דגלי השבוע האדומים

ערך דה-פי (הכספות של VALUE $ סבלו מניצול הלוואת פלאש בסך 6 מיליון דולר, בדומה לזה של הרווסט

אלמלא הראלי של הביטקוין האחרון, זה יכול היה להיקרא עונת האק. יותר ויותר פרויקטים, במיוחד במימון מבוזר (DeFi), מותקפים ונראה כי שום חוזה חכם כבר אינו בטוח.

ב- 14 בנובמבר בשעה 10:45 EST, שעות ספורות לאחר שחרורו של הכספת שלב 2 שנחגג בטוויטר כ- “הביטחון הגבוה ביותר, התמורה הטובה ביותר והקהילה הגדולה ביותר“בקריפטו, הלוואת פלאש מורכבת” כפולה ” לִתְקוֹף ניצלה את הכספת של MultiStables של פרוטוקול ValueDefi. במה שהוגדר מאוחר יותר כאחת ההתקפות המורכבות ביותר שנראו ב- DeFi, ההאקר השתמש בשתי הלוואות פלאש, עם Aave ו- Uniswap, כדי לגנוב 6 מיליון דולר..

שלאחר המוות מאמר על ידי הצוות הסביר מה קרה: ההתקפה לקחה 80,000 ETH באמצעות הלוואת בזק על Aave, קנתה 116 מיליון DAI ו- 31 מיליון USDT, הפקידה 25 מיליון DAI בכספת, השיבה 24 מיליון mvUSD והחליפה 91 מיליון DAI ו- 31 מיליון USDT ל- USDC. ה- mvUSD נשלף אז מ- DAI ו- 80,000 ETH בתוספת דמי שהוחזרו ל- Aave. לבסוף, 33 מיליון DAI נקנו בחזרה ו -2 נשלחו חזרה למפיץ (כפי שקרה פעמים אחרות לאחרונה). האשם עשה זאת על ידי ניצול נקודות התורפה בקמרונות ה- Value DeFi.

דולר המקור ($ OUSD) איבד מיליונים במתקפת פלאש

שלושה ימים לאחר מכן, הגיע תורו של דולר אוריג’ין ($ OUSD) להיות מותקף.

ה פרויקט stablecoin מניב תשואה סבל מהפסד כספים של 7 מיליון דולר, מיליון דולר מתוכם היו פיקדונות של מייסדי מקור, העובדים והחברה עצמה. הצוות עדיין בוחן בדיוק כיצד בוצעה ההתקפה, אך הם חושדים כי מדובר בעסקת הלוואת בזק שנראית שורש ההתקפה..

לכאורה, בעקבות הפיגוע הצליח ההאקר למכור חלק מה- OUSD, DAI ו- ETH שנגנבו ב- Uniswap וב- Sushiswap. התוקף שוטף גם את הכספים הגנובים באמצעות RenBTC.

אתה יכול לקרוא את ההסבר המפורט לניצול בעדכון זה מאמר על ידי צוות המקור.

זו הייתה מתקפת ההשאלה המהירה החמישית של דפי בחודש האחרון, אחרי Harvest Finance, Akropolis, CheeseBank ו- Value.

בסך הכל, על פי CipherTrace, פריצות Defi נזקפות לסביבות 100 מיליון דולר בשנת 2020 עד כה.

נוזל Exchange Crypto אומר נתוני משתמשים שנחשפים אולי בהפרת אבטחה

כפי ש רשמית אישר, Crypto Exchange נוזל כפי שנפרץ ב -13 בנובמבר.

ההתקפה כללה בכך שאחד מספקי האירוח העביר באופן שגוי את שליטת החשבון ואת הדומיין לשחקן זדוני שקיבל גישה לחלק מחשבונות הדוא”ל הפנימיים. הפרה זו הביאה לחשיפה לנתוני המשתמשים. כפי שאמרו:

“אנו מאמינים כי השחקן הזדוני הצליח להשיג מידע אישי ממאגר המשתמשים שלנו. זה עשוי לכלול נתונים כגון הדוא”ל שלך, השם, הכתובת והסיסמה המוצפנת שלך. אנו ממשיכים לחקור האם השחקן הזדוני גם השיג גישה למסמכים אישיים שנמסרו ל- KYC כגון תעודת זהות, סלפי והוכחת כתובת, ויספק עדכון לאחר סיום החקירה. “


זה עלול להוביל לגניבות זהות, הודעות דואר זבל ונסיונות דיוג. למרות שהצוות לא מאמין שזה יהווה איום מיידי על המשתמשים בו, הם מציעים “שכל לקוחות נוזלים ישנו את הסיסמה ואת אישורי 2FA שלהם בהקדם האפשרי”.

החקלאות של UNI מסתיימת … מה יקרה אחר כך?

כאשר החקלאות $ UNI הסתיימה בתכנון המתוכנן ב- 17 בנובמבר, היו ספקולציות לגבי המחיר העתידי של $ ETH ושל אסימון Uniswap מתהווה, וה שיחת הקהילה הראשונה של Uniswap לא הצליחו לקבוע שום החלטה מוגדרת על צעדי העתיד של הפלטפורמה. יותר משווי שני מיליארד דולר היו נעולים בארבע בריכות שהעניקו תגמולים של UNI (ETH-DAI, ETH-USDC, ETH-USDT, ETH-WBTC); כל הכסף שנועד לזרום חזרה לשוק. מכיוון שמחיר ה- ETH $ היה באמצע 300 $ לפני תחילת החקלאות בספטמבר, רבים חששו ממזבלה קרובה מאחר שאנשים יחליפו אותו למטבעות יציבים או אלטקוינים מושכים יותר להשקעה. מחיר לא היה הדאגה היחידה עבור Uniswap, מכיוון שכל הכסף המאגר הזה פירושו החלקה איטית מאוד גם בדקס..

כדי לנצל את הרגע, Sushiswap ($ SUSHI) הוכרז עלייה בתגמולים לאותן ארבע בריכות בפלטפורמה שלהן. שעה לאחר מכן בדיוק קידם היידן אדמס (ממציא Uniswap) חדש הצעה להמשיך בתגמולים למשך חודשיים נוספים במחצית קצב התפלגות הג’נסיס. ההצעה ממתינה כעת לשלב בדיקת הקונצנזוס, לפני שהחקלאות תוכל להתחיל מחדש ב -4 בדצמבר.

Sushiswap ו- Uniswap TVLSushiswap ו- Uniswap TVL (אשראי תמונה: דופק דפי)

בינתיים, כפי שניתן לראות בתמונה הבאה, ה- TVL של Uniswap צנח משמעותית בהוצאות של Sushiswap, שהגדילו והגיעו לערך נקי דומה לזה של המתחרה העיקרית שלה..

הביטקוין ממשיך בעצרתו

בעקבות הבחירות בארה”ב, גם אם התוצאה עדיין שנויה במחלוקת, $ BTC ממשיכה בעצרת שלה כאילו שלא היה אכפת לה פחות. בימים האחרונים שווי השוק שלה הגיע אפילו ל- ATH של 350 מיליארד דולר, ועולה על השיא הקודם ב -16 בדצמבר 2017 (בגלל אינפלציה של BTC דולר, גם אם המחיר אינו ב- ATH יש יותר מטבעות במחזור מאשר לפני 3 שנים, וכתוצאה מכך שווי שוק גבוה יותר). המחיר כרגע מעל $ 18,000! סוף סוף!

טבלת מחירים של ביטקויןטבלת מחירים של ביטקוין (אשראי תמונה: קואינגקו)

כאשר $ BTC גדל לאחרונה, אפשר היה להמר שהתקשורת תתחיל לסקר גם את החדשות, וזה בדיוק מה שקרה. ראינו BBC, הכסף המהיר של CNBC, CNN ועוד רבים וראיינים “מומחים” ומשערים על ה- ATH הבא, יחד עם הרבה ממים ישנים וחדשים המשותפים בכל מקום. עם כיסוי רחב ויותר קמעונאים עולים לסיפון מחשש להחמיץ (שירות הקריפטו של Paypal השיג נפח מסחר של 25 מיליון דולר בחודש הראשון מאז ההשקה) יכול להיות שזה שהצמרת (המקומית) מתקרבת?

בזמן שכל זה קרה, נראה שהדברים עבור הכורים הסינים לא כל כך טובים. וו בלוקצ’יין דיווחו כי 75% מהכורים שנבדקו נאבקים בתשלום חשבונות החשמל שלהם. זאת בשל המגבלות שממשלת סין מחילה על הצפנה המקשה מאוד על קנייה ומכירה של CNY דולר. כורים רבים ראו את כרטיסי הבנק שלהם קפואים או מכונותיהם נסגרות מכיוון שלא היה להם מזומן לשלם את חשבון החשמל.

לכן ישנן גם השערות כי העצרת הגדולה הזו לא הונעה רק מעלייה בביקוש, אלא גם מכיוון שפעילות המזבלה של הכורים, שיוצרת לחץ מכר מתמיד, האטה..

מה מזלג במזומן ביטקוין?!

ב -15 בנובמבר מזומן ביטקוין ($ BCH) עבר שדרוג פרוטוקול, כפי שהוקם על ידי מפת דרכים.

עדכון זה הכיל Hard Fork אשר פיצל את השרשרת לשניים, BCHN ו- BCHA לאחר בלוק מס ‘661647. הסיבה לכך שזה קורה בגלל חילוקי דעות במצב הנוכחי של הבלוקצ’יין בין צומת הביטקוין מזומנים לבין קהילות הביטקוין מזומנים לאחר שנדחה עדכון שהוצע על ידי אמאורי סכט (ABC). נראה ש- $ BCHN יהיה החלק הדומיננטי שכן 80% מהכורים הראו תמיכה לפני הפיצול וכעת 667 חסימות קדימה.

זה לא המזלג הראשון של $ BCH כפי שהוא, בעצמו, התוצאה של ביטקוין מזלג בשנת 2017.

איך מתנהל מירוץ ההימורים של ETH2?

פחות משבוע לפני המועד האחרון, ה- ETH שהושקע במתחם Ethereum 2 הוא פחות ממחצית מהנדרש כדי להפעיל את תחילת שלב המשואות 0. כצפוי מקורות רבים, הקהילה מצפה לעלייה מכריעה בשיעור ההפקדות ב הימים האחרונים לפני המועד האחרון. אם דרישות המינימום יתקיימו עד ה- 24 בנובמבר, ETH2 יושק ב -1 בדצמבר, אחרת הוא יתחיל אוטומטית 7 ימים לאחר עמידת הסף.

לאחרונה אמא, דני ריאן, חוקר הליבה בקרן את’ריום ענה לחששות המשתמשים מהאפשרות של השקה כושלת. ריאן אומר כי לקרן אכן יש פיתרון, שהוא להתאים את הסף לסביבות 100k + ETH, שלדעתם הוא מספיק. זה ימנע מלהשאיר את ה- ETH המסודר בלימבו. ריאן ציין גם כי עבור אלה שהשקיעו, יהיו תגמולים גבוהים עבור המאמצים המוקדמים הללו. שֶׁלָהֶם עמוד Github נכנס לפרטים נוספים על חלופות אחרות.

להלן 5 דברים שאתה צריך לדעת על ETH 2.0

כמו כן, למדו עוד על מירוץ ההימור הזה וההשלכות הפוטנציאליות שלו:

האם Ethereum 2.0 (ETH) יושק בהצלחה?

OKEx Exchange סוף סוף ממשיכה במשיכות!

יותר מחודש לאחר בורסת אוקקס החליטו להשעות את כל משיכות המטבעות הקריפטוגרפיים, הצוות הודיע ​​זה עתה כי הפעילות תיפתח מחדש ב -27 בנובמבר או לפני כן. הם גם מרגיעים כי 100% מכספי המשתמשים בטוחים.

ה הודעה רשמית אישר כי אחד מבעלי המפתחות הפרטיים של אוקקס משתף פעולה עם הרשויות במקרה שאין לו שום קשר לבורסה עצמה. הם ציינו כי למרות ש- “OKEx השתמשה תמיד במנגנון גיבוי למחזיקי מפתח פרטי כדי להבטיח שכל בעל מפתח פרטי יכול להפעיל את הפעלת המפתח הפרטי לגיבוי במקרה של אובדן כושר לטווח ארוך, כגון מוות או אובדן זיכרון”, זה תרחיש מסוים תפס אותם מכל משמר מכיוון שלא הוכנה שום אסטרטגיה.

מסעות נאמנות משמעותיים יוכרזו כאות תודה לקהילה.

עקוב אחר הסיפור המתפתח של OKEx כאן.

התרחשויות בשידור חי: ראיונות, מתנות ועוד!

  • מדוע אנו זקוקים לפרטיות ולגודל על הבלוקצ’יין? פרטיות היא הקפיצה הגדולה הבאה לטכנולוגיית הבלוקצ’יין, שניתן להשתמש בה כדי לאפשר שיתוף נתונים אנונימי, חילופי דברים ללא ריצה קדמית והפגיעות האמיתית של אסימונים. שוחחנו עם פרופ ‘Dawn Song על הצורך בשמירת פרטיות על חוזים חכמים וכיצד מיישמים זאת פרוטוקול נווה מדבר ($ ROSE): https://youtu.be/JQzKKOV_ycA

  • אחרי חודשים של עבודה האתר החדש שעוצב מחדש קם !! https://boxmining.com/
  • יש לנו שיתוף פעולה נהדר עם צוות DuckDao לסיכוי לזכות (לדעתנו) ב- NFT הטוב ביותר אי פעם!

&# 128525; צייץ מחדש ל- WIN !!&# 128081;

הצטרף למשחק האיסוף הגדול ביותר:: מאגר הפרסים בסך 200,000 $ הביא אותך @duck_dao

פרטים&# 128073;https://t.co/5ZFDXUtRBm

מתן את הכרטיס הנדיר ביותר

1x&# 129332; �������� מכרות לאגרוף&# 128640;

כרטיסי 15 “סטרטוס”

1) ציוץ מחדש

2) תייגו 3 חברים

3) כתובת את#duckdaohunters pic.twitter.com/Tnq3LbRIRp

– Boxmining (@boxmining) 18 בנובמבר 2020

אירועים קרובים

* כל הזמנים הם ב- UTC אלא אם כן צוין אחרת

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector