אולי שמעת על Shapeshift.io. זו חילופי מטבעות שעובדים קצת אחרת מחילופי קריפטו אחרים, מסורתיים יותר. אם אתה משתמש ב- Coinbase לרכישת מטבעות חליפין במטבע פיאט, ייתכן שאתה תוהה כיצד להשתמש ב- Shapeshift עם Coinbase כדי לבצע החלפות או לקנות altcoins. סקירה ושיעור הדרכה זה, בתקווה, יענו על שאלותיך.

מה זה Shapeshift?

Shapeshift היא המרת מטבע בלבד. פירוש הדבר שזה לא עובד עם מטבע פיאט, כך שלא תוכל להשתמש בו לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים בדולרים אמריקאים, אירו או כל מטבע אחר שהונפק על ידי הממשלה. אתה יכול להשתמש בו רק כדי להחליף אסימון אחד בשני. Shapeshift בהחלט אינו חילופי הקריפטו היחידים שיש שם. וכמה בורסות מציעות מסחר בפיאט מלבד מסחר בקריפטו. עם זאת, בניגוד לרוב ההחלפות האחרות שם, Shapeshift הוא לא משמורן לְהַחלִיף.

מהי חילופי דברים ללא משמורת?

מרבית המרכזיות מאחסנות אסימונים של משתמשים בארנקים שנוצרו על ידי המרכזיה עצמה. אם אתה קונה ביטקוין ב- Coinbase או ב- Poloniex, הביטקוינים האלה נשמרים בארנקי חילופי עד שתמשוך אותם. זה שנוי במחלוקת בקרב סוחרי הצפנה מכיוון שבורסות לא נותנות למשתמשים שלהם את המפתחות הפרטיים לארנקים אלה, כלומר למשתמשים אין בעלות מלאה..

חילופי דברים שאינם משמורת עובדים אחרת. מרכזיות אלה אינן יוצרות ארנקים עבור המשתמשים שלהן. במקום זאת, המשתמשים חייבים להשתמש בארנקים משלהם כדי לקבל אסימונים. זה מאפשר להשתמש ב- Shapeshift לא רק עם ארנקים אישיים אלא גם עם ארנקים ממרכזיות אחרות, כמו Coinbase או Poloniex. בסקירה זו תלמד כיצד להשתמש ב- Shapeshift עם Coinbase. תמשיך לקרוא.

מהם היתרונות של Shapeshift?

כאשר החלה המסחר של shapeshift היא הציעה בורסות אנונימיות. משתמשים אפילו לא היו צריכים ליצור חשבון. זה כבר לא המקרה. מאז אוקטובר 2018 על המשתמשים ליצור חשבון כדי להשתמש בבורסה. אז אנונימיות היא כבר לא אחד היתרונות. אבל זה לא אומר שהוא לא מציע שום יתרונות.

בעלות על ארנק:

כאמור לעיל, Shapeshift היא חילוף שאינו משמורן, כך שתשתמש בארנקים שלך בכדי להחזיק את המטבעות שלך. זה יתרון לא רק בגלל שהארנק שלך באמת שלך, אלא גם לביטחון. מכיוון שבסוג זה של בורסה אין מטבע, הם אינם יעד אטרקטיבי עבור האקרים. שינוי צורה היה נפרץ עוד בשנת 2016, אך מאז הם הוסיפו אמצעי אבטחה חדשים.

קלות שימוש ומהירות:

ל- Shapeshift ממשק פשוט מאוד. פשוט וללא הסחות דעת או אפשרויות ניווט מסובכות. ועסקאות מתרחשות מהר מאוד עם מינימום אישורים נדרשים. אפילו בפעם הראשונה הסוחרים לא יתקשו להחליף את האסימונים שלהם.

אגרות Shapeshift:

בדרך כלל, בורסות גובות עמלה מכל עסקה. חלקם גובים עמלות אחידות, כמו 1% על כל העסקאות. אחרים גובים עמלות שונות בהתאם לסוג העסקה או לאסימון הספציפי הנסחר. Shapeshift שונה. הם אינם גובים עמלות מלבד שכר כורה הנמוך בדרך כלל בהרבה ממה שגובות הבורסות האחרות. שכר הכורה משתנה בהתאם לקריפטוגרפי. לדוגמא, עבור ביטקוין, שכר הכורה הוא 0.00056 BTC. עבור אדווה, זה 0.15 XRP. עבור Ethereum, זה 0.003 ETH. אתה יכול לראות את הרשימה המלאה של שכר הכורה כאן.

האם יש מגבלות של Shapeshift?

כמו בכל הבורסות, יש מגבלה על עסקאות ב- Shapeshift. נכון לעכשיו, המגבלה לחשבונות משתמש מאומתים היא 10,000 דולר לעסקה.

מה עם חלופה של Shapeshift?

למרות שרוב חילופי הקריפטו הם משמורת, Shapeshift אינו היחיד המיידי שאינו משמורן מיידי. CoinSwitch ו- Changelly הן חלופות ל- Shapeshift. ישנם הבדלים בין שלושת הרישומים האחרים הרשומים, העמלות וזמן המסחר. צ’אנגלי תומכת במטבעות פיאט, ו- CoinSwitch מציעה רשימה גדולה יותר של אסימונים נתמכים. כולם אפשרויות מוצקות, אמינות ובטוחות להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים. קרא עליהם ובחר את המתאים ביותר לצרכיך.

עכשיו נעבור לקטע הדרכה במאמר זה …

כיצד להשתמש ב- Shapeshift עם Coinbase

אם הגעת לכאן ותוהה כיצד להשתמש ב- Shapeshift עם Coinbase, כנראה שכבר יש לך חשבון Coinbase והשתמשת בו כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי ורוצה להשתמש ב- Shapeshift כדי לבצע את המסחר..

אם אין לך חשבון Shapeshift, הצעד הראשון יהיה ליצור ולאמת חשבון.

צור ואמת חשבון Shapeshift:

 1. עבור אל דף הבית של Shapeshift ולחץ על כפתור “הירשם” באמצע.

  כיצד להשתמש בצורת שיפוט עם מטבע בסיס

 2. הזן את כתובת הדוא”ל שלך, בחר ואשר סיסמה מאובטחת לחשבונך, השלם את CAPTCHA ולחץ על “הירשם”.

  חלופה לשינוי צורה

 3. דוא”ל עם קישור הפעלה יישלח לכתובת שמסרת. פתח אותו ולחץ על הקישור.

 4. לאחר ההפעלה, זה הזמן להתחיל באימות חשבון. הקלד את המידע הבסיסי שלך: שם, תאריך לידה, מספר טלפון וכתובת. לחץ על “המשך”.

 5. השלב הבא הוא לאמת את זהותך. אתה יכול לבחור אחד משלושת המסמכים לשם כך: תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה, רישיון נהיגה או דרכון. בחר את סוג המסמך שבו ברצונך להשתמש, מלא את מספר המסמך ולחץ על “שלח”. אז תצטרך לצלם תמונות או להעלות סריקות של המסמך שלך. לאחר ההעלאה, האימות צריך להיעשות תוך מספר דקות.

  גבולות לשינוי הצורה

 6. לאחר סיום אימות המזהה, תתבקש להגדיר אימות דו-גורמי (2FA). זה אופציונלי אך מומלץ בחום. לחץ על “הגדרות” מהתפריט בצד שמאל ואז על “הגדר 2FA” מהחלונית. בצע את ההוראות להשלמת שלב זה.

לאחר השלמת השלבים שלמעלה, אתה תהיה מוכן להתחיל לסחור.

כיצד להשתמש ב- Shapeshift עם Coinbase כדי לבצע החלפה

נניח שאתה רוצה להחליף קצת ביטקוין המאוחסן בחשבון Coinbase שלך ​​תמורת Ethereum, שיופקדו גם ב- Coinbase (זה יכול להיות גם כל ארנק Ether אחר).

 1. עבור לדף הבית של Shapeshift.io. התיבה מימין היא המקום בו תגדיר את המסחר שלך. לחץ על שדה “הפקדה” ובחר ביטקוין מהרשימה. לאחר מכן לחץ על שדה “קבל” ובחר “אתר”. ישנם שני סוגים של סחר מותר: מהיר ומדויק. האחרון מאפשר לך לקבל שליטה רבה יותר על חילופי הדברים, אז לחץ על “מדויק”. כעת המסך שלך אמור להיראות כמו התמונה. לחץ על “המשך”.

  כיצד להשתמש ב- Shapeshift עם Coinbase

 2. המסך הבא מציג מידע שימושי. אתה יכול לראות גם את הסכום המינימלי והמקסימלי של ביטקוין שאתה יכול לסחור בו, כמו גם את דמי הכורה עבור המסחר. כאן תמלאו גם את כמות הביטקוין שתשלחו. עליך גם למלא את הכתובת שאליה תרצה שיישלח אתטר שלך ולספק כתובת להחזר הביטקוין שלך במקרה שהסחר נכשל מסיבה כלשהי..

 3. מכיוון שנשתמש ב- Coinbase גם לשליחה וגם לקבל, בואו נעבור ל- Coinbase, התחבר ונלך לארנקים שלך.

 4. תחת ארנק הביטקוין שלך, לחץ על “קבל”. זו תהיה כתובת ההחזר שלך. העתק אותו והדבק אותו בשדה “כתובת החזר כספי” ב- Shapeshift.

 5. עדיין ב- Coinbase, מתחת לארנק Ethereum שלך, לחץ על “קבל”. זו הכתובת ש- Shapeshift ישלח אליה את האתר שלך. העתק אותו והדבק אותו בשדה המתאים ב- Shapeshift.

 6. מלא את כמות הביטקוין שברצונך לסחור ושפשיפט יראה את כמות האת’ר שתקבל.

  כיצד להשתמש ב- Shapeshift עם Coinbase

 7. לאחר מילוי הכל, הסכים לתנאים ולחץ על “התחל עסקה”.

 8. Shapeshift יציג כעת את הכתובת שאליה אתה צריך לשלוח את הביטקוין שלך. העתק אותו וחזור אל Coinbase.

 9. ב- Coinbase, תחת ארנק ה- BTC שלך לחץ על “שלח”. הדבק את הכתובת שסיפקה Shapeshift ושלח את האסימונים שלך.

 10. אחרי זה, זה רק עניין של לחכות ל- Shapeshift שיעשה את המסחר (זה לוקח רק כמה דקות) וישלח את האתר שלך ל- Coinbase. זמן הקבלה יהיה תלוי באסימונים ובפעילות ברשת.

מזל טוב! השתמשת כעת ב- Shapeshift כדי לבצע טרייד עם אסימונים המוחזקים ב- Coinbase.

לסיכום…

בורסות שאינן משמורניות כמו Shapeshift הן אופציה נהדרת למסחר באסימני קריפטו במהירות, לעתים קרובות עם עמלות נמוכות יותר. מכיוון שאתה מחליט באילו ארנקים אתה משתמש עם מרכזיות אלה, אתה יכול לבחור להשתמש בארנקים האישיים הקיימים שלך או בארנקי ההחלפה שלך. לפי השלבים המתוארים כאן, עכשיו אתה יודע להשתמש ב- Shapeshift עם Coinbase.

קרא גם: החלופה הטובה ביותר עם Shapeshift

השאירו את הערותיכם או שאלותיכם למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me