בלוקצ’יין הוא רשומת סדרה עם חותמת זמן של נתונים שלא ניתן למחוק, ומופצת ומנוהלת ללא סמכות מרכזית..

לבלוקצ’יין כטכנולוגיה רשומות שתחילתן לפני כמה עשרות שנים, אך היא פורצת לקיומה, ובאור הזרקורים התאפשר עם הופעתו של הביטקוין, אשר פותח ונבנה על המערכת האקולוגית של טכנולוגיית הבלוקצ’יין על ידי האדם / קבוצה הפסאודו תחת את השם סאטושי נקאמוטו. מאז, טכנולוגיית הבלוקצ’יין והליווי שלה זכו לזכותה להכרה ומחקר מאסיבי.

כאן נתמקד מעט במדע ובהיסטוריה של הבלוקצ’יין ואז בספרים הטובים ביותר על הלוח למי שרוצה לחקור יותר ולהרחיב את האופק שלהם בתחום הטכנולוגיה של בלוקצ’יין ואולי לחצוב לעצמם נישה או לבנות על הנישות השונות שכבר גילפו חוקרים ומאמצים קודמים.

מדע הבלוקצ’יין

על פי ויקיפדיה, בלוקצ’יין הוא רשימה הולכת וגדלה של רשומות הנקראות בלוקים, המקושרות באמצעות קריפטוגרפיה. כל בלוק מכיל חשיש קריפטוגרפי של החסימה הקודמת, חותמת זמן ונתוני עסקאות, שהם כל פרט הנוגע לעסקה הנוכחית או לחסימה המקושרת לקודמת, וזה בדרך כלל מיוצג כעץ מרקל.

המדע על בלוקצ'יין

מנוהל על ידי רשת עמית לעמית, בלוקצ’יין הוא על ידי עיצוב עמיד בפני שינויים בנתוניו. זהו ספר חשבונות מבוזר פתוח שיכול לרשום עסקאות בין שני צדדים ביעילות ובאימות קבוע. מדע הבלוקצ’יין טמון בשלושת עמודיו, שהם; ביזור כלומר השליטה על הבלוקים אינה נשלטת באופן מרכזי, שְׁקִיפוּת המסביר כי כל העסקאות והרשומות נכונות, אמינות ונכונות, וכן חוסר שינוי, המייצג את יכולתו לאחסן נתונים לצמיתות עם מחיקתם, עריכתם או אובדןם.

לעומת זאת, קריפטוגרפיה היא שיטה להגנה על מידע ותקשורת באמצעות קודים, כך שרק מי שהמידע מיועד להם יוכל לקרוא ולעבד אותו. Blockchain, כטכנולוגיה, בנויה על הצפנה, וזה הופך אותה לבטוחה, מהירה ובעיקר לאמינה. העבודה הראשונה על שרשרת בלוקים מאובטחת בקריפטוגרפיה מיוחסת לסטיוארט הבר ולוו. סקוט סטורנטה בשנת 1991.

הספרים הטובים ביותר בנושא בלוקצ'יין

בלוקצ’יין: מתווה לכלכלה חדשה

הבעיה שאנו מקבלים במרחב הידע הטכנולוגי היא שרוב המציצים בוחנים לדעת יותר על טכנולוגיית הבלוקצ’יין או מי שחושב שהם יודעים יותר, רואה במטבעות קריפטוגרפיים או ביטקוין בלוקצ’יין ולהיפך. הם מפרשים שבלוקצ’יין נבנה אך ורק כדי לתעד רק את העסקאות של ביטקוינים ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים מארנק אחד, מאגר כרייה או בורסה וכו ‘לשני, אבל הם טעו כאן הכל!

בלוקצ’יין נבנה כדי לאמת, לאחסן ולאבטח נתונים! הוא נבנה בכדי להשתלב בחיי היומיום שלנו, וזה פעילויות. המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין, בה נמצאים ביטקוינים ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, פותחה על מנת להתאים להיבטים משמעותיים בחיי האדם החל ממגזרים כמו חקלאות וכלה בכרייה, אנרגיה, נדל”ן, ספורט, תחבורה, בריאות, בנקאות, ייצור, מימון סחר ואפילו הממשלה. / מגזרים ציבוריים.

BlockChain Bluwprint לכלכלה חדשה

האמת היא שבלוקצ’יין נבנה בכדי לכסות את כל תחומי המשק, לצמוח ולהתפתח כתכנית שעליה תיבנה ותמשיך כלכלה עולמית טובה בהרבה, כאשר כל הנתונים הקשורים לכל מגזר מוצפנים רק לעוסקים ב זה ונשמר מאובטח ולא מטופל. בעיקרו של דבר, במילים תמציתיות וישרות, בלוקצ’יין הוא הכל הבא!

מאסטרינג בלוקצ’יין


איש מעולם לא קם בבוקר קר והפך לסופר מיומן, או לדובר / נואם רהוט או לאמן או ספורטאי מנוסה ומצליח, לקח להם זמן וללמוד לשלוט באמנותם ולהפוך למקצוענים בהם. כך זה גם לגבי בלוקצ’יין, כך שאם מישהו ירצה לשלוט במרחב הבלוקצ’יין, הידע הטכנולוגי שלו, ההצפנה, הקידוד ושאר הבסיסים הטמונים בבלוקצ’יין, אדם כזה צפוי להיות מוכן להקדיש זמן וכמובן ללמוד. לתחום הבלוקצ’יין. החלק המאוחר של מאמר זה יתמקד בספרים הטובים ביותר בנושא בלוקצ’יין כדי ללמוד בכדי לסייע בשליטה באמנות ובמדע הבלוקצ’יין.

הספרים הטובים ביותר בנושא בלוקצ’יין למתחילים

הספרים הטובים ביותר בנושא בלוקצ'יין

ישנם ספרים שונים הקיימים כרגע בסדרות הבלוקצ’יין, אך צריך ללכת על הצד הטוב ביותר בכדי שתוכלו להבין את כל מה שקשור לבלוקצ’יין הנדרש. הספרים הטובים ביותר המומלצים בלוח למתחילים יכללו;

 1. הבלוקצ’יין של מלאני סוואן: תכנית כלכלה חדשה.
 2. ספרו של דניאל דרשר על יסודות הבלוקצ’יין: מבוא לא טכני ב -25 שלבים.
 3. ספר ה- Blockchain האלקטרוני של Cybrosys Technologies.
 4. מאסטרינג ביטקוין מאת אנדראס מ ‘אנטונופולוס.
 5. מהפכת הבלוקצ’יין מאת דון ואלכס טפסקוט.
 6. בלוקצ’יין מאת מלאני סוואן.
 7. ספר סאטושי מאת פיל שמפניה.
 8. בלוקצ’יין מקונספט לביצוע מאת דבג’אני מוהנטי.
 9. בלוקצ’יין לכולם מאת סר ג’ון הרגרב. ו,
 10. היסודות של ביטקוינים וחסימות: מבוא למטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיה שמאפשרת אותם על ידי אנתוני לואיס.

כל אחד מהספרים הללו בטוח ירחיב את הידע שלך בנושא בלוקצ’יין לא משנה מה הרמה שהיית לפני שקראתם אותם.

הספרים הטובים ביותר בנושא פיתוח בלוקצ’יין

הספר ההוא על בלוקצ'יין

כאן אנו רואים את שבע ההמלצות המובילות שלי לגבי ספרי הבלוקצ’יין הטובים ביותר עבור מפתחים המעוניינים להתעמק בפיתוח והרחבה של בלוקצ’יין. הם כוללים;

 1. הכירו את אתריום ומוצקות: יסודות מטבעות קריפטוגרפיים ותוכנות בלוקצ’יין למתחילים מאת כריס דנן.
 2. מדע הבלוקצ’יין מאת רוג’ר ווטן הופר.
 3. הספר ההוא על בלוקצ’יין: הקדמה של שעה מאת ג’ונתן מורלי.
 4. יישומים המופעלים באמצעות Blockchain: הבן את המערכת האקולוגית של Blockchain ואיך לגרום לזה לעבוד בשבילך מאת דייוויד מטקאלף, מקס הופר וויקראם דהילון.
 5. מפתח הבלוקצ’יין: מדריך מעשי לעיצוב מאת אלעד אלטון.
 6. מדריך מפתחי Blockchain: פיתוח יישומים חכמים בטכנולוגיות Blockchain מאת Brenn Hill et al.
 7. תכנות ביטקוין: למד כיצד לתכנת ביטקוין מ- Scratch מאת ג’ימי סונג.

תכנות Botcoin

ספרים אלה מכילים את כל הדרוש למתכנתים שבוחרים לדעת ולתרום לפיתוח המערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין.

ספרים שפורסמו בעבר על Blockchain

בואו נסתכל היטב על כמה מבחר מובילים שיצאו בשנה שעברה למי שרוצה ספרים שיצאו זה עתה, כמובן, עדכניים, עם מידע נוסף ותוצאות על בלוקצ’יין, הם כוללים;

 1. בועת בלוקצ’יין או מהפכה: הווה ועתידם של בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים מאת אדיטיה אגשה, ניל מהטה ופרת דטרוג’ה.
 2. יסודות הבלוקצ’יין: מדריך לבניית אוריינות בכלכלה, טכנולוגיה ועסקים של בלוקצ’יין מאת Behina Waterbury, Bill Wagner, and Tom Serres.
 3. בלוקצ’יין: הכל הבא מאת סטיבן פ. וויליאמס.
 4. Legal Tech, חוזים חכמים ו- Blockchain בעריכת Corrales Compagnucci ואחרים.
 5. יסודות ביטקוין ובלוקצ’יין: מבוא לא טכני למתחילים בטכנולוגיית בלוקצ’יין … מאת ארתור טי ברוקס.

ספרים אלה נאפים לאחרונה ומכילים תוצאות מתוקנות ומבוקרות על מחקרים שונים שנערכו על המערכת האקולוגית הטכנולוגית של בלוקצ’יין, על כל יסודותיה ואף על התפתחותה..

סיכום

כדי שתוכלו לשלוט באמנות ובמדע של הבלוקצ’יין, עליכם קודם כל להתכונן ללמוד על כך. מאמר זה עשה צדק בספרים טובים ומומלצים על הבלוקצ’יין, הן על התפתחותו, היסטוריה והן עבור מתחילים. תהנה מהנסיעה. כדי לקבל גישה לספרים אלה, אתה תמיד יכול לבדוק כונן pdf או ספרים אמזון כדי להשיג אותם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector