אתה יודע שקרוב משפחה שלך שיש לו תוכנית נתונים נהדרת של 50 ג’יגה-בייט ומשתמש רק בשבריר ממנה בכל חודש כי כל מה שהם משתמשים בו הוא לשתף את התמונה מדי פעם ברשתות החברתיות?

האם אי פעם רצית שתוכל להוריד את חשבון הטלפון הסלולרי שלך באמצעות הנתונים שהם משאירים ללא שימוש בכל חודש? דנט אלחוטי רוצה שתוכלו לעשות זאת בדיוק.

הם יוצרים פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין שמאפשרת למשתמשים לקנות, למכור ולשתף נתונים ניידים באמצעות מטבע הצפנה של Dent. אם כבר קראתם על Dent Wireless ושואלים את עצמכם כיצד לקנות מטבע של Dent, הגעתם למקום הנכון.

המשך לקרוא לקבלת מדריך מלא אחר שלב היכן לקנות מטבע דנט.

מדריך מהיר: היכן לקנות מטבע דנט

 1. צור והיכנס לחשבון Binance שלך
 2. עבור לארנקים כדי לקבל את כתובת ה- Binance ETH שלך
 3. העבר כספים לביננס
 4. עבור לדף שווקי Binance
 5. מצא את דף השוק עבור צמד המסחר DENT / ETH
 6. הקלד כמה ETH תרצה להוציא ולחץ על “קנה SC”

לך לביננס

היכן לקנות מטבע דנט – 5 הבורסות המובילות

הדבר הראשון שאתה צריך לגלות מתי אתה הולך לקנות מטבע קריפטוגרפי הוא היכן אתה יכול לקנות אותו. יש מאות חילופי דברים שם בחוץ. אבל יש גם למעלה מששת אלפים מטבעות קריפטוגרפיים עם יותר שצצים כמעט כל יומיים.

שום חילופי דברים לא מתקרבים אפילו לרשימה של כולם. ורבים מהאסימונים הפחות מוכרים רשומים רק בחילופי אבטחה מפוקפקים או אפילו לגיטימציה.

אם אתה קונה את אחד הקריפטוסים הגבוהים ביותר, כמו ביטקוין, את’ר, ליטקוין או אפילו קרדנו, אתה יכול ללכת כמעט לכל בורסה שתרצה..

אבל מטבע דנט רחוק מלהיות בדרג העליון. כיום הוא מדורג במקום ה -280 בקרב מטבעות קריפטוגרפיים על פי שווי שוק. זה אומר שלא יהיו הרבה מקומות שאליהם אתה יכול ללכת לקנות דנט.

למרבה המזל, כמה מהבורסות הטובות בעולם מפרטות אותו והן האפשרויות הטובות ביותר לרכישה. בואו לבדוק את חמש הבורסות המובילות למטבע דנט:

NameDeposit Method קנה
KuCoin

 • כרטיס אשראי
 • כרטיס חיוב
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

ביטרקס

 

 • כרטיס אשראי
 • מטבע מוצפן
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

HitBTC

 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

WazirX

 • מטבע מוצפן
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מדריך שלב אחר שלב כיצד לקנות מטבע דנט

מתוך הרשימה שלעיל, Binance היא הבורסה הגדולה והמכובדת ביותר שמפרטת את מטבע הדנט, ולכן זו בחירה מצוינת.

אם מסתכלים על צמדי המסחר הזמינים, אתה רואה שניתן לרכוש DENT רק עם Ether או USDT stablecoin, אז אתה צריך להחזיק כבר אסימונים ETH או USDT.

אז אם אתם מחפשים לקנות מטבע דנט עם דולר או להחליף את מטבע הדנט לדולר, אין לכם מזל; תצטרך לעבור אסימון אחר.

אנו נניח שיש לך מעט אתרים בארנק אישי ותרצה להשתמש בכמה מאלה כדי לקנות DENT.

שלב 1: צור חשבון ב- Binance

אם כבר יש לך חשבון Binance, דלג לשלב הבא. אם לא, המשך לקרוא.

עבור אל www.binance.com ולחץ על כפתור “הרשמה” הצהוב בכרזה העליונה.

היכן לקנות מטבע שקע

מלא את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, הקלד סיסמה מאובטחת, ואז לחץ על “צור חשבון” ובצע את כל השלבים לאימות והפעלת חשבונך. אל תשכח להגדיר אימות דו-גורמי (2FA) לצורך אבטחה נוספת.

איך לקנות מטבע שקע - -

שלב 2: הפקדת כספים

כעת, לאחר שמסודם את חשבון Binance שלך, עליך להפקיד את הכספים שתשתמש בהם לרכישת Siacoin. לשם כך, עליך להעביר את אתר מהארנק שלך לארנק ה- Binance ETH שלך.

ראשית, היכנס לחשבון Binance שלך, ומהסרט העליון לחץ על “ארנק” ואז על “ארנק ספוט”.

דף זה מציג את היתרה הכללית שלך. במילים אחרות, הערך המשולב של האסימונים בכל הארנקים שלך. מצא את ETH ברשימת הנכסים שלך ולחץ על כפתור “הפקדה”.

בעמוד זה, כתובת ארנק Binance ETH שלך תופיע בצד ימין. כאן תוכלו להעתיק את הכתובת ללוח או לסרוק את קוד ה- QR המוצג שם.

.

כעת עבור אל הארנק שלך שם איחסנת את הביטקוין שלך והעביר את הסכום הרצוי לכתובת הארנק שקיבלת מעל. בעוד מספר דקות, לאחר השלמת כל אישורי הרשת, האסימונים שלך יהיו ב- Binance מוכנים לרכישה.

שלב 3: קניית מטבע דנט

כעת, כאשר ה- ETH שלך נמצא ב- Binance, תצטרך לעבור לשוק הקריפטו. לחץ על “שווקים” בסרט העליון.

מכיוון שאנו קונים עם אתר, לחץ על הכרטיסייה “ALTS Markets” ואז הקלד DENT בתיבת החיפוש בצד ימין..

צמד הסחר של DENT / ETH יופיע בחלון. לחץ עליו כדי לעבור לדף המסחר.

זהו עמוד השוק של צמד המסחר של דנט מטבע / את’ר. החלק הראשון יציג מידע על מחירים. החלק שאתה צריך כדי לבצע את הרכישה נמצא בתחתית, אז גלול למטה.

העמודה הימנית מיועדת לרכישת ETH עם DENT, לכן עלינו להסתכל בעמודה השמאלית. בתיבה “סה”כ” מלא את כמות ה- ETH שאתה רוצה להוציא. בדוגמה זו, 0.03 ETH. אנו יכולים לראות כאן שנקבל 37,037 דנט. לאחר מילוי הכל, לחץ על כפתור “קנה שקע” כדי להשלים את התהליך. בעוד מספר דקות מטבעות הדנט שלך יהיו בארנק שלך.

הארנקים הטובים ביותר להחזקת מטבע דנט

עכשיו כשתדעו לקנות מטבע של דנט, תצטרכו ארנק מטבעות של דנט כדי לאחסן אותם אחרי שקונים אותם. זכור, זה בדרך כלל לא רעיון טוב לשמור את אסימני ההצפנה שלך בבורסות לתקופות ארוכות.

מכיוון ש- DENT הוא אסימון ERC-20, כל ארנק תואם ל- ERC-20 יעשה, אך כאן נראה לכם את הטובים ביותר.

NameTypeBuy
טרזור ​​אחד

 • חוּמרָה
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

MetaMask

 • סיומת דפדפן (Chrome, Firefox)
 • אנדרואיד, IOS
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ספר חשבונות ננו ס

 • חוּמרָה
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

Coinomi

 • אנדרואיד נייד, IOS
 • לקוח שולחן עבודה 
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אמון

 • אנדרואיד נייד, IOS
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

שניהם Ledger Nano S ו- Trezor One הם ארנקי חומרה. ארנקי חומרה מציעים את רמת האבטחה הגבוהה ביותר עבור מטבעות הקריפטוגרפים שלך מכיוון שהם שומרים על המפתחות שלך במצב לא מקוון, שם האקרים לא יכולים להגיע אליהם.

אם אתה מתכוון לעסוק במסחר בקריפטו, כדאי לשקול להשיג ארנק חומרה. כל שאר הערכים ברשימה הם ארנקי תוכנה חופשיים להורדה, לשימוש חופשי.

לשלושתם יש גרסאות לסמארטפונים; MetaMask זמין גם כהרחבה לדפדפן, ו- Coinomi מציעה גרסת שולחן עבודה לכל שלוש מערכות ההפעלה הגדולות.

מידע נוסף על מטבע דנט [שאלות נפוצות]

מה זה מטבע דנט?

DENT הוא אסימון תואם ל- ERC-20 (כלומר, הוא פועל על בלוקצ’יין Ethereum) המניע את הפלטפורמה מבוססת הבלוקצ’יין Dent Wireless, שמטרתה לאפשר למשתמשים לקנות, למכור ולשתף נתונים אלחוטיים ברחבי העולם..

איך עובד Dent Wireless?

פלטפורמת Dent Wireless זמינה עד כה ב -50 מדינות. משתמשים מורידים ומתקינים את אפליקציית Dent ומתקינים כרטיס Dent eSIM שמאפשר להם לגשת לנתונים ולתכניות שיחות ברחבי העולם.

משתמשים שיש להם נתונים ניידים נוספים יכולים למכור אותם למשתמשים הזקוקים להם. משתמשים שקונים נתונים ניידים יכולים לשתף אותם בין מספר מכשירים. העסקאות נעשות באמצעות מטבע הדנט המקורי של הפלטפורמה.

האם מטבע דנט הוא השקעה טובה?

מטבע דנט שווה כרגע 0.000331 דולר, כך שמדובר במטבע קריפטוגרפי זול מאוד להיכנס אליו. האפשרות שהאסימון יהיה שווה יותר בעתיד תלוי במידת ההצלחה של פלטפורמת Dent Wireless.

במדינות מסוימות, נתונים אלחוטיים אינם כל כך יקרים, ופרויקט זה אולי לא נשמע מרגש מדי. אבל זה מושך הרבה אנשים ברחבי העולם.

הפלטפורמה זמינה כרגע ב -50 מדינות, וכעת שיש להם את אפליקציות Android ו- iOS שלהם ועשו קצת מיתוג מחדש והוסיפו פונקציות נוספות לפלטפורמה, נראה שהם מוכנים להרחיב, מה שאמור להעלות את מחיר האסימון.

אלגוריתמי חיזוי מחירים מצביעים על כך ש- DENT עשוי להיות שווה 0.0489 דולר עד שנת 2025, עלייה של מעל 7,500%. אז DENT נראה כמו השקעה מצוינת לטווח הארוך.

סיכום

טלקומוניקציה מבוססת בלוקצ’יין היא ללא ספק רעיון אטרקטיבי.

במדינות רבות בכל רחבי העולם, הגישה למחשבים ושירות האינטרנט הרחב היא מוגבלת ויקרה, ולכן הרבה אנשים משתמשים בסמארטפונים או בטאבלטים שלהם כדי לגלוש באינטרנט ולהשתמש בשירותי אינטרנט אחרים..

פלטפורמה עולמית המאפשרת למשתמשים עם עודף נתונים למכור אותה ולמשתמשים הזקוקים לנתונים נוספים כדי לקנות אותם בעלות מופחתת היא ללא ספק משהו שיכול לתפוס.

תוכניות נתונים ושיחות ברחבי העולם עשויות להיות בעלות ערך רב למטיילים תכופים, כך שהפוטנציאל של הפלטפורמה בהחלט קיים. אם זה יתפוס, מטבע דנט בוודאי ירקיע שחקים, וכמה אלגוריתמי חיזוי מחירים מעריכים את זה, לפחות בטווח הארוך..

כרגע, DENT הוא אסימון זול מאוד לרכישה, וכעת שהראינו לך היכן לקנות מטבע דנט, אתה יודע בדיוק מה לעשות כדי לשים יד על כמה.

מה אתה חושב? האם אתה מוצא את הרעיון של תוכנית נתונים ושיחות עולמית שעולה פחות מהתוכנית הנוכחית שלך מושך? השאירו תגובה עם דעתכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me