כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בהוואי

מאז שמטבע החליפין של מטבעות קריפטוגרפיים Coinbase סיימה את פעילותה בהוואי בשנת 2018, היו שאלות רבות לאן מועדות המסחר בקריפטו במדינה. חלקם אף תהו האם חוק הביטקוין בהוואי בכלל הפך את המסחר בקריפטו ללא חוקי. אם תהיתם כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בהוואי, המשך לקרוא.

האם הביטקוין כיום אינו חוקי בהוואי?

בוודאי שלא. כריית ביטקוין, בעלות, סחר ועשיית עסקים עם ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים עדיין חוקיים בהוואי. המדינה מקבלת הכנסות רבות מתיירים שמבקרים מאסיה, ביניהם שהשימוש בקריפטוגרפים נפוץ למדי, ולכן הגיוני שהוואי לא תאסור שימוש בקריפטו. יש אפילו כמה כספומטים של ביטקוין המותקנים. אז לא. זה לא חוקי בשום אופן.

אז מה קרה עם Coinbase?

Coinbase הגיש בקשה לרישיון לפעול בהוואי כבר בשנת 2014 והחל לפעול במדינה זמן קצר לאחר מכן. עם זאת, חוקי המטבעות בהוואי השתנו מאז. בסוף 2017 הודיעה חטיבת המוסדות הפיננסיים בהוואי כי יש לקבוע תקנות חדשות. על פי תקנות אלה, כל מפעיל מטבע דיגיטלי (כולל חילופי הצפנה) נדרש להחזיק מספיק עתודות כדי לכסות את כל הנכסים המוחזקים על ידי תושבי הוואי. עתודות אלה יצטרכו להיות בנכסים נזילים. מכיוון שהוואי אינה רואה במטבעות קריפטו נכסים נזילים, עתודות המפעיל יצטרכו להיות במזומן.

נכון לעכשיו, פירוש הדבר שלכל ביטקוין המוחזק על ידי תושב בהוואי, Coinbase יצטרך לשמור על עתודה של 9500 דולר. אם 150.000 תושבים (רק 0.1% מאוכלוסיית המדינה) מחזיקים 1 BTC כל אחד, פירוש הדבר ש- Coinbase ייאלץ להחזיק עתודה של קצת יותר מ -1.4 מיליארד דולרים.

Coinbase הצהיר כי תקנות אלה קשות מדי ואינן מעשיות עבור כל סוג של מפעיל מטבע בשום מקום בעולם והן לא יוכלו לעמוד בכך, ולכן הם הפסיקו את פעילותה במדינה..

חוקי המטבעות בהוואי לא הפכו את המסחר בקריפטו למדינה ללא חוקי. הם פשוט יצרו תנאים מאוד לא מעשיים להחלפות.

אם לאחר קריאת המידע לעיל אתה חושב שהתשובה כיצד לקנות מטבעות קריפטו בהוואי היא “אתה לא יכול” מוצק, אז אתה טועה. זה למעשה די פשוט. אבל לא תוכל להשתמש ב- Coinbase. במקום זאת, נשתמש בחלופת Coinbase.

אילו חלופות של Coinbase קיימות עבור הוואי?

ישנן מספר חילופי הצפנה, ארה”ב ובינלאומית, שתושבי הוואי יכולים להשתמש בהם בכדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. Kraken, Bitstamp, Gemini ו- Coinmama זמינים כולם. גם אתרי סחר קריפטו של עמית לעמית כמו Localbitcoins.com הם אופציה. לבסוף, כמה מספקי ארנקים אלקטרוניים, כמו Skrill ו- Uphold מציעים אפשרות לרכוש מספר אסימוני קריפטו.

ראה גם: המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר תחת שקל ששווה לקנות

כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בהוואי

נניח שאתה רוצה לרכוש כמה אסימונים של Ripple (XRP). אני אתן לך מדריך שלב אחר שלב כיצד לקנות אדווה בהוואי באמצעות Uphold.

1. יצירת ומימון חשבון Uphold שלך:


Uphold הוא למעשה פיתרון של ארנק אלקטרוני. בהקשר זה, זה דומה ל- PayPal. אך בניגוד למתחרה הידוע יותר שלה, Uphold תומך גם בפעולות מטבעות קריפטו. זו אולי לא האפשרות עם עמלות העסקה הנמוכות ביותר, אך הממשק שלה – אם כי יוצא דופן עבור חילופי הצפנה – הוא מאוד ידידותי למשתמש ומציע עסקאות מהירות מהירות.

אם אין לך חשבון Uphold, תוכל ליצור לחיצה בחינם כאן. לאחר יצירת החשבון עליך לאמת אותו כדי להפיק את המרב מהעמידה שלך. האימות קל ורק עליך לספק תמונה של תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה ותמונת סלפי.

כשתתחבר לחשבונך תראה מספר “כרטיסים” בלוח המחוונים שלך. כרטיסים אלה הם כמו כתובות הארנק השונות שיש לך בבורסות אחרות, כך שיש לך “כרטיס דולר”, “כרטיס ביטקוין”, “כרטיס אדווה” וכן הלאה..

כיצד לקנות מטבעות קריפטו בהוואי

 1. הצעד הראשון שלנו יהיה לממן את כרטיס הדולר שלך. לחץ על “הוסף כספים”
 2. ישנן ארבע אפשרויות להוספת כספים לכרטיס הדולר שלך: מחשבון בנק אמריקאי, מחשבון בנק אירו באמצעות SEPA, מכרטיס אשראי / חיוב או באמצעות קריפטו. לחץ על “מחשבון הבנק בארה”ב”.

  חוק הביטקוין בהוואי

 3. מלא את המידע הנדרש, קבל את התנאים וההגבלות ולחץ על “צור”. שים לב שהשדה “תן שם לחשבון זה” הוא כך שתוכל לבחור שם שקל לך לזהות, במקרה שאתה מקשר חשבונות בנק מרובים לחשבון האחראי שלך. השם בחשבון הבנק עצמו חייב להתאים לשם שבחשבון האחזק שלך. לאחר קישור החשבון, תוכל לבחור בו כאופציה בעת הוספת כספים לכרטיס הדולר שלך. ההעברות נמשכות כחמישה ימי עסקים.

  חוקי קריפטוגרפיה בהוואי

2. קניית מטבעות חליפין בדולר ארה”ב

 1. ברגע שהכספים נמצאים בכרטיס שלך הגיע הזמן לרכוש את אסימוני ה- Ripple שלך. נניח שאתה רוצה לרכוש XRP בשווי 20 דולר. ראשית, עליך ליצור גם את הכרטיסים עבור האסימונים שברצונך לקנות. ליצירת כרטיס ה- Ripple שלך ​​לחץ על “הוסף כרטיס / מטבע” מלוח המחוונים שלך. תן לכרטיס שלך שם, בחר “XRP” מהרשימה הנפתחת ואז לחץ על “צור”.

  לקנות קריפטו עם לקיים

 2. כעת חזור אל לוח המחוונים שלך, לחץ על כרטיס ה- USD שלך, כמו קודם, ותועבר לאותו המסך ממנו קישרת את חשבונך. אבל עכשיו, במקום ללחוץ על “הוסף כספים”, לחץ על “שלח לכרטיס העומד”. המסך הבא יופיע:

  הוואי חלופי

 3. בחר את כרטיס האדווה שלך מהרשימה הנפתחת. לאחר מכן הקלד את הסכום שברצונך לרכוש (בדולר ארה”ב). יוצג בפניכם התעריף הנוכחי, העמלה וסכום הזיכוי הסופי. אם הכל מספק, לחץ על “אשר” והעסקה תושלם תוך שניות. מזל טוב! קנית עכשיו את אדווה שלך.

לעבור חילופי קריפטו כמו קראקן או למצוא עמית ב- Localbitcoins.com הם גם נהלים פשוטים למדי.

לסיכום…

גם אם חוקי הקריפטו יצרו תנאים שחלקם עשויים למצוא אותם לא מעשיים או מגבילים מדי, המסחר בקריפטו עדיין חוקי לחלוטין בהוואי. יתכן שלא תוכל להשתמש ב- Coinbase לאחר צאתם מהמדינה, אך ישנן כמה אפשרויות יפות העומדות לרשותך. ספקי ארנק אלקטרוני כמו Uphold הם מקום טוב להתחיל בו.

ספר לנו אם יש לך שאלות לגבי קניית קריפטו בהוואי!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map