את’ריום 2.0 (“שלווה”) הוא שדרוג לרשת את’ריום המשפר את מהירות, יעילות ומדרגיות של הרשת. זה ייקח את אתריום לשיאים חדשים מכיוון שהוא יוכל לבצע עסקאות רבות יותר, להקל על העומס ועלויות הדלק הגבוהות ברשת את’ריום. עם הגיענו לשלב הסופי של השדרוג, המכונה “שלב 2”, את’ריום יעמוד ביעדיה להפוך לרשת שקופה ופתוחה ליישומים ולמימון מבוזרים (DeFi). מאמר זה מפרק את מפת הדרכים לשדרוג זה, כולל שינויים כלכליים גדולים שיגיעו עם הצגת אסימון ETH 2.0 חדש..

Ethereum 2.0 יכלול התנגדות ל- להגדיל באופן דרסטי את רוחב הפס של הרשת ולהפחית את עלויות הגז, מה שהופך אותו לזול יותר למשלוח אתריום, אסימונים ואינטראקציה עם חוזים חכמים. יהיה שינויים כלכליים מהותיים כמו כן, Ethereum 2.0 יאפשר תמיכה בהצבת צמתים ולהרוויח את Ethereum כהכנסה פסיבית. במובנים רבים, Ethereum 2.0 הוא המאמץ המשולב של אלפי מפתחים שעבדו שנים. השדרוג של Ethereum 2.0 יבוצע בשלושה שלבים נפרדים, החל משלב 0 (אחרי הכל, מפתחים סופרים מ- 0 במקום מ- 1). במהלך השנים האחרונות מתנגדי את’ריום מתחו לעתים קרובות ביקורת על רשתות עלויות עסקה גבוהות ושבריריות במהלך השימוש בשיא. האם Ethereum 2.0 יצליח לפתור בעיה זו? האם הפרויקט יתמקד בכדי לתמוך במספר העצום של משחקי מימון מבוזר (DeFi) ובלוקצ’יין? מדריך זה יכסה את ציר הזמן לשדרוג ל- ETH2.0 ואת הפתרונות המוצעים.

בדיקות לפריסת Ethereum 2.0 מתבצעות כעת עם “מדלה Testnet”- מבחן מרובה לקוחות הכולל השתתפות של 20,000+ מאמתים ברחבי העולם. זה יהיה המבחן הציבורי הרשמי הסופי לפני פרוס שלב 0 של את’ריום 2.0.

אתה יכול גם לבדוק את הסרטון שלי על דברים שאתה צריך לדעת על Ethereum 2.0.

Ethereum 2.0 מגיע – הנה 5 דברים שאתה חייב לדעת

התכונות העיקריות של Ethereum 2.0

 • רסיסים – אתריום יפורק ל -18 “רסיסים” הפועלים במקביל. זה ישפר באופן דרסטי את היעילות.
 • הימור – את’ריום יעבור הסכמה על הוכחת יתד, שיטה הרבה יותר חסכונית באנרגיה לשמירה על הרשת.

ETH2.0 ישנה באופן מהותי את הכלכלה הנוכחית. למעשה, עדכון את’ריום ימחק לחלוטין את מושג הכרייה. אז הכורה שלי ב- Ethereum יפרוש מרגע שהעדכון של Ethereum 2.0 יושלם במלואו.

הנה ה מפת דרכים מפורטת למהדורה של Ethereum 2.0 (Ethereum Serenity).

מה המצב הנוכחי של את’ריום. 2.0?

החל מה -4 באוגוסט 2020, רשת המבחנים “הסופית” של Ethereum 2.0 בשם “מדלה” נפרסה. בניגוד לשאר רשתות הבדיקה הקודמות, בדיקה זו פתוחה לקהל הרחב ותאפשר לכל אחד מ -5 הלקוחות – Prysmatic Labs ‘Prysm, LodStar של ChainSafe, Teku של PegaSys, Nimbus של סטטוס ומגדלור של Sigma Prime – להתחבר לרשת ולתקשר עם אחד את השני. כמו כן, מכיוון שהוא ציבורי, מאימי הרשת אינם מתואמים באופן מרכזי על ידי צוותי מפתחים. עד כה הצטרפו לרשת מעל 30,000 מאמתים ומעל 946,000 ETH הושקעו. הבדיקה צפויה לרוץ עד סוף השנה הזו, ולאחריה ייפרס רשמית Ethereum 2.0 Phase0 (mainnet). נכון לעכשיו, ממשק ה- ETH 2.0 צפוי להיות מושק בנובמבר 2020. מה שחשוב לזכור הוא שלקוחות Ethereum 2.0 לא יפותחו על ידי גורם אחד – במקום זאת תהיה לו מערכת אקולוגית למפתחים חזקה ו -5 מהדורות שונות של לקוחות..

מפת דרכים Ethereum 2.0 (באמצעות Consensys)

אז בהתבסס על דיאגרמת מפת הדרכים Ethereum 2.0 לעיל, אנו עובדים בשלב Serenity שלב 0. הקבלה לרשת המבחן הייתה מכריעה, עם יותר מ -20,000 מאמתים שנרשמו והקדישו את המשאבים שלהם כדי לסייע ברשת הבדיקה של שרשרת המשואות. ויטליק בוטרין – מייסד את’ריום הצהיר כי זה לא יהיה המבחן “הסופי” של רשת המשואות, ולכן אנו מצפים להשתתפות קהילתית עוד יותר בחודשים הבאים.

אז כפי שניתן לראות בתרשים שלהלן, אנו בודקים כעת את “השכבה” הראשונה של ארכיטקטורת Ethereum 2.0 כלומר שרשרת המשואות. בחודשים הבאים, שלב 0 הנוכחי – שרשרת המשואות יושלם, והפיתוח יעבור לבניית שלב 1 – שרשרת רסיסים ולבסוף שלב 2 – מנוע ביצוע, כמפורט להלן..

התקנת ארכיטקטורה 2.0 וארכיטקטורה

שלב 0 – שרשרת משואות

שלב 0 יתחיל בהשקה הרשמית של רשת המשואות. נכון לעכשיו זה מתוכנן לרבעון השני של 2020 (צפוי ל -1 בדצמבר 2020 כפי שיעודכן בהמשך). מטרת שלב 0 היא לספק עדויות ואקראיות לחסימת רסיסים. עם השקת שלב 0 מגיע אסימון חדש, ETH2. המשתמשים ב- Ethereum יוכלו להמיר ל- ETH2 (ביחס של 1: 1) באמצעות חוזה רישום (שורף למעשה את ה- ETH בו החזקתם בעבר). לקהילה תהיה אפשרות להשקיע 32 ETH2 בצמתים מאמתים.


שלב 1 – שרשרת רסיסים

שלב 1 יאפשר לאתרום להתמקד בצורה עצומה באמצעות “רסיסים”. הרשת תחולק ל -64 רסיסים הפועלים במקביל, כלומר כולם יעבדו עסקאות וחישוב. שלב 1 יאפשר גם לרסיסים לתקשר זה עם זה באמצעות קישור צולב.

ביטוי 2 – מנוע ביצוע

שלב 2 יביא לצורה הסופית של את’ריום 2.0. זה כאשר ההוכחה הקיימת לעבודה (מורשת) וההוכחה החדשה יותר של רשת יתד מתחברים. מכאן ואילך ETH יתמזג ל- ETH2 ויתחיל עידן חדש עבור את’ריום.

רשת בדיקות רשת מרובת לקוחות ETH2

Ethereum 2.0 הוא יוזמה מרובת-מעבדה וקבוצות. כחלק מהתוכנית לשמור על מבוזר של Ethereum, מעבדות וחברות שונות מפתחות יישום משלהם של לקוחות ETH 2.0. פירוש הדבר שיש מספר בסיסי קוד שכולם מתקשרים עם אותו פרוטוקול. בסופו של דבר, Ethereum יוכל לתמוך בלקוחות מרובים אשר כולם מסוגלים לדבר ולתקשר ביניהם באמצעות ה- רשת מרובת לקוחות.

ב- 28 באפריל 2020 פורסם רשת בדיקות מרובת לקוחות עבור Ethereum 2.0 על ידי Prysm and Lighthouse. בדיקה זו מאפשרת ללקוחות ETH2 שפותחו על ידי מעבדות שונות (כגון Prysm, Lighthouse או Casper) לתקשר ביניהם..

תקרית Testnet

ב- 14 באוגוסט “מדלה” עברה סדרה של אירועים שהדגישו את רשת הבדיקות להפליא (תוכלו לקרוא עוד כאן). באת’ריום שלאחר מכן בלוג, נאמר כי “צמתים של Prysm איבדו את הזמן כאשר אחד משרתי הזמן ששימשו כהפניה קפץ לפתע יום אחד לעתיד”. זה יצר מפל של אירועים אשר בסופו של דבר מובילים לתיקונים גדולים. מצפה לתאריך השחרור של Ethereum 2.0, וכפי שאמר דני ריאן, זה היה דבר טוב מאוד: “אני יכול לומר בכנות שתוכנת הלקוח חזקה הרבה יותר בעקבות האירוע הזה. למעשה אני אשן קצת יותר טוב עכשיו לקראת השקת eth2 Mainnet. ”

תקרית זו דחקה במפתחים לציין כי גיוון הלקוחות הוא חובה לעתיד ה- ETH2 ולביזורו, בהתחשב בכך שאם יותר מ- 33% מהמאמתים יוצגו במצב לא מקוון באותו רגע, לא ניתן יהיה לסיים תקופות נוספות.

הקמת אתריום בצומת מאמת

תגמולי סכום של Ethereum 2.0

Ethereum 2.0 יעבור להוכחה להסכמת המניות. בפסקה הנ”ל “שלב 0 – שרשרת משואות” הזכרנו כי הקהילה יכולה להעלות 32 ETH על צמתים מאמתים. ה- 32 ETH2 שהוקצב משמש לאימות העסקאות והמצבים ברשת, וכן משמש ערובה לכך שצומת המאמת יהיה כנה ותפעולי. בתמורה, מי שיתקבל יתוגמל באת’ריום על מאמציהם. משמעות הדבר היא כי מאמתים יפיקו את אתריום כהכנסה פסיבית ויקבלו תשלומי ETH באטיות לאורך זמן. החישובים הנוכחיים של ההימור על אתריום 2.0 מראים תשואה שנתית של 14.2% על ההשקעה (ROI). זה יהיה נהדר עבור מי שמשתמש ב- ETH שיכולים ליהנות מהיתרונות של הכנסה פסיבית תוך שהם מחזיקים באופן אישי את כספם בצומת המאמת. אנליסטים צופים ביקוש גדול יותר ל- ETH לאחר יישום הוכחת ההימור עקב דרישה נוספת ל- ETH מצמתי ההימור והמאמת, ובמקביל, הביקוש המופחת ל- GPUs כאשר כריית Ethereum יעבור בסופו של דבר..

מצב צומת ביקון מראה הכנסות והוכחות

אתה יכול לראות את הסטטוס של צומת האימות של Ethereum בתמונה למעלה. היה לנו זמן השבתה ראשוני עבור הצומת, אז למעשה איבד 0.01333 אתר כעונש על החמצת קולותינו. לכן חשוב לזכור שהקולות הם חובה ברגע שמופעל צומת. צומת לא מקוון פירושו שהחמצת הקולות תביא לעונש של אובדן ETH.

כיצד להגדיר צומת מאמת אתריום

בדוק את שלנו הדגמה LIVE כיצד להקים צומת Ethereum 2.0.

בנוסף, הקמתי גם משהו שנקרא a צומת מאמת עבור Ethereum 2.0. צמתים אלה יהיו העתיד לאופן שבו את’רום יתנהל וכיצד תוקפו עסקאות, כלומר להסתמך על ההימור. לכן אנו הולכים לחקור את כל המושגים הללו גם במדריך זה.

נכון לעכשיו אתה יכול לבדוק את ההימורים של אתריום על רשת בדיקות ETH 2.0 שהוקמה על ידי מעבדות Prysmatic (aka aka טופז). מכיוון שמדובר בבדיקה, לא ישתמשו באת’ריום, אלא ישתמשו בגו’רלי ETH, גרסת רשת הבדיקה של את’ריום שהיא חופשית להשיג.

זמן צורך: יומיים.

הגדרת צומת מאמת אתריום

מדריך זה הותאם מתוך מדריך Testnet של Prysm ‘טופז’

 1. קבלו את GERLI ETH

  Göerli ETH הוא בחינם להשיג וישמש להימצאות 32 ה- ETH הנדרש לצומת. הדרך הקלה ביותר להשיג את ה- Göerli ETH היא להשתמש ב- ברז חברתי.

 2. סובב שרת

  יהיה עליך להכיר הפעלת שרת VPS (אתה יכול להשתמש ב- AWS, Hetzner או Linode). המפרט המומלץ כולל מעבד Intel Core i7 עם אחסון SSD בנפח 100 GB

 3. התחל את צומת המשואה שלך

  הדרך הקלה ביותר שמצאנו לעשות זאת היא באמצעות Docker

  הפעלת docker -it -v $ HOME / prysm / beacon: / data -p 4000: 4000 -p 13000: 13000 \ gcr.io/prysmaticlabs/prysm/beacon-chain:latest \ –datadir = / data

 4. יצירת מקש אימות

  הפעלת docker -it -v $ HOME / prysm / validator: / data \ gcr.io/prysmaticlabs/prysm/validator:latest \ accounts create –keystore-path = / data

  השלם את השלבים כאן ל יתד את ה- ETH

 5. הפעלת לקוח האימות

  הפעל docker -it -v $ HOME / prysm / validator: / data –network = ”host” \ gcr.io/prysmaticlabs/prysm/validator:latest \ –beacon-rpc-provider = 127.0.0.1: 4000 \ –keymanager = keystore \ –keymanageropts = ‘{“path”: “/ data”, “משפט סיסמה”: “changeme”}’

 6. סיים את ההפעלה

  המתן (בערך יומיים) להפעלתך, ואז אתה יכול ללכת!

שחרור כתובת כתובת חוזה הפקדה

ב -4 בנובמבר, עם בלוג חדש הודעה ובשקט בשעה שכולם עקבו אחר התוצאות החיות של הבחירות בארה”ב, פורסמו המפרט הנדרש של ETH2 v1 וכתובת חוזה ההפקדה של Mainnet. משתמשי ETH2 יכולים כעת להמר על ה- ETH שלהם ולהיות מאמתים בכדי לסייע באבטחת הרשת.

חשוב לזכור שלא ניתן פשוט לשלוח ETH לחוזה אחרת העסקה תיכשל. אתה צריך לעבור את שיגור ופעל לפי המדריך. יתרה מכך, כפי שציינו בעבר, היערכות והפעלת מאמת דורשת מאמץ, זמן ומומחיות טכנית. אי עמידה בדרישות עלולה בסופו של דבר להפסיד חלק מה- ETH שלך, אם לא כל זאת, ככל שהעונשין מסתכמות.

השקת מיינט

השקת Ethereum 2 שלב 0 של שרשרת המשואות צפויה כעת ל -1 בדצמבר, במקום תחילת 2021 כפי שחשבו בעבר. כדי להפעיל את האירוע נדרש תנאי: בחוזה הפיקדון צריך להיות לפחות 524,288 ETH (16384 מאמתים), ~ 210 מיליון דולר, 7 ימים לפני התאריך המתוכנן. אם סף זה עדיין לא עמד, האירוע יופעל אוטומטית 7 ימים לאחר שתמלא הדרישה (בכל פעם שזה קורה).

בעקבות הודעת הכתובת של חוזה הפיקדון, חלה עלייה במחיר ה- ETH ששבר שוב את מחסום 400 הדולר (זה קרה גם במחצית השנייה של אוקטובר). המחיר נע כעת סביב 410 דולר, בעוד ש- BTC גם מפמפמת בעקבות הבחירות וכעת היא קרובה מאוד להגיע ל -15,000 דולר. מוקדם לומר מה יהיה מחיר אתריום 2 בעוד כמה חודשים; הרבה משתמשים מאוד שוריים אך אנשים רבים עדיין חוששים מכיוון ש- ETH2 עדיין רחוק ובעיות מדרגיות של ETH ועלויות עסקה גבוהות יישארו לאורך זמן.

כמה עדכונים

פחות משבוע לפני המועד האחרון, ה- ETH שהושקע במתחם ה- Ethereum 2 הם פחות ממחצית מהנדרש כדי להפעיל את תחילת שלב המשואות 0. כפי שצפו מקורות רבים, הקהילה מצפה לעלייה מכריעה בשיעור ההפקדות ב הימים האחרונים לפני המועד האחרון. אם דרישות המינימום יתקיימו עד ה- 24 בנובמבר, ETH2 יושק ב -1 בדצמבר, אחרת הוא יתחיל אוטומטית 7 ימים לאחר עמידת הסף.

מעמד ETH2 ב 22 בנובמברמעמד ETH2 ב 22 בנובמבר

לאחרונה AMA, דני ריאן, חוקר הליבה בקרן את’ריום ענה לחששות המשתמשים מהאפשרות של השקה כושלת. ריאן אומר שלקרן יש פיתרון, שהוא להתאים את הסף לסביבות 100k + ETH, שלדעתם הוא מספיק. זה ימנע מלהשאיר את ה- ETH המסודר בלימבו. ריאן ציין גם כי עבור אלה שהשקיעו, יהיו תגמולים גבוהים עבור המאמצים המוקדמים הללו. שֶׁלָהֶם דף Github נכנס לפרטים נוספים על חלופות אחרות.

סף הגיע!

ב- 24 בנובמבר, שעות ספורות לפני המועד האחרון, סף ה- ETH שהוקצה נדרש להשיק את אתריום שלב 0 – שרשרת המשואות הושגה!

הרבה ספקולציות התרחשו בימים האחרונים מכיוון שאנשים רבים לא האמינו שהמטרה ניתנת להשגה. רק מסתכלים על שורת המצב ברשת החיה (כפי שראינו בעדכון האחרון), היינו עדיין בשיעור של 50% לפני יומיים, אבל בסופו של דבר מאמיני ה- ETH עשו זאת! נתח ההימור הגדול ביותר הגיע בכמויות גדולות בימים האחרונים (כפי שחלק ניבא). כאשר הגיע הסף, מחיר ה- ETH גדל גם הוא והלך בשבוע האחרון מ -500 דולר לשיא של 620 דולר בהודעה..

השלב הבא יקרה ב -1 בדצמבר, כאשר ההדק לשלב 0 יופעל אוטומטית! סוף סוף את’ריום 2 אמיתי.

סטטוס רשת 2 רשת 100%סטטוס רשת 2 רשת 100%

שרשרת משואות בשידור חי!

היום (1 ​​בדצמבר) בשעה 12:00 UTC בדיוק כמתוכנן, שלב 0 את’ריום עלה לאוויר!!

אחרי שנים זה סוף סוף קרה. ההשקה זכתה להצלחה ואפילו משתמשים קשוחים (לצד מעריצים) לא ייהנו ישירות מהמערכת האקולוגית החדשה עדיין לאורך זמן, ההתרגשות מוחשית וקריפטו טוויטר היא אופורית!

היום הייתה לנו גם ההודעה ש Coinbase ו בינאנס, בין היתר (ראו ה- f.a.q בסוף המאמר) יציעו תגמולי סכום של Eth 2!

זהו יום טוב ומיוחל לכל חובבי הקריפטו: היום לא רק מציין את תחילתו של העידן החדש עבור את’ריום, אלא גם היום לאחר שהביטקוין הגיע ל- ATH חדש אחרי שלוש שנים בכמה בורסות (והיום יש עשה גם גבוהים יותר)!

זה סייר את’ריום 2, תבדוק את זה!

יותר מ -2 מיליון דולר ETH הושקעו

כמעט חודשיים לאחר השקת שרשרת המשואות שלב 0 של Ethereum 2, יכול להיות מעניין לבדוק כיצד הדברים מתנהלים.

הכל מתנהל כשורה ומספר האסימונים שהוקצו גדל משמעותית. היום, ה -17 בינואר 2021, מופקדים בכתובת החוזה 2,537,698 $ ETH (5 סל”ד), שווה ערך של יותר משלושה מיליארד דולר. מספר המאמתים הפעילים הוא 63125, עם 15925 בקשות ממתינות (המקוצצות הן 36) ושיעור ההשתתפות נע סביב 97-99%. אינדיקטור זה, המודד את בריאות הרשת של ETH2, מראה את מספר המאמתים המשתתפים באופן פעיל במנגנון הקונצנזוס. שיעור טוב תמיד יהיה מעל 80-90% כדי להבטיח את ביטחון הרשת.

בקצב הנוכחי הזה, עם הרבה מאמתים חדשים שנוספו מדי יום, שלב 1 (שדורש מינימום של 262,144) צפוי במהלך Q3-Q4 2021.

שלא כמו בעבר, Ethereum 2 מתקדם בעידנים (32 חסימות), כל 6.4 דקות (אם לא מתגלים חריגות). תמיד תוכלו לבדוק את המדד הזה כאן beaconscan.com/epochs.

כיצד הגיב המחיר ל- ETH2?

הערך של Ethereum הוכפל בעצם מאז השקת שלב 0. ב -1 בדצמבר המחיר נע סביב 600 $ ואילו היום אנו מוצאים אותו ב 1220 $, ומנסים לשבור את ההתנגדות השבועית האחרונה לפני חיפושי מחירים חדשים בשטח לא ידוע.!

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

האם נוכל להעביר את ETH2 ל- Topaz Testnet?

נכון לעכשיו העברות של Ethereum / ETH2 אמיתי אינן מופעלות עבור רשת הבדיקות של משואות. רשת המבחן מנוהלת על גרלי ומשתמשת ב- Göerli ETH אותה תוכלו להשיג בחינם

האם אתה יכול למשוך ETH2 בחזרה ל- ETH רגיל?

בשלב 0, לא ניתן למשוך את ה- ETH2 בחזרה ל- ETH הרגיל. לאחר ההמרה, ניתן להשתמש ב- ETH2 רק בשרשרת ההימור עד שלב 3

מה אני יכול לעשות עם ה- ETH2 שלי?

כאמור, כרגע אין שום דבר שאתה יכול לעשות איתם, הם רק “קבלות דיגיטליות”, ועסקאות או תכונות אחרות שיש לנו עכשיו ב- ETH לא יהיו זמינות ב- ETH2 כנראה שנים. ישנן שמועות על שוק משני אפשרי היכן ניתן לסחור בהם

האם אוכל לאבד את הפקדת ה- ETH שלי בצומת?

כן. 32 ה- ETH שהושקע עבור צומת המאמת נועד כבטוח לכך שצומת המאמת פועל ומקוון בכל עת. עונשים יינתנו אם הצומת אינו מחובר, וכמויות קטנות של ETH ינוכו לאורך זמן

מה עושים “חתכים”?

בנוסף, ישנם עונשים “חתוכים” בגין פעולות זדוניות מכוונות שנעשו על ידי הצומת, כגון שני קולות סותרים

מתי יסתיים כריית את’ריום

כריית Ethereum לא תסתיים במשך לא מעט שנים. את’ריום תשמור על כרייה בשרשרת הראשית עד 2020 לפחות. רשת ETH1 הראשית תמשיך להשתמש בכרייה ותעבור במקביל לרשת ETH2.0. זאת על מנת להבטיח יציבות במהלך ההגירה

מה אפריל הצפוי להימצאות ETH?

כאן תוכלו לקבל מושג על אפריל (ב- ETH) מכיוון שהוא משתנה עם מספר ה- ETH שהושקע (מָקוֹר)

האם משהו יכול להשתבש בהשקת שלב 0?

הכל אמור להתקיים בצורה חלקה למדי, שכן היו הרבה בדיקות בשלב הקודם שהוביל להשקה. באופן ספציפי, 2 בדיקות הוקדשו באופן בלעדי לבדיקת מקורם של שרשרת המשואות

מהן דרישות החומרה המינימליות כדי להפוך למאמת?

בעקבות רשימה זו ב- Prysm אתר אינטרנט להתקנת הלקוח:

מפרט מינימלי

מערכת הפעלה: 64 סיביות לינוקס, Mac OS X 10.14+, Windows 64 סיביות

מעבד: Intel Core i5–760 או AMD FX-8100 ומעלה

זיכרון: 8GB RAM

אחסון: 20GB SSD פנוי

אינטרנט: חיבור פס רחב

מפרטים מומלצים

מעבד: Intel Core i7–4770 או AMD FX-8310 ומעלה

זיכרון: 16GB RAM

אחסון: 100GB SSD פנוי

אינטרנט: חיבור פס רחב

האם ישנם מקרין שיאפשרו לי להימור גם אם יש לי פחות מ -32 ETH?

אם אתה רוצה להשתתף בהימור ETH2 אך אינך הבעלים של הסכום המינימלי הנדרש כדי להיות מאמת, או שאינך רוצה להמר על מכפיל מדויק של 32 ETH, אל תדאג. יהיו אפשרויות באמצעות מרכזיות מרכזיות (כמו Binance ו- Coinbase) ולא רק. יתרון גדול במקרה זה, הוא לקבל נזילות עבור ה- ETH שהונחת.

RoocketPool ($ RPL), כעת בגרסת בטא, יתאים ל- RETH (1: 1 עם ETH), נכס מסומן שתוכלו לסחור בחופשיות. לידו פיננסים יעשו דבר דומה דרך הסטט שלהם. LiquidStake במקום זאת יאפשר לך ללוות USDC עבור ביטחונות ה- ETH שהונחתו. פתרונות רבים אחרים יעלו כאשר ETH2 יתחיל את דרכו; לדוגמה, קרן מימון ($ CREAM) פרסמה לאחרונה מאמר המסביר כי המשתמש יקבל את אסימון ETH2P כאשר יצטרף ל- ETH2 בהימצאות דרכם

האם יהיה הבדל בשימוש ב- ETH כפי שהייתי רגיל?

לא, ETH1 ימשיך כפי שהוא ללא הבדלים. ETH2 מקים קו מקביל והשניים יתמזגו בעתיד. המיזוג יקרה מבלי שמשתמשי ETH יוכלו להבחין בכך

מה יקרה אם לא יהיו 524,288 ETH (16384 מאמתים) ב- 24 בנובמבר ?

אם סף זה עדיין לא עמד, האירוע יופעל אוטומטית 7 ימים לאחר שתמלא הדרישה (בכל פעם שזה קורה). שיעור ההימור צפוי להיות לא ליניארי, מכיוון שאנשים רבים ימשיכו להשתמש ב- ETH שלהם כדי לנעול רווחים, וכך למקסם את עלות ההזדמנות שמציעה דפי למשל, עד לרגע האחרון. שיעור ההימור ככל הנראה יגדל ככל שנתקרב למועד האחרון

כל חדשות על העונשים?

לאחרונה צִיוּץ ויטליק בוטרין הודיע ​​כי העונשים לחודשים הראשונים הופחתו בסביבות 25% ל -33% בהשוואה לרמות מדלה. בנוסף, אם הסף יעמוד, התגמולים (אפריל) מוערכים כעת בסביבות 25% (במקום בסביבות 14% כפי שחשבו בעבר)

כמה זמן לפני שיהיה רווחי?

לפי ההערכה האחרונה, אתה אמור להיות רווחי נטו תוך שלושה שבועות

האם ויטליק בוטרין עצמו תרם להימצאות ETH2?

כן, כמובן, הוא מתייצב כמו שכולנו ציפינו שיעשה. לפי CryptoBuzz, ויטליק שלח 3200 ETH, בשווי של כמעט 1,5 מיליון דולר

אֶמְצָעִי:

https://medium.com/prysmatic-labs/how-to-scale-ethereum-sharding-explained-ba2e283b7fce

מחזיקי ארנק Ethereum: https://bitinfocharts.com/comparison/activeaddresses-eth.html

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector