כיצד לכרות את יוביק בשנת 2021: האם כדאי יותר?

כשאנשים שוקלים כריית קריפטו בשנת 2020, הם לא ממש חושבים איך לכרות את Ubiq מכיוון שאלפי אפשרויות אחרות יכולות לתת להם יותר בתמורה..

כריית מטבעות קריפטוגרפית היא כאשר עסקאות בין משתמשים מאומתות ומתווספות לספר החשבונות הציבורי. ביטקוין הוא הדוגמה הפופולארית והמבוססת ביותר לקריפטוגרפיה מוקששת, אך ראוי לציין שלא כל המטבעות הקריפטוגרפיים ניתנים למכרות.

Ubiq הוא מזלג קשה באת’ריום הנפרד לחלוטין מהמערכת האקולוגית של את’ריום. זוהי גרסה שונה מעט של הבלוקצ’יין Ethereum ומיישמת את מכונת הווירטואלי של Ethereum עבור חוזים חכמים ו- DApps..

במקרה של סיכוי שאתה מעוניין במזלגות את’ריום, בשלב זה סביר להניח שתפס רוח של Ubiq (UBQ). זהו כסף מבוזר משותף עם קוד פתוח. כמו Ethereum, בכל מקרה, קבוצת העניין המיועדת מנוגדת.

מטבע זה מבטיח ביטחון ומתמקד בעיצוב מחדש של sans bug. כריית UBQ היא הזדמנות מרוויחה.

במאמר זה תוכלו לאתר כיוון פשוט צעד אחר צעד בדרך הטובה ביותר לכרות את Ubiq.

איך לכרות את ubiq

מדריך מהיר: כיצד לכרות את UBIQ

1. הכן את ה- GPU שלך לכרייה. התקן את מנהלי ההתקנים היציבים האחרונים מהאתר הרשמי.

2. הורד את תוכנת הכרייה של Ubiq.

3. בחר את בריכת הכרייה בה ברצונך לכרות.

4. צור את הארנק שתרצה לקבל את הפרס שלנו.

5. ערוך את הקובץ start.dat באמצעות פנקס רשימות עבור מאגר הכרייה הספציפי שבו ברצונך להשתמש.

6. התחל בכרייה.

עבור לכריית Ubiq


טבלת השוואה של בריכת כריית Ubiq 

השוואה בין בריכת כריית Ubiq בריכת כריית Ubiq בריכת כרייה Maxhash
בריכת הכרייה של יוביק בריכת כרייה מקסשש
UbiqPool.io גובה 0.5% עמלה משתנה של MaxHash בשיעור של 1% עד 2.5%
מדורגת במקום השני עם כוח חשיש MaxHash גדול בהרבה מ- UbiqPool.io

הרבה רווחית

Maxhash מציעה גם מערכת VARFEE – העמלות משולמות רק כאשר הבריכה רווחית למכרה
עמלות נמוכות מומלץ רק למקסם רווחים

מה זה Ubiq? והמשתמשים בו

Ubiq הוא פרויקט ‘הושק למדי’ (כלומר הוגן לכולם, ללא כרייה מוקדמת, ללא אינסטא-כרייה או ICO) שהחל בשנת 2014. הפרויקט הושק במקור בשם Jumbucks (JBS). JBS החלה כהוכחה לעבודה ובהמשך עברה להוכחת יתד כאשר הם החליפו בסופו של דבר את רשת את’ריום..

עם ההחלפה הגיע השם Ubiq ו מזלג מיידי. עכשיו, רק בגלל שזה מזלג של את’ריום לא אומר שזה עותק של את’ריום.

UBQ הוא המזלג הראשון של Ethereum שהביא לשינויים ברמת הקונצנזוס בצורה של קוד חדש, מה שבעצם אומר שהוא הוסכם ברובו על ידי היזמים, הכורים והמשקיעים. נוסף על כך, יש לה גם את כל היתרונות של מכונת הווירטואלית של את’ריום תוך כדי למידה מהטעויות שביצע אתריום ולהימנע מחזרה עליהן..

יתכן שהחידוש הטוב ביותר שיש ל- UBQ ביחס לקודמו הוא יישום ‘אלגוריתם הקושי השטף’. זה חשוב לכל מי שכורה UBQ מכיוון שלאחר השלמת כל בלוק, אלגוריתם השטף ימקד מחדש אוטומטית את הקושי של הבלוק הבא..

זה מאפשר גידול חלק בקושי בכרייה במקום הקוצים המטורפים והאקראיים שרואים כורים רבים ב- BTC וב- ETH. משמעות העלייה החלקה הזו היא דיוק גבוה יותר וחיזוי הרווחים עבור הכורים.

UBQ מייצר חסימה חדשה בכל 88 שניות באמצעות מערכת הוכחה לעבודה, זהה ל- Ethereum ו- Ethereum Classic. יש לה גם יישומים מבוזרים (DApps), המהווה מודל בנייה חדש ליישומים מדרגיים יותר ולחוזים חכמים המשמשים להקל ולאמת ביצוע חוזה שמונע אז על ידי אסימון ה- UBQ שלו כעמלות עבור עסקאות וחישובים..

ראוי לציין כי חוזים חכמים ו- DApps אינם ייחודיים יותר, למעשה, הם למעשה די שכיחים כעת, ובכל זאת פרויקטים רבים עדיין נכשלים. נושאים רבים בעולם הקריפטו מערבים את צוותי הפיתוח ומה הם מסוגלים להשיג. גורם שכיח לכישלון הוא צוות שאינו מצויד לחזות בבעיות אפשריות או לתקן בעיות שמתעוררות.

זה מוביל לפרויקטים שבסופו של דבר עיקשים או פגיעים מכך שאנחנו (הצרכן, הכורה, הסוחר או המשקיע) לא רואים כדאיות לטווח הארוך. למרות שבאגים בדרך כלל מיועדים רק לפרויקטים חדשים יותר, זה גם נושא שענקים כמו BTC ו- ETH מתמודדים עם רשתות סתומות..

למרבה המזל, ל- UBQ צוות פיתוח ותיק ומלא באנשים שתרמו באופן עקבי לקהילת הצפנה עם החדשנות והיצירה שלהם. ולסיום, הצוות מוביל על ידי אחד המפתחים האהובים עליי, ג’וליאן יאפ.

מיהו ג’וליאן יאפ?

מבלי להתלהב יותר מדי מפניו לגביו או עבודתו, ג’וליאן יאפ הוא המפתח הראשי והמוח מאחורי UBQ. לפני זמנו ב- UBQ עבד יאפ על פיתוח ביטרקס, מטבע מטבע נוסף בשם Decred (DCR) ו- blocktech, יחד עם תרומות רבות ל Github.

כיצד לכרות את יוביק ולמה?

Ubiq טוענת את הטענה הנועזת להיות יציבה ארגונית עם ממשל שקוף. Ubiq הוא מזלג קשה של את’ריום. הם שינו את הקוד מעט. יש להם עדיין גרסה פעילה של Ethereum Virtual Machine או EVM זמינה בפלטפורמה שלהם, וביצוע קוד דומה גם לחוזים חכמים וגם ל- Dapps. הקוד שלהם הוא קוד פתוח וניתן לצפות בו.

הם משיגים את יציבותם בלוח זמנים של שדרוג צפוי ושמרני. בניגוד לפלטפורמות חוזיות חכמות אחרות, Ubiq אינה מספקת עדכונים קבועים או מזלגות קשיחים. הם התמקדו ביצירת קוד ללא באגים. זה מושלם עבור חברות בעלות חזון ארוך טווח לפרוס את החוזים החכמים שלהן בשלבים ליצירת סביבת בלוקצ’יין שלמה לפרויקטים בודדים.

הצורך לבצע מחדש את אותו פרויקט הוא פורץ עסק עבור ארגונים שיש להם תקציבים סופיים. סוכנויות ממשלתיות בארה”ב עדיין משתמשות ב- Windows 3.1 מספר עשורים מאוחר יותר. בנקים גם נופלים בפח זה באמצעות שפות תכנות COBOL ו- Fortran.

שדרוג מערכות שלמות יקר מדי; לא ניתן לחשב את הסיכון הכרוך במעבר למערכות הפועלות טוב יותר ולשפות קידוד חדשות יותר.

הסיכונים הם הסיבה שבגללה לאת’ריום יש פריצות כה מסיביות, הם עוקבים אחר המוטו של עמק הסיליקון; “זז מהר ושבר דברים.” בסביבה יציבה של ייצור, כמו ביטקוין, זה לא נסבל מכיוון שיש לו ערך רב מדי ולא ניתן לשבור אותו בטרחה או לבדוק כיצד הקוד ישפיע על יכולת הפעולה של הפרויקט. זו הסיבה שביטקוין גם אינו טיורינג שלם.

חזר למסלול עם יוביק. לא היה להם מוקדמות וערכו השקה הוגנת, הם גם בחרו להסתדר ללא דמי פיתוח. הפרויקט אפילו לא ICO. למרות שהם טוענים שזה יעזור להם לעמוד בתקנות, אנחנו לא בטוחים שאסימונים הם ניירות ערך.

אסימונים הם גם סחורות / חומרי גלם ומשמשים גם כתשומות לייצור תפוקות, ממש כמו שימוש בנייר ודיו להדפסת ספר. Ubiq UBQ היא פלטפורמת חוזה חכמה המבוססת על Ethereum שהיא 100% הוכחת עבודה POW.

למה את Ubiq שלי? Ubiq פועלת כפלטפורמה ויש לה גם אסימונים. התאפשר בגלל היותו מזלג אתריום. מטבע זה בנוי כמעט על בסיס קוד ה- ETH המוכח. כרייה עבור Ubiq היא רווחית. כמו כן, המטבע עצמו קל לשימוש ומספק פתרונות בלחיצה אחת עבורך. הוא שומר על לוח מחוונים יחיד, ממנו תוכלו להגיע לכל הכוורות שלכם ולפקח עליהן.

השתמש ב- UBQ כדי לעקוב אחר הביצועים היומיומיים שלך ולגשת לתכונות התחזוקה בלחיצה אחת. בהיותכם מתארחים בענן, ניתן להגיע אל לוח המחוונים מכל מקום ובכל זמן. מטבע זה מזהה את המבקר ומעניק לאדם גישה לרשת המתאימה (אם אתה אורח, תחובר לרשת האורחים).

כריית יוביק – כיצד לכרות את יוביק

לכורי Ubiq יש כמה אפשרויות; Ubqminer, PhoenixMiner, TT-Miner ו- Nanominer. השתמשנו ב- Claymore Miner, זו אפשרות מורכבת יותר אך ניתן להשתמש בה במטבעות רבים יותר ומאפשרת התאמה אישית קיצונית. קליימור כורה הוא גם plug and play, אז זה לא כל כך נורא.

אם תרצה לקרוא על Claymore Miner, אנו ממליצים על BitcoinTalk. Claymore Miner הוא פשוט וקל להתקנה. עליך לשים לב היכן אתה מתקין את הקבצים מכיוון שאתה צריך לגשת לקובץ start.dat מעט. לחץ על הבא, וסיים.

למרבה הצער, אינך יכול להשתמש ב- Claymore Miner יותר מכיוון שהוא אינו נתמך, דומה ל- Claymore Miner, ועליך לציין את ספריית ההתקנות שלך. בנוסף, כדי להשתמש בתכנית הכרייה, עליך לשלם אגרה.

בריכות כרייה של Ubiq

עכשיו, כשהכל מותקן, אתה כמעט מוכן להתחיל בכרייה. השלב הבא הוא לבחון באיזו בריכה להשתמש. למרות שאיננו ממליצים על MaxHash לבוז את הרשת, אנו ממליצים על MaxHash כדי למקסם את הרווחים. אם אכפת לך מהפרויקט ואינך נועד רק למטרות רווח, עיין ב- UbiqPool.io. הם מדורגים במקום השני עם כוח חשיש.

UbiqPool.io גובה 0.5% בהשוואה לתשלום הנוכחי של MaxHash בשיעור של 1% עד 2.5% עמלה משתנה.

מבחינה סטטיסטית, ככל שכוח הגיבוב של בריכת הכרייה גדול יותר, כך יש סיכוי גבוה יותר שתזכו בגין כריית בלוק קולקטיבית. MaxHash גדול בהרבה מ- UbiqPool.IO, אך יותר מכך בסיכום.

אם אתם מעוניינים בבריכות כרייה אחרות, הן Ubiq והן MiningPoolStats הם מקום טוב להתחיל את החיפוש שלכם.

Ubiq Minerpool

לאחר שבחרת את מאגר הכורים של Ubiq, אתה מוכן להגדיר את הקובץ start.dat. פתח את הקובץ start.dat בפנקס הרשימות, ובהתאם לכורה, ההתקנה יכולה להיות פשוטה כמו העתקה והדבקה של שורה אחת או מורכבת כמו שעות של מחקר כדי להבין כל טיעון / קלט.

בעמוד זה תוכל למצוא את ה- Stratum Proxy עבור MaxHash. העתק את הקוד החל מסטטום וכלה במספר יציאה והנח אותו במקום שבו STRATUM_PROXY אמור להגיע. לאחר מכן, הזן את כתובת הארנק שלך, זכור לבדוק שוב את הכתובת.

השלב האחרון הוא להזין את שם העובד שלך, כל שם יעבוד; זכור שאין רווחים. שמות עובדים עוזרים אם יש לך יותר מכורה אחד ואתה צריך לפתור בעיות.

אל תשכח לשמור את קובץ ההתקנה. בשלב זה, תוכל להריץ את הקובץ start.dat אם נתקלת בשגיאות כלשהן. בדוק תחילה את ההתקנה שלך וכבה את המכשיר והפעל אותו שוב, למקרה. אם זה לא עובד, BitcoinTalk הוא החבר הכי טוב שלך. שאלו את הקהילה שלהם יפה, ותעזרו לכם.

רק זכרו לחפש תחילה פיתרון. אנשים רבים נתקלו באותן בעיות שאתה חווה. אם אינך מוצא שום דבר שיכול לעזור, אל תהסס לפרסם עזרה. Reddit הוא גם מועיל.

אם המכונה שלך כורה, בדוק מה קצב החשיש שלך לכל GPU או כרטיס גרפי וערוך את שכבת ה- Proxy במידת הצורך. הבא הוא המקום בו מתחיל הכיף האמיתי, קריסת מספרים לקבלת רווח מקסימלי.

כיצד לכרות את ארנק Ubiq

ארנק Ubiq

ל- Ubiq יש כמה דרכים לאחסן את הכספים שלך. אם אתה מהמר ואוהב לקחת סיכונים, עדיין לא נמליץ על הארנקים מבוססי הדפדפן שלהם פירוס ו דְרוֹר (סיומת דפדפן Chrome). הארנק של Pyrus מייצר את כל מה שהצד הלקוח מבטיח והמפתחות שלכם לעולם לא נוגעים באינטרנט.

זה לא אומר שאתה לא נחשף לניצולים של הדפדפן או המחשב שלך. קל יותר לנצל דפדפן מאשר מערכת הפעלה, אך הדבר תלוי בהתקנה ובשיטות העבודה המומלצות שלך. דרור מהווה את אותם סיכונים אך מאפשר לך גישה לדאפים,

ה היתוך הארנק מבוסס על שולחן העבודה. אמנם בטוח יותר, אך גם אינו מציע תגמול סיכון מדהים. אלא אם כן אתה עושה את זה כדי ללמוד על כרייה ולא מנסה להרוויח הרבה כסף לעשות זאת ורוצה להרגיש את המשחק, אנו ממליצים על הארנק הזה.

הארנק הנייד, DexWallet, מציע סיכון שווה, ואנחנו גם לא מייעצים לזה. אתה יכול גם להשתמש גווארדה ארנקים, שעובדים על מספר פלטפורמות. אתה יכול לקבל Gubiq (שרת) לארנק מתקדם יותר, המספק פונקציונליות נוספת כמו הימור.

כמו תמיד, הדבר היחיד שאנו ממליצים עליו הוא להשתמש בארנקי החומרה Ledger או Trezor. אין תחליף לאבטחה מסוג זה. אלא אם כן אתה אוהב להשקיע שעות בניסיון להבין פיתרון טכנולוגי, ובמקרה זה נשמח להמליץ ​​על ה- פרוטוקול קרחונים.

אמנם אנו ממליצים על ארנקי חומרה, אך אם תבחר להשתמש בארנק שולחן העבודה Fusion במחשב הכרייה שלך, תצטרך לסנכרן את הארנק ל- blockchain כדי למנוע שגיאות בתשלום עקב בעיות בריכה. עדיף להיות בטוחים מאשר צעד מצטער. לא משנה באיזה ארנק תבחרו להשתמש, ליצור ולשנן סיסמה חזקה.

סיכום

Ubiq הוא מזלג קשה באת’ריום הנפרד לחלוטין מהמערכת האקולוגית של את’ריום. המניע מאחורי הצעה זו היה הגברת אבטחת הבלוקצ’יין. אלגוריתם כרייה ייחודי מקטין את הסיכויים להתקפה של 51% באמצעות השכרת אסדות כריית Ethash. אלגוריתם מותאם אישית מקדם את משימתו של Ubiq להפריד מאת’רום ולהפוך לפלטפורמת בלוקצ’יין עצמאית.

אני מקווה שמאמר זה כיצד לכרות את Ubiq הדגיש כרייה למטרות רווח אינו קל; זה לוקח זמן רב במחקר והון בניסויים. מסיבה זו, איננו מייעצים לכריית Ubiq. במקום זאת לכרות מטבע רווחי יותר והשתמש בהכנסות לרכישת Ubiq אם זה מה שאתה רוצה לעשות.

למרבה הצער, אנו ממליצים בחום לרכוש את Ubiq מכיוון ש- MaxHash כורה יותר מ -51% מהרשת. זה חושף את המשתמש ב- Ubiq להתקפות של 51%, כאשר MaxHash הוא המאסטר לעיבוד עסקאות. הם יכולים לשלול כל תשלום או להוציא מטבעות כפולים.

אתה יכול לבדוק את Reddit, Twitter, Discord, BitcoinTalk, GitHub והבלוג שלהם למידע נוסף על הפרויקט. מעניין לבחון את הפרויקט הזה בדירוג הגבוה של 500 לפי שווי שוק בשווי 2.5 מיליון דולר. הם עדיין מייצרים קוד ומפתחים פלטפורמה מצוינת. בזמן שאנחנו תומכים בהם ברוח, אנחנו לא יכולים להביא את עצמנו להחזיק את האסימונים שלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map