מעלה ($ 1UP) היא רשת חברתית מבוזרת. עם העלייה ברשתות המדיה החברתית, הסיכון לפרטיות וחששות נתוני המשתמשים גוברים בהדרגה. נכון לעכשיו, כל משתמש באינטרנט רוצה להיות בטוח בעת השימוש ביישומים אלה. פלטפורמות מדיה חברתית ריכוזיות כמו פייסבוק וטוויטר לא הצליחו לספק למשתמשים שלהן מערכות מאובטחות ואמינות המגנות על הנתונים שלהן. מכאן שפלטפורמות כמו Uptrennd מתגלות כחלופה.

רקע כללי

ג’ף קירדייקיס, מייסד Uptrennd הניח את היסוד לפלטפורמה בינואר 2019. הוא תיאר אותה כ”האבולוציה הבאה של המדיה החברתית “. קירדייקיס הוא חובב מטבעות קריפטו המחזיק בקבוצת הפייסבוק הגדולה בעולם השקעה במטבעות קריפטוגרפיים. הוא גם המארח של הביטקוין & פודקאסט של קריפטו.

בשנת 2017, כשענקי הטכנולוגיה פייסבוק, גוגל וטוויטר אסרו על פרסומות מבוססות-מטבעות קריפטו, פלטפורמות מדיה חברתית מבוזרות כמו סטמיט, ווקו, ד.ליי וכו ‘עלו לגדולה. עם זאת, פלטפורמות אלה היו מעורבות גם במחלוקות משלהן. לדוגמה, Steemit השתלט על ידי טרון (שבעצמו היה מאוד שנוי במחלוקת בקרב משתמשי Steemit) וגרם לחברים להפעיל מזלג רך כדי להפחית את כוח ההצבעה של Steemit ו- Tron. עם זאת, המזלג הרך נכשל ומשתמשים האשימו את טרון ושלוש חילופי מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים בגין המשחק בתוצאה.

ג’ף וצוותו זיהו את הדאגה הגואה והיו עד לדרמה זו שקרעה את הקהילה. וכך, Uptrennd נוצר כדי להתגבר על נושאים שמטרידים כיום את כל אותן פלטפורמות מבוזרות אחרות. Uptrennd מבדיל את עצמו מכל השאר בכך שהוא “תחילה קהילה”, כפי שצוטט על ידי קירדייקיס עצמו.

לעולם לא.

Uptrennd היא הקהילה הראשונה, והיא תישאר ככה.

– ג’ף קירדייקיס (@JeffKirdeikis) 3 במרץ 2020

עד היום, Uptrennd הוא אתר אינטרנט 2.0 סטנדרטי שלא עבר מימון זרעים או הצעת מטבע ראשונית כלשהי (ICO).

מה זה Uptrennd?

Uptrennd היא פלטפורמת מדיה חברתית מבוססת תמריצים המציעה הזדמנויות להרוויח למשתמשיה ליצירת תוכן איכותי ומקורי. הפלטפורמה תוכננה עם מגע מודרני לתמיכה בארבעה גורמים בסיסיים:

 • חופש הביטוי
 • אבטחת מידע
 • שוויון הזדמנויות
 • חלוקה הוגנת של עושר

בנוסף, Uptrennd מתכננת להשקיע 80% מכלל ההכנסות שהניבו לפלטפורמה כדי ליצור כלכלה חברתית מהימנה ורווחית. בסך הכל, ההקדמה של Uptrennd באמת מסמלת את תחילתו של עידן חדש בתעשיית המדיה החברתית, שתמריץ את משתמשיה מעל הכל..

הוא תכנן תכונות משחק מדהימות עם מערכת פילוס. זה מאפשר למשתמשים להגדיל את התגמולים שלהם מהגשות התוכן שהועלו & מגיב כאשר הם מעלים את חשבונם באמצעות האסימון המקורי “1Up”.

מה זה 1UP אסימון?

1UP הוא אסימון ERC-20 המתפקד כנכס המקורי בפלטפורמה Uptrennd. אסימון 1UP עוקב אחר מערכת הליבה בהצבעה, המכונה בדרך כלל נקודות.

ניתן להרוויח נקודות אלה על ידי ביצוע כל מיני פעילויות כמו פרסום, תגובה, צפייה בפוסטים וכו ‘, והמשתמשים יכולים להחליף אותם באסימונים של 1UP. נכון לעכשיו, נקודה אחת שווה אסימון 1UP אחד.

ראוי לציין כי הערך של הצבעה מעלה אחת לא תמיד יהיה שווה אסימון אחד. בעתיד, הערך עשוי לעלות ליותר מ- 100 נקודות כדי לזכות באסימון אחד. לפיכך, הפלטפורמה מספקת ערך למחזיקים ומאמצים מוקדמים. יתר על כן, היא מבטיחה שכלכלת האסימון 1UP ניתנת להרחבה לאין ערוך.

1UP טוקנומיקה

בסך הכל, 1,000,000,000 אסימונים נוקשו מראש ונשמרו בצורה מאובטחת באחסון קר. האסימונים יילקחו רק כאשר משתמשים ימשכו אותם מהנקודות שצברו בפלטפורמה. יתר על כן, הרשת התחייבה להפוך את 1UP לאסימון דפלציוני.

Uptrennd שורף 30% מהנקודות המשמשות את החברים הפעילים בפלטפורמה בכדי לעלות מדרגה בכל חודש. 30% מכל נקודה נשרפים מההיצע הכולל המשמש להגברת, רמה או ביצוע רכישות באתר. למשל, אם משתמשים ב- 10 מיליון נקודות, הפלטפורמה שורפת 3 מיליון אסימונים.

פירוש הדבר ש- 1UP יהפוך ליותר ויותר נדיר עם חלוף חודש, כמו כל נכס דפלציוני.

בנוסף, הפלטפורמה גם מחלקת 20% נוספים מהסכום המושקע לקרן הצמיחה בקהילה. נכון להיום, ישנם כמעט 900 מיליון אסימונים באחסון הקיר של Uptrennd וכמאה מיליון אסימונים בהיצע המחזור..

האסימון זמין כרגע בבורסות כמו Uniswap, P2PB2B, Altilly, Idex ועוד.

איך מעלה מאפשר למשתמשים לצבור נקודות?

מלבד יצירת תוכן ואינטראקציה, משתמשים יכולים גם לצבור נקודות ב- Uptrennd בדרכים הבאות:

 1. קבלת הצבעה על התגובה או ההודעה שלך
 2. הרווח על ידי שיתוף – אתה יכול לצבור 50% מהנקודות כשתפרסם מחדש.
 3. איסוף תרומות מחברים פעילים בפלטפורמה.
 4. בונוס לפעילות יומית (דורש לפחות 10 ביקורים ביום)
 5. תחרויות חודשיות ושבועות
 6. הזמנת משתמשים חדשים לפלטפורמה
 7. החלפת אסימונים לנקודות.

ביסודו של דבר, כאשר נמכר הצעת מחיר אחת ב- Uptrennd, היא שווה 0.05 $. עם זאת, החברה מסבירה כי במקרה שאסימון יעלה על 0.05 דולר בבורסות, אז גם מחיר הנקודות יעלה. על פי האתר, המטרה העיקרית של הפלטפורמה היא “לשמור על פרמיה של 10% כדי לתמרץ רכישות בבורסות לנזילות..

יתר על כן, החברה גם טענה כי “אם המחיר יירד מתחת למגבלה של 0.05 $, הערך לא ישתנה, זה נקרא כמחיר הרצפה [].

השתמש במקרים של אסימון 1UP

הפלטפורמה מספקת דרכים מרובות למשתמשים להשתמש בנקודות שנצברו.

 1. משתמשים יכולים להשתמש באסימונים כדי ליישר את חשבונותיהם. עבור כל הרמה נוספת, הפלטפורמה מספקת גישה להגדלת התגמול שנצבר עבור כל פוסט או תגובה שהועלו.
 2. אפשר להגביר בקלות את הפוסט שלהם למספר תצוגות ספציפי עם אסימונים של 1UP.
 3. משתמשים יכולים לרכוש פרסומות באנר בפלטפורמה עם אסימונים של 1UP. יתר על כן, 80% מהרווחים מפרסומות מוחזרים לקהילה.
 4. משתמשים יכולים לתרום אסימונים לאחרים כטיפים. בנוסף, ניתן להשתמש בו כפרס לביצוע משימות מסוימות שהוכרז על ידי המשתמש.
 5. משתמשים יכולים למכור את אסימוני 1Up שלהם בבורסה של צד שלישי עבור פיאט או כל מטבע מטבע אחר.
 6. הפלטפורמה גם מתכננת לאפשר למשתמשים להשתמש באסימונים 1UP שלהם כדי לפתוח קהילות בלעדיות שנוצרו על ידי משתמשים המבוססות על מנוי.

מגמת עלייה – יישום עתידי

לדברי ג’ף, Uptrend נכנס כעת למרחב הכספים המבוזר (DeFi) עם יישומים מרובים ושותפויות. מאפייני DeFi יכללו

 • הימור APY קבוע
 • כריית נזילות
 • הקצאת תגמולים על בסיס פעילות ברשת

מלבד DeFi, היא מבצעת מהלכים גדולים בתחומים אחרים כמו אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS, מגייסת הון ומסלול FIAT ישיר לאסימונים של 1UP. הפלטפורמה מצפה גם לרשום אסימונים של 1UP בבורסות המובילות.

סיכום

Uptrennd הפכה כעת לאחת מפלטפורמות המדיה החברתית המבוזרת ביותר בעולם. זה סיפק הזדמנות ליזמים, סופרים, חובבים ועובדים במשרה חלקית אחרים לייצר רווחים מכישוריהם ותשוקתם.

עם כל מקרי השימוש החדשניים שלה, נראה כי הפלטפורמה מנסה להפוך לדבר הגדול הבא בקרב כל רשתות המדיה החברתית המבוזרת. בסך הכל, יש לו את היכולת להביא לנראות מוגברת & התקשרויות לתוכן המשתמשים שלו באמצעות מתן תמריצים באמצעות תגמולי מטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me