אז יש לך כמה דולרים אמריקאים ואתה רוצה להשקיע באלטקוין, בתקווה להכפיל את החיסכון שלך ושואל את עצמך את השאלה, “כיצד לקנות אלטקוינים עם דולר ארה”ב?“. במדריך קריפטוגרפי מיוחד זה, נשתמש במונח “אלטקוין” כדי לייצג כל מטבע דיגיטלי למעט ביטקוין. ישנן מספר דרכים לעשות זאת, על ידי מעבר באחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים או באמצעות ספק ארנק אלקטרוני.

היכן ניתן לרכוש Altcoins

ישנם אתרים רבים בהם ניתן לקנות אלטקוינים. אבל יש למעלה מ -2,000 אלטקוינים, ואין בורסה שרשימה את כולם. אז היכן לקנות את האסימונים תלוי באיזה אסימון ספציפי ברצונכם לרכוש. עבור אסימונים ידועים יחסית כמו Ethereum, Litecoin או EOS תוכלו לבחור בין מספר מרכזיות. עבור אסימונים פחות מוכרים כמו ArepaCoin או Revain, הבחירה בבורסה מוגבלת הרבה יותר.

אין תשובה אוניברסלית ייחודית לשאלה היכן לקנות אלטקוינים.

מרבית האלטקוינים הפחות מוכרים נסחרים בבורסות שאינן מקבלות מטבעות פיאט כמו דולר אמריקאי, יואן סיני או ריאל ברזילאית. כמה מרכזיות כמו Binance ו- Bittrex מציעות יותר אלטקוינים מאחרות, אך אין בורסה שמציגה כל אחד מ- 2400+ האסימונים הקיימים שם, ותצטרך לעשות מחקר קטן כדי לגלות היכן מופיע האסימון הרצוי. עוד על כך שלב אחר שלב להלן.

הדרך הטובה ביותר לקנות Altcoins

מכיוון שלא ניתן לרכוש את רוב האלטקוינים ישירות במטבעות פיאט, יהיה עליכם להמיר תחילה את הדולרים שלכם לאסימונים שניתן לרכוש ישירות. ישנן שתי דרכים עיקריות לעשות זאת:

 1. באמצעות בורסות קריפטו המקבלות מטבעות פיאט: בורסות כמו Coinbase או Kraken מאפשרות לך לקנות אסימוני קריפטו ישירות בדולרים אמריקאים. עם זאת, אפשרות זו אינה זמינה עבור כל המטבעות הקריפטוגרפיים הרשומים בשני הבורסות. Kraken מפרט 18 אסימונים שניתן לקנות עם דולר ארה”ב. רשימות Coinbase 9.
 2. באמצעות ארנקים אלקטרוניים עם תמיכה בקריפטו: ארנקים אלקטרוניים הם שירותים המאפשרים לך לקבל, לשלוח ולבצע תשלומים באופן מקוון. הארנק האלקטרוני הידוע ביותר הוא PayPal, אך יש אחרים. חלק מאלה, כמו Uphold ו- Skrill, מאפשרים גם להחליף בין דולר אמריקאי לאסימני קריפטו. Skrill תומך ב -9 אסימונים. Uphold תומך ב- 16 אסימונים, ומאפשר גם מסחר בין פיאט לפיאט.

אז הצעד הראשון הולך להיות המרת הדולר שלך לאסימון קריפטו מרכזי שניתן בהמשך להחליף עבור האסימון שברצונך לרכוש. אך נסקור זאת בפירוט רב יותר במדריך המפורט להלן.

האתר הטוב ביותר לרכישת Altcoins

קיימות מאות מרכזיות לרכישת אלטקוינים. חלקם אתרים גדולים המציעים מאות אסימונים. אחרים קטנים בהרבה. כמובן שהאתר הטוב ביותר לרכישת אלטקוינים תלוי באסימון הספציפי שתרצו לקנות.

באופן כללי, כאשר אתה בוחר בורסה לרכישת אלטקוינים, ישנם שני דברים שאתה רוצה: אבטחה ואפשרויות. אז אתה רוצה אתר עם פרוטוקולי אבטחה טובים ועם המספר הגדול ביותר של אסימונים רשומים שאפשר. חלק מהבורסות המובילות באלטקוין הן:

 1. Binance: מציין כרגע 162 אסימונים עם נפח מסחר של 24 שעות העולה על 920 מיליון דולר.
 2. ביטרקס: ישנם 243 אסימונים הזמינים כעת למסחר. נפח השוק שלהם 24 שעות ביממה הוא סביב 25 מיליון דולר.
 3. Poloniex: נסחרת ב -56 אסימונים, עם נפח מסחר יומי של כ -16 מיליון דולר.

כל אחת מהבורסות הללו מאפשרת רכישה מהירה ובטוחה של אלטקוינים.

מדריך שלב אחר שלב לרכישת Altcoins

שיטה 1: כיצד לקנות אלטקוינים עם דולר שעובר שירות ארנק אלקטרוני

במדריך זה נשתמש ב- Uphold כדוגמה. ארנקים אלקטרוניים אחרים עובדים באותה צורה דומה. רק וודא ששירות הארנק שלך תומך בקריפטו. Uphold מספק לך ארנקים עבור דולר ואסימני ההצפנה שהוא תומך בהם. הנה, הארנקים האלה נקראים קלפים. אז יש לך כרטיס USD, כרטיס BTC, כרטיס ETH וכו ‘.

 1. נניח שיש לך חשבון שאינו קיים. אם לא, תוכל ליצור אחת בחינם על ידי לחיצה כאן. הצעד הראשון יהיה להכניס את הדולר לארנק שלך. בלוח המחוונים שלך לחץ על כרטיס USD. זה ייקח אותך למסך שבו תוכל לבצע פעולות שונות עם הדולרים האמריקניים שיש לך ב- Uphold. לחץ על “הוסף כספים”.


  איך לקנות אלטקוינים עם דולר ארה

 2. ישנן ארבע אפשרויות להוספת כספים לכרטיס הדולר שלך: מחשבון בנק אמריקאי, מחשבון בנק אירו באמצעות SEPA, מכרטיס אשראי / חיוב או באמצעות קריפטו. לחץ על “מחשבון הבנק בארה”ב”.

  איך לקנות אלטקוינים

 3. מלא את המידע הנדרש, קבל את התנאים וההגבלות ולחץ על “צור”. שים לב שהשדה “תן שם לחשבון זה” הוא כך שתוכל לבחור שם שקל לך לזהות, במקרה שאתה מקשר חשבונות בנק מרובים לחשבון האחראי שלך. השם בחשבון הבנק עצמו צריך התאם את השם בחשבון התומך שלך. לאחר קישור החשבון, תוכל לבחור בו כאופציה בעת הוספת כספים לכרטיס הדולר שלך. ההעברות נמשכות כחמישה ימי עסקים.
 4. ברגע שהכספים נמצאים בכרטיס שלך, רכישת אסימוני קריפטו היא קלה מאוד ונמשכת מספר שניות בלבד. בדוגמה זו, נניח שאתה רוצה לרכוש ETH בשווי 20 דולר. לחץ על כרטיס ה- USD שלך, כמו בעבר, ותועבר לאותו המסך ממנו קישרת את חשבונך. אבל עכשיו, במקום ללחוץ על “הוסף כספים”, לחץ על “העבר בין הכרטיסים שלך”. המסך הבא יופיע:

  כרטיס ETH

 5. הקלד את הסכום שברצונך לרכוש (בדולר ארה”ב). יוצג בפניכם התעריף הנוכחי, העמלה וסכום הזיכוי הסופי. אם הכל מספק, לחץ על “אשר” והעסקה תושלם תוך שניות. מזל טוב! רכשת כעת את האלטקוין הראשון שלך.

שיטה 2: כיצד לקנות אלטקוינים עם דולר שעובר בורסת קריפטו

למדריך זה נשתמש בקרקן. מרכזיות אחרות פועלות באותו אופן. כמו בעבר, הצעד הראשון יהיה מימון הארנק שלך בהעברה בנקאית. רק וודא שהבורסה שלך מקבלת מסחר במטבעות פיאט.

 1. לאחר הכניסה לחצו על הכרטיסייה “מימון”
 2. (סעיף זה יכלול את הצעדים ואת המסכים להפקדת דולר בקרקן)

כפי שאתה יכול לראות, רכישת האלטקוינים הראשונים שלך ב- USD היא הליך קל, די פשוט ומהיר אם אתה קונה אסימון שניתן לרכוש ישירות במטבע פיאט. אבל זה נכון רק עבור חלק קטן מכל המטבעות שיש שם. איך היית רוכש עוד אלטקוין? 

נניח שאתה רוצה לקנות קצת מונרו (XMR).

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון כרגע הוא שלא כל האסימונים נסחרים ישירות זה עם זה. בורסות מארגנות את האסימונים שלהם במה שמכונה זוגות מסחר. לכן, ניתן לרכוש אסימון אחד עם ביטקוינים, אך לא עם אתר, או להיפך. בורסות שונות כוללות צמדי מסחר שונים.

כיצד לקנות דוגמה של מונרו

 1. ראשית, אנו נמצא את זוג הבורסה והמסחר שלך. עבור אל שווי שוק של קריפטו והקלד את האסימון הרצוי בתיבת החיפוש בפינה השמאלית העליונה.

  שווי שוק של קריפטו

 2. החיפוש יספק מידע על המטבע, כולל נתונים טכניים, נפח שוק ותרשים מחירים. משמאל תראו את 10 הבורסות המובילות עבור האסימון שלכם בהתאם לנפח השוק, תוכלו ללחוץ לרשימה מלאה, כולל זוגות מסחר.

  איך לקנות מטבע מונרו - -

 3. גלילה מטה ברשימה, אתה יכול לראות עסקאות בינאנס במונרו, ויש לה צמד מסחר XMR / ETH. זה אומר שאתה יכול לקנות Monero עם Ether.היכן לקנות אלטקוינים
 4. השלב הבא הוא כניסה ל- Binance, מעבר ל”ארנקים “ולחץ על” הפקדה “. יוצג בפניך מסך שבו תוכל לבחור את האסימון שיופקד. במקרה זה, ETH.

  הדרך הטובה ביותר לקנות altcoins

 5. בצד ימין, תראה את הכתובת לארנק Ethereum שלך ב Binance. יהיה עליך להעביר את ה- ETH שלך לארנק זה. העתק את הכתובת אל הלוח שלך.

  פיקדון פיננסיים

 6. כעת חזור אל הבורסה או הארנק, שם המרת USD במקור ל- ETH. בדוגמה זו, אשתמש בעמדה. מלוח המחוונים, לחץ על כרטיס ה- ETH שלך, ואז בחר “שלח למטבעות קריפטוגרפיים או אסימון שירות”.

  כיצד להשתמש בקיים

 7. גלול מטה עד שתראה את “Ether (ETH)” ולחץ שם.
 8. הדבק את כתובת הארנק שהעתקת מ- Binance בשדה הראשון, הקלד את כמות ה- ETH שברצונך לשלוח ואשר. ההעברה תחל ואמורה להיעשות תוך מספר דקות.

  האתר הטוב ביותר לקנות altcoins

 9. חזרה אל Binance, לחץ על “Echanges” ואז על “Basic” מהסרט העליון. יוצג בפניך מסך מסחר. מהעמודה הימנית, לחץ על “ALTS” ואז על “ETH” כדי לראות את כל זוגות המסחר באתר. גלול מטה עד שתמצא את צמד המסחר “XMR / ETH” ולחץ עליו. כעת תראה מסך מסחר דומה עבור צמד המונרו / אתר. מכאן תוכל גם לקנות XMR עם ETH או למכור XMR עבור ETH.

  כיצד לקנות אלטקוינים בינאנס

סיכום

קניית אלטקוינים ב- USD יכולה להיות תהליך פשוט, אך היא יכולה להיות מורכבת יותר. הכל תלוי באסימון הספציפי שתרצו לרכוש. עבור האלטקוינים הגדולים, כמו Ethereum, Litecoin, BAT או EOS, רכישה ישירה היא אפשרות, וישנן מרכזיות (כמו Coinbase או Kraken) וארנקים אלקטרוניים (כמו Uphold או Skrill) שיאפשרו לכם לעשות זאת בקלות. עבור אלטקוינים פחות מוכרים, תצטרך לעבור לבורסות הצפנה בלבד כמו Binance או Bittrex, לאחר ביצוע המרה ראשונית של פיאט לקריפטו. זה עוטף את זה עבור מדריך זה כיצד לקנות אלטקוינים עם דולר. 

הקפד להשאיר תגובה למטה עם כל שאלה או משוב!

ראה גם: המטבע הטוב ביותר מתחת לאגורה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector