לכן, מצאת מידע על פלטפורמת Tezos עבור dApps וחוזים חכמים, ברצונך להשקיע באסימון שלהם ותוהה כיצד לקנות Tezos. תגלה שזה לא שונה בהרבה מרכישת אלטקוינים אחרים. המשך לקרוא לקבלת מידע ומדריך שלב אחר שלב.

מה זה Teos?

ראשית, Teos היא פלטפורמה המאפשרת למשתמשים לשלוט בבלוקצ’יין ולשנות את מערך הכללים שלה, תוך הפרעה מינימלית של הבלוקצ’יין בכללותו. יכולת זו תאפשר לבלוקצ’יין לשדרג את עצמו מבלי להזדקק לפיצולו לשתי חסימות נפרדות (תהליך המכונה מזלג). אינטראקציה עם הבלוקצ’יין של Tezos מחייבת משתמשים לרכוש ולהחזיק אסימונים של Tezos (XTZ).

איפה אני יכול לקנות Tezos?

נכון לכתיבת מאמר זה, ישנם 26 חילופי טזו שונים. חמשת הבורסות הראשונות, הממוינות לפי נפח מסחר, הן MXC, Coinbase Pro, BitMax, Kraken ו- Oceanex..

האם אני יכול לקנות Teos ב- Binance?

בזמן כתיבת מאמר זה (10 באוגוסט, 2019) בינאנס לא סוחר באסימונים של Tezos XTZ. אתה יכול להציג את הרשימה המלאה והמעודכנת של חילופי טזו מ- Crypto Market Cap מאת לחיצה כאן.

איך לקנות Tezos XTZ

השלב הראשון הוא שיהיה לכם ארנק בו תוכלו לאחסן בבטחה את האסימונים שלכם אחרי שקונים מטבעות קריפטוגרפיים. ישנם מספר ארנקי תוכנה וחומרה.

 1. ארנקי תוכנה: עבור משתמשי Windows ו- MacOS יש אפשרות לבחור בין ארנק גלון לטזבוקס. ארנק גלון זמין גם עבור לינוקס, ויש גרסת אנדרואיד של טזבוקס. טזבוקס מציעה גם ארנק מבוסס אינטרנט, וכך גם קוקאי.
 2. ארנקי חומרה: למי שמעדיף ארנקי חומרה, גם Ledger וגם Trezor מקבלים אסימונים של XTZ.

לאחר שהארנק מוגדר, הגיע הזמן לברר איך לקנות טזו.

מדריך שלב אחר שלב כיצד לקנות טזו

שלב 1: מציאת צמד הבורסה והמסחר שלך:

 1. עבור אל שווי שוק של קריפטו. בדף הבית, הקלד XTZ בתיבת החיפוש בפינה השמאלית העליונה.

  שווי שוק של קריפטו

 2. המסך הבא יציג מידע מפורט על אסימון Tezos, כולל תיאור, מחיר נוכחי (בדולר ארה”ב) ונפח שוק. תוצג גם טבלת מחירים. משמאל תמצאו את עשרת הבורסות המובילות המציגות טזוס, ממוינות לפי נפח השוק, רשימה של חוקרי הבלוקצ’יין למידע האסימון והמידע החברתי. משם תוכל ללחוץ כדי לראות את הרשימה המפורטת של כל הבורסות המופיעות ב- XTZ.

  שווי שוק קריפטו של tezos

 3. כשמסתכלים על רשימת הבורסות המלאה, תוכלו לראות גם את כל זוגות המסחר של XTZ בכל בורסה מסוימת. במכסה הבא תוכלו לראות שקראקן מאפשר מסחר בין Tezos XTZ ו- Bricktox (XBT), דולר אמריקאי, יורו, Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) ודולרים קנדיים. אם אתה הבעלים של אחד מאותם אסימוני הצפנה, זה רק עניין של העברתם לבורסה שתבחר לרכישת טזו..


  חילופי טזו

שלב 2: העברת אסימונים לבורסת ה- Tezos שלך

בדוגמה זו, נניח שאני רוצה לקנות מטבעות מטבעות עם אתר ובחרתי לעשות זאת באמצעות בורסת BitMax, שהיא הראשונה ברשימה עם צמד מסחר XTZ / ETH. תגלה כי כל חילופי הצפנה פועלים לפי אותו הליך בסיסי.

 1. התחבר ל- BitMax , מהסרט העליון לחץ על “הנכסים שלי” ועל “הפקדה”.

  כניסה של bitmax

 2. לחץ על ETH מהתפריט הנפתח.

  איך לקנות טזו

 3. תוצג בפניך כתובת ארנק Ethereum שלך בבורסה זו. אם האתר שלך נמצא באפליקציית ארנק נייד כמו Trust Wallet, פתח את הארנק שלך, בחר “שלח” ואז סרוק את קוד ה- QR כדי להדביק את הכתובת. הקלד את כמות האתר שברצונך להפקיד ושלח אותם אל BitMax.

  איפה אני יכול לקנות טזו

 4. אם האתר שלך מאוחסן בבורסה אחרת, בשירות ארנק אלקטרוני או בארנק אינטרנט אחר, העתק את כתובת הארנק שלך ללוח. בדוגמה זו, נניח שיש לך אסימוני אתר המאוחסנים בחשבון Uphold. ההליך דומה מאוד עבור ארנקים אלקטרוניים אחרים או חילופי קריפטו.

 5. היכנס לעמידה, ובחר את כרטיס ה- ETH שלך. לאחר מכן לחץ על “שלח למטבעות קריפטוגרפיים או אסימון שירות”.

  לקנות tezos XTZ

 6. גלול מטה ברשימה עד שתראה ETH, לחץ ותועבר למסך שבו תוכל להדביק את כתובת הארנק שלך ולהקליד את כמות האתר שברצונך להפקיד ל- BitMax. לאחר אישור ההעברה יידרשו מספר דקות עד להשלמת ההעברה. ברגע שזה יקרה, יהיו לך אסימוני האתר שלך מוכנים לקניית טזו.

  קנו מטבעות מטבע חוץ

שלב 3: סחר ב- ETH עבור XTZ

עכשיו הגיע הזמן לקנות אסימונים של מטבעות קריפטוגרפיים בבורסת הצפנה האהובה עליכם.

 1. חזור אל BitMax ולחץ על “מזומן” מהסרט העליון. תועבר לדף מסחר. בדוגמה זו, אנו בוחנים את דף המסחר של צמד BTMX / USDT.

  קניית מדריך קריפטו

 2. מכיוון שהמסחר שלנו יהיה עבור אסימוני אתרים, לחץ על הכרטיסייה “ETH” בעמודה השמאלית והקלד “xtz” בתיבת החיפוש. ברגע שמוצג XTZ, לחץ עליו ותועבר לדף המסחר המתאים.

  החלפת bitmax

 3. מדף מסחר זה, באמצעות הלחצנים בתחתית, תוכל גם “לקנות XTZ” עם ה- ETH המופקד שלך, או “למכור XTZ” שאולי כבר בבעלותך כדי להשיג יותר ETH.

  כיצד להשתמש

  לקנות tezos xtz

שלב 4: העברת אסימוני ה- Tezos שלך לארנק האישי שלך

כמו בבורסות אחרות שם, BitMax לא נותנת לך את המפתחות הפרטיים לארנקים שלך. זה אומר שמשתמשים לא בֶּאֱמֶת להחזיק אותם. מסיבה זו, ומסיבות אבטחה אחרות, מומלץ לא לשמור אסימונים המאוחסנים בארנקי חילופי לתקופות ממושכות.

 1. כדי להעביר לארנק שלך מ- BitMax, לחץ על “הנכסים שלי” ועל “משיכה” מהסרט העליון של דף הבית. יוצג בפניך מסך הנסיגה.

 2. בחר XTZ מהתפריט הנפתח משמאל. בצד ימין, הדבק את הכתובת לארנק ה- tezos של התוכנה או החומרה שלך, הקלד את כמות אסימוני ה- tez שברצונך להעביר, הדבק או הקלד את קודי האבטחה המתאימים ולחץ על “משיכה”. לאחר השלמת זה, האסימונים שלך יאוחסנו בארנק האישי שלך.

  bitmax exchagne exchagne

סיכום

קניית אסימונים של טזו היא תהליך פשוט למדי, שאינו שונה כלל מקניית אלטקוינים אחרים. זה עניין של למצוא בורסה עם צמד סחר מתאים, להעביר את האסימונים הקיימים שלך לארנק המתאים בבורסה ההיא, לבצע את המסחר ולבסוף, להעביר את אסימוני ה- tezos שנרכשו לאחרונה לארנק האישי שלך. יש שפע של בורסות וזוגות מסחר לבחירה, ועל ידי ביצוע הצעדים המתוארים כאן, אתה נמצא במרחק של מספר דקות בלבד מהבעלות על טרזור, מה שיאפשר לך לקיים אינטראקציה עם בלוקצ’יין טרזור..

אנא השאירו תגובה למטה אם יש לכם שאלות!

ראה גם:

 • כיצד לקנות Altcoins עם דולר ארה”ב
 • כיצד לקנות OmiseGO (OMG)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector