הצלחת לקנות כמה מאות ביטקוינים עוד בשנת 2010, כאשר הם היו חסרי ערך כמעט וכעת מסתכלים על מטבע דיגיטלי בשווי של למעלה משני מיליון דולר. עכשיו דירת היוקרה, המכונית או אולי האי הטרופי הפרטי שלכם נמצאים בהישג ידכם, אך אתם תוהים כיצד לפדות כמויות גדולות של ביטקוין. במדריך הצפנה זה, ננסה לשפוך מעט אור על הבעיה שכולנו היינו רוצים שתהיה לנו.

כיצד לפדות סכומים גדולים של ביטקוין במהירות

הדרך היחידה הטובה ביותר לפדות כמויות גדולות של ביטקוין היא באמצעות מה שנקרא עסקת OTC (ללא מרשם). עסקת OTC מתרחשת כאשר קונה פרטי ומוכר פרטי מקושרים על ידי מתווך כדי להקל על ההחלפה. המתווך משמש כאיש הביניים המהימן שמקבל את הכספים והביטקוין קודם לכן אף אחד מהצדדים לא מנוצל. כאשר המתווך מקבל את ההפקדות משני הצדדים, הם מקלים על ההתרחקות.

למעשה, בחברת Crypto Coin Society, הקלנו עסקאות רבות בדיוק כאלו עם שלנו רשת קונים פרטיים. אם תרצה להיות מותאם עם אחד הקונים הפרטיים שלנו אז לחץ על הלחצן למטה כדי למלא את טופס הבקשה וניצור קשר כדי לעזור לך להקל על עסקת OTC כדי לפדות בקלות כל סכום של ביטקוין.

דברים שצריך לחשוב עליהם לפני שתפזר את הביטקוין

ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני הפדיון של הביטקוין, במיוחד בסכומים גדולים. אתה צריך לחשוב על:

  1. – גבולות להחלפת קריפטו
  2. – תנועות בנק
  3. מיסים
  4. – הדרך הטובה ביותר לפדות ביטקוין

בואו נתמודד עם כל אחד.

מגבלות משיכה בחילופי קריפטו

מרבית חילופי הקריפטו מציבים מגבלות על כמות הכסף שמשתמשים רשאים למשוך בכל יום. מגבלות אלה יכולות להגיע לכמה אלפי דולרים או שהן יכולות להיות גבוהות בהרבה. לדוגמה, מגבלת המשיכה של Coinbase היא 10,000 דולר ליום. עבור Kraken, המגבלה היא 5,000 דולר ליום בקריפטו ברמה 1 (משיכות מטבע של פיאט אינן זמינות לרמה זו). בדרך כלל, חילופי הצפנה מאפשרים לך להגדיל את מגבלות המשיכה שלך על ידי שדרוג רמת החשבון שלך. לדוגמא, שדרוג חשבון Kraken לשכבה 2 מאפשר משיכות פיאט (עד 100,000 דולר ליום) ומגדיל את מגבלת המשיכה היומית של הצפנה ל -500,000 דולר.

כיצד לפדות כמויות גדולות של ביטקוין

אם אתה מתכוון לפדות כסף רב של ביטקוין, ודא שמגבלות המשיכה שלך יכולות להתמודד עם סכום זה. לחלופין, אתה יכול לסגת ממספר מרכזיות במקום בלבד. מכיוון ששדרוג חשבונך פירושו לספק מידע אישי יותר למרכזיה, משתמשים המעוניינים לשמור על אנונימיות עשויים להעדיף אפשרות אחרונה זו.

תנועות חשבון בנק לא שגרתיות

הלבנת הון היא נושא רציני. נניח שיש לך חשבון הבנק שלך מזה זמן מה, שומר על יתרה של כמה מאות דולרים בכל פעם ופתאום תקבל העברה גדולה מאוד. מספיק לקנות אי טרופי קטן. מובן שאולי יש לבנק שלך כמה שאלות עבורך. הם עשויים אפילו להקפיא את חשבונך עד שתוכל לספק תשובות משביעות רצון לאיפה הכסף הזה מגיע.

אין באמת דרך לעקוף זאת מלבד לדבר עם מנהלי הבנק שלך לפני ביצוע ההפקדה. שיידעו שתקבלו סכום כסף יוצא דופן, והסבירו מהיכן הכסף הזה. אם תוכל לשכנע אותם שהכספים הושגו כחוק, הם עשויים להיות בסדר עם זה. אם לאחר ששמע את דעתך, הבנק מחליט לא לקבל את ההפקדה (חלק מהבנקים מסרבים באופן מוחלט לקבל פיקדונות הקשורים למסחר בקריפטוגרפים), יתכן ולא תהיה לך ברירה אלא לפתוח חשבון בבנק אחר..


הקפד לשלם את המסים שלך על רווחי הביטקוין 

ריצ’רד ניקסון אכן הסתבך בצרות רבות, כמובן. אבל זה לא קשור למס. האמת היא שקבלת סכומי כסף גדולים פירושה שתצטרכו לשלם יותר מיסים, בין אם הכסף הזה מגיע מסחר בקריפטו ובין אם לאו. בהנחה שאתה לא רוצה להיות אל קפונה הבא, אתה בהחלט צריך לדווח ולשלם את המסים שלך.

דיווח ותשלום מיסים שלך הם ייעוץ כללי, אך חוקי המס יכולים להיות שונים מאוד בהתאם למדינה או לאזור שלך. עליכם להתייעץ עם רואה חשבון או עורך דין המתמחה במיסים. אפילו יותר טוב, עורך דין או רואה חשבון שמכיר או מתמחה במיסי קריפטו. כל אחד מהמומחים הללו יוכל לעזור לכם להפקיד באופן חוקי את כספיכם בשיעורי מס נמוכים יותר, שעליהם לפצות יותר על העמלות שהם בוודאי יגבו מכם..

הדרך הטובה ביותר לפדות ביטקוין

ישנן מספר דרכים להמיר ביטקוין למטבע פיאט. בחירת הדרך הטובה ביותר עבורך תלויה אם ברצונך להמיר ביטקוין למזומן באופן אנונימי. ישנן שתי שיטות כלליות להמרת ביטקוין: בבורסה או מחוץ לבורסה.

  • בבורסה: בורסות קריפטו מציעות את היתרון של עסקאות מהירות, אמינות ומאובטחות. חלק מהבורסות הללו נסחרות במטבעות פיאט ומאפשרות לך לקשר את חשבון הבנק שלך כדי שתוכל למשוך ישירות. עם זאת, כדי להגדיל את גבולות המשיכה לטווח המתאים לכמויות גדולות של ביטקוין עליכם לספק מידע אישי, הפוגע באנונימיות. החלקה יכולה להיות בעיה גם כאשר מזומנים בבורסה.
  • מחוץ לבורסה: סוג זה של מסחר מתרחש ישירות בין שני אנשים. ישנן שתי וריאציות קלות של שיטה זו: האחת היא לסחור עם מתווך ללא מרשם (OTC) והשנייה היא מסחר בין עמיתים לעמית (p2p). בשני המקרים, היית סוחר ישירות עם אדם. ההבדל הוא שהראשון הוא סוחר קריפטו מקצועי, ואילו האחרון אינו. סחר מחוץ לבורסה מאפשר רמות גבוהות יותר של אנונימיות, אך עליכם להיות זהירים מאוד עם מי אתם סוחרים. אותה אנונימיות שמגנה עליך מציעה גם שכבת הגנה לרמאים שעשויים להיות אחרי הביטקוין שלך.

לאחרונה אופציה שלישית זוכה לפופולריות ויש האומרים שזה העתיד של המסחר בקריפטו. אפשרות שלישית זו מנסה להציע את המיטב משני העולמות: המהירות והאבטחה של המסחר בבורסה עם אנונימיות של אפשרויות מחוץ לבורסה. חלופה זו היא להשתמש בחילופי עמיתים לעמית מבוזרים. בורסות אלה פועלות באופן דומה לשווקי p2p. קצת יותר על זה בהמשך.

בואו נניח שאתה מוכן להמשיך במזומן שלך. כבר קיבלתם את הבסיס מהבנק שלכם, התייעצתם עם עורך דין או רואה חשבון, ואתם מוכנים לדווח על הכספים ולשלם את המסים שלכם לפני שתפרשו לפולינזיה הצרפתית..

כיצד לפדות כמויות גדולות של ביטקוין בבורסה

תחילה תצטרך לבחור בורסת קריפטו הנסחרת במטבע פיאט. Kraken, Coinbase ו- Bitstamp הן בין האפשרויות הפופולריות ביותר לכך. יהיה עליך להירשם לחשבון אם עדיין אין לך ולוודא אותו לרמה הדרושה למשיכת סכום הכסף הרצוי. אתה יכול אפילו להחליט לא להסתפק רק באחת מהבורסות הללו, אלא לחלק את הביטקוינים שלך בין שניים או יותר מהם ולסגת מכל הבורסות בו זמנית. זה יאפשר לך להוסיף את מגבלות המשיכה היומיות מכל בורסה.

הדרך הטובה ביותר לפדות ביטקוין

לאחר שתיצור את חשבונותיך תוכל לגלות שאתה נדרש לבצע הפקדת מטבע פיאט לפני שתוכל לבצע משיכות. אם זה המקרה, עשה זאת. אפילו כמות קטנה תעשה. גם אם זה לא נדרש, זה יכול להיות רעיון טוב לעשות זאת כדי לוודא שהקישור לחשבון הבנק שלך מוגדר כהלכה.

לאחר שהכל מוגדר ומוכן לדרך, שלח את הביטקוינים שלך לארנק החליפין שלך. לאחר שהם שם, משוך את הסכום הרצוי לחשבון הבנק שלך והמתין שהכספים יופיעו. זכור כי זה יכול לקחת בין יום לחמישה ימים עד שהכספים יהיו זמינים.

כיצד לפדות כמויות גדולות של ביטקוין מחוץ לבורסה

אם אתה זקוק לרמה של אנונימיות שחילופי קריפטו אינם מספקים, או אם דמי התשלום שלהם גבוהים מדי או שתהליך המשיכה איטי מדי, אז אתה רוצה לצאת מחוץ לבורסה..

אם אתה מעדיף לסחור עם מתווך OTC, תגלה שהם לא בדיוק מופיעים בדפים הצהובים. אלה אנשים שעשויים להיות מעורבים בעסקאות של מיליוני דולרים באופן קבוע, ולכן הם נוטים להישאר נמוכים. אך אם עורך הדין או רואה החשבון שלך מומחה למסחר בקריפטו, יתכן שהם יוכלו להציע לך כמה שמות.

אם אפשרותך מחוץ לבורסה היא שוק p2p, המקומות הפופולריים ביותר הם Localbitcoins ו- Paxful. שני השווקים פועלים כמעט בכל מדינה בעולם ופועלים באופן דומה.

כדי למכור את הביטקוינים שלך ב- localbitcoins, תחילה עליך ליצור חשבון. לאחר יצירת החשבון, יהיה עליכם לספק מידע אישי כלשהו, ​​כך שהתהליך לא יהיה אנונימי לחלוטין, אך לא תצטרכו למסור פרטים רבים כמו שהייתם עושים על חילופי הצפנה.

לאחר שהכל הוגדר, יהיה עליכם לחפש בשוק אחר אדם שמציע לקנות את כמות הביטקוין שברצונכם למכור. לאחר שתמצא אחת, שלח אליהם בקשת סחר ו- localbitcoins ישלח להם הודעה.

לאחר שתתקבל בקשת המסחר שלך, תשלח את הביטקוינים שלך ל- localbitcoins והם יחזיקו אותם בנאמנות. פירוש הדבר שלמשך זמן מה לא יהיו לך האסימונים שלך, אך גם הקונה שלך לא יהיה. לאחר שקיבלתם את מטבע הפיאט שלכם (בחשבון הבנק שלכם, ב- PayPal או בשיטות אחרות), תודיעו על localbitcoins ורק אז האסימונים יישלחו לארנק הקונה..

מה עם האפשרות השלישית?

האפשרות הסופית לפדות את הביטקוינים שלך היא להשתמש בבורסת עמיתים לעמית מבוזרת. נכון לעכשיו, הפונקציונאלי ביותר מבין חילופי הדברים הללו הוא הודל הודל. הבורסות הללו פועלות באופן דומה לשווקי p2p כמו Paxful ו- Localbitcoins, עם שני הבדלים מרכזיים. קודם כל, במקום שהבורסה עצמה תחזיק את האסימונים שלך בפקדון, ייווצר חוזה חכם רב-סיג, והנאמנות תוחזק שם. שנית, תוכלו לבחור אם למסור מידע אישי או לא. במילים אחרות, בפלטפורמות אלה המסחר יכול להיות אנונימי לחלוטין. עקומת הלמידה תלולה מעט יותר מאשר בשווקי p2p, ולבורסות הללו אין עדיין משתמשים רבים. אך יש מומחים שאומרים כי עתיד המסחר בקריפטו יהיה בשירותי חליפין מסוג זה.

לסיכום…

זה בערך עוטף את זה איך לפדות כמויות גדולות של ביטקוין. הפירעון של ביטקוין בשווי מיליוני דולרים הוא בהחלט בר ביצוע, וישנן מספר דרכים להשיג זאת, בהתאם לצורך שלכם במהירות, בביטחון ובאנונימיות. זכור תחילה לדבר עם הבנק שלך כדי לקבל אור ירוק לעסקה, ולהתייעץ עם עורך דין או רואה חשבון עם מומחיות בדיני מיסים בקריפטו. דווח על הנכסים שלך, שלם את המסים שלך ותהנה. לבסוף, אם מצאתם מאמר זה מועיל ובסופו של דבר רכשתם את האי מורקוראקו, חשבו להזמין אותי לסוף שבוע!

ספר לי בתגובות אם יש לך שאלות!

קרא עוד: כיצד לקנות אלטקוינים עם דולר ארה”ב

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector