Swag.live היא פלטפורמת בידור למבוגרים פופולרית עם מעל 10 מיליון משתמשים ברחבי העולם עם מעל 12,000,000 $ דולר הכנסות שנתיות (מָקוֹר). SWAG הייתה חלוצה בתעשיית הבידור למבוגרים באסיה, והציעה סרטוני סטרימינג ותמונות לצפייה עבור למעלה מ -10,000 מפיקי תוכן. בראש הצוות עומד סם ליו ומקורו בטייוואן. נכון לעכשיו, SWAG הקימה משרדים במונטריאול האחראים על הרחבת הפעילות לצפון אמריקה ובעולם כולו. SWAG רשמה כישרונות עולמיים מובילים כמו אווה אלפי כדי לייצר תוכן לפלטפורמה.

Swag מציעה אסימון ממשל קהילתי מבוזר – SWAG – כדי להמשיך בהרחבה ולעבור לא ארגון אוטונומי מבוזר (DAO). בסך הכל, SWAG מנפיקה סך של 540 מיליון אסימונים כדי להשיג ממשל מבוזר.

אסימונים לממשל Swag

פלטפורמת SWAG Live

SWAG החליטה שבמקום לגדל את הקהילה בצורה מרוכזת עם מעט משתתפים, הם בוחרים לאמץ את הממשל הקהילתי. המפתח הוא לאפשר ליותר משתתפים במערכת האקולוגית שלהם, מה שמאפשר איטרציה מהירה יותר של מוצרים ועיצוב מוצרים טוב יותר על ידי הכללת משוב קהילתי ויצירת עיצוב. המפתח הוא לרתום את כוח הקהילה וביזור לדחוף את הצמיחה של SWAG לשלב הבא. במובנים רבים, הצעת האסימונים של SWAG היא ניסוי, כפי שתעשיית המבוגרים הייתה באופן מסורתיאפוף סודיות – כששחקנים גדולים מקבלים את רוב ההחלטות ולוקחים את רוב הרווח.

כל אסימון SWAG זכאי להצבעה אחת בממשל הקהילתי. מצביעי הממשל יתוגמלו באמצעות “בריכת השפריץ” שיש לה תגמולים יקרים (ראה להלן).

מידע סמלי:

מחיר הנפקה ראשוני: 0.10 $ ל- SWAG

סך ההיצע של SWAG: 625,000,000 אסימונים של SWAG.

כדי להבטיח את הממשל של קהילת SWAG, הצוות הצהיר את הדברים הבאים

  • הצוות לא יתאם החלטות באופן פרטי
  • הצוות לא ישתתף באופן פעיל בממשל DAO
  • הצוות לא ישלם עבור תחזוקת DAO, והנהלת DAO אינה נשכרת על ידי הצוות.

הצעת אסימון SWAG – אירוע החלפה ראשון

Swag תציע אסימונים באמצעות “אירוע החלפה ראשון“(FSE) החזיק מעמד קרם.פיננסים (אתה יכול קרא את ההתחלה שלנו על CREAM כאן). אירוע ה- FSE יתקיים ב -14 באוקטובר 2020 בשעה 14:00 (UTC), עם מחיר התחלתי של 0.10 $ ל- SWAG. קרם מציע את היכולת להחליף אסימונים באמצעות רכיב ההחלפה המבוזר שלו. ה- FSE יתחיל עם כל אסימון SWAG דרך שתי בריכות 50/50:

SWAG / USDC (500,000 / 50,000)

SWAG / CREAM (500,000 / 50,000 USDC שווה ערך)

כדי להחליף ל- SWAG ב- FSE, המשתתפים יצטרכו שיהיו גם $ USDC ו- $ CREAM, יחד עם $ ETH (עבור דמי דלק). הצוות אכן מזכיר לאנשים שלאחר הגשת העסקה, זה יכול לקחת 1-2 דקות לאישור. כמו כן, CreamSwap פועל על מנגנון Automated Market Maker (AMM). לפיכך יתכן ומחירי SWAG עשויים להשתנות בזמן שהעסקה ממתינה לאישור. עם זאת, אם זה קורה העסקה פשוט תיכשל, אך האסימונים שלך לא יאבדו.

לאחר ה- FSE, המשתתפים יוכלו גם להרוויח תווי SWAG נוספים באמצעות אירוע חקלאי תשואה ב- CREAM. המשתמשים יוכלו לספק נזילות לזוגות המסחר של SWAG, ובכך להגדיל את גודל מאגרי הנזילות עבור SWAG. בריכות נזילות בשמנת מתפקדות כמו Balancer, כך שככל שנוסף יותר נזילות, צמד המסחר יציב יותר. למידע נוסף על מאגרי נזילות וכיצד הם פועלים, עיין במאמר שלנו על מאגרי איזון ונזילות.

כדי לתגמל את ספקי הנזילות הקהילתיים, אלו המספקים נזילות לזוג SWAG / USDC ו- SWAG / CREAM יוכלו להמר על אסימוני הנזילות שלהם (CRPT) תמורת תגמולי SWAG נוספים. סך של 1,015,000 SWAG הוקצו לחקלאות תשואה. אירוע זה נועד לאפשר לקהילה לספק סחר נוסף באסימונים בנזילות.

כיצד להשתתף באירוע ההחלפה הראשון על ידי החלפת SWAG

כדי להשתתף תצטרך להמשיך קרן מימון. שם אתה יכול לבחור את אסימוני ERC-20 ($ CREAM או $ USDC) שברצונך להחליף ל- SWAG, זכור לבחור $ SWAG בשורה התחתונה. לאחר מכן בטל את הנעילה והחלף את אסימוני ERC 20 על ידי לחיצה על “בטל נעילה” ואז על “החלף”.

בריכות תגמולים של SWAG

ל- SWAG יהיו תכונות חקלאיות של תשואה. יהיו שתי בריכות תגמולים: $ SWAG / $ CREAM ו- $ SWAG / $ USDC. מחזיקי SWAG שרוצים להצטרף לבריכות תגמולים אלה חייבים לספק את האסימונים שלהם, המכונים נזילות. מטרת זה להגדיל את עומק זוגות המסחר, להפחית את הסבירות להחלקת מחירים ולשמור על יציבותם של אסימוני SWAG. בתמורה, מלונות SWAG יכולים להרוויח באמצעות קבלת החזר פסיבי באמצעות דמי החלפה.

כיצד להוסיף נזילות לבריכות תגמולים SWAG

עבור אל בריכות מימון קרם ובחר את צמד המסחר (כלומר או $ SWAG / $ CREAM ו- $ SWAG / $ USDC). בטל את נעילת ההרשאה להעברת אסימוני ERC-20 על ידי לחיצה על סמל הנעילה של שני האסימונים. לחץ על “הוסף נזילות” – לאחר שתעשה זאת תקבל אסימוני CRPT.

ואז, עבור אל תגמולי מימון קרם עמוד. שם בחר בבריכת התגמולים (כלומר, $ SWAG / $ CREAM ו- $ SWAG / $ USDC). לחץ על “הפעל” כדי לבטל את הנעילה של הרשאת העברת CRPT. לאחר מכן לחץ על “יתד” כדי להמר על האסימונים שלך.

לתבוע את התגמולים שלך קל, פשוט לחץ על “תביעת תגמול” בעמוד התגמולים בסרגל הצד.

SQUIRT ותגמולים למשתתפי DAO

קהילת SWAG מתוגמלת בצורה של “SQUIRTS” (כן, זה מה שהם בעצם מכנים אותה). SQUIRTS הם תגמול לבעלי אסימונים SWAG המשתתפים בממשל הקהילתי על ידי תורם מזמנם לדיון בנושאים חשובים, מחקר ודיון בעניינים עסקיים חשובים בכדי לסייע בצמיחת הפלטפורמה. כדי להצטרף ל- SQUIRTS, מחזיקי SWAG יכולים להתווכח על הצעת ממשל מסוימת, ואז להניח את אסימוני SWAG שלהם כדי להצביע.

שפריצות יכולות להיות תגמולים בצורה של מטבע יציב, אסימון SWAG או אסימונים אחרים, והן מיועדות לתגמול באופן יחסי לכל המצביעים ב- SWAG DAO. התגמולים מחולקים על פי הצבעות שהוזנו – כאשר אסימון אחד הוא קול אחד. זה ישפר באופן דרסטי את ממשל SWAG ואת השתתפות הקהילה, מכיוון שמשתמשים מתוגמלים על השתתפות ב- DAO.

SQUIRT 2 נמשך ויסתיים בשעה 10:59 בתאריך 30 באוקטובר 2020 (UTC) ושימו לב שהאסימונים שלכם יינעלו במשך 7 ימים מרגע ההצבעה שלכם. יהיו בסך הכל 4 SQUIRTS בנובמבר 2020, עם סך של 1 מיליון דולר USD שיופץ כדלקמן:

נובמבר 2020 SQUIRTSנובמבר 2020 SQUIRTS

SQUIRT 3: 30 באוקטובר – 6 בנובמבר: 300,000 USDC

SQUIRT 4: 6 בנובמבר – 13 בנובמבר: 200,000 USDC

SQUIRT 5: 13 בנובמבר – 20 בנובמבר 300,000 USDC

SQUIRT 6: 20 בנובמבר – 27 בנובמבר 200,000 USDC

איך להמר על SWAG כדי להצטרף ל- SQUIRTS

היכנס לדף ההצבעה. שם, הימור את אסימוני SWAG שלך על ידי לחיצה על “אסימון ההימור”. הירשם להצבעה להצעה על ידי לחיצה על “הירשם להצבעה”, ועל “בעד” או “נגד” בהתאם לנטייתך. לאחר מכן תוכל לאסוף לך תגמולי SQUIRT על ידי לחיצה על “אסוף”.

בריכת חילופי SWAG ב- Uniswap

מחזיקי אסימונים של SWAG יכולים להחליף את האסימונים שלהם דרך בריכת SWAG / USDC כדי לקבל אסימונים של Uniswap LP (UNI-V2). הצוות הקים גם מאגר תגמולים חדש לספקי נזילות של Uniswap שיכולים להמר את אסימוני ה- LP שלהם למאגר התגמולים.

בין התאריכים 22-28 באוקטובר 2020, כמו תמריץ ראשוני לספקי נזילות חלוקת תגמולי LP Token תהיה זמינה. פרסים יינתנו בכל בלוק עם 25,000 SWAG זמינים מדי יום, ובסך הכל 175,000 SWAG עבור הימור SWAG / USDC Uniswap LP אסימונים. שים לב עם זאת שיהיה נעילה למשך 3 ימים עבור כל אסימוני LP שהונחו.

כהערה צדדית, הקהילה שלנו גילתה שיש מחסור במחירים בין CREAM ל- Uniswap. אז משתמשים שרוצים למכור את ה- SWAG שלהם עשויים לרצות לבדוק ולהשוות את המחירים בשתי הפלטפורמות הללו!

פרויקט: תגמולי הפניה – הפנו חבר וקבלו SWAG

מ 12:00 ב- 14 באוקטובר 2020 עד 12:00 ב- 14 בנובמבר (UTC + 8) SWAG תקיים את תוכנית ההפניות שלהם. סה”כ 50,000 SWAG ישוחררו כפרסים לאלו שעוזרים לקדם ולהצמיח את קהילת SWAG.

להשתתפות היכנסו לאתר האירוע שלהם: https://referrals.swag.finance/ והשלים את רשימת הבדיקות שלהם בנושא תגמולי הפניות. רשימת צ’ק זו כוללת משימות כגון מעקב אחר טוויטר, דיסקורד ומברק ולאחר מכן מילוי הטופס באתר. אז תוכל לקבל קוד הזמנה לשלוח לחברים שלך.

השלמת רשימת הבדיקה לתגמולי הפניה מזכה אותך בכניסה אחת. ואז אם אתה מפנה לחבר, גם אתה וגם חברך תקבל ערך אחד. אז לדוגמא, אם אתה מפנה 5 חברים, תקבל בסך הכל 6 רשומות. בְּ 18:00 ב- 14 בנובמבר 2020 (UTC + 8), הצוות יגרור 1,000 זוכים שיקבלו 50 SWAG כפרס. אין הגבלות על מספר רשומות, כך שתוכל להפנות יותר חברים כדי להגדיל את הסיכויים שלך לזכות ב- SWAG יותר!

SWAG NFTs

SWAG תעשה אסימונים שאינם פטרייתיים (NFT), זה היה רק ​​עניין של זמן. שוק ה- NFT הוא הזדמנות ענקית עבור אמנים מתחילים, וככל הנראה כיום גם רבבות SWAGGER (כלומר יוצרי תוכן SWAG).

בקרוב יהיו זמינות SWFT זמינות ב- פתיחה– שוק NFT וכולל את SWAGGER הטובים ביותר בפלטפורמה של SWAG. הם יהיו NFTs במהדורה מוגבלת שיצורפו גם לאירועי SWAG ותגמולים שונים.

SWAG NFTs. בקרוב. #הִתנוֹעֲעוּת # SWAGFinance #NFT pic.twitter.com/Cxb7LDd5oQ

– SWAG.Finance (@swag_finance) 17 באוקטובר 2020

מפת דרכים של SWAG: מה צפוי להבא?

בריכות תגמולים

צוות SWAG הבחין כי מחזיקי אסימונים רבים של SWAG שהשתתפו בבריכות התגמול לא הצליחו להשתתף במפגשי ההצבעה של SQUIRTS. לכן בעתיד, SWAG תארח פחות אירועי מאגרי תגמול שיובילו לירידה בהשתתפות ב- SQUIRTS.

טפטוף יהלומי SWAG

SWAG.Live היא אחת מפלטפורמות התוכן המובילות לתוכן למבוגרים באסיה, ולבעלי SWAG רבים יש גם חשבונות ב- SWAG.Live. לכן כדי לתגמל את המחזיקים הללו, החל מנובמבר 2020, מימון SWAG יבנה מערכת שתאתר את סכום ה- SWAG $ בארנקים של חברי SWAG.Live רשומים. מימון SWAG אז יטפטף יהלומי SWAG שניתן לאסוף ולהשתמש בהם באפליקציית SWAG. צ’אט בשידור חי, גישה לסיפורים, שידורים חיים ומתנות ליוצרי תוכן.

זמן חלוקת יהלומים: 16:00 בכל יום שני (UTC +8).

יחס יהלום: 1 SWAG. יהלום חי על כל 50 $ SWAG בארנק שלך (זה כולל כל האסימונים שנמצאים בבריכות SQUIRT)

שיטת הפצה: יהלומי SWAG.Live יישלחו ישירות לחשבון SWAG.Live שלך.

מגבלות: ניתן לקשר רק כתובת Ethereum אחת לחשבון SWAG.Live אחד.

כיצד להירשם לטפטוף היהלומים של SWAG

קשר את הארנק שלך ואת מזהה החיים שלך.

  1. לך ל יהלומים.סוואג.פיננסים וחבר את ארנק Ethereum שלך.
  2. הזן את מזהה SWAG.Live שלך ​​ולחץ על “חתום וכריכה”. מזהה SWAG.Live שלך ​​נמצא באתר SWAG.Live תחת “אני”.
  3. לאחר סיום תהליך הכריכה יהלומי SWAG.Live יישלחו לחשבון SWAG.Live שלך ​​מדי שבוע.

קבוצת VIP

מחזיקים עם יותר מ- 200 $ SWAG יכולים להצטרף לקבוצת VIP Discord. בנוסף לקבלת גישה לערוץ דיון בלעדי יותר זה עם חברי SWAG אחרים, צוות SWAG.Live הסכים גם לתת למספר הטבות כגון מאחורי הקלעים גישה לתהליך יצירת SWAG. גישה מוגבלת, גישה מוגבלת ל- SWAG קצר סרטים ומתנות יהלומי SWAG.

החלף רישומים עבור $ SWAG

SWAG רשומה כעת ב- Uniswap וב- Hotbit. המסחר יחל ב- Bitmart החל מהשעה 20:00 בערב ב- 6 בנובמבר 2020 (HKT) ואילך.

הצוות שהוזכר לאחרונה מאמר כי האסטרטגיה שלהם לטווח בינוני היא למקסם את מספר הרוכשים הפוטנציאליים של SWAG ונמצאים בדיונים עם הבורסות הבאות כדי לרשום את האסימון שלהם: Binance, Upbit, Bitflyer, Bitthumb, Huobi, Bitkub, Probit, Kucoin ו- ZG.

ראה כאן את הבחירות שלנו לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים מובילים.

סיכום

SWAG מאמצת מאוד את הביזור והממשל המבוזר מאפשר השתתפות בכיוון העתידי של פלטפורמת התעשייה הבוגרת שלהם. SWAG הוא עסק רווחי שכבר מונה מעל 12,000,000 $ הכנסות שנתיות (מָקוֹר) וקהל הולך וגדל של למעלה מ -10 מיליון משתמשים. ארגון אוטונומי מבוזר זה (DAO) נועד להעלות את SWAG לשלב הבא, ומזין התפתחויות עתידיות והתרחבות גלובלית..

אֶמְצָעִי:

Swag Live (18+ בלבד): https://app.swag.live/

מדיום כספי בינוני: https://medium.com/@swag.finance

אסיה Crypto היום כיסוי: https://www.asiacryptotoday.com/swagfinance/

כיסוי טמפו חסום: https://www.blocktempo.com/adult-streaming-platform-swag-finance-will-issue-swag/

פיצולים, בריכת תגמולים & הדרכת השתתפות ב- FSE: https://medium.com/@swag.finance/squirt-voting-rewards-pool-fse-participation-walkthrough-1dad83cb4348

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me