KingsCrown הוא אגדי במרחב הקריפטוגרפי – החל משנת 2010 ותורם כל הזמן לחלל מאז. לאחרונה הוא השיק את האתר Financial Underground Kingdom (https://fuk.io/) עם ראיונות בלעדיים ומאמרים משמעותיים. היום נוכל לשאול אותו כמה שאלות פרובוקטיביות וללמוד על עמדותיו בסצנת הקריפטו.

איך למדת על מטבעות קריפטוגרפיים?

בשנת 2010 חבר מאוסטרליה בא אלי ואמר, “אחי מאפשר לקנות ולשמרה ביטקוין אנחנו נהיה עשירים!” הוא נתן לי קצת BTC, הקים כורה ואמר לי להשתמש בברז של גאווין אנדרסן. הברז נתן אז 1 BTC או 1.5 BTC לחשבון Gmail. אבל אתה יודע מה ? זה לא היה שווה כלום ולכן לפעמים השתעממתי מכדי אפילו ללחוץ עליו. אבל כן קיבלתי מזה BTC.

מכרות גם עם GPUs וכו ‘. היו לנו כמה משחקי בריכה ופוקר עם BTC. חדר הפוקר נפרץ על ידי האקרים, הבריכה לא הייתה מצליחה אבל שילמתי. קיבלנו כלומר BTC תמורת 1 דולר ונמכרנו אז ב -20. רווחי סופר נכון? לא רבים מאלה נשארו איתי עד 2013 כשהפסקתי להסתכל על הפרויקט במשך יותר מ -1,5 שנה. וחבר שלי, האם הוא עשיר? הוא בילה את הכל ב- Silkroad בשנת 2013 &# 128521;

אז כן היינו יכולים להקשיב לו בשנת 2010/2011 ולקנות המון .. אבל אף אחד מאיתנו לא עשה ומכרנו בספייק של 1000% מכל 20 החזקים האדירים.

מאוחר יותר היו לי מניות באחת מבריכות האלטקוין הידועות שנסגרו אך מציין ב- ToS שהיא חולקת נתונים עם שלי בלוג קריפטוגרפי ויש אנשים שהופתעו שהם מקבלים מיילים מבלוג חדש שקוראים לזה ספאם. קרא חבר’ה של ToS ותיהנה ממידע חינם בעלון שלי. בכל מקרה בימים ההם .. 2013/2014. אימתתי את חברי הדוא”ל מאז עבור מתים פעמים רבות. אף אחד לא זקוק לרשימת תפוצה עם אנשים שלא קוראים אותה.

האם אי פעם חשדת בקריפטו – אם כן מה גרם למימוש האמיתי

לא באמת. אבל בשנת 2011 לא הבנתי מדוע ה- BTC ואנשים מייצרים קריפטוסים אחרים. כמו – wtf, קשה להביא למשתמשים להתחלה מדוע אתה משכפל. אלטקוינים ראשונים שקניתי בשנת 2013 – LTC ו- NMC. ב- BTC-E. אהבתי את ההחלפה הזו שכן היא הצילה אותי מ- MTGox ומהונאות אחרות. לצערי זה הונא אותי בסוף כשווקס מת. יכולתי למשוך מזומנים מזה, אבל אחרי שהיה להם כדורים לעמוד מול ה- SEC / FBI, רציתי להשאיר להם כמה כספים ולא למשוך, לתת להם בעיטה. למרבה הצער הם מתו ואני בספק אם חולה אי פעם רואה אותם.

האם ניסית אי פעם לשכנע את המשפחה שלך להיכנס לקריפטו?

בכלל לא. אני לא מנסה לגרום לאנשים חדשים להגיע לקריפטו מכיוון שאני לא רוצה שיאשימו אותי. אני רק עוזר לאנשים שכבר עוסקים בקריפטו להרוויח יותר כסף עם המידע החינמי שלי. יש מספיק כסף לכולם אז אני מנסה לשמור על זה בחינם וציבורי, כך שרמאים עם קורסים בתשלום וקבוצות לא יכולים להרוויח כסף ממשתמשים חדשים. כולם מתחילים בשלב כלשהו בכל דבר.

מהם המטבעות הקריפטוגרפיים המועדפים עליך (5 הראשונים) & למה

שווה להזכיר תחילה יש לי כנראה מעל 300 מטבעות / אסימונים אבל עמדות גדולות והמועדפים עליי .. כמובן שיש לי את זה. כמה מטבעות יש לי פחות מ- 0.001BTC ששווים בקושי – ובכן אלא אם כן הם מפמפמים x10000.

ליטקוין הוא האהבה הראשונה. המטבע הראשון שקניתי וזה היה טוב בשבילי. אני גם די קרוב עם הקבוצה. כמו כן, אני אוהב עד כמה הם שקופים בתשובה לכל שנאה וכו ‘. עובדה מהנה לפני שגגוויט עבר LTC הימרתי פומבית על תאריך זה עם שינקסי אחד ממפתחי הליבה הראשיים. הוא הפסיד ושילם לי. גם אחד הראיונות הראשונים בבלוג הצפנה שלי היה עם TheMage של LTC.

