כיצד להשתמש בחסימת תיק: הדרכה מלאה, התקנה, התקנה

אם שמעתם מעט על אנשים שהצליחו להרוויח סכום לא מבוטל מסחר בקריפטו, יתכן והחלטתם לנסות זאת בעצמכם. עם זאת, לאחר שעשיתם קצת מחקר וקראו מדריכי מטבעות קריפטו, גיליתם שיש אלפים של מטבעות דיגיטליים שם, הנסחרים על מאות בורסות שונות עם שערי חליפין שונים על כל אחת מהן. לראות את זה בטח חשבת “איך מישהו יכול לעקוב אחר כל זה?”. חיפוש בגוגל הוביל אותך לאפליקציה וכעת אתה תוהה כיצד להשתמש ב- Blockfolio. קרא את המדריך הקצר של Blockfolio כדי לברר.

מה זה Blockfolio?

לפני שנסביר כיצד להשתמש ב- Blockfolio, בואו נעיר בקצרה מה זה בדיוק. תיק חסימות הוא גשש תיקי קריפטו. מעקב אחר תיקי השקעות אינו חדש או בלעדי למסחר בקריפטו. סוכני המניות תמיד עקבו אחר מניותיהם בכדי ללמוד כיצד הם מתנהגים ולהפיק רווחים מהאקסיומה הישנה “קנה נמוך ומכירה גבוהה”. מטבעות קריפטו מתנהגים באותה צורה וכך נוצרו מעקב אחר תיקי קריפטו. הם יישומי תוכנה המאפשרים לך לפקח על מחירי טוקני הצפנה כדי שתוכל להחליט מתי לקנות או למכור.

איך Blockfolio עובד?

Blockfolio עובד על ידי איסוף והצגת מידע. חלק מהמידע הזה נאסף על ידי האפליקציה עצמה. הוא עוקב כל הזמן אחר מחירים של מעל 8000 מטבעות בבורסות רבות ומציג את המחירים עבור אותם מטבעות הרלוונטיים עבורך. המידע האחר מסופק על ידך. אם, למשל, היית רוכש כמה אסימונים של Ripple (XRP) באמצעות Bitcoin (BTC), היית מזין את המידע אודות עסקה זו (סכום שנרכש, מחיר, עמלות וכו ‘). זה יאפשר לאפליקציה להציג אם הרכישה הספציפית הזו מרוויחה או מאבדת את הכסף שלך בטווח הארוך.

האם Blockfolio בטוח?

Blockfolio מאפשר לך לקשר אותו לחשבונות חילופי הקריפטו שלך, כך שניתן יהיה לסנכרן מידע על העסקאות שלך ישירות לאפליקציה. לאנשים מסוימים יש ספקות לגבי מתן הרשאה מסוג זה ל- Blockfolio מטעמי אבטחה. אבל אין באמת ממה לפחד.

קודם כל, קישור חשבונות החליפין שלך הוא אופציונלי לחלוטין. אתה יכול לעקוב באופן מושלם אחר האסימונים שלך מבלי להעניק גישה למרכזיות, אך פירוש הדבר להזין את כל פרטי העסקה באופן ידני. שנית, האפליקציה למעשה דורש קישור ההחלפה מתרחש באמצעות מקשי קריאה בלבד, כך שלאפליקציה אין גישה לבצע עסקאות או משיכות. שלישית, כל המפתחות מאוחסנים במכשיר שלך ולא בשרתי Blockfolio. לבסוף, Blockfolio אינו דורש שום מידע אישי על המשתמשים בו.

במילים אחרות, השימוש ב- Blockfolio הוא אנונימי ובטוח לחלוטין.

נושא האבטחה הפוטנציאלי היחיד הוא שמישהו עשוי לשים את ידו על הטלפון שלך ולבדוק כמה שווה התיק שלך. אתה יכול למנוע זאת על ידי הפעלת נעילת קוד גישה. אם תעשה זאת, תבחר קוד סיסמה בן ארבע ספרות שיהיה עליך להזין בכל פעם שאתה פותח את האפליקציה.

האם Blockfolio הוא גשש הקריפטו היחיד שקיים שם?

בוודאי שלא. ישנן כמה חלופות Blockfolio זמינות. כמה מהשמות הגדולים יותר בהקשר זה הם דלתא, CoinTracking, Crypto Compare והודלר. כולם מהווים אפשרויות יפות לפיקוח על תיק הקריפטו שלך. חלקם, לעומת זאת, דורשים רכישת גרסאות פרו כדי לפתוח את כל התכונות שלהם. Blockfolio הוא לגמרי בחינם להורדה ושימוש עם כל התכונות שלו, מאוזן עם ממשק משתמש נחמד וקלות שימוש. גרסאות ה- iOS והאנדרואיד שלה מדורגות היטב על ידי המשתמשים.

עכשיו בוא נעבור להדרכה בפועל של Blockfolio

כיצד להשתמש ב- Blockfolio

שלב 1: התקנת האפליקציה

Blockfolio זמין הן עבור iOS (גרסאות 9.1 ואילך) והן עבור Android (5.0 ואילך), וניתן להורדה בחינם משני אפל חנות אפליקציות ו גוגל פליי. לאחר לחיצה על “התקן”, וקבלת ההרשאות הדרושות, Blockfolio יוריד ויתקין תוך מספר דקות, תלוי בחיבור האינטרנט שלך..


לאחר השלמת ההתקנה, פתח את האפליקציה ותראה את מסך הפתיחה. החלק כדי לקרוא את מסכי המבוא ואז הקש כדי להתחיל להשתמש ב- Blockfolio. תראה את מסך הבית הראשוני שלך, שבו הביטקוין ואת’ריום כבר נראים.

כיצד להשתמש ב

הקשה על שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה תביא תפריט בו תוכל לגשת למסך ההגדרות ולכמה אפשרויות אחרות. שתי אפשרויות שימושיות הזמינות מיד מאפשרות לך להחליף אם ברצונך שהאחזקות שלך יוצגו כאחוזים, או אם ברצונך להסתיר את היתרות שלך לחלוטין.

הורדת חסימות

שלב 2: הוספת המטבעות שלך

עכשיו הגיע הזמן להתחיל להוסיף את המטבעות שאתה מחזיק או רוצה לעקוב אחריהם. התהליך קל מאוד. ראשית, הקש על כפתור “+” בתחתית. זה יביא מסך שבו אתה יכול להוסיף מטבעות או חילופי קישורים. מכיוון ש- Blockfolio יכול לעקוב אחר מעל 8000 מטבעות שונים, גלילה ברשימה אינה האופציה המעשית ביותר. השתמש בשדה החיפוש והקלד את השם או הקוד עבור המטבע שתרצה להוסיף. בדוגמה זו, אני רוצה להוסיף EOS.

הוספת המטבעות שלך לחסימה

לאחר שהאסימון שברצונך לפקח מופיע ברשימה, הקש עליו ואז הקש על כפתור “צפה” שמופיע.

זהו זה! הוספת את המטבע הראשון שלך לתיק העבודות שלך. חזור על השלבים לעיל עבור כל מטבע שתרצה לעקוב אחריו, והם יתווספו למסך הבית שלך.

שלב 3: קישור Exchange

כפי שציינתי לעיל, שלב זה אינו הכרחי, אך פעולה זו יכולה לשפר את חוויית מעקב התיקים שלך ובטוחה לחלוטין. קישור חשבונך לא יאפשר לסחור בחסימות או למשוך כספים מארנקי ההחלפה שלך. קישור זה מאפשר לאפליקציה רק ​​לקרוא ולהציג את היסטוריית העסקאות שלך.

לקישור חשבון החליפין שלך, הקש על סמל “+” בתחתית בדיוק כמו שעשית בעת הוספת מטבעות. חלק מהבורסות המובילות, כמו Binance, Bitfinex, Bittrex ו- Coinbase נראות מיד, אך ישנן אפשרויות נוספות. הקש על “ראה הכל” לרשימה מלאה.

נניח שאתה רוצה לקשר את חשבון Bitfinex שלך. הקש על הסמל וזה יוביל אותך למסך המתאים.

חשבון bitfinex

שים לב כי יהיה עליך לספק מפתח API וגם מפתח סודי API ליצירת הקישור. יהיה עליך ליצור את המפתחות האלה באתר Bitfinex. לאחר שתיצור אותם, תוכל להקליד אותם באופן ידני או להקיש על סמל קוד ה- QR כדי לסרוק אותם ל- Blockfolio. שים לב שמפתחות אלה צריך להיות מוגדר לקריאה בלבד.

ברגע שהמפתחות שלך נמצאים באפליקציה, הקש על “הוסף חיבור”. אם האפליקציה מגלה שמפתחות ה- API שלך אינם לקריאה בלבד, תזכיר לך זאת ותצטרך לתקן את הרשאות המפתח שלך באתר הבורסה שלך. אם הכל יבדוק הקישור שלך ייווצר.

שלב 4: רישום עסקה

כעת, לאחר שהוספת את כל המטבעות שלך וקישרת בין הבורסות שלך, בוא נראה כיצד להוסיף עסקה. נניח שמכרתם 4.3 אסימונים של EOS כדי לקנות מעט ETH בפולוניקס.

במסך הבית שלך מצא את EOS בתיק העבודות שלך והקש על כפתור “הוסף” שלידו. כעת תראה מסך שבו תוכל לבחור את הבורסה בה ביצעת את הרכישה, צמד מסחר, מחיר סמלי ופרטים אחרים. לאחר שמילאת הכל, הקש על כפתור “שמור עסקה”. לאחר השמירה יעודכנו אחזקותיך.

תכונות אחרות

Blockfolio יכול לספק מידע רב ערך לסוחרים. באמצעות הכפתורים בתחתית תוכלו לראות מידע על השוק ולקבל עדכונים משני סוגים של מקורות. כפתור “חדשות” מציג מידע ממספר אתרים המתמחים במסחר קריפטו ואתה יכול אפילו להתאים אישית את המקורות שאתה מעדיף. “אות” מציג מידע על האסימונים שאתה עוקב אחריהם, המסופק על ידי יוצרי האסימון עצמם. לבסוף, תוכלו לתכנת את Blockfolio כדי לתת לכם התראה כאשר מחיר האסימונים שלכם עולה מעל או מתחת למגבלות שקבעתם לעצמכם. לדוגמה, תוכל לתכנת את Blockfolio כדי להודיע ​​לך כאשר מחיר הביטקוין יעלה מעל 12,000 דולר או יורד מתחת ל 8,000 דולר..

ראה גם: הדרך הטובה ביותר לפדות ביטקוין

לסיכום…

עם אלפי מטבעות הפרוסים בין מאות בורסות, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להציע אינספור הזדמנויות להרוויח קצת כסף. עם זאת, פיקוח על מחירי סמלים והזדמנויות מסחר יכול להוכיח מרתיע. מעקב אחר תיקי קריפטו מאפשר לך לעקוב אחר מידע המסחר שלך בדרכים ולהתריע בפני עסקאות פוטנציאליות. אם אתה עוסק במסחר בקריפטו, מעקב אחר תיקי השקעות הוא הכרח. ו- Blockfolio מבצע את העבודה בבטחה וביעילות.

אנו מקווים שמצאתם מדריך זה לשימוש ב- Blockfolio שימושי!

השאירו תגובה למטה אם יש לכם שאלות לגבי הגדרת אפליקציית Blockfolio!

קרא עוד: כיצד לקנות עוד אלטקוינים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map