סקירת ארנק החומרה של KeepKey (2020): האם זה עדיין שווה לקנות?

ארנק ה- KeepKey שוחרר בשנת 2015. קמעונאות נמוכה תמורת $ 49 דולר, זהו ארנק חומרה שבעלי נכסים דיגיטליים יכולים להשתמש בו כדי לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בבטחה. זהו תג מחיר יחסית משתלם בהשוואה למתחרותיו. אך התכונות והבעיות האבטחות החסרות שלה גורמות לו להישאר מאחור בתחרות ארנק החומרה של קריפטו.

ארנק חומרה KeepKeyארנק חומרה KeepKey

הארנק תומך ביותר מ- 40 סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, לארנק אין מוניטין של המתחרים: Ledger Nano S, Ledger Nano X ו- Trezor Model T. עם זאת, הארנק עדיין כולל מאפיינים מבניים ואסתטיים מסוימים שיכולים להפוך אותו לאופציה ראויה..

KeepKey הוקמה על ידי דרין סטנצ’פילד בשנת 2014 ומשרדיה הראשיים הם בארה”ב. החברה הפכה לארנק החומרה הראשון אי פעם שהשתלב בחילופי חילופי עם זה שותפות עם Shapeshift בשנת 2016. כרגע חברת שפישפט רכשה את הפרויקט אך דרין עדיין שומר על תפקיד המנכ”ל.

תכונות עיקריות של KeepKey:

  • מסך גדול יותר– מציג כתובות קריפטוגרפיות מלאות מבלי לגלול
  • תחושת יוקרה כבדה– גימור חלק ולא מרגיש שהוא ישבר בקלות.

ארנק רב מטבע זה יכול לספק לכם אלטרנטיבה פחות יקרה עם הרבה תכונות של ארנקי פרימיום לחומרה. למרות העדר המוניטין של עמיתיהם, העיצוב היפה שלו וקלות השימוש שלו עדיין הופכים אותו למתמודד בשוק ארנקי הקריפטו..

אריזה

KeepKey מגיע עם עיצוב ואריזות מוצר ייחודיות. בתיבה יש כבר חותמות אבטחה משני הצדדים כדי לאשר שלא טופלו בה. בתוך הקופסה תמצאו את ארנק KeepKey, כבל USB לחיבורו למחשב וכרטיס עליו תוכלו לכתוב את משפט ההתאוששות שלכם. נרתיק עור כלול גם כדי לאחסן את הכרטיס שלך בבטחה.

הארנק כולל גם הגנה על המסך השני כמו Trezor השומר מפני ריגול מקשים.

בזמן ההשקה בשנת 2015, KeepKey קמעונאית מחיר גבוה. עם מתחרים מבוססים יותר, המחיר כעת נמוך משמעותית ועומד על 79 דולר ארה”ב.

זה זול יותר מאשר Ledger Nano X במחיר של 119 דולר ארה”ב וטרזור ​​דגם T במחיר של 173 דולר, אם כי הם חדשים יותר.

מאפייני אבטחה

KeepKey מאחסן את המפתחות הפרטיים שלך בסביבה לא מקוונת נפרדת. פירוש הדבר שהוא לא יושפע אם המחשב שלך נגוע בווירוסים.

בנוסף, ניתן להגן על ה- KeepKey באמצעות קוד PIN וגיבוי עם זרעים לשחזור של 18 עד 24 מילים. עם זאת, תכונות אלו צפויות בארנקי חומרה בימינו, כאשר גם Ledger וגם Trezor זהים.

באופן ספציפי, ל- KeepKey יש אקראיות למספרים כדי למנוע מהאקרים לגנוב את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בתוכנה זדונית. זה המקום בו מיקום מספרי ה- PIN אקראי בכל פעם.

ל- KeepKey אקראיות של מספר PINל- KeepKey אקראיות של מספר PIN


KeepKey לעומת זאת לא נכנסת לפרטים נוספים על תכונות האבטחה שלהם.

