריים, חברה הרשומה בציבור, פרופיל טוויץ ‘וסרטון שבו “המנכ”ל” מארק ג’נסן, דיבר עם הקהילה. הסרטון התפרסם במהרה בטוויטר קריפטו, כאשר הקהילה חושדת שמדובר בזיוף עמוק המשמש את האקרים של קריפטו. תיאוריה נוספת שמסתובבת ברחבי הקהילה היא שההאקרים שכרו שחקן כדי להתחזות למנכ”ל.

סרטון של “מנכ”ל” DeTrade, מארק ינסן

באמצעות שני סבבי השקעות מוקדמות הצליח קרן DeTrade לגייס סכום מדהים של 1,450 $ ETH תוך מספר שעות. החוזים שלהם נבדקו על ידי חברת סולידיטי פיננסים שהעלתה מיד כמה חששות בביקורתם להגיש תלונה, להעריך כי הצוות היה אחראי על יותר מדי כוח על כספי המשתמשים. סביר להניח שהצוות ניצל זאת וגנב את כספי הפרסייל מתישהו בין מכירה מוקדמת שנייה לרישום הרשמי שהיה צריך להתקיים כמה שעות לאחר מכן..

מספר שעות מאוחר יותר וכנראה בגלל שמישהו הצליח להתחקות אחר הכספים שלא הוקצו, 70% מה- ETH הדולר הנגנב הוחזר למשקיעים באמצעות עסקאות פנימיות..

“חזרה חלקית זו הופכת נפוצה יותר ויותר בהתקפות DeFi. לדוגמא, ההאקר של אמיננס שלח 50% בחזרה בעוד שמשתמשי Harvest Finance קיבלו רק 10% מהסכום שלהם בחזרה.

12 מיליון דולר נגנבו על ידי Compounder Finance

ב -1 בדצמבר 2020, Compounder.Finance ($ CP3R), שיבוט של האוצר Harvest and Yearn, “משך את השטיח”. נראה כי הצוות האנונימי שעומד מאחורי הפרויקט הוא האשם.

המרכיב נבדק על ידי חברת סולידדי פיננסים. ב יומני צ’אט בין שתי החברות אנו יכולים לראות כי חברת Solidity Finance הצביעה על כך שחוזה האוצר של הפרויקט ועדכון מאגרי האסטרטגיה נשלטים על ידי הצוות שלהם. חברת Solidity Finance ציינה גם כי לדעתם יש לחשוף עובדה זו בדוח הביקורת שלהם. הניצול היה בדיוק כפי שציין סולידדי פיננסים. לאחר הביקורת, הוחלפה פונקציית המשיכה עם אחת זדונית ששימשה מאוחר יותר לניקוז כל הכסף בחוזה לכתובת הפריסה שלהם. איש לא זיהה את ההונאה בזמן ולכן המשתמשים לא הצליחו למשוך את כספם.

המתקפה מורכבת מארבעה שלבים ומוסברת בפירוט לאחר המוות הזה על ידי היזם ואסה ו מימון מוצק.

זו לא הפעם הראשונה שפרויקט מבוקר סובל מפריצה וכולנו יודעים די טוב עד עכשיו שביקורת לא יכולה להבטיח 100% בטיחות. תמיד צריך להזכיר זאת.

מפתח ידוע של חלל Defi ובעלים של Defiyield.info היה גם קורבן להתקפה. הוא גם חוקר את העניין ופועל לקראת הגשת תיק לרשויות האכיפה הרלוונטיות.

אסימונים מזויפים של Deriswap

שחקנים זדוניים יצרו לאחרונה אסימונים מזויפים של Deriswap כדי לנצל את ההייפ סביב הניסוי האחרון של אנדרה קרוניה. השחקנים הזדוניים ייצרו אסימונים עם שמות דומים ל Deriswap ויאשרו אותם למסחר ב- Uniswap כדי לפתות אנשים לקנות.

בואו נזכור שלדריסאפ אין כרגע שום אסימון רשמי!

התרחשויות מכבשים

  • מאזניים זה עכשיו Diem! כל מה שצריך לדעת בקריפטו המטבע של פייסבוק!

Diem ($ DIEM) – מאזניים 2.0 של פייסבוק

פוסטר יוטיוב הרוצח הבא ב- XRP? פרוטוקול Velo מבצע מהלכים ענקיים

לחץ כאן לגיליונות חזרה של הניוזלטרים שלנו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map