מדריך כריית מזומנים אפי

מה זה Epic Cash?

Epic Cash הוא פונקציית מטבע-קריפטו הממוקדת בפרטיות כמו מזומנים בעידן הדיגיטלי. יש לו תכונות פרטיות מובנות המשתמשות בטכנולוגיית Mimblewimble (Epic Cash הוא מזלג של GRIN – ללא כתובות ניתנות לאיתור, CoinJoin והגנת IP). מה שמייחד את Epic Cash הוא שאפשר לכרות אותו באמצעות כל אחד משלושת אלגוריתמי הכרייה החמים ביותר – RandomX, ProgPoW ו- Cuckoo. המשמעות היא שגם כורי CPU ו- GPU יכולים לכרות את Epic Cash. במדריך זה נסקור את היסודות להתחלה וטיפים בנושא כריית סולו (אם זה הדבר שלך)

כדי לקרוא עוד על הטכנולוגיה שמאחורי Epic Cash, עיין במדריך המלא שלנו בנושא MimbleWimble

Epic Cash Mining Hardware

על מנת לכרות מזומנים של Epic, תזדקק למעבד גרפי מודרני (GPU) או מעבד המהיר מספיק בכרייה בקצב רווחי. באופן כללי, חומרה המיוצרת לאחר שנת 2018 בדרך כלל יעילה מספיק ל- EPIC בשיעור סביר. הנה רשימה של גרפי ה- GPU העדכניים ביותר והחשיפה שלהם.

מדריך כריית מזומנים אפי (קל)

הדרך הקלה ביותר לכרות את Epic Cash היא באמצעות מאגר כרייה (תשלומים קלים להתקנה, צפויים)

לוח מחוונים של הקרנת מציג תשלומים ורווחים של EPIC

לצורך הגדרה זו, אני אשתמש ב- בריכת קרח. להתחיל,

  • הורד לקוח הכרייה של Epic Cash ב- Windows או ב- Linux: https://epic.tech/mining/ (הורד כורה אפי).
  • לִפְתוֹחַ את תוכן הקובץ
  • לַעֲרוֹך הקובץ epic-miner.toml (לינוקס – /etc/epic-miner.toml, חלונות (אותה תיקיה כמו epic-miner.exe)

הגדרת תצורה של Epic-miner

הוסף את המידע הבא כדי להתחבר לבריכת הכרייה (החלף את USERNAME ו- PASSWORD במידע הרצוי לך, שמור על מידע זה מאחר שהוא יידרש לצורך משיכה)

# האזנה לשרת שכבות אפי url stratum_server_addr = "epic.icemining.ca:4000" כניסה # לשרת השכבה (אם נדרש) stratum_server_login = "שם משתמש" # סיסמה לשרת השכבה (אם נדרש) stratum_server_password = "סיסמה"

עכשיו אתה טוב להתחיל בכרייה על ידי הפעלת Epic-Miner (Epic-Miner.exe ב- Windows, Epic-Miner ב- Linux)

כריית Epic Cash בכ 951 כ”ס (מעבד Intel Core i7 3770)

בשלב זה תוכלו להיכנס ללוח המחוונים בכרייה ב https://icemining.ca/?address= כדי לבדוק אם הכורה שלך מחובר בהצלחה וכרייה. אתה יכול לייעל את יעילות הכרייה שלך על ידי ביצוע מדריך זה.


תשלומים

כדי לקבל תשלומים מהבריכה, יהיה עליך ארנק אפי עובד. הסיבה לכך היא שבניגוד למטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים, לאפי אין “כתובת לקבל”. עקוב אחר מדריך ההתקנה כדי להתחיל את ארנק אפי. כדי לקבל את התשלומים, בחר “מאזין אחר” והזן את ה- ip שלך ואחריו את סיסמת הכרייה.

שלא כמו עסקאות ביטקוין בהן יש כתובות מטבעות קריפטוגרפיים, משיכת Epic Cash דורשת שהצומת האפי שלך יהיה מקוון ונגיש. זהו יתרון מרכזי בעסקאות MimbleWimble בהן אין כתובות, ומכאן פחות שיטות לפגוע בפרטיות המשתמש..

איך אתה רואה יתרה במזומן אפי?

באפשרותך להציג את יתרת הארנק המזומנים שלך על ידי הקלדת הפקודה “מידע על ארנק אפי” (Linux) או ב- Windows, פתח את תיקיית הארנק האפי והפעל את פרטי הארנק האפי. ודא שארנק Epic ושרת Epic פועלים שניהם כדי להציג את היתרה.

כריית מעבד RandomX

RandomX הוא אלגוריתם כריית מטבעות קריפטוגרפי חדש תוכנן לשפר את התפוצה של מטבעות קריפטוגרפיים ממוקשים באופן שווה יותר לבסיס משתמשים רחב יותר. הרעיון הוא שלכל אחד שיש לו מחשב יש מעבד, ומכאן שאלגוריתם שמעדיף את המעבד יהיה כולל יותר. אקראי נועד לתפקד רק במעבדים, עם עמידות חזקה הן לכריית GPU והן ל- ASIC. זה מושג על ידי שימוש בפונקציות הזמינות רק במעבדים מודרניים, כמו וירטואליזציה. RandomX כבר עבר ביקורת ונפרס כרגע ב- Epic Cash ויפרוס ב- Monero.

שאלות נפוצות

מה הרווח / הרווח שלך: מכרתי עם מעבד בלבד (Intel Core i7 3700) והרווחתי בערך 1.1 EPIC ליום ב 960 כ”ס (1 באוקטובר 2019). תוכל למצוא מידות נוספות בכתובת אמות מידה אפיות.

מה עדיף – כריית סולו או כריית בריכה: אני כורה גם סולו וגם עם בריכת הקרח. כריית בריכה הייתה הדרכים הטובות ביותר להתחיל מכיוון שהצלחתי לברר את התשואה שלי 24 שעות ולעבור בדיקת שליחה עם כמויות קטנות יותר של EPIC. מאוחר יותר עברתי לכריית סולו מכיוון שאוכל למזער את זמן ההשבתה בזמן שניהלתי את הארנק והצומת שלי.

אֶמְצָעִי

מאגר קוד מזומנים אפי: https://gitlab.com/epiccash

מדריך מימבל ווימבל: https://boxmining.com/mimblewimble/

מאגר Mimblewimble / grin: https://github.com/mimblewimble/grin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map