חקלאות תשואה היא שיטה פופולארית לעתיד לבעלים של מטבעות קריפטוגרפיים להשיג הכנסה פסיבית. זה כרוך בניצול תגמולי תמריצים שונים לנעילת מטבעות קריפטוגרפיים שונים (aka הימור). מאמר זה מתמקד בחקלאות תשואה עבור אסימון $ YFI שהפך למאגר החקלאות בעל התשואה הגבוהה ביותר.

לפרויקט yarn יש השיקה אסימון ממשל משלה – YFI $ – השבוע, שולח את סצנת החקלאות של הכספים המבוזרים (DeFi). נכון למאמר זה, הצבת מטבעות יציבים (USDT, USDC, DAI או TUSD) לבריכת Y תניב אסטרונומיות 896% תשואה אחוזית שנתית (APY). הסיבה לכך היא אסימון התמריץ $ YFI המופץ לבעלי אסימונים שהוחזקו, מה שהופך את זה לבריכת החקלאות היחידה הטובה ביותר כרגע. זה עורר עניין עצום בשני החיפושים אחר אסימון הממשל $ YFI (נכון לעכשיו coingecko). מאז ההשקה האסימונית הופקדו בבריכת Y למעלה מ- 60 מיליון דולר הון חדש. חשב את התשואה באמצעות הקהילה שנעשתה כלי חקלאות.

אזהרה: חקלאות בתשואה כרוכה בסיכון גבוה בגלל האופי הניסויי של רשת את’ריום עם פגיעות קריטיות שעלולות להימצא. לעולם אל תערוך / חווה יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמו להפסיד. זה לא ייעוץ פיננסי.

מהי בריכת yEarn (iEarn)

פוסטר יוטיוב

מאגר ה- iEarn “Y” הוא צובר תשואות – הוא משקיע את הונו באופן אוטומטי בפרויקטים שונים של DeFi – ובוחר את אלו עם התשואה הגבוהה ביותר והתשואה הגבוהה ביותר. כפרוטוקול של DeFi, חוזה חכם שומר על הכספים המושקעים – מה שהופך את הפרויקט ללא משמור. הבריכה עצמה מורכבת מארבע מטבעות יציבות שונות – USDT, USDC, DAI ו- TUSD – עם סך של מעל 103 מיליון דולר ברזרבות מטבע (נכסים בניהול – AUM). עתודות אלה מושאלות לאחר מכן לפרוטוקולים שונים המציעים את שיעורי התשואה הטובים ביותר, כולל מתחם, Aave ו- dYdX. yPools נחשבים מסוכנים יותר ממוצרי DeFi אחרים כגון Compound מכיוון שמלווים הון לסדרה של פרוטוקולים – שהם עצמם עלולים להיות פגיעים לפגיעות קריטיות..

כיצד להרוויח את אסימון YFI

ישנן שתי בריכות המתגמלות את אסימון YFI על ההימור. הבריכה הראשונה והקלה ביותר לגישה היא בריכת Y על Curve.Fi. מאגר זה הוא אוסף של מטבעות יציבים המושקעים אוטומטית בפרוטוקולי הלוואות שונים. סוג זה של מאגר נחשב בדרך כלל לסיכון גבוה יותר בגלל פגיעות אפשריות לא רק עם חוזה חכם משלה, אלא גם עם חוזים חכמים אחרים..

אפשרות הפקדה והימור ב Curve.Fi

כיצד להרוויח אסימונים של YFI

לרוע המזל “גידול התשואה” עבור אסימון YFI הסתיים. עם השקת YFI לראשונה, כל 30,000 האסימונים הופצו לסטיירים בפלטפורמת https://ygov.finance/staking. למרות שבתחילה היו תוכניות להפצת אסימונים נוספים, נסיונות לצאת עם תוכנית לעשות זאת הושמעו כולם בממשל Y. משמעות הדבר היא כי אין זה סביר כי אסימונים חדשים של YFI $ יופצו בעתיד. אסימונים אחרים כמו YFII ו- YFV עדיין מחזיקים אסימונים לחקלאים.

מה זה אסימון YFI

תמונהרווח ספק נזילות ב- Y Pool

YFI הוא אסימון הממשל ל- yEarn (בעבר היה ידוע בכינוי iEarn). מחזיקי האסימון רשאים להצביע על החלטות ממשל הקרובות ברשת – כגון הפסקת הפצה חדשה לחלוטין של האסימון. יוצר YFI, אנדרה קרוניה (@AndreCronjeTech) הצהיר כי לאסימון אין ערך מהותי.

“פרסמנו את YFI, אסימון אספקה ​​חסר ערך 0. אנו חוזרים על המידה, יש לזה ערך פיננסי 0 “

אנדרה קרוניה

עם זאת, גל ההייפ הנוכחי והדינמיקה של האסימונים העלו את ערך האסימון. האסימון עוקב אחר מודל “הממשל” שבו ערך זה נובע מהצבעה על מקום הפרוטוקול הבא. נוסף על כך, ה מאגר איזונים מעודד (YFI 2%, DAI 98%) מחייב את ההימור של $ YFI, אשר נועל את ההיצע נוסף. במילים פשוטות, חקלאי DeFi נועלים את YFI ו- DAI על מנת לקבל אסימונים של BPT שאותם ניתן להפקיד ב- ygov.finance כדי לזכות ב- YFI נוסף. סוג זה של חקלאות מחזורית יוצר פונזנומיקה פסאודו ועלול להוביל לתוצאות שעלולות להיות הרות אסון.

אזהרת איזון & סיכון לטביעת מטבעות חדשה

אחד הסיכונים שהופחת על ידי הצוות היה בהנפקה סמלית. נכון להיום יש מכסה מקסימלית של 30,000 אסימוני YFI בלבד. בתחילת השבוע התגלה כי קיים מפתח ראשי המאפשר למפתח YFI אנדרה קרוניה לטבוע מטבעות חדשים ואולי להציף את השוק במטבעות חדשים. אם הוא עשה זאת, יתאפשר לו לקחת את כל הבריכה מספר 2 ובריכה מספר 3 על איזון, עם סך של יותר מ -150 מיליון דולר. למרבה המזל זה לא קרה, מכיוון שהוא יצר במהירות כתובת רב-חתימה המחייבת מחזיקי מפתחות 6/9 להסכים לטביעת אסימונים חדשים. מטרתו היא להסיר סיכון של צד יחיד שכן 6 מתוך 9 מחזיקי המפתח נדרשים להסכים ליצור מטבעות חדשים. נוסף על כך, גם אם הם כן מסכימים, לקהילה תהיה התראה של שלושה ימים לפני שמשהו יקרה.

באופן כללי, המטרה ארוכת הטווח של YFI היא להשאיר את השליטה על ההיצע הכולל של YFI ולהפיץ על ידי הקהילה להחליט. היבט ההצבעה של YFI יאפשר לקובעי אסימון הממשל להחליט מי יעשה עם הפלטפורמה.

עצירת חלוקת YFI

הפצת אסימונים של YFI $ תיפסק באופן זמני עם הכנת חוזים חדשים. זמני עצירת הבריכות הם כדלקמן:

אֶמְצָעִי:

תיעוד Yarn – http://docs.yearn.finance

y ממשל והימורים – https://ygov.finance

מידע / מחשבון בריכה: https://yieldfarming.info/

מדריך עקומות על בריכות – https://guides.curve.fi/how-to-choose-the-right-curve-pool-for-you/

דו”ח קוינדסק: https://www.coindesk.com/troll-token-why-defi-yield-farmers-are-now-all-about-yfi

סדרת מימון מבוזר (DeFi): מדריכים, מדריכים ועוד

עם תוכן למשתמשים מתחילים ומתקדמים יותר, עיין בסדרת DeFi של YouTube המכילה מדריכים על הכלים החשובים שאתה צריך לצורך מסחר במרחב DeFi, למשל. MetaMask ו Uniswap. כמו גם צלילה עמוקה לנושאים פופולריים של DeFi כגון Reef.finance ($ REEF) ו Polkadot ($ DOT)

סדרת DeFi באתר זה מכסה גם נושאים שלא נחקרו ב- YouTube. לקבלת הקדמה על מה זה DeFi, עיין בסקירה כללית על פיננסים מבוזרים (DeFi): מדריך למגמה החמה ביותר בקריפטו

מדריכים ומדריכים למכשירי DEFI חיוניים:

 • מדריך MetaMask: כיצד להקים חשבון? טיפים ופריצות PLUS למשתמשים מתקדמים
 • סקירה והדרכה של Uniswap: מדריך למתחילים וטיפים וטריקים מתקדמים
 • מדריך סריקה DEX ובדיקה
 • הסביר SushiSwap ($ SUSHI)
 • Exchange 1inch, Mooniswap ו- Chi GasToken: הסקירה והמדריך האולטימטיבי

למידע מעמיק על פרויקטים ספציפיים אחרים של DeFi, עיין במדריכי האסימונים שלנו ל- DeFi. הנה כמה מהמדריכים הפופולריים ביותר שלנו:

 • AAVE ($ LEND)
 • סקירת Ampleforth ($ AMPL): המדריך החיוני לפרוטוקול DeFi זה
 • מדריך ChainLink ($ LINK): קישור מפתח בחלל DeFi
 • קרן מימון ($ CREAM): מה זה?
 • מדריך Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): ספק נזילות מהפכני ברשת
 • מימון לינארי ($ LINA): העתיד של פלטפורמות חילופי סינתטיות?
 • פולקדות ($ DOT): כל מה שאתה צריך לדעת על יקיר DeFi של סין
 • RAMP DeFi: כיצד הוא פותח את ערך הנכסים שהוקצו?
 • מימון שונית ($ REEF): פלטפורמת Defi של All-In-One
 • הסבירה סולנה ($ SOL)
 • הגרף ($ GRT) – הרמה הבאה של אפליקציות מבוזרות
 • הסביר Trustswap ($ SWAP) – הדור הבא של עסקאות DeFi
 • משתוקק למימון מיזוג של מערכת האקולוגית של DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – פלטפורמת הלוואות DeFi מבוססת אשראי

סרטונים ומאמרים נוספים יגיעו בקרוב כחלק מסדרת DeFi שלנו, לכן הקפד להירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב ו (לעת עתה) עלון שבועי בחינם כך שתוכלו לקבל הודעה ברגע שהם יוצאים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me