PrimeXBT ממוקמת באיי סיישל והושקה בשנת 2018 כפלטפורמת חליפין מבוססת ביטקוין המציעה מוצרים שונים כגון מסחר ממונף במטבעות קריפטוגרפיים, מט”ח, מדדים וסחורות. כיום הם מדורגים במקום 24 מכלל הבורסות הנגזרות עם יותר מ -250 מיליון דולר בהיקף המסחר היומי CoinGecko. הם משרתים לקוחות ממעל 150 מדינות והפלטפורמה זמינה ב- 16 שפות: אנגלית, מלאית, סינית, גרמנית, ספרדית, צרפתית, הינדית, אינדונזית, איטלקית, יפנית, קוריאנית, פורטוגזית, רוסית, תאילנדית, טורקית וויאטנאמית. הבורסה הוכרה לאחרונה גם כ- פלטפורמת הביטקוין הטובה ביותר למסחר בשוליים בטקס פרסי הכספים הבינלאומיים של ADVFN לשנת 2020. בסקירה ובמדריך זה אנו בוחנים מספר תכונות של PrimeXBT, חוויות המשתמש שלנו ונותנים לך מדריך צעד אחר צעד כיצד להתחיל.

תכונות עיקריות

 • אין צורך ב- KYC: עליך לספק את הדוא”ל ואת ארץ המגורים שלך רק כדי להירשם לחשבון. אין צורך בהוכחת כתובת.
 • ממשק מסחר הניתן להתאמה אישית: משתמשים יכולים לאפשר, להשבית או להזיז לוחות מידע שונים בדף המסחר שלהם. הם יכולים גם להוסיף ווידג’טים שונים כגון הזמנות, רשימות מעקב או עמדות וכו ‘.
 • הוסף הערות לטבלאות המסחר: בדף הניתוח שלהם, תוכל לשכב על זוגות מסחר שונים, להוסיף עד 50 אינדיקטורים טכניים, לסמן ולשמור תרשימי מסחר להמשך מחקר.
 • מינוף עד פי 1000: PrimeXBT מציע מינוף של עד 100 פעמים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים, מדדי מניות וסחורות. עבור עסקאות במט”ח, ניתן להשיג מינוף של עד פי 1000.
 • מגוון רחב של מוצרים: PrimeXBT מציע מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם מדדי מסחר, מט”ח וסחורות. לקבלת תוצאות מהירות, סוחרים יכולים גם לנסות את Turbo, אחת מתכונות המסחר הייחודיות של PrimeXBT.

בואו נסתכל על כמה מהתכונות של PrimeXBT בפירוט.

PrimeXBT מציע יותר ממסחר קריפטוגרפי

PrimeXBT מציעה מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם מדדי מסחר, מט”ח וסחורות. PrimeXBT תומך במסחר ב 5 מטבעות קריפטוגרפיים: BTC, ETH, LTC, XRP ו- EOS; עם צמדי מסחר בין מטבעות קריפטוגרפיים אלה לבין USD ו- BTC בלבד. למרבה הצער, נראה כי הבורסה לא קופצת לרכבת DeFi, בניגוד למתחרות. אז אלא אם כן הם יתחילו לרשום כמה מטבעות DeFi ובמהירות, אנו חוששים שהם עשויים להיות בצל של חילופי אגרסיביים יותר.

עבור פורקס, הדברים הבאים 7 מטבעות זרים ניתן לסחור ב- PrimeXBT: USD, EUR, GBP, AUD, NZD, CAD, CHF ו- JPY. עם זאת, הבורסה מציעה גם זוגות מסחר עם מטבעות אחרים כגון SGD, RUB ו- TRY. סוחרים יכולים גם לסחור בדברים הבאים 10 מדדי מניות: ס&P 500, NASDAQ 100, FTSE 100, EURO STOXX 50, CAC 40, NIKKEI 225, DJI, ASX 200, GER30 (DAX30), IBEX 35 ו- HK-HSI.

לבסוף, הבורסה מספקת סחר בסחורות, הדבר נעשה באופן דיגיטלי לחלוטין באמצעות הבורסה ו CFD שלה מבלי לטפל פיזית במוטות זהב ובחביות נפט וכו ‘. 5 סחורות זמינים למסחר ב- PrimeXBT: זהב, כסף, BRENT, CRUDE ו- NAT. גַז.

מסחר בשוליים מוצע על ידי PrimeXBT. הבורסה מציעה מינוף של עד פי 100 למסחר במטבעות קריפטוגרפיים, מדדי מניות וסחורות. עבור עסקאות במט”ח, ניתן להשיג מינוף של עד פי 1000. ברור שיש בכך סיכונים חמורים מכיוון שאם העמדה נוגדת את מה שסחרת, ההפסדים שלך יוגדלו בהתאם. מכאן שמסחר בשוליים צריך להיות עבור סוחרים מנוסים מאוד בלבד ולמרות זאת, תמיד יש לנקוט בזהירות יתרה.

סחר בטורבו: כיצד להדריך

PrimeXBT מציע מוצר ייחודי שנקרא Turbo trading, וכפי שהשם מרמז הוא בעצם נסחר במצב טורבו. כל שעליך לעשות הוא לנבא אם מחיר הנכס שנבחר יהיה גבוה או נמוך מהמחיר הנוכחי לאחר תקופה מוגדרת. גם התקופה שצוינה (שתהיה בין 30 שניות עד 15 דקות) וגם יחס הרווח הפוטנציאלי יהיה תלוי בנכס שנבחר וזה יחושב ויוצג בפניך לפני שתאשר את המסחר שלך.

אם ניקח את התמונה למטה כהמחשה, ניבאתי כי מחירי BTC / USD יעלו תוך 10 דקות (כלומר כשהתרשים יגיע לחץ הירוק העגול). השקעתי 0.0002 BTC והרווח הפוטנציאלי חושב עבורי על 0.000013 BTC, או 65% ממה שהכנסתי אם התחזית שלי הייתה נכונה. עם זאת, אם התחזית שלי הייתה שגויה, הייתי מאבד את ה- 0.0002 BTC שהכנסתי.

סחר בטורבוסחר בטורבו

אנו חושבים שתכונה זו תהיה מאוד אטרקטיבית לסוחרים מתחילים, ואפילו לסוחרים מתקדמים שמשהו מהיר ופשוט לשם שינוי. ניסינו את התכונה הזו ונהנינו לדעת מה התוצאות הפוטנציאליות לפני שנכנס לסחר ומצאנו את עצמנו מקובעים בהתרגשות על מסך המסחר במהלך כל התקופה..

שים לב כי מסחר בטורבו ב- PrimeXBT אינו זמין לאזרחים ותושבי המדינות הבאות: ארה”ב, קנדה, האיים הקטנים של ארצות הברית, סמואה האמריקאית, ישראל, יפן, אלג’יריה, אקוודור, איראן, צפון קוריאה, סודאן, סוריה וחצי האי קרים..

מטבעות ואמצעי תשלום נתמכים

PrimeXBT תומך רק בפיקדונות BTC. במקומות מסוימים, אתה יכול לקנות ביטקוין באמצעות האשראי שלך (ויזה או מאסטרקארד) או כרטיס חיוב ולהפקיד אותו ישירות לארנק Exchange שלך. PrimeXBT מקבל תשלומים רק בדולר ארה”ב, יורו ותמ”ג ונדרשת רכישה מינימלית של 0.002BTC. תידרש לבחור את המיקום שלך מראש וה- Exchange יודיע לך אם המיקום שלך תומך בתכונה זו.


מטעמי אבטחה, כדי לקנות BTC ב- PrimeXBT תצטרך לספק את הפרטים האישיים הבאים: דוא”ל, ארץ מגורים ומסמך זיהוי (תעודת זהות, רישיון נהיגה או דרכון). הבורסה תשלח אליך בדוא”ל גם קוד להזין בקופה כדי לאשר את הדוא”ל שלך.

עמלות PrimeXBT

דמי הפקדה ומשיכה

PrimeXBT אינו גובה עמלות או פיקדונות בארנק Exchange שלך ​​או בגין העברה מארנק אחד למשנהו בחשבון PrimeXBT שלך. הבורסה גובה 0.0005 BTC עבור משיכות.

דמי מסחר

PrimeXBT גובה 2 סוגים של עמלות מסחר: א עמלת סחר ו מימון בן לילה תַשְׁלוּם. דמי סחר הם 0.05% עבור מטבעות קריפטוגרפיים, 0.01% עבור מדדי מניות וסחורות ו- 0.001% עבור מט”ח.

דמי מימון לילה מחויבים אם סוחרים לא פותחים או סוגרים את עמדתם הממונפת באותו יום מסחר (כלומר 0:00 UTC) וזה אחוז משיעור המימון היומי בהתאם לנזילות נכס הבסיס. אם ניקח לדוגמא BTC / USD, עמלת המימון הלילה היא 0.04166% משיעור המימון היומי לתפקידים ארוכים וקצרים כאחד.

ל- PrimeXBT יש עמלות תחרותיות בהשוואה לבורסות אחרות אם אתה סוחר מזדמן או נפח קטן. עם זאת ברוב הבורסות האחרות יש הנחות לסוחרים בהיקף גבוה בדרך של שכבות VIP, או הנחות לבעלי האסימון המקורי של הבורסה. ל- PrimeXBT אין הנחות כאלה ולכן אין תמריץ קטן למשתמשים שסוחרים יותר, במיוחד אם לבורסות אחרות דמי מסחר זולים יחסית למחזורי סחר גדולים יותר..

הנה פירוט של כל העמלות ותנאי המסחר של PrimeXBT.

מדינות נתמכות

PrimeXBT מציעה את שירותיה ליותר מ -150 מדינות למעט אזרחים ותושבים מהמיקומים הבאים: ארה”ב, קנדה, סיישל ומדינות הנמצאות כיום בסנקציות כלכליות של האו”ם או האיחוד האירופי..

אבטחה: האם PrimeXBT בטוח?

PrimeXBT משתמש בכלי אמצעי אבטחה רבים. מניסיון המשתמש שלנו אנו יכולים לראות בקו הקדמי שה- Exchange משתמש באימות דו-גורמי (באמצעות. Google Authenticator) ושולח אימייל אישור המודיע לנו שנכנסנו. אנו רואים כמה תכונות אבטחה נוספות שלא נמצאו בדרך כלל בְּמָקוֹם אַחֵר. תכונה כזו היא רישום לבן חובה של כתובות יעד למשיכות ביטקוין כלומר משתמשים יכולים למשוך את הביטקוין שלהם רק לכתובות שרשמו בעבר היתרים..

בחלק האחורי, PrimeXBT משתמש באחסון קר של נכסים דיגיטליים באמצעות טכנולוגיית ריבוי חתימות, הגנת DDOS וחשיש הצפנה לכל הסיסמאות והצפנה של כל הנתונים הרגישים האחרים, בין היתר. הם גם מבצעים בדיקות סיכון מלאות לאחר כל ביצוע הזמנה וביצוע, וכן בדיקות והערכות קבועות על ידי הצוות הטכני שלהם.

כמו כן, נציין כי ל- Exchange יש כיום רקורד טוב של אין פריצות או פגיעויות שהתגלו עד כה. עם זאת, על המשתמשים עדיין להישאר זהירים וערניים באמצעי האבטחה שלהם, למשל. לא משאירים את כל הכספים שלהם בבורסה.

למידע נוסף על מאפייני האבטחה של PrimeXBT כאן.

חוויית משתמש ומדריך

מצאנו ש- PrimeXBT מאוד פתוחים ושקופים לגבי עצמם ועל מה שהם עושים. לדוגמא תשובות לשאלות שהיו לנו אודותיהן ניתן למצוא באתר האינטרנט שלהן. האתר וההדרכות שלהם מהווים משאב חד פעמי מפורט לשימוש בפלטפורמה שלהם וההסברים שלהם ברורים ומאורגנים היטב. זה מאוד חיובי וזה בהחלט מצביע על כך שהבורסה תהיה אמינה.

כיצד להירשם לחשבון PrimeXBT

PrimeXBT טוען שתהליך הרישום שלהם אורך רק 40 שניות ואכן מצאנו שהוא מהיר ונוח מאוד. לא נדרשו נהלי KYC. להרשמה, פשוט מלא את הדוא”ל שלך ובחר סיסמה.

רישום PrimeXBTרישום PrimeXBT

הבורסה תשלח אליך דוא”ל ובו תבקש לאשר את כתובת הדוא”ל שלך. אשר זאת ותוחזר לדף הראשי שבו תתבקש לבחור את ארץ מגוריך. אין צורך בהוכחת כתובת לצורך שלב זה.

אשר את הדואאשר את הדוא”ל שלך ואת ארץ המגורים שלך

לאחר שאישרת את הפרטים האלה אתה מוכן!

הרשמה הושלמה!הרשמה הושלמה!

כיצד להפקיד ולמשוך מטבעות קריפטוגרפיים ב- PrimeXBT

פיקדונות

כמחלפה מבוססת ביטקוין, PrimeXBT מאפשרת לך רק להפקיד ביטקוין. משתמשים יכולים להפקיד ביטקוין ישירות מארנק קריפטוגרפי אחר או אם מיקומם נתמך, לרכוש ביטקוין עם כרטיסי האשראי / החיוב שלהם.

כדי להפקיד ביטקוין מארנק אחר, לחץ על “חשבון” בסרגל העליון ועל “הפקדה” בסרגל הצד. שם תוכלו למצוא את כתובת ארנק הביטקוין שלכם.

להפקיד ביטקויןלהפקיד ביטקוין

בחלק מהמקומות תוכלו לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי שלכם (ויזה או מאסטרקארד) או כרטיס החיוב. לשם כך לחץ על “קנה ביטקוין” בדף הפקדות. לאחר מכן תידרש להזין כמה ביטקוין ברצונך לרכוש. אשר זאת על ידי לחיצה על “קנה”. אנא שימו לב כי PrimeXBT מקבל תשלום רק בדולר ארה”ב, יורו ותמ”ג ונדרשת רכישה מינימלית של 0.002BTC.

קנו ביטקויןקנו ביטקוין

לאחר מכן תתבקש לספק את הדוא”ל ואת ארץ המגורים שלך. כתובת הדוא”ל היא כך שה- Exchange יכול לשלוח לך קוד להיכנס בקופה כאמצעי אבטחה. אתה נדרש לבחור את ארץ המגורים שלך מכיוון שמיקומים מסוימים אינם תומכים ברכישות ביטקוין, והדף יידע אותך מיד אם זה המקרה. אם תומכות ברכישות ביטקוין תידרש לספק תצלומים של תעודת הזיהוי שלך (תעודת זהות, רישיון נהיגה או דרכון) ופרטי התשלום שלך..

ספק פרטים לתשלוםספק פרטים לתשלום

לאחר מכן תידרש לאשר את רכישתך ובקופתך, הזן את הקוד שנשלח בעבר לכתובת הדוא”ל שלך. הביטקוין שתרכשו יישלח אוטומטית לארנק ה- Exchange שלכם.

מצאנו שהפקדת ביטקוין מארנק אחר היא פשוטה מאוד. באשר לרכישת ביטקוין, היה קל לבצע את הצעדים אך מצאנו שהוא מוגזם מבחינת כל המידע שאתה צריך לספק. אחרי הכל, אנו מפקידים ביטקוין לחשבון ולא מושכים. אנו לא מצפים לדרוש עותק מזהה ותמונה שאנחנו מחזיקים בתעודת הזהות בעת קניית פריטים מקמעונאים מקוונים אחרים. אז בכנות, אלא אם כן אתה לא משתמש בבורסות אחרות ואתה קונה ביטקוין בפעם הראשונה, אנו צופים שרוב האנשים פשוט יקנו ביטקוין במקום אחר ויעבירו אותו לבורסה..

משיכות

משיכות מ- PrimeXBT דורשות כמה צעדים נוספים בהשוואה לבורסות אחרות מכיוון שיש להן רשימת היתרים חובה של כתובות יעד. שים לב גם שה- Exchange רק תומך במשיכות ביטקוין, לכן יש להמיר כל נכס אחר לביטקוין לפני המשיכה.

כדי למשוך, עבור אל “חשבון” בסרגל העליון ו”המשך “בסרגל הצד. בחר “הוסף כתובת חדשה” והקלד את הכתובת שאליה ברצונך לשלוח את הביטקוין שלך יחד עם שם לכתובת זו בשדה “תגובה”, ואז לחץ על “הוסף כתובת חדשה”.

הוסף כתובת חדשההוסף כתובת חדשה

הבורסה תשלח אליך דוא”ל המבקש ממך לאשר את כתובת המשיכה החדשה של ביטקוין. לאישור לחץ על “אשר כתובת חדשה”.

אשר כתובת חדשהאשר כתובת חדשה

חזרה לדף הנסיגה של הבורסה, הכתובת החדשה תופיע ברשימת כתובות היעד. בחר את הכתובת שאליה ברצונך לשלוח את הביטקוין שלך ואת הסכום שאליו ברצונך לשלוח. מצד ימין, תוכל לראות את פרטי השליחה, כלומר את כתובת היעד, סכום ההעברה, דמי ההעברה והסכום בפועל שיישלח. לאישור לחץ על “הגש למשיכה”.

המגבלה של הבורסה לאפשר רק משיכות ביטקוין יכולה להיות מטרידה מכיוון שתצטרך להמיר תחילה הכל לביטקוין, מה שעלול לגרום להפסדים אם המחירים יירדו. מצאנו שתהליך רשימת ההיתרים היה מעט מעצבן בהתחלה, אך ככל שזה נוגע לביטחון אנו רואים בכך פשרה הוגנת. עם זאת זה לא יגרום לאי נוחות מרובה בטווח הארוך אם בדרך כלל תשלח ביטקוין רק למספר כתובות ספציפיות למשל. ארנק החומרה שלך.

סחר ב- PrimeXBT

דבר אחד שמאוד אהבנו ב- PrimeXBT הוא שכאשר אתה נכנס לחשבונך בפעם הראשונה, לכל דף יהיה מדריך קופץ המכסה נושאים כגון כיצד לממן את חשבון המסחר שלך, כיצד לבצע את ההזמנה הראשונה שלך וכו ‘. לאחר הרענון הבא, אתה תמיד יכול ללחוץ על סימן השאלה “?” בפינה הימנית העליונה לסרטוני הדרכה נוספים. אז התחלה במסחר הייתה יחסית קלה.

תכונה שחלק מהסוחרים עשויים למצוא חן בעיניה היא תכונת המסחר בלחיצה אחת או בלחיצה כפולה. זה מאפשר לך לפתוח ולסגור עמדות ולבטל הזמנות בלחיצה אחת ממש, כלומר לעקוף את תהליך האישור. זו תכונה נוחה באמת למי שקוצר רוח או צריך לנעול את עמדותיהם במהירות. מהצד השני אתה עלול לסבול מהפסדים עצומים אם תקליק לא נכון מכיוון שהוא בלתי הפיך.

המאפיין העיקרי של PrimeXBT הוא יכולתו להתאים אישית. כאמור לעיל, Exchange מאפשר למשתמשים להתאים אישית את ממשק המסחר והתרשימים שלהם. לממשק המסחר תוכלו להזיז, להוסיף ולהסיר ווידג’טים שונים למשל. תרשימים, רשימות תצפית והזמנות וכו ‘ניתן גם להוסיף “מרחבי עבודה” חדשים, כלומר כרטיסיות על ידי לחיצה על “+”. ניתן לשנות שמות של מקומות עבודה ותוכל להוסיף עליהם ווידג’טים ולהתאים אישית את מיקומם.

תכונה זו מועילה מאוד לסוחרים מנוסים שרוצים שכל המידע הדרוש שלהם יוצג במקום אחד, או אפילו יותר מסוחרים מזדמנים שרוצים להתאים אישית את דף המסחר שלהם כך שהוא דומה לבורסות אחרות שהם עשויים להכיר יותר..

ממשק מסחר הניתן להתאמה אישיתממשק מסחר הניתן להתאמה אישית

PrimeXBT גם מאפשר למשתמשים להתאים אישית ולערות תרשימי מסחר. משתמשים יכולים לכסות זוגות מסחר שונים זה על גבי זה לצורך השוואה, למשל. בתמונה למטה הרכבנו את התרשימים עבור BTC / USD ו- ETH / USD. משתמשים יכולים גם לכתוב הערות, לשרטט קווים ולבחור מתוך עד 50 אינדיקטורים להכניס לתרשימים וכו ‘. יש הרבה תכונות שבוודאי יעסיקו מאוד את האנליסטים הטכניים ולבסוף תוכלו לשמור תמונה של התרשים שלכם למועד מאוחר יותר . זו בהחלט תכונה שתוכננה על ידי סוחרים מקצועיים עם מחשבה על אנשי מקצוע אחרים.

תרשימים הניתנים להתאמה אישיתתרשימים הניתנים להתאמה אישית

בונוס קבלת פנים

ל- PrimeXBT כרגע יש בונוס קבלת פנים מפתה לעידוד משתמשים נוספים. משתמשים חדשים המפקידים יותר מ- 0.009 BTC לחשבון המסחר שלהם בשש השעות הראשונות לרישום זכאים לבונוס מסחר של 50 דולר ארה”ב. הבורסה תפקיד אוטומטית את המקבילה של ביטקוין לכך לחשבון המסחר שלך.

בונוס קבלת פניםבונוס מסחר של 50 דולר ארה”ב למשתמשים חדשים

מסקנה: האם PrimeXBT הוא חילופי דברים טובים?

להלן מספר יתרונות וחסרונות של PrimeXBT המבוססים על חוויות המשתמש שלנו.

יתרונות

 • רקורד טוב ללא פריצות עד כה. לבורסה יש מאפייני אבטחה נוספים שבדרך כלל לא נמצאים במקומות אחרים, כגון רישום לבן של כתובות משיכה חובה.
 • הבורסה היא אחת הפתוחות והשקופות ביותר שנתקלנו בה. כמעט לכל שאלה שהייתה לנו בבורסה נענות באתר משלהם.
 • ממשק מסחר ותרשימים להתאמה אישית. סביר להניח שתכונה זו תהיה אטרקטיבית מאוד לסוחרים ותיקים.

חסרונות

 • אפילו עם ההדרכות המועילות של Exchange, עדיין יש עקומת למידה תלולה אם ברצונך להשתמש בתכונות הרבות שיש ל- Exchange להציע..
 • תמיכה מוגבלת מאוד ב- Cryptocurrency ורק פיקדונות ומשיכות ביטקוין נתמכים.
 • דרישת תעודת זהות ותהליך KYC רק כדי לקנות ביטקוין זה מעט מוגזם.

לסיכום, אנו מוצאים כי PrimeXBT בהחלט מיועדים לסוחרים עם קצת יותר ניסיון, במיוחד אלה הסוחרים במטבעות הקריפטו הגדולים ובשווקים אחרים כגון מניות וסחורות בצד. אנו גם מוצאים שטורבו הוא תכונה מאוד חדשה ומעניינת שעשויה לבקר שוב בעתיד. הממשק של Exchange הוא מאוד ברור ואינטואיטיבי, ובכל מקרה תוכלו להתאים אותו לצרכים ולהעדפות שלכם. משתמשים יצטרכו קצת זמן לבחון את כל תכונות ההתאמה האישית שיש ל- PrimeXBT להציע שנראות אולי מכריעות בהתחלה, אך בהחלט שוות את זה בטווח הארוך. עם רמה גבוהה זו של התאמה אישית, אנו חושבים שברגע שמשתמשים יתגברו על עקומת הלמידה הראשונית, הם צפויים לחזור להחלפה זו פעם אחר פעם.

הירשם היום!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector