צ’נגפנג ג’או (CZ), מייסד משותף ומנכ”ל Exchange Binance, יצא לראיון LIVE עם Boxmining ב -11 באוגוסט 2020 כדי לדבר על מימון מבוזר (DeFi), כרטיס Binance, כיצד Binance מחליט אילו מטבעות לרשום ועוד.

Binance היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים המספקת למשתמשים פלטפורמה לסחור במטבעות קריפטוגרפיים שונים. זוהי אחת, אם לא חילופי המטבעות הגדולים בעולם מבחינת נפח המסחר.

צפו בראיון המלא כאן:

פוסטר יוטיוב ראיון עם CZ, מייסד ומנכ”ל Binance

עדכונים אחרונים של Binance

Binance מיקדה את צמיחתה בצד החוזים העתידי של היצע המוצרים שלהם – הם הוסיפו 16 חוזים נגזרים ביולי 2020 בלבד, וכעת מציעה 43 חוזים עתידיים יחד עם 8 אסימונים ממונפים. נפח המסחר של העתיד בבורסה צמח מ -80 מיליארד ל -109 מיליארד ביולי 2020 – כמעט צמיחה של 25% בחודש אחד. בינאנס הגיע באותו חודש גם לנפח מסחר של 13 מיליארד דולר, שהוא נפח המסחר הגבוה בכל הזמנים. Binance גם צפתה בצמיחה מתמדת בהיקף המסחר ובחודש יולי 2020 ניפצה את שיא מחזור המסחר היומי הגבוה ביותר שנראה בבורסה – 17 מיליארד דולר..

לאחרונה הם גם שלחו את כרטיסי Binance למספר אזורים באירופה. ראה גם את הסעיף שלהלן, שם אנו בוחנים את כרטיס Binance ביתר פירוט.

יתר על כן, Binance השיקה לאחרונה את Binance Australia, פלטפורמת מסחר פיאט לקריפטו המספקת למשתמשים האוסטרלים פלטפורמה מהירה, מאובטחת ואמינה להפקיד מטבעות פיאט מחשבונות הבנק שלהם ולקנות ולסחור במטבעות דיגיטליים בבורסה..

האזינו לראיון המלא בפודקאסט: https://anchor.fm/boxmining/episodes/EXCLUSIVE-Binance-Exchange-CEO-Changpeng-Zhao-CZ-ei62bi/a-a2uverv

DeFi ו- DEX?

על פי CZ DeFi, הוא באמת מרחב חדשני, במיוחד מקבלי שוק אוטומטיים (AMM) אשר הוא רואה כהמצאה מעניינת מאוד. למעשה, הוא גילה שהוא יהיה מעוניין להוסיף AMMs לביננס כדי שאנשים יוכלו להוסיף נזילות לזוגות מסוימים.

אבל הוא מזהיר שרוב פרויקטים של DeFi ייכשלו ורק מעטים יראו את הדברים, אם כי מעטים מהניצולים הללו יצליחו בפראות. הוא גם מזהיר סוחרים להיזהר בעת השקעה באסימונים של DeFi, מכיוון שמדובר במרחב חדש וכרוך בסיכונים רבים. עם זאת, אין פירוש הדבר שדה-פי בכללותו הוא רע ולמעשה הצוות בינאנס תומך מאוד ב- De-Fi ועושה מספר יוזמות קשורות..

CZ מאמינה גם כי חילופי מבוזרים (DEX) אינם מהווים אתגר בפני בינאנס – שהוא חלק ממרחב הפיננסים הריכוזי. הסיבה לכך היא שהוא מוצא את הענף די קטן, כך שככל שיש יותר פלטפורמות עובדות יותר אנשים ימשכו ויוזמנו לחלל זה. CZ מאמינה גם שמשתמשי DEX ומשקפים פיננסיים ריכוזיים הם שונים לחלוטין מיסודם, ולמרות הגידול המהיר בנכסי ההשקעה של DeFi, מספר המשתמשים עדיין נמוך יחסית. הסיבה לכך היא ש- DeFi דורש מהמשתמשים להחזיק את המפתחות הפרטיים שלהם ולשמור עליהם מאובטחים. אך הרוב המכריע של האנשים אינם מסוגלים לעשות זאת כרגע.

קריטריונים לרישום מטבעות חדשים על בינאנס: כיצד הם מחליטים?

CZ אמר כי רישום המטבעות ב- Binance תמיד התבסס על מספר המשתמשים. במילים פשוטות, אם למטבע יש מספר רב של משתמשים ויש ביקוש עצום מהקהילה, הם יפרטו אותו. העובדה היא שבינאנס לא בוחרת איזה מטבע לרשום, אם למטבע יש מספר רב של משתמשים והוא מאוד מבוקש ופופולרי, אז למרכזיות אין ברירה אלא לרשום אותו.

CZ מציע כמה טיפים למשתמשים שבאמת רוצים שמטבע מסוים יירשם. הוא מציע שהפרויקטים באמת יעבדו קשה בבניית הקהילה שלהם ובהכנסת משתמשים רבים יותר. Binance עצמה סוקרת כמה קריטריונים כשהם מחליטים לרשום מטבע כולל גודל הקהילה, מספר העוקבים בטוויטר ומספר הכתובות. אם Binance רואה שיש באמת מספר גבוה של משתמשים, הם יפרטו אותו. למעשה, CZ מגלה שהוא לא מעורב באופן אישי בתהליך הרישום ולפעמים הוא אפילו יודע שרק מטבע נרשם בבינאנס כשהוא רואה את ההודעה בטוויטר לאחר מכן..

הוא גם מזכיר כי בינאנס הגדילה את מספר המטבעות הרשומים בבורסה בשל עליית הטמפרטורה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. ולמעשה, הבורסה כבר רשמה 6 מטבעות בשבוע אחד בתחילת אוגוסט 2020.

שרשרת חכמה בינאנס

ההיסטוריה של האופן שבו נוצרה Binance Smart Chain היא מכיוון שרשת Binance הוצגה כ- DEX בעל ביצועים גבוהים יחיד. זה התאמת הזמנות ברשת, ונועד להיות מסוגל מאוד לטפל בסביבות 100 אלף הזמנות בשנייה עם אישור שנייה. אך על מנת להשיג רמה זו של ביצועים, הם נאלצו להוציא את יכולות החוזה החכם מבינאנס שרשרת – אך הייתה תכונה פופולרית מאוד בקרב המשתמשים. מכאן ש- Binance Smart Chain שוחרר כשרשרת מקבילה התומכת בחוזים חכמים תואמי Ethereum, כך שהיא תומכת בסולידיות ותואמת ל- Ethereum Virtual Machine (EVM)..

מכאן שתכונה מרכזית של רשת החכמה Binance היא שהיא תואמת לחוזים חכמים מבוססי Ethereum. כמו כן, זה יהיה מקור פתוח לחלוטין, כך שכל אחד יכול לפרוס חוזים בפלטפורמה. לכן, אם יש לכם חוזה DeFi שעובר על Ethereum, תוכלו להעביר אותו ל Binance Smart Chain והוא יפעל גם שם. שרשרת חכמה של Binance נועדה להיות דרך קלה למשתמשים לפרוס חוזים חכמים ב- Binance Chain ללא כל עקומת למידה נוספת. מבחינת ביצועים, שרשרת חכמה של Binance היא ביצועים נמוכים יותר משרשרת בינאנס, אך היא עדיין צריכה להיות גבוהה יותר מ- Ethereum 1.0.

למידע נוסף על Ethereum ועל ה- Ethereum 2.0 הקרוב כאן.

CZ גם חשף כי הצוות מתכנן מנגנון הימור עבור BNB ברשת Binance Smart. מנגנון ההימור ומערכת ההשקעה של Binance Smart Chain צריכים להיות מושקים בסוף אוגוסט או תחילת ספטמבר 2020.

Binance DEX לעומת Binance CEX

על פי CZ, רוב המשתמשים בוחרים בבורסת Binance המרכזית כלומר Binance.com ולא ב- Binance DEX מכיוון שהרבה יותר קל להתחבר ויש לו יותר תמיכת לקוחות. לכן, הוא מאמין שלמרות שהעתיד שייך ל- DEX, הם ממוקדים יותר ב- CEX מכיוון שיש לה בסיס משתמשים גדול יותר כיום.

CZ גם הדגישה כי פלטפורמת Binance תמשיך להשקיע בפיתוח DEX ו- Binance Chain וכן לתמוך ולממן פרויקטים חיצוניים אחרים.

Exchange Binance שואף למשוך הרבה משתמשים לעבר הצפנה. CZ מאמינה כי נכון לעכשיו, רק 0.1% מהאנשים מחזיקים בקריפטו. אם זה יגדל ל -1%, הענף יגדל פי 10 וגם בינאנס ירוויח.

כרטיס Binance: החלקה ($ SXP) ומה השלב הבא

כרטיס Binance מאפשר למשתמשים לנהל את הכספים שלהם, את אבטחת הכרטיס ואת ההוצאות בכמה לחיצות בלבד. לאחר שתקבל את הכרטיס החדש שלך, יהיה עליך להוסיף כספים על ידי העברת ה- BTC או BNB שלך מארנק Binance.com שלך לארנק Binance Card. ואתה מוכן לצאת לדרך!

CZ שיתף כי Swipe ($ SXP) הוא הספק הראשי לכרטיס Binance ושני הצוותים שותפים לצורך פיתוח כרטיס Binance. הוא מאמין כי השותפות הזו וכרטיס Binance עצמו הם אסטרטגיים מאוד מכיוון שהיא מאפשרת לבסוף לאנשים להוציא את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם ישירות. זה מבטל את הצורך של אנשים לנקוט בצעדים הנוספים של העברת המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם למטבע יציב, לקחת את המטבע היציב למקום אחר כדי להפוך למטבע פיאט ולבסוף להפקיד מטבע זה בחשבונות הבנק כדי לשלם עבור הרכישות שלהם. בעיקרון זה מאפשר לאנשים להישאר 100% במטבעות קריפטוגרפיים.

Binance שילחה לאחרונה את כרטיסי Binance שלהם לאזורים נבחרים באירופה, מה שמאפשר למשתמשים לקנות ולבזבז ישירות את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם. באשר למיקומים אחרים, צוות Binance יפרוס את הכרטיסים לפי אזור. הטכנולוגיה להנפקת כרטיסים אלה קיימת, אך צוות Binance צריך לוודא שהיא עומדת בתקנות בכל אזור. זרימת העבודה בתנועה, כך שזה יהיה רק ​​עניין של זמן כאשר כרטיסי Binance יונפקו במדינות אחרות.

האם Binance מפעילה את צומת הברק שלה בביטקוין?

CZ אומר כי Binance.com אינה מפעילה צמתים של ברק ביטקוין מכיוון שהם לא הלכו כל כך רחוק. עם זאת, CZ תומך מאוד בצמתים ברקים ורוב פתרונות השכבה השנייה. הוא חושף שיש עוד עבודה לפני שבינאנס תוכל להפעיל צומת ברקים משלה, למשל הם עדיין עסוקים בשילוב SegWit, יישום ביטקוין שנועד להגדיל את תפוקת העסקאות של הרשת. זהו פרויקט גדול עבורם מכיוון שארנק הביטקוין עצמו כבר לא ביצועים גבוהים במיוחד. הם כבר נאלצו לבנות תשתית ענקית כדי להתמודד עם כל כתובות הארנק לכל המשתמשים בבורסה – ולמעשה לרוב המשתמשים יש יותר מכתובת אחת. לצוות יש הרבה מורשת להתמודד כדי להתקדם, אולם הם עובדים על זה. ובמקביל, הצוות צריך להתמקד גם בהיבטים אחרים של הפעלת הבורסה, כגון רישום מטבעות חדשים למשתמשים וכו ‘.

מטבעות מטבעות: USDT ו- DAI

במונחים של מה שקורה עם USDT והעובדה שמטביעים USDT חדש, CZ עצמו לא יודע שום מידע נוסף על מה שזמין לציבור. עם זאת, הוא רואה כי היותו רק מעמד פופולרי אחד הוא מסוכן מאוד במיוחד אם יקרה משהו למשמורת חשבון הבנק וכו ‘. אז זה יהיה מועיל לתעשייה להתפשט למספר מטבעות יציב ולהציע אפשרויות נוספות למשתמשים. למשל BUSD, שמנוהל בפועל על ידי השותף שלהם PAXOS. זאת על מנת שהסיכון יהיה מגוון גם מכיוון שיש פחות הסתמכות על ישות או חשבון בנק וכו ‘.

באשר למטבע DAI, CZ סבורה שיש לו גישה חדשנית להנפקת מטבעות יציבים וביננס תומך בכך ונרגש לראות לאן הוא הולך.

למידע נוסף על Binance Exchange

סדרת מימון מבוזר (DeFi): מדריכים, מדריכים ועוד

עם תוכן למשתמשים מתחילים ומתקדמים יותר, עיין בסדרת DeFi של YouTube המכילה מדריכים על הכלים החשובים שאתה צריך לצורך מסחר במרחב DeFi, למשל. MetaMask ו Uniswap. כמו גם צלילה עמוקה לנושאים פופולריים של DeFi כגון Reef.finance ($ REEF) ו Polkadot ($ DOT)

סדרת DeFi באתר זה מכסה גם נושאים שלא נחקרו ב- YouTube. לקבלת הקדמה על מה זה DeFi, עיין בסקירה כללית על פיננסים מבוזרים (DeFi): מדריך למגמה החמה ביותר בקריפטו

מדריכים ומדריכים למכשירי DEFI חיוניים:

 • מדריך MetaMask: כיצד להקים חשבון? טיפים ופריצות PLUS למשתמשים מתקדמים
 • סקירה והדרכה של Uniswap: מדריך למתחילים וטיפים וטריקים מתקדמים
 • מדריך סריקה DEX ובדיקה
 • הסביר SushiSwap ($ SUSHI)
 • Exchange 1inch, Mooniswap ו- Chi GasToken: הסקירה והמדריך האולטימטיבי

למידע מעמיק על פרויקטים ספציפיים אחרים של DeFi, עיין במדריכי האסימונים שלנו ל- DeFi. הנה כמה מהמדריכים הפופולריים ביותר שלנו:

 • AAVE ($ LEND)
 • סקירת Ampleforth ($ AMPL): המדריך החיוני לפרוטוקול DeFi זה
 • מדריך ChainLink ($ LINK): קישור מפתח בחלל DeFi
 • קרן מימון ($ CREAM): מה זה?
 • מדריך Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): ספק נזילות מהפכני ברשת
 • מימון לינארי ($ LINA): העתיד של פלטפורמות חילופי סינתטיות?
 • פולקדות ($ DOT): כל מה שאתה צריך לדעת על יקיר DeFi של סין
 • RAMP DeFi: כיצד הוא פותח את ערך הנכסים שהוקצו?
 • מימון שונית ($ REEF): פלטפורמת Defi של All-In-One
 • הסבירה סולנה ($ SOL)
 • הגרף ($ GRT) – הרמה הבאה של אפליקציות מבוזרות
 • הסביר Trustswap ($ SWAP) – הדור הבא של עסקאות DeFi
 • משתוקק למימון מיזוג של מערכת האקולוגית של DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – פלטפורמת הלוואות DeFi מבוססת אשראי

סרטונים ומאמרים נוספים יגיעו בקרוב כחלק מסדרת DeFi שלנו, לכן הקפד להירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב ו (לעת עתה) עלון שבועי בחינם כך שתוכלו לקבל הודעה ברגע שהם יוצאים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me