עדכון: פגיעות ה- PIN של KeepKey התגלתה על ידי צוות Ledger

Ledger (כן אלה שמאחורי Ledger Nano X) גילה בעבר פגיעות פיזית בארנקי החומרה Trezor ו- KeepKey המאפשרת להאקרים לגשת לביטוי ההתאוששות שלכם בפחות מחמש דקות אם יש להם פיזית את המכשיר שלכם. למרבה הצער נראה כי פגיעות זו אינה ניתנת לתיקון לחלוטין מכיוון שהיא מתייחסת לאופן ייצור המכשירים. כאן נדון בפגיעות זו בפירוט מעט יותר ביחס לטרזור.

עכשיו צוות לדג’ר גילה פגיעות נוספת, הפעם ביחס לאימות PIN. פריצה זו כוללת יצירת מסד נתונים של תפוקת המתח השונה בהשוואה לערכים הסודיים המעורבים בקוד ה- PIN המאוחסן בזיכרון ה- KeepKey. לאחר מכן ניתן להשתמש במסד נתונים זה לשחזור הערכים הסודיים בכל מכשיר KeepKey. כך שאם להאקר יש גישה פיזית ל- KeepKey שלך, הם יכולים לחבר את המכשיר שלך כדי לקרוא את תפוקת המתח של השבב שלך ולהשוות אותו מול בסיס הנתונים. משם ההאקר יכול לשחזר את קוד ה- PIN שלך.

ShapeShift, יצרני ה- KeepKey תוקנו את פגיעות אימות ה- PIN בגרסת הקושחה שלהם 6.4.1. למרות זאת, עדיין היינו צריכים לשנות את דירוג האבטחה שלנו מ -3.5 ל -3 מתוך 5 עבור KeepKey, מכיוון שהפגיעות הפיזית נותרה בלתי ניתנת לתיקון..

3/5 דירוג אבטחה

תמיכה במטבע רב

Keepkey תומך באופן מקורי בשבע המטבעות הקריפטוגרפיים הנפוצים ביותר: ביטקוין, ביטקוין מזומן, ביטקוין זהב, DASH, דוגקוין, את’ריום וליטקוין. כולל אסימוני ERC-20 הוא תומך בלמעלה מ -40 מטבעות.

הרשימה האחרונה של המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים ב- KeepKey.רשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים ב- KeepKey.

זה הרבה פחות ממעל 1000+ מטבעות קריפטוגרפיים הנתמכים על ידי המתחרים של KeepKey.

עם פרסום הסרטון שלי באוגוסט 2018 המשווה בין Trezor Model T, Ledger Nano S ו- KeepKey, האחרון לא תמך באסימוני ERC-20.

עם זאת KeepKey פועלת באופן רציף על פיתוח הקושחה שלהם ואסימונים מסוג ERC-20 נתמכים כעת.

יש גם תלונות כי KeepKey איטית לעדכן על מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים. לדוגמה, החזון של Bitcoin Satoshi (SV) נוצר מתוך המזלג הקשיח של Bitcoin Cash (BCH) ב -15 בנובמבר 2018. עם זאת עד כה כלומר 6 חודשים לאחר מכן, עדיין אין תמיכה בכך על ידי KeepKey.

2.5 / 5 רב מטבע תמיכה

עיצוב חומרה

השוואת גודל: KeepKey לעומת Trezor לעומת Ledgerהשוואת גודל: KeepKey לעומת Trezor לעומת Ledger

ה- KeepKey הוא אחד מארנקי החומרה הקריפטוגרפיים הגדולים בגודל 38×93.5×12.2 מ”מ. יש לו גם תחושה מהותית שהופכת אותו ליוקרתי יותר מארנקים אחרים של קריפטו. עם זאת, אנשים מסוימים, כולל אני, מעדיפים ארנקים קטנים יותר.

ה- KeepKey מתגאה גם בעיצוב פשוט על ידי כפתור אחד בלבד.

אחד יכול להיות מודאג מכך שיש כפתור אחד בלבד פירושו כי ייקח זרע ההתאוששות והזנת מספרי PIN יעבור לגילאים. עם זאת ה- KeepKey הופך את זה לפשוט יותר על ידי ביצוע רוב התהליכים באמצעות האפליקציה שלו. הכפתור משמש בדרך כלל רק להפעלה / כיבוי ולחצן אישור.

ל- KeepKey יש גם מסך התצוגה הגדול ביותר עם מסך OLED בגודל 256 × 64 מ”מ 3.12 ″. המסך מוגן על ידי מעטפת פוליקרבונט אם כי עדיין קל לשרוט אותו. השריטות אולם קוסמטיות בלבד ואינן משפיעות על השימוש במכשיר.

היתרון של מסך תצוגה גדול זה אומר שהוא יכול להציג כתובות מטבעות קריפטוגרפיים ואפילו את ביטוי ההתאוששות במלואו. זה חוסך ממשתמשים מגלילה קדימה ואחורה וזה יתרון עצום.

ה- KeepKey משתמש בממשק USB-A לטעינה וחיבור למחשב האישי. משתמשי Windows בוודאי יעדיפו זאת. בעיה אחת במכשירי Ledger Nano S היא שחיבור ה- USB-A הופך להיות לא יציב לאחר שימוש ממושך. עם זאת לא ידוע אם זו גם בעיה בארנק KeepKey כי בכנות, אנחנו לא משתמשים בה לעיתים קרובות.

הַתקָנָה

התהליך דומה ופשוט יותר מארנקי חומרה אחרים.

אתה פשוט מוריד את תוסף KeepKey ל- Google Chrome מחנות Google Playstore וחבר את המכשיר שלך.

ההוראות על המסך הן די בסיסיות וזה לוקח פחות מחמש דקות. ודא שאתה מסיים את ההתקנה עם סיכה וביטוי התאוששות.

מובן מאליו שכאשר כותבים את ביטוי ההתאוששות; ודא שאין מצלמות מקליטות ואל תשמור עותק שלה במחשב שלך. הסיבה לכך היא שכל מי שיש לו ביטוי לשחזור יכול להשתמש בו לשחזור המכשיר שלך ולגניבת הנכסים שלך.

4/5 לעיצוב חומרה

4/5 של קלות שימוש

שילוב של Shapeshift

נקודת המכירה העיקרית של ה- KeepKey היא שילובו עם שינוי צורה. משמעות הדבר היא כי כבר יש בארנק החלפת crypto to crypto. זה הופך את המסחר בין מטבעות קריפטו לקל ונוח.

תכונה זו נבלמת על ידי התמיכה המוגבלת בקריפטוגרפים שלה. עם זאת זו לא אמורה להוות בעיה למשתמשים שאינם מתכוונים לסחור בשום מטבע קריפטוגרפי למעט העיקריים הנתמכים על ידי Shapeshift..

ממשק לקוח KeepKeyממשק לקוח KeepKey

פסק דין: האם KeepKey עדיין שווה לקנות בשנת 2020?

ה- KeepKey נותר מאחור בתחרות ארנקי החומרה היוקרתית בהשוואה ל- Trezor Model T ו- Ledger Nano X. יש להם עיצוב פיזי חזק ותהליך התקנה קל, אך חסר מאוד תמיכה במטבעות. מבחינה ביטחונית, ShapeShift פשוט לא פתוח או מפורט כמו יצרנים אחרים בהסבר כיצד המכשיר שלהם יכול לשמור על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך – וזה יכול להיות קצת סימן אזהרה. יתר על כן, בעוד שעדכון הקושחה החדש ביותר שלהם תיקן את הפגיעות של קוד ה- PIN שהתגלה לאחרונה, ישנן נקודות תורפה הנוגעות ישירות לחומרה של KeepKey ואיננה ניתנת לתיקון..

עבור סוחרים מזדמנים או חדשים בקריפטו, הם עשויים שלא ירצו להוציא כל כך הרבה על ארנק חומרה. ובעוד ה- KeepKey הוא הארנק המשתלם ביותר במחיר של 49 דולר ארה”ב, נושאי האבטחה מספיקים בכדי לגרום לצרכנים לשקול ברצינות הוצאה של 10 דולר נוסף עבור Ledger Nano S שהוא מאובטח וקומפקטי יותר..

אז האם KeepKey עדיין שווה לקנות בשנת 2020? התשובה היא לצערנו, לא.

נבדק בתאריך 30 במאי 2019 על ידי אנג’לה וואנג

עודכן ב- 25 במאי 2020 ביחס לפגיעות האבטחה האחרונות.

דירוג אבטחה: 3/5

תמיכה רב-מטבעית: 2.5 / 5

תכנון חומרה: 4/5

קלות שימוש: 4/5

ציון סופי: 3.38 / 5

מפרט מוצר KeepKey (מפרט טכני)

מעבדים מעבד ARM Cortex-M3
תְאִימוּת מחשב שולחני עם 64 סיביות (Windows 8+, macOS 10.8+, Linux). תואם גם לסמארטפונים של Android.

מַחבֵּר

מיקרו B USB
הסמכת אבטחה אֶפֶס
גודל גודל: 38 x 93.5 x 12.2 מ”מ

משקל: 54 גרם

נכסים נתמכים 40+ נכסים נתמכים

{ "@הֶקשֵׁר": "http://schema.org/", "@סוּג": "מוצר", "מותג": "שינוי צורה", "שֵׁם": "KeepKey", "תמונה": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/05/Keepkey.jpg", "תיאור": "ארנק KeepKey שוחרר בשנת 2015. זהו ארנק חומרה שבעלי נכסים דיגיטליים יכולים להשתמש בו כדי לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בבטחה.", "סקירה": { "@סוּג": "סקירה", "כּוֹתֶרֶת": "סקירת ארנק חומרה KeepKey: האם זה עדיין שווה לקנות?", "שֵׁם": "KeepKey", "תיאור":"ארנק KeepKey שוחרר בשנת 2015. זהו ארנק חומרה שבעלי נכסים דיגיטליים יכולים להשתמש בו כדי לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בבטחה. עם זאת הוא מאחור בתחרות ארנקי היוקרה. עם זאת ישנן חלופות זולות אחרות אם אתה חדש בקריפטו או סוחר מזדמן.", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/keepkey-review-still-worth-buying/", "reviewBody": "ארנק KeepKey שוחרר בשנת 2015. זהו ארנק חומרה שבעלי נכסים דיגיטליים יכולים להשתמש בו כדי לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בבטחה. עם זאת הוא מאחור בתחרות ארנקי היוקרה. אמנם יש להם תכנון פיזי חזק ותהליך התקנה קל, אך הארנק חסר מאוד תמיכה במטבעות ויש לו בעיות אבטחה שלא ניתנות לתיקון.. ", "תאריך פורסם": "2019-10-10", "סקירה דירוג": { "@סוּג": "דֵרוּג", "ratingValue": "3.38", "דירוג גרוע ביותר":"0", "bestRating": "5" }, "מְחַבֵּר": { "@סוּג": "אדם", "שֵׁם": "אנג’לה וואנג" }, "מוֹצִיא לָאוֹר": { "@סוּג": "אִרגוּן", "שֵׁם": "בוקסינג", "סֵמֶל": { "סוּג": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "הצעות": { "@סוּג": "הַצָעָה", "priceCurrency": "דולר אמריקאי", "מחיר": "49", "url":"https://shapeshift.io/keepkey/" }}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map