EXCL שהוא ההוכחה הוותיקה ביותר של מזלג ההימור od DASH. כעת יש לה החלפת שרשרת ונסחרת במקומות מובילים כמו ביטרקס מאז 2014. 5 שנים במשחק עם devs שדוחפים קוד ומשתנים, יש לצפות בזה. לא יכול לחכות שרשת חדשה תפעל, תלוי מתי מאמר זה עתיד להיות שרשרת חיה פשוט בשידור חי או שתהיה כל שנייה כי זה בערך שבוע שייעשה מעכשיו.


BNB, כן המטבע של בינאנס. אתה יכול להגיד מה אתה רוצה על ריכוזיות, אך מטבע זה מרוויח עצומים, יש בו שימושים רבים ונראה שהוא לא עוצר במיוחד כאשר ה- DEX שלהם יופעל. אני מאמין ש- BNB והשרשרת שלהם הם דבר שיש לעקוב אחר משאבות מטורפות.

IOTA, האינטרנט של הדברים הוא החומר. אנחנו לא יודעים מי יהיה המנצח, אך לזאת יש יתרון גדול על פני עורות, קהילה נחמדה, חילופי דברים ורווחים טובים. מבחינה טכנולוגית זה לא הכי טוב ל- IoT אבל אני מרגיש שעם כמה עדכונים הם יגיעו לשם.

החמישי יהיה ETH. לא שאני אוהב את זה אבל איך זה. זה מרוויח כסף ויש עליו המון מוצרים ואסימונים. אולי EOS או TRX יעקוף את המקום אבל לעת עתה IMHO אתה צריך ETH אם אתה בעניין של קריפטו.

מהם הפרויקטים הכי שנואים שלך

אני לא סוג של שונא באמת כי אני מאמין שכולם יכולים למצוא מקום בתחום הקריפטו. אני בוודאי לא אוהב מטבעות ופרויקטים שחייבים כסף לי ולאחרים – ORMEUS, Cobinhood, ANON, HitBTC, Cryptopia. אנון / אורמיוס אכן החליפה שרשראות בנימוסים רמאים שלקחה כסף מאנשים, Cobinhood ו- Cryptopia אינם נותנים משיכות ואסימונים משלהם להיזרק מיד. HitBTC הוא הכי פחות רישומי מכיוון שיש להם דמי משיכה גבוהים ולקחו לעצמם את כל תשלומי השותפים והעומסים הארוכים הנעולים. כך או כך אותם 5 נמצאים בראש רשימת השנאה שלי אם נוכל לומר. לא שאף אחד מהם חשוב, רק ל- HitBTC נותר נפח וכסף.

איפה משתמשים במטבעות קריפטוגרפיים

בעיקר נסחר אבל אני כן קונה איתם רשתות VPN. עבורי קריפטוסים הם אחסון ערך אך לא ממש אפשרות התשלום עצמה. אה וכמובן שאני משתמש בהם כדי לתת טיפ לאחרים. אני אוהב את זה לגבי הצפנה שתוכל להטות מישהו בקלות בעבודה שלו.

אני גם תמיד לוקח קצת BTC בזמן נסיעה, אתה אף פעם לא יודע אם יש הזדמנות לסחור במקום מגניב.

זוהי שנת 2025 – איך אתה רואה אותנו משתמשים בטכנולוגיית מטבע קריפטוגרפי / בלוקצ’יין

זה יותר מדי קדימה בשבילי, אני לא עושה תחזיות או תוכניות ארוכות טווח כאלה. אני סוחר יום בעיקר. אבל אם זה ימשיך ללכת כפי שהוא, המון אנשים ישתמשו בבלוקצ’יין ואפילו לא ידעו על כך. אנחנו עדיין צריכים להבדיל בין השניים. אתה יכול להשתמש בבלוקצ’יין עם מטבעות קריפטוגרפיים. זו הסיבה שאני מוצא את זה מצחיק כשאנשים חושבים שהוספה של בלוקצ’יין לחקיקה כלומר, דברים יעזרו ל- BTC. זה רגיל, זה שימוש אחר. אני כן חושב שעד 2025 BTC עשוי להיות שווה יותר מ 100k USD. אך זכור כיצד הנבואות המצחיקות הללו מדברות “יכול להיות”. זה אומר כלום. כמו שאני גם לא יודע כלום. הלוואי והייתי!

כל תחזית הקובעת “יכול להיות” עם תאריך או “תהיה” ללא תאריך, אינה הגיונית.

השווי של ביטקוין יהיה מיליון דולר. אני לא נותן תאריך. בדוק 2222. האם זה שווה את זה? לא. ובכן, אמרתי שזה יהיה, לא אמרתי מתי.

מה גרם לך להתעניין בסטמיט

הכרתי את דן היוצר של סטמיט מביטשארס. הוא אמר לי שהוא מכין משהו חדש. הייתי הבלוגר הראשון שכתב על STEEM בכל מקום בבלוג שלי https://fuk.io ואני הצטרף אליו על ידי המסר שלו. זה היה טרי, אתה יכול להרוויח כסף רק על ידי ביצוע אותם פוסטים כמו בפייסבוק וכו ‘. הרבה זמן הייתי אפילו ביישן לפרסם ולהרוויח כסף, אבל אז ראיתי שכולם מפרסמים מדי יום, מרוויחים כסף וזה לא פוגע באף אחד כל כך שהצטרפתי. מכיוון שכבר היו לי עוקבים בפורומים כאשר אני פחות או יותר עוקבים אחר אדם, הבלוג שלי .. שמים לב לסטימיט היה טבעי. הפכתי לאחד הסופרים המובילים.

מה אתה בונה כרגע

אני דוחף את הבלוג שלי ואת ספר אלקטרוני בחינם – המתעדכן לעיתים קרובות לגבי הכנסה פסיבית מקריפטו ככל שיכולתי. אני די מנסה לגרום לעוד אנשים להכיר אותי ולא להילחם על ידי חתולי העתק. אני עוזר לפרויקטים לשווק את הדברים שלהם בעקבות הדברים שלי מפה לאוזן.

התבקשתי כמה פעמים להיות בלעדי לפרויקט, אבל אני מעדיף פשוט לבחור את מה שאני אוהב וליידע את העולם עליו. להיות עצמאי זה IMHO הטוב ביותר.

לאן אתה רואה שסטעם הולך – פרוטוקול או פלטפורמת יוצרים.

אני חושב שסטעם הולך להיות מפוצל בעיקר לפלטפורמת פרוטוקול. ישנם יותר ויותר אנשים שיוצרים דברים ברשת והבסיס הראשוני של פלטפורמת בלוגים בלבד ייצל. עכשיו יש לנו משחקים עליו, פורטלי וידאו. זה יסתיים כשרשרת ענקית של המון dApps ואסימונים כמו Ethereum או Bitshares אך עם פונקציות שונות. זכרו – עסקאות בסטים כחינמיות. לאן שזה הולך אני אהיה שם למרות שיש לי בלוג ועוקבים לפני שסטאם הביא אותי לרמה חדשה. עכשיו אני קרוב ל 30,000 אנשים שקוראים את הדברים שלי.

למה אתה בונה FUK.io

למעשה אני עושה זאת מאז מזמן פשוט התחיל את זה לאחרונה. היה לי התחום הכיפי הזה https://fuk.io שלא ידעתי עם מה לעשות. ואז עשיתי שם של ממלכת Financial Undgerground והוספתי תחזיות חודשיות אילו אלטקוינים יעניקו נקודות. תאמינו או לא אבל היו לי 70-90% אחוזי הצלחה אז אנשים התחילו לעקוב. פרסמתי מקסימום פעמיים בחודש אז הוספתי רשימת תפוצה כדי שאנשים יוכלו לקבל מידע כשאני עושה זאת. אני מדבר כאן של 2013-2014.

אז הבלוג עלה. ואז השתעממתי והפסקתי הודעות, לא לגמרי אבל הן הגיעו 1-2 פעמים כל 2-3 חודשים. בהמשך ive החליטה שאני צריך להמשיך לבלוג אז עשיתי והפכתי את רשימת התפוצה בבלוג לבלעדית. אתה מנוי שם אתה מקבל ספר אלקטרוני בחינם עם מידע יפה וטיפים וטריקים חודשיים נחמדים. ואז הגיע סטמיט שנתן לי עוד יותר בעקבות. עַכשָׁיו https://fuk.io עוסק בריאיונות, ספר אלקטרוני מעודכן אודות הכנסה פסיבית מקריפטו ודיוור פרטי חודשי עם טיפים וחיזויים. אז גם אם אתה עוקב אחרי בכל מקום לא תקבל את כל מה שאני משתף אם אתה לא בעלון של FUK.IO. יש לי שם יותר מ -10,000 עוקבים בדוא”ל והיו לי 22,000 עלייה, אבל לאחר הסליקה והבדיקות שבוצעו שנים, זה התכווץ לגודל..

מה הדבר המוזר ביותר שקניתם עם קריפטו

אני לא עושה סמים אני בחור בירה. אז כמעט כלום. בשלב זה אני לא באמת משתמש בקריפטו כמעבד תשלומים, אלא שומר ערך או נכס מסחר. במהלך כל אותן שנים קניתי כורי ביטקוין ממעבדות פרפרים, אחר כך עבור KNC ואז כמה VPN או תחומים. מעולם לא קניתי דברים אחרים. בין שני כורי הפרפר האלה התעכבו וכו ‘, אך עדיין הרוויחו כסף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector