הביטקוין וכל המערכת האקולוגית של קריפטוגרפים זכו לפופולריות עצומה בעשור האחרון. ההמצאה הזו שעולה במהירות היא ללא ספק החידוש המעניין ביותר בזמננו, בגלל זה אתם כנראה כאן מחפשים את הקריפטו הכי קל לשלי ואנחנו כאן כדי לעזור לך!

המודעות העולמית ואימוץ המטבעות הקריפטוגרפיים עולים בעיקר משום שזו דרך אמינה להרוויח הכנסה פסיבית.

ישנן דרכים רבות להרוויח הכנסה פסיבית במרחב ההצפנה, כמו “לנהל” את נכסי הצפנה שלך בין כמה אפשרויות רווחיות אחרות. עם זאת, מכל האפשרויות הללו בולטת שיטה מרכזית אחת – כרייה.

הקריפטו הכי קל לשלי

מה זה Crypto Mining? 

כריית מטבעות קריפטוגרפית היא פשוט תהליך שבו עסקאות מאומתות ונכללות בספר הדיגיטלי של בלוקצ’יין. כמו כן, הוא מבטיח הכנסת אסימונים דיגיטליים חדשים לאספקה ​​שכבר מסתובבת.

היא מבצעת את כל הפונקציות הללו ללא צורך בשום צורה של גוף ריכוזי או צד שלישי. כריית מטבעות קריפטו דורשת שימוש במחשבים מיוחדים המכונים כורים.

ישנן מספר שיטות לביצוע כריית מטבעות קריפטוגרפיים. הם כוללים:

 • כריית ענן – כרוך בתשלום לחברה שתעזור בביצוע פונקציות הכרייה. החברות בדרך כלל מתמחות, כך שיש סיכוי גבוה לקבל תשואות ענק, במיוחד כריית ענן בתשלום.
 • כריית מעבד – כרוך בשימוש במעבדים לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. שיטה זו הייתה פופולרית למדי לפני כמה שנים. אולם הפופולריות שלו פחתה בשנים האחרונות. חלק מהקריפטו הטוב ביותר שיש לי עם מעבד כולל; Zcash, AEON, Vertcoin וכו ‘.
 • כריית GPU – זו ללא ספק השיטה הנפוצה והיעילה ביותר לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. רוב תאגידי כריית הענן משתמשים באסדות GPU. הם בולטים מכיוון שהם יעילים, זולים ודי קלים לשימוש. חלק מהקריפטו הטוב ביותר שיש לי עם GPU כולל; GRIN, ETH, Monero, Electroneum וכו ‘.
 • כריית ASIC – זה כרוך בשימוש במכשירי ASICs מיוחדים (ASIC – מעגלים משולבים ספציפיים ליישומים) לביצוע פעולות כריית קריפטו. הם די פופולאריים בגלל כמויות ההצפנה העצומות שהם יכולים לייצר בפרק זמן קצר. עם זאת, הם מהווים מקור עיקרי למחלוקת במרחב כריית הקריפטו.

ככל שהמודעות העולמית ואימוץ מטבעות קריפטוגרפיים גדלו, כך גבר העניין של אנשים בכריית קריפטו. כרגע יש מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה בעת תכנון ביצוע פעולות כרייה.

כדי לכנות את הקריפטו המסוים כ”קריפטו הכי קל לשלי “נדרש סוג כלשהו של מומחיות וידע מצד הכורה..

להלן מספר תכונות שיש לשים לב אליהן לפני שבוחרים קריפטו מתאים לכרייה.

 • דרג רווחיות פוטנציאלית

הצעד הראשון שיש לנקוט הוא לבדוק עד כמה הקריפטו רווחי. רצוי לעבוד עם מטבעות קריפטוגרפיים ידועים לעומת מטבעות חדשים. עם זאת, אין כללים קשים ומהירים שכן קריפטו חדש עם תמיכה מספקת עשוי באמת לעלות לראש.

 • אפשרויות משיכה זמינות.

זה לא הגיוני לכרות קריפטו שאין לו שיטה אמינה למשוך אותו. כמה מטבעות חדשים מתקשים להירשם בבורסות.

במקרה כזה, האפשרות להמיר אותם לקריפטות פיאט או יותר פופולריות כמו BTC או ETH היא כמעט בלתי אפשרית..

בבחירת הקריפטו למכרה, רצוי לבחור אסימונים בולטים או אסימונים בולטים שכבר קיימים בבורסות קריפטוגרפיות כמו Binance.


 • מקובל מבחינה משפטית

כמה מדינות כמו סין הציבו חוקים כנוגעים בכריית קריפטו או כריית מטבעות קריפטוגרפיים ספציפיים. זה משפיע בעיקר על אסימונים לפרטיות כמו Zcoin ו- Monero.

בבחירת הקריפטו שיש לכרות, חשוב להקפיד על שמירה על כל התקנות הנוגעות לכריית קריפטו..

 • עלות הקריפטו

ככלל אצבע, צפוי שככל שהקריפטו יקר יותר כך הכרייה צריכה להיות יותר רווחית. עם זאת, זה לא תמיד המקרה, במיוחד לגבי השקעות לטווח ארוך.

אתה יכול גם לאתר אסימון מבטיח, לכרות אותו ולהמתין בסבלנות שהוא יגדל.

 • מחצית

בדרך כלל לא מומלץ לכרות אסימון קריפטו קרוב לתאריך החצי, מכיוון שהדבר מוביל לתגמולים ולרווחים פחותים. לכן יש צורך להתרחק ממטבעות קריפטוגרפיים בסמוך למועדי החצי שלהם.

 • עלות חשמל

זהו היבט מרכזי שיש לבדוק לפני שבוחרים אסימון קריפטו. כמה חשמל יש צורך בכריית אסימון אחד? מידע זה יסייע בחישוב הרווחיות של כריית מטבע ההשקעות המסוים הזה.

הקריפטו הכי קל למכרה: ביקורות

1. ליטקוין

כריית ליטקוין

בהיותו אחד האלטקוינים המוקדמים ביותר הזמינים, כריית ליטקוין היא רווחית למדי. הסיבה לכך היא שזה אחד הקשיחים המצליחים ביותר של ביטקוין.

כריית Litecoin מחייבת שימוש בכריית GPU. Litecoin עומד כאחד הקריפטוסים הקלים ביותר שלי בגלל אופיו הפחות נדיף. קל גם לסחור בפלטפורמות רבות ומתגאה בעמלות עסקה במהירות גבוהה ובמחיר סביר.

כריית Litecoin משתמשת ב פרוטוקול SCRYPT, כך שאין צורך בכריית ASIC. הקריפטו מדורג גם כאחד מעשרת הקריפטוסים המובילים בעולם.

פתק

אלגוריתם: הוכחת עבודה (PoW)

פונקציית Hashing: Scrypt

החזר על ההשקעה: 743.42%

מחיר נוכחי: 56.92 דולר

תגמול כרייה חסום: 12.5 LTC

מקצוענים בליטקוין

 • פחות תנודתיות בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים
 • עושה שימוש בפונקציית הגיבוב של SCYPRT
 • תגמול כריית בלוקים טוב ב 12.5 ליטקוין, כך שאפשר להרוויח הכנסה פסיבית של כ -5,300 דולר פשוט על ידי כריית הקריפטו
 • כריית ליטקוין מהירה גם פי 4 מכריית ביטקוין

חסרונות Litecoin

 • ציוד כריית ליטקוין הוא יקר

בקר בקריפטו

2. לְגַחֵך

הקריפטו הכי קל לשלי

חיוך (GRIN) הוא אחד הקריפטוסים הטובים ביותר שלי באמצעות GPU. בהתבסס על פרוטוקול MimbleWimble, Grin הוא די חדש במרחב הצפנה. עם אספקת אסימונים מוגבלת, GRIN פונה מאוד לכורים.

הקריפטו ביצע לאחרונה את המזלג הקשיח השני שלו, ובעקבותיו הכניס את האלגוריתם Cuckaroom-29 שלו. Grin משתמש בתפיסת Cuckoo Cycle ונסחר כיום בבורסות מובילות כמו Poloniex, Kucoin, OKEx, HitBTC, Bittrex.

פתק

אלגוריתם: הוכחת עבודה (PoW)

פונקציית Hashing: Cuckoo Cycle (CuckARood-29, CuckAToo-31, Cuckaroom-29).

החזר על ההשקעה: -95.43%

מחיר נוכחי: $ 0.51

תגמול כרייה: 60 GRIN לחסימה.

GRIN מקצוענים

 • קל לשלי
 • מִשׁתַלֵם
 • מאובטח בשל פרוטוקול MimbleWimble שלו
 • כריית ליטקוין מהירה גם פי 4 מכריית ביטקוין

גרין חסרונות

 • ציוד כריית GPU הוא יקר
 • חשבונות חשמל ענקיים

בקר בקריפטו

3. מונרו

הקריפטו הכי קל לשלי

הושק בשנת 2014, מונרו ידוע כאסימון פרטיות שהוא אמין ואמין כאחד. עם התמקדות עיקרית בהבטחת אנונימיות, הצפנה הציבה לאחרונה את פרוטוקול ה- RandomX.

כריית מונרו יכולה להתבצע עם מעבד. עם זאת, כדי למנוע כריית ASIC, הקריפטו צריך להמשיך ולשנות את האלגוריתם שלו. אפשר לומר שמונרו הוא אחד הקריפטוסים הקלים ביותר שלי השנה. 

פתק

אלגוריתם: הוכחת עבודה (PoW)

פונקציית Hashing: RandomX

החזר על ההשקעה: 1,490.68%

מחיר נוכחי: $ 88.94

תגמול כרייה חסום: 1.73 XMR

מונירו מקצוענים

 • קל לשלי
 • מִשׁתַלֵם
 • קריפטו ממוקד פרטיות
 • ניתן לכרות בקלות בעזרת מעבד

חסרונות מונרו

 • הוא נוטה לכריית ASIC

בקר בקריפטו

4. Ethereum Classic

הקריפטו הכי קל לשלי

Ethereum Classic (ETC) הוא הבלוקצ’יין המקורי של Ethereum, עם Ethereum, כפי שאנו מכירים אותו כיום, מזלג קשה של הבלוקצ’יין הזה. בהתאם למדיניות ה- ETC, הבלוקצ’יין מפחית את תגמול החסימה אחרי כל 5 מיליון חסימות.

ההפחתה האחרונה התרחשה במרץ עם תגמולי חסימות ל -3.2 מ -4 ETH. למרות זאת, עדיין משתלם להרוויח באופן פסיבי בכריית ETC.

פתק

אלגוריתם: הוכחת עבודה (PoW)

פונקצית חשיש: איתאש

החזר על ההשקעה: 525.52%

Curr. מחיר: 6.510 דולר

תגמול כרייה חסום: 3.2 ETC

מקצוענים Ethereum Classic

 • קל לשלי
 • מִשׁתַלֵם

חסרונות קלאסיים של Ethereum

 • ציוד כריית ETC הוא יקר

בקר בקריפטו

שאלות נפוצות

האם כריית קריפטו עדיין תהיה רלוונטית בעתיד הקרוב?

על פי ניתוחי הצפנה, כריית קריפטו אינה רק רלוונטית כיום, אסכולות רבות מצפות שהיא תהיה רווחית יותר בעתיד הקרוב. אלה בהחלט חדשות טובות, במיוחד עבור חובבי קריפטו המעוניינים לבצע השקעות ארוכות טווח במרחב הקריפטו.

האם אוכל לכרות מטבעות מטבעות באמצעות המחשב האישי שלי?

תיאורטית, כן! אתה יכול שלי באמצעות המחשב שלך. עם זאת, קיים סיכוי גבוה לגרום נזק בלתי הפיך לחומרת המחשב שלך. כדי לכרות את הביטקוין למשל, מומלץ להשיג מכונת ASIC במקום להשתמש במחשבים האישיים או במחשבים הניידים שלכם.

היכן אוכל לקנות כורים במחיר הוגן?

עם רווח כסיבה מרכזית לכריית מטבעות קריפטוגרפיים, מומלץ לקנות ישירות מהיצרן. דוגמה מרכזית למכונת כרייה מהשורה הראשונה היא Antminers, וניתן לרכוש אותם בבטחה מבית מיימן.

סיכום

כשמסתכלים על אירועים מרכזיים במרחב הקריפטו, ברור שכריית הקריפטו כאן כדי להישאר. בחירת הקריפטו הנכון לשלי חיונית להרווחת הכנסה פסיבית במרחב הקריפטו כיום.

אמנם אין כלל קשה ומהיר לבחור את הקריפטו הקל ביותר שלי, אך המטבעות הקריפטוגרפיים שניתחו לעיל הם כמה מהקריפטוסים הקלים ביותר כיום..

עם זאת, חשוב לציין כי יש עדיין סיכוי שקריפטו סתום כיום יהפוך לאחד הקריפטוסים הקלים ביותר שלי..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector