שבוע בביקורת

השקה שנויה במחלוקת של Curve Finance $ CRV

ב- 14 באוגוסט 2020, Curve Finance ($ CRV) הושק לפתע על ידי מפתח אנונימי המכונה “OxChad”. אפילו צוות הכספים של Curve נדהם לחלוטין והתחיל להסתער בכדי לסגור אחרים שפרסמו את ההשקה בטוויטר. הם גם מיהרו לוודא שהחוזה שפרס היזם היה בעל אותו קוד ואין בו שום דבר זדוני בחוזים.

לבסוף, ל- Curve לא הייתה “ברירה אלא לאמץ אותה” ולהכריז עליה כהשקה הרשמית שלהם. זה לא התאים טוב לקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים, במיוחד מכיוון שבשעות שבין אותו מפתח שהשיק $ CRV לבין צוות Curve שהצהיר על ההשקה, כבר כורים 80,000 אסימונים של CRV על ידי כמה חקלאים נועזים. זה הביא רבים להתלונן כי אותם כורים קיבלו יתרון לא הוגן מכיוון שצוות העקומה הודיע ​​בעבר כי ייערכו 24 שעות בין פריסת החוזה להוצאת האסימון הראשון..

אמנם השקה זו הייתה בעייתית ביותר והזיקה למוניטין של Curve Finance, אך לטווח הארוך היא לא תשפיע על החברה. למעשה, לאחר ההשקה, חקלאים אחרים זינקו להכניס נזילות לפרוטוקול, וכרגע, למעלה ממיליארד דולר נעולים בתוך Curve Finance. זהו פרויקט ה- DeFi השלישי שאי פעם משיג זאת, אחרי Maker ו- Aave. מחירי Curve Finance זינקו ביותר מ- $ 50 בשעות ההשקה הראשונות, אך התרסקו מתחת ל -4 $ כאשר חקלאים התשואות מכרו מיד את אסימוני ה- CRV $ שלהם כדי למקסם את החזר ה- ROI שלהם. ואין זה סביר כי החקלאים ימשיכו למכור את יבוליהם ברגע שהוא נקטף, ולכן מי שקונה CRV $ בשוק צריך להיות זהיר ביותר..

מכירה פומבית של SKALE נדחתה

רשת SKALE הוקמה בשנת 2018 כפלטפורמה להרחבה של בלוקצ’יין המספקת קונצנזוס מהיר ומאפשרת ל- dApps להפעיל חוזים חכמים. זה יעזור למפתחי Dapp של Ethereum על ידי מתן פלטפורמת שכבה 2 במהירויות גבוהות, סופיות מהירה והכי חשוב, בעלות נמוכה..

אסימון ה- SKALE של רשת SKALE ($ SKL) היה אמור להיות זמין לרכישה באמצעות מכירה פומבית הולנדית בת 3 ימים החל מה- 17 באוגוסט 2020. עם זאת, שעות ספורות לפני תחילת המכרז הודיעה SKALE שהמכרז יתעכב בגלל “סכום מוחץ של התנועה ”. זה כנראה מגלי האנשים הממהרים להשלים את תהליך KYC כדי להיות זכאים להשתתף במכירה הפומבית. החל מה -19 באוגוסט 2020, לא התקבלה הודעה על מועד המכרז הנדחה. למרות שעד כה נראה כי אנשים לא כל כך מאוכזבים (כנראה בגלל שהם גם חיכו לעבור את תהליך KYC) והם מחכים בקוצר רוח לעדכונים נוספים. אז אם אתם מעוניינים להצטרף למכירה הפומבית, כדאי לכם להשלים את תהליך KYC בהקדם האפשרי.

ים פיננסים לא מוותרת!

ים פיננסים ($ YAM) עוררה סערה עצומה בשבוע שעבר כשגייסה לחקלאים “להציל ים”. למרות שהייתה מספיק תמיכה מצד החקלאים, נמצא כי הבאג יתקשר עם מודול הממשל וימנע מהצעת הממשל להצליח. כך שאי אפשר לשנות עוד את $ YAM על ידי ממשל וברמה הטכנית, הוא יתנהג בצורה דומה לנכסים חוזרים אחר כגון Ampleforth ($ AMPL).

אבל YAM לא מוותר! ה- $ YAM הישן יועבר לגרסה חדשה של $ YAM, שתהיה גרסה מבוקרת לחלוטין של פרוטוקול YAM. נכון לעכשיו, חברת Peckshield Inc ביקרה את חוזה ההעברה דיווח זו תהיה הצלחה וכל הבעיות “נמוכות” או “מידע” נפתרו. ים פיננסים הציבה את חוזה ההעברה המאפשר למחזיקי YAM לעבור לגירסה החדשה. אבל למחזיקי $ YAM יהיו רק 72 שעות להשלמת תהליך ההעברה, כלומר עד 22 באוגוסט 2020 בשעה 16:20 (UTC). לאחר זמן כזה, אסימוני YAM v1 כבר לא יהיו זכאים להעברה. אז ארוז את תיקי $ YAM שלך ותעבור!

פרטים על אופן ההעברה ניתן למצוא כאן.

Polkadot $ DOT השקה ורישום מחדש

Polkadot ($ DOT) מאפשר תקשורת בין רשתות ופעילות הדדית, כך שרשתות בלוקצ’יין יכולות לפעול בצורה חלקה כמערכת אקולוגית. הפרויקט מתפרסם מכיוון שהוא הוקם על ידי גאווין ווד – אחד היוצרים השותפים של את’ריום. פולקדות היא גם אחד הפרויקטים המפותחים ביותר בקהילת המטבעות הסינית. לאחרונה החלפנו הערות עם מנהל קרנות סיניות הפעיל מאוד בקהילת הקריפטו הסינית, הנה מה שהיא אומרת על פרויקטי הבלוקצ’יין החמים ביותר בסין עכשיו.

Polkadot הושק סוף סוף ב -18 באוגוסט 2020, כך שהוא ניתן להעברה, אך קיימת שוק מחדש של $ DOT שיחול ב 21 באוגוסט 2020. קיימות בשוק 2 גרסאות של $ DOT., הגרסה החדשה של $ DOT קטנה פי 100 מה- $ DOT הישנה. מרבית המרכזיות כגון Binance או Kraken מכפילות באופן אוטומטי את הפקדות ה- DOT של המשתמשים לאחר הרדיומינציה, כלומר אם הפקדתם 10 DOT $ ישנים לפני הרדיומינציה, יזוכו אוטומטית ב -1,000 $ DOT חדשים לאחר הרדיומינציה. וכדי להגן על המשתמשים בציפייה לכך, משתמשים לא יוכלו למשוך $ DOT חדש רק לאחר הגישה מחדש.

בינתיים, זכור כי כמה חילופי דברים למשל OKEx, MXC וכו ‘מציעים זוגות מסחר ב- OLD $ DOT, ואילו אחרים למשל Binance ו- Kraken מציעים זוגות מסחר ב- $ $ DOT חדש. אז אל תהיה אותו בחור שראינו בטוויטר ששילם 50 $ עבור $ DOT חדש, שאמור להיות שווה רק 3 $. מחזיקי וסוחרי $ DOT צריכים לבדוק עם הבורסה בה הם נסחרים כדי לראות מה המדיניות שלהם עבור $ DOT.


אירועים קרובים

“סוף השבוע”: מעבדות SKALE יודיעו על מועד המכירה הפומבית שנדחה.

21 באוגוסט 2020 בערך 13:15 (UTC): יום רדיומינציה של $ DOT. Polkadot ישנה את הערך של אסימון $ DOT כך ש- $ DOT הישן יחולק ל 100 $ DOT חדש.

21 באוגוסט 2020 בשעה 16:00 (UTC): שיגור ציבורי מוקדם של VIMworld. VIMworld תערוך מכירה גם במכשירי VIM שלה.

22 באוגוסט 2020 בשעה 16:20 (UTC): מועד אחרון להגירה ל- YAM 2.0.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector