לדג’ר, יצרני ה- Ledger Nano S ו- Ledger Nano X יש הוכרז כי היישום שלהם, Ledger Live תומך כעת בקניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית. תכונה זו מופעלת עם השותף שלהם, מטבע ועכשיו משתמשים יכולים ללכת ישירות לדג’ר לייב לקנות את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם ולשלוח אותם לבטיחות מכשיר Ledger שלהם. אין יותר צורך לעבור צעדים נוספים כגון קניית מטבעות קריפטוגרפיים בבורסות ואז לשלוח אותם לארנק החומרה שלך לשמירה! במדריך זה אנו נותנים לך הוראות שלב אחר שלב כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Ledger Live ב- Nano S וב- Nano X שלך..

מטבעות קריפטוגרפיים זמינים

לדג’ר לייב ניתן לרכוש את המטבעות הקריפטוגרפיים הבאים בלבד: ביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ו- Dash (DASH). אז משתמשים שרוצים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים יצטרכו לקנות אותם במקום אחר למשל. בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים. כדי לראות אילו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אנו חושבים שהם הטובים ביותר, עיין במאמר שלנו בנושא חילופי המטבעות הטובים ביותר ב- Cryptocurrency בשנת 2020.

כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Ledger Live

אם אתה משתמש חדש ב- Nano X או Nano S, יהיה עליך להתקין את המכשיר תחילה ולהתקין את תוכנת Ledger Live. ראה כאן את מדריך ההתקנה של Ledger Nano S ומדריך ההתקנה של Ledger Nano X.

כדי להתחיל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות ה- Nano S או ה- Nano X שלך, פתח את יישום Ledger Live במחשב האישי שלך והעבור אל “קנה קריפטו” בסרגל הצד. בחר איזו מטבע קריפטו תרצה לקנות, תוכל לבחור בין ביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), ביטקוין מזומן (BCH) או דאש (DASH). לצורך מדריך זה נדגים רכישת ביטקוין, לכן אנו נבחר בביטקוין כנכס הקריפטו אותו אנו מעוניינים לקנות. לאחר מכן בחר באיזה חשבון תרצה להפקיד את מטבע הקריפטוגרפיה שלך. לחלופין תוכלו להוסיף חשבון חדש לרכישות מטבעות שלכם – עיינו בסעיף שכותרתו “כיצד להוסיף חשבון חדש לרכישות מטבעות קריפטו”.

קנו קריפטולחץ על “קנה קריפטו” בסרגל הצד

ב- Ledger Live תתבקש להירשם או להיכנס לחשבון Coinify שלך. להדרכה כיצד להקים חשבון Coinify, עיין בסעיף שכותרתו “כיצד לרשום חשבון Coinify ב- Ledger Live”.

התחבר או הגדר חשבון Coinifyהתחבר או הגדר חשבון Coinify

לאחר מכן תתבקש לבחור את כמות המטבעות הקריפטוגרפיים שאתה מעוניין לקנות, את מטבע התשלום ואמצעי התשלום. Ledger מאפשר לך לשלם במטבעות הבאים: AUD, BGN, CAD, CHF, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, INR, JPY, NOK, NZD, PLN, SEK, TRY, USD ו- VND. אתה יכול לשלם עבור המטבע הקריפטוגרפי שלך באמצעות כרטיס אשראי (ויזה או מאסטרקארד) או עבור מיקומים באירופה, העברה בנקאית באמצעות. SEPA.

קנו קריפטובחר ברכישת המטבע שלך ואשר את העסקה.

מכיוון שמחירי הקריפטו משתנים, לדג’ר ינעל את מחיר הרכישה וייתן לך 15 דקות להשלמת הרכישה. הזן את פרטי כרטיס האשראי שלך, בדוק שוב את פרטי הרכישה שלך ולחץ על “שלם”. המטבע הקריפטוגרפי שנרכש שלך יופקד אוטומטית לחשבונך המיועד במכשיר Ledger שלך.

תשלום הושלםתשלום הושלם

כיצד לרשום חשבון Coinify ב- Ledger Live

למי שאין לו חשבון Coinify או שקונה מטבעות קריפטוגרפיים בפעם הראשונה ב- Ledger Live, יהיה עליכם לעבור את התהליך Know Your Customer (KYC) של Coinify ולהקים חשבון. ב- Ledger Live, הזן את הדוא”ל שלך ובחר סיסמה, ואז לחץ על “צור חשבון”. לאחר מכן תתבקש לענות על כמה שאלות KYC.

צור חשבון Coinifyצור חשבון Coinify

אשר את הדוא”ל שלך (Coinify ישלח לך דוא”ל אישור) והמיקום שלך.

אשר אימייל ומיקוםאשר את הדוא”ל והמיקום שלך

ספק מידע על כתובת המגורים שלך ואיך אתה מתכנן להשתמש בחשבונך.

ספק כתובת מגורים ושימוש בחשבוןספק כתובת מגורים ושימוש בחשבון

תתבקש גם לאמת את זהותך על ידי מתן תמונה של תעודת הזהות / דרכון שלך ולסרוק את הפנים שלך בדומה להגדרת FaceID באייפון שלך..

אמת את זהותךאמת את זהותך

לאחר מכן Coinify יעבד באופן אוטומטי על ההרשמה שלך שנמשכת כ -2 דקות. ואז אתה מסודר!

עיבוד רישוםCoinify יעבד את הרישום שלך תוך 2 דקות

כיצד להוסיף חשבון חדש לרכישות מטבעות קריפטוגרפיים

להוספת חשבון, לחץ על “+ הוסף חשבון” כפי שמוצג בתמונה לעיל. לאחר מכן בחר איזה חשבון נכס קריפטו ברצונך להוסיף. לצורך מדריך זה אני אראה לך כיצד להוסיף חשבון ביטקוין, לכן בחר בביטקוין כנכס ולחץ על “המשך”. כשתתבקש, חבר את מכשיר Ledger למחשב שלך ופתח אותו. ואז עבור לאפליקציה המתאימה עבור מטבע הקריפטוגרפיה שאתה רוצה לקנות במכשיר, המכשיר שלך יגיד “היישום מוכן” בזמן שהוא מסונכרן עם Ledger Live במחשב שלך..

לאחר הסנכרון, תינתן לך אפשרויות איזה חשבון חדש ברצונך להוסיף. בחר את החשבונות (ים) להוספה ואז לחץ על “הוסף חשבון”. חשבונך החדש יתווסף ואז תוכל לבחור להוסיף חשבונות נוספים או לסגור את החלון לסיום.

חווית משתמש ומסקנה

ניסינו הרבה ארנקי חומרה של מטבעות קריפטו והמכשירים של לדג’ר הם בהחלט הבחירה המועדפת עלינו. העדפה זו בהחלט מתגבשת על ידי העובדה שאנחנו יכולים כעת לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים ב- Ledger Live מכיוון שמשמעותה שאנחנו כבר לא צריכים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בבורסות, במיוחד כאשר רוב הבורסות דורשות שתעבור הליכי KYC אם רוכשים קריפטו בפעם הראשונה. אז אמנם אתה גם צריך לעבור הליכי KYC בקנייה עם Ledger Live בפעם הראשונה וזה קצת צרות, אך כל התהליך נמשך רק כחמש דקות. ובסופו של יום כדאי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Ledger Live בטווח הארוך מכיוון שהקריפטוגרפיה שלכם נשלחת ישירות למכשיר שלכם שהוא מכשיר אחסון בטוח יחסית. רבים עשויים להשתמש בבורסות מרובות ואפילו לדלג ממרכזיה אחת לאחרת, אך בסופו של יום ארנק החומרה שלך אמור להיות מאוחסן ברוב המקרים שלך. לכן אנו ממליצים בחום לנסות את התכונה הזו ולמרות שיש רק 4 מטבעות קריפטוגרפיים זמינים לרכישה, זה בדרך כלל מספיק כתחילת המסחר בבורסות ואנחנו מקווים ומצפים ש- Ledger עשוי להוסיף מטבעות נוספים בעתיד..

רוצים לקנות לדג’ר ננו X? לחץ למטה כדי לקנות עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me