כריית ה- Tron Blockchain היא בלתי אפשרית, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לקבל תשלום בטרון לשלי. כרייה בשביל זה היא פשוט עניין של שימוש במחשב כדי לחשיש מטבע נוסף בהצלחה, ובריכת הכרייה תעשה את ההמרה על גבי הקצה האחורי ותשלם אתכם למרות שטרון משתמש ב- Proof Of Stake POS כשיטת הקונצנזוס. אז עם קצת התערבות של מתווכים, אתה יכול לכרות ישירות בריכת כרייה ולקבל תשלום ב- Tron TRX.

פתק: רק מטבעות המשתמשים בשבויים Proof Of Work ניתנים לכרייה. ניתן לשכור או למכור כוח כרייה לצדדים שלישיים המעוניינים להרוויח או לתקוף רשת. היום אנחנו הולכים לחקור Tron-Mining.com.

ללא התייחסות נוספת, בואו נלך לעניינים ונראה אם ​​עלינו לכרות עבור TRX?

איך שלי טרון

https://pbs.twimg.com/media/ET8FJQ0UEAIs_lv?format=jpg&שם = גדול

מדריך מהיר: כיצד לכרות את TRON

1. הכן את ה- GPU שלך לכרייה. התקן את מנהלי ההתקנים היציבים האחרונים מהאתר הרשמי.

2. הורד והתקן ארנק TRON. קבל את כתובת הארנק שלך; זה ישמש כשם משתמש בבריכת הכרייה Tron.

3. הורד את הכורה של קליימור והתקן את התוכנה. מערכת האבטחה של המחשב שלך עשויה לתייג את התוכנית כוירוס. זה חיובי כוזב.

4. הגדר את start.dat הגדר את בריכת הכרייה והוסף את כתובת ארנק ה- TRON שלך כשם המשתמש שלך.

5. לחץ פעמיים על start.dat כדי להתחיל בכרייה.

בקר באתר Tron-Minig

טבלת השוואה של Tron Mining ASIC ו- GPU

Tron Mining ASIC ו- GPU השוואה טבלה

כורי ASIC כורה GPU
כורי TRON ASIC כורה GPU של TRON
לא ניתן להחזיר את השימוש המתמחה לפונקציות אחרות ניתן להחזיר בקלות את המעבד לפונקציות אחרות כמו משחק, גרפיקה ועריכת וידאו
חסכוני באנרגיה בהשוואה לכורי GPU פחות חסכוני באנרגיה בהשוואה לכורי ASIC

ערך מכירה חוזר נמוך יותר בגלל שימוש מוגבל

ערך מכירה חוזר גבוה יותר עקב שימושים מרובים ב- GPU
לרוב יש בריכות כרייה משלהם בדרך כלל משתמש בבריכות כרייה של צד שלישי
קל יותר להתקין ולבצע אופטימיזציה כולל הגדרת תואר כלשהי כדי לבצע אופטימיזציה

ארנק טרון


טרון הוא מטבע מבוסס היטב, אחסון TRX אינו מהווה בעיה בהמון ארנקים זמינים. הדבר היחיד שאנו מייעצים הוא תמיד להשתמש בארנק חומרה ולהקים צוֹמֶת לאימות עסקאות.

תזכורת \ טיפים:

גבה תמיד את הארנק, ביטוי הזרע והסיסמה שלך במספר מיקומים. אתה אף פעם לא יודע מתי אסון מתרחש. ביצוע שיטות עבודה מומלצות זה יכול באמת לחסוך לכם הפסדים כספיים מצערים.

איך לכרות את טרון

כריית טרון – כיצד לכרות את טרון

כאמור לעיל, אינך יכול לכרות את הבלוקצ’יין של טרון ולקבל תשלום ב- TRX. עם זאת, אתה יכול לכרות את האלגוריתמים Ethash, RandomX ו- X16Rv2 באמצעות ה- טרון כרייה ובריכת כרייה וישלמו ב- TRX עבור תרומתך לרשת, שהיא עבור כל חסימה מוצלחת של מכרות הבריכה.

כדי לכרות ולקבל תשלום ב- TRX, תזדקק למחשב עם כרטיס גרפי, או מספר כרטיסי גרפיקה, או כל הדרך עד לאסדת כרייה ייעודית או אסדות עם 6 – 12 כרטיסי גרפיקה כל אחד. לפני שנגיע כל כך רחוק, בואו נסתכל על ההתקנה ועל מה תזדקקו.

איך לכרות את טרון

באמצעות קליימור כורה לייצור TRX

אנו אוהבים להשתמש ב- Claymore Miner כתוכנת הכרייה המוגדרת כברירת מחדל ובוחרים להשתמש בה בכל מקום אפשרי בשל קלות השימוש וביצועי התפעול האמינים שלה. זוהי תוכנית plug-and-play פשוטה שתעבור לכרייה יעילה.

ראשית, עליך להשיג את תוכנת כרייה של קליימור, התוכנה זמינה גם עבור Linux וגם עבור Windows.

כאשר מבצעים את ההתקנה, עליכם לזכור את ספריית ההתקנה, כלל אצבע טוב בדרך כלל על אסדות כרייה ייעודיות הוא למקם את תיקיית ההתקנה של קליימור כורה ישירות על שולחן העבודה..

עליכם לגשת ולערוך את הקובץ start.dat, המספר לעובד איזה מטבע ואלו שלי, לאיזו מאגר להצטרף, ולאן לשלוח את תגמולי הכרייה. אם אחד מהמשתנים הללו אינו פעיל, הכורה של קליימור לא תפעל כצפוי, פשוט בזבוז חשמל וייצור רווחים נמוכים. הדבר הבא שעלינו להחליט הוא באיזו בריכת כרייה להשתמש.

איך שלי טרון

טרון כריית טרון

בריכת הכרייה היחידה שיכולנו למצוא הייתה טרון כרייה. זו אמנם מגבלה, אבל זה באמת לא כל כך רע, אבל זו שיטה ישירה לכרות ולהרוויח TRX. שיטות אחרות אינן דורשות KYC ועשויות להיות זולות יותר, תלוי בשיעורי ההמרה.

לפני שנרד באותו חור הארנב, בואו נמשיך על המסלול ונבחן את בריכת הכרייה Tron-Mining. כריית טרונים היא סופר פשוטה וקלה לשימוש. כל כך פשוט, למעשה, הם התרחבו וכוללים 40 נכסי קריפטו שאינם ניתנים לניצול וניתנים לביצוע unmineable.

Tron-Mining הוא פשוט לשימוש, ומציע 3 אלגוריתמי כרייה איתאש, אקראי, ו- X16Rv2.

Ethash מתאים יותר לכורי ASIC, בעוד שאתה יכול להשתמש בכורי GPU, הם נמצאים בעמדת נחיתות מכיוון ProgPow נשבר ולא מתנהג כמו שהיה אמור. ניתן לתקן בעיה זו מחר. לשלי באמצעות איתאש, היית פותח את ספריית Claymore ופותח את start.dat בפנקס הרשימות, ואז מוצא ומחליף את השורה המתחילה ב- EthDcrMiner64.exe ב- start.dat בזה;

./EthDcrMiner64.exe-בריכה ethash.tron-mining.com:3333 -ewal YourTRXAddress.YourWorkerName -epsw x -allpools 1

האלגו הבא הוא אקראי. זהו אלגו מבוסס מעבד, המטבע הפופולרי ביותר שנכרה הוא XMR או מונרו. הם שלי משתמשים xmrig עם ההגדרות הבאות. עליך להגדיר את העובד שלך עם התצורה הבאה;

./xmrig.exe -o rx.tron-mining.com:3333 -a rx -u YourTRXAddress.YourWorkerName

בעוד ש- xmrig פשוט, ישנן מספר הגדרות שתוכלו לשנות, כמו diff, שניתן להגדיר מ- 50000; הדוגמה שלהלן היא דוגמה של +60000;

YourTRXAddress.YourWorkerName + 60000

אך הם אינם תומכים בפרמטר או בוויכוח כרגע.

האלגו האחרון הוא X16Rv2 ומשמש את RVN Ravencoin, זהו א ה- FPGA שלט algo, וזה רק עניין של זמן עד שה ASIC יחזור. לשלי באמצעות X16Rv2 עליך להשתמש טי רקס ולהקים את הכורה עם הפרמטרים הבאים;

./t-rex.exe -o x16rv2.tron-mining.com:3333 -a x16rv2 -u YourTRXAddress.YourWorkerName -p x

למידע נוסף על Tron-Mining, תוכלו לבדוק את התוכנה שלהם רדיט הֶסבֵּר. אמנם זה אולי נראה רעיון טוב להריץ יותר מאחת מהתוכניות הללו בו זמנית, אך לא. ה- GPU או המעבד שלך יכולים להצליח רק להריץ תהליך אחד ביעילות. הפעלה של יותר מאחת תאט את המכונה ותביא להפחתת חשיש פחות, ולא יותר.

איך שלי טרון

מחשבון כריית טרון

עכשיו כשאתה מתחיל לרוץ, זה אמור להיות זמן טוב לעשות קצת מתמטיקה ולראות מה אתה מייצר מכל העבודה הקשה. אנו אוהבים להשתמש ב- WhatToMine, אך זה לא יומלץ, מכיוון שאיננו מכרים מטבע ישירות, וכל מספר מטבעות ניתן לכרות לכל אחד מהאלגוריתמים הללו. כל זה נשלט על ידי Tron-Mining.

התהליך כולו הוא בדיוק כמו כרייה עם NiceHash. טרון כרייה יש מחשבון מובנה שיעבד את התגמולים שלך.

כל שעליך לעשות הוא לבדוק את תוכנית הכרייה שבחרת בכוח החשיש של כל אחד מכרטיסי המסך שלך.

לכל GPU יש מספר ליד, אם אתה משתמש ביותר מאחד, הוסף את המספרים האלה. חבר את המספר המשולב ישירות לקטע, אשר יחשב את תגמולך. זה ייתן לך 2 חישובים עבור פעולת הכרייה שלך. אחד עבