Coinbase הוא אחד מחילופי המטבעות הפופולריים בעולם, והוא ידוע מכיוון שבניגוד לבורסות אחרות, הוא מבוסס ובכפוף לתקנות ארה”ב. הבורסה מחולקת למספר קטגוריות, Coinbase– למשתמשים קמעונאיים, Coinbase Pro– פלטפורמת המסחר המקצועית שלהם ליחידים, Coinbase פריים– עבור לקוחות מוסדיים. בסקירה זו אנו מדגישים את כל אחד מהתכונות והמחלוקות השונות שעליך לדעת.

היתרונות העיקריים של Coinbase

 • מוסדר על פי החוק האמריקני.

 • אחת מהחלופות הבודדות זמין לאזרחי ארה”ב.

 • שומר על פוליסת ביטוח נגד גניבה או פריצות.

תכונות ופונקציות עיקריות

Coinbase ProCoinbase Pro

נקודה אחת שיש לציין היא כי Coinbase רק מציע מסחר נקודתי, בניגוד לבורסות אחרות המציעות מוצרים אחרים כגון נגזרים, סחר עתידי וכו ‘.

הבורסה מחולקת למספר קטגוריות המספקות סוגים שונים של משתמשים. Coinbase מיועד למשתמשים קמעונאיים, Coinbase Pro עבור סוחרים מקצועיים בודדים ו Coinbase פריים ללקוחות מוסדיים. הבחנה זו נובעת מכך שלכל אחד מהם יש פונקציות שונות כדי לספק את המשתמש. לדוגמא ההבדל העיקרי בין Coinbase ל- Coinbase Pro הוא ש- Coinbase Pro מציע כלי תרשים, ספרי הזמנות בזמן אמת, בין כלים אחרים שיעזרו לסוחר המתקדם להפיק את המרב מהבורסה. Coinbase Pro ו- Coinbase Prime מציעים דמי עסקה זולים יותר ומטבעות קריפטוגרפיים נתמכים יותר. עם זאת, הם עדיין פחותים בהשוואה לבורסות אחרות שם.

ממשק Coinbase Proממשק Coinbase Pro

למרות שמציעים רק מסחר נקודתי, ל- Coinbase יש חבילת מוצרים משלה שתסייע למשתמשים להתחיל. לדוגמא, יש לו ארנק משלו ומאפשר למשתמשים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים על ידי השתתפות בקורסים שלהם.

מוצרי Coinbaseמוצרים המוצעים על ידי Coinbase

היסטוריה של Coinbase

Coinbase הושק באוקטובר 2012 וממוקם בארצות הברית. המטה שלהם ממוקם בסן פרנסיסקו, קליפורניה. הוא נמצא בשימוש נרחב גם באירופה, שם יש לו רישיון הפעלה. כיום יש לה יותר מ -30 מיליון משתמשים ויותר מ -150 מיליארד דולר הנסחרים בבורסה.

הבורסה התרחבה כיום למעל 100 מדינות ברחבי העולם.

מדינות נתמכות

Coinbase זמין בלמעלה מ 100 מדינות. בעיקר בארה”ב, בה הרבה בורסות אינן יכולות לתמוך בשל בעיות רגולטוריות. עם זאת, למרות ש- Coinbase אומר שהוא “זמין” במדינות מסוימות, יתכן שהוא לא מציע את מערך השירותים המלא כלומר יכולת “להמיר” בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים, “לקנות ולמכור” אותו. בדוק כאן עבור שירותים זמינים עבור המדינה הספציפית שלך.

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים


למרבה הצער, ל- Coinbase יש מעט מאוד מטבעות קריפטוגרפיים רשומים. כמו כן, הזמינות לקנות, למכור, לשלוח ולקבל מטבע מטבעות מסוים תלויה ב (א) אם אתה משתמש ב- Coinbase או ב- Coinbase Pro; ו- (ב) המיקום שלך.

הנה תרשים של המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים על ידי Coinbase בהתאם למיקום שלך.

Coinbase מחפש להוסיף תמיכה ל -18 נכסים דיגיטליים חדשים כולל Aave, Aragon, Arweave, Bancor, COMP, DigiByte, Horizen, Livepeer, NuCypher, Numeraire, KEEP, Origin Protocol, Ren, Render, Siacoin, SKALE, Synthetix, & VeChain. עם זאת אין מסגרת זמן רשמית לגבי מתי יתווספו מטבעות קריפטוגרפיים אלה, אם בכלל.

נכסים דיגיטליים חדשיםנכסים דיגיטליים חדשים

ב -17 ביולי 2020, ובהפתעה מוחלטת לחובבי המטבעות הקריפטוגרפיים, Coinbase סטה מרשימת המטבעות הקריפטוגרפיים שלמעלה ואלגורנד הרשומה ($ ALGO). כעת, משתמשים יכולים לקנות, למכור, להמיר, לשלוח, לקבל או לאחסן $ ALGO ב- את כל אזורים הנתמכים על ידי Coinbase.

זה גרם לאוהדי ואנשי אלגורנד להשתולל ומאז הרישום, המחירים של $ ALGO עלו ב -30% מאז ההכרזה ואף נסחרו ב -0.367 דולר בשיאה..

אנו יכולים לראות כי Coinbase מנסה במרץ לרשום מטבעות קריפטוגרפיים נוספים, דבר שהם באמת צריכים לעבוד עליו מכיוון שהם פיגרים אחרי המתחרים שלהם מבחינה זו. אז אלא אם כן נראה רישומים נוספים בעתיד, נשמור על הציון שלנו 3.5 / 5 לתמיכה בקריפטו … לעת עתה.

שיטות תשלום

Coinbase מספק מגוון אמצעי תשלום והכי חשוב, מאפשר לסוחרים לשלם במטבע המקומי שלהם. עם זאת, קיימות מגבלות אזוריות לגבי אמצעי תשלום. להלן רשימה מועילה של אמצעי התשלום המקובלים במדינות שונות.

 • פיקדון בנקאי: אירופה, ארה”ב, בריטניה
 • כרטיס חיוב: זמין ברוב המדינות כולל אוסטרליה, קנדה, צ’ילה, אירופה, מקסיקו, בריטניה, ארה”ב.
 • כרטיס אשראי: אוסטרליה, סינגפור
 • Paypal: קנדה, אירופה (ברוב המדינות), ארה”ב ובריטניה

אתה יכול לבדוק כאן כדי לראות את אמצעי תשלום מקובלים עבור המדינה הספציפית שלך. למרות ששמנו לב שהמידע על אמצעי תשלום נתמכים הוא שונה במקצת מהמידע בדף השני שלהם.

לבורסה יש גם משלה כרטיס Coinbase– כרטיס חיוב מבוסס ויזה המאפשר ללקוחות לבצע רכישות באופן מקוון ובחנות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת זה כרגע זמין רק ללקוחות בריטניה ואירופה.

דמי הפקדה ומשיכה

אין חיובים בגין פיקדונות ב- Coinbase. באשר למשיכות, Coinbase יגבה ממך רק את דמי ההעברה הבנקאית / העברות בנקאיות או רשת הנדרשים לשליחת הכספים שלך אליך.

עמלות מסחר

Coinbase גובה עמלות שונות, תלוי אם אתה ב- Coinbase, Coinbase Pro או Coinbase Prime. העמלות זולות יותר עבור 2 האחרונים בשל היקף גדול יותר של סוחרים אלה.

Coinbase גובה 2 קבוצות עמלות עבור רכישות ומכירות של מטבעות קריפטוגרפיים: א עמלת התפשטות (בערך 0.5%) לכל עסק ו עמלת Coinbase שהיא הגדולה מבין (א) עמלה אחידה, שגובהה תלוי בסכום העסקה; ו- (ב) עמלת אחוז משתנה בהתאם לאזור שלך, תכונת המוצר ואמצעי התשלום שלך.

להלן העמלות השטוחות שגובה Coinbase:

סכום עסקה כולל עמלת עסקה (USD, EUR, GBP)
פחות מ -10 דולר 0.99 דולר, 0,99 אירו, 0,99 פאונד
יותר מ- $ 10, פחות מ- $ 25 1.49 דולר, 1,49 אירו, 1,49 פאונד
יותר מ- $ 25, פחות מ- $ 50 1.99 דולר, 1,99 אירו, 1,99 פאונד
יותר מ- $ 50, פחות מ- $ 200 2.99 דולר, 2,99 אירו, 2,99 פאונד

תשלום אחיד

להלן האחוז המשתנה למשתמשים בארה”ב. בדוק כאן עבור אחוזים משתנים למדינות אחרות.

אחוז משתנה בארה”ב

הנה המחשה כיצד לחשב את עמלת העסקה שלך בקנייה / מכירה. לדוגמא, אני בארצות הברית ורוצה לרכוש ביטקוין בשווי 20 דולר ארה”ב באמצעות כרטיס החיוב שלי. התשלום האחיד שלי יהיה 1.49 דולר ארה”ב מכיוון שסכום העסקה הכולל עולה על 10 דולר ארה”ב אך פחות מ 25 דולר ארה”ב. בעוד שהאחוז המשתנה יהיה 3.99% מכיוון שאני משלם בכרטיס חיוב. במקרה הזה, Coinbase יגבה ממני USD 1.49 כי העמלה האחידה גבוהה מהאחוז המשתנה.

עבור המרות מסוג קריפטוגרפי אחד למשנהו, Coinbase גובה מרווח פריסה של עד 2%. אין תשלום עבור דמי מטבע בסיס נפרדים.

מחלוקות

בסוף פברואר 2020, Coinbase היה מזוהה כאחת הגופים העובדים עם Clearview AI, ספקית טכנולוגית לזיהוי פנים שנויה במחלוקת שעמדה בפני איומים משפטיים מצד אפל וגוגל על ​​חוסר בדיקה לגבי נוהגיה. Coinbase מודה שבדק את התוכנה של Clearview אך מכחיש כי נעשה שימוש בנתוני הלקוח בכל אחת מהבדיקות הללו.

לבורסה יש לבוא באש מהמשתמשים במהלך שחרור המחירים של הביטקוין ב -10 במאי 2020. ב -10 במאי 2020 בשעה 17:26 שעון האוקיינוס ​​השקט, אתר הבורסה ואפליקציית המובייל חוו שניהם הפסקות. כעבור 10 דקות יצא Coinbase בהודעה שאומרת שהוא עדיין חוקר את ההפסקה הזו, עד השעה 18:14 הוחזר השירות. עם זאת, במהלך תקופה זו מחיר הביטקוין נפל מ- 9,500 דולר ל -8,100 דולר, מה שמשאיר המשתמשים לצפות בחוסר אונים בלבד בהתרסקות ולא יכולים לסחור..

Coinbase די ידוע לשמצה בקריסה במהלך תנודות עצומות במחירי הביטקוין. ב- 29 באפריל 2020 סבלה הבורסה הפסקת חשמל בעוד שמחירי הביטקוין עלו עד קצת פחות מ- $ 9,000 דולר. ושוב ב -10 במאי 2020.

מיותר לציין, המשתמשים לא מרוצים עם המצב, עם כמה שציינו כי Coinbase “קורס” כאשר יש שינוי עצום במחירי הביטקוין. ולמרות שיש המייחסים זאת לבורסה שעומס יתר על המידה במשתמשים, אחרים אינם מרוצים מכך ש- Coinbase לא תיקן זאת במהלך השנים בהתחשב בעמלות הגבוהות שגובים מהמשתמשים..

באשר לקריסה האחרונה ב -1 ביוני 2020, Coinbase אומר כי עליית מחירי הביטקוין הובילה לעלייה בתנועה פי חמש תוך 4 דקות בלבד. כתוצאה מכך מערכת הניתוח האוטומטי שלהם הוצפה ויצרה צבר שגרם לכך שבקשות סקר חדשות הושמטו או קצבו בזמן. Coinbase עם זאת טוענים כי הם עובדים על צמצום ההשפעה של עליות תנועה הקשורות למחירים.

Coinbase חווה הפסקה קצרה ביום שני, 1 ביוני. למרות שהצלחנו לשחזר את השירות במהירות, הנה מבט מעמיק יותר על מה השתבש, כיצד תיקנו אותו וכיצד אנו משפרים את התהליכים שלנו כדי לשרת טוב יותר את לקוחותינו. https://t.co/5E5jhUfFqS

– Coinbase (@coinbase) 5 ביוני 2020

האם Coinbase בטוח בשנת 2020?

Coinbase

בבורסה יש תכונות אבטחה מובילות. בנוסף, בהיותם מורשים בארצות הברית, למשתמשים יש הגנה נוספת מכיוון שחלים החוקים הפדרליים.

מבחינת שיטת הבורסה לאחסון קרנות, רק 2% מכספי הלקוחות מוחזקים בארנקים חמים. 98% האחרים נשמרים בארנקים קרים מאובטחים באזורים שונים בעולם. עד כה הוא לא נפרץ … עדיין. כמו כן, ל- Coinbase יש פוליסת ביטוח המבטיח מפני גניבת מטבעות קריפטוגרפיים הנובעים מפריצות אבטחה, פריצות, גניבת עובדים או העברה במרמה.

על אבטחת החשבון, Coinbase ממליץ למשתמשים בו להשתמש באימות דו-גורמי. המערכת תומכת בהודעות קצרות שנשלחות למספר הטלפון הנייד הרשום, Google Authenticator, בין דרכים אמינות אחרות למניעת התחברות זדונית לחשבון..

עם זאת, לא מומלץ לאחסן נכסים משמעותיים בבורסות מכיוון שהמרכזיות נוטות לפריצות. השיטה הטובה ביותר היא להשאיר מספיק נכסים למסחר יומיומי בבורסות, את השאר יש לשמור במצב לא מקוון בארנקי חומרה עבור.

למידע נוסף על ארנקי חומרה, עיין בסקירות שלנו על Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

מסקנה: יתרונות וחסרונות של חילופי מטבעות

יתרונות

 • Coinbase נותרה אחת מחילופי המטבעות המאובטחים והאמינים ביותר.
 • הבורסה מקיימת פוליסת ביטוח נגד פריצות וגניבות, מה שמרגיע את המשתמשים.
 • זמין בדרך כלל במדינות רבות, כולל בארה”ב עם אפשרויות תשלום רבות.

חסרונות

 • מבנה האגרות מבלבל ביותר ולא הכי זול שיש.
 • היעדר תכונות מסחר.
 • אין הרבה מטבעות קריפטוגרפיים זמינים בהשוואה לבורסות אחרות שם בחוץ.
 • נראה כי אינו מסוגל להתמודד עם עליות פתאומיות של משתמשים ויש לו היסטוריה של התרסקות בתקופות של תנודתיות גבוהה במחירים.

תוצאה סופית

השירותים המוצעים: 3/5

תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים: 3.5 / 5

אגרות: 3/5

אבטחה: 4.5 / 5

ציון סופי: 3.5

למידע נוסף, עיין בסקירת הבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיים.

מְעוּדכָּן ב -17 ביולי 2020 ויכלול רישום של אלגורנד

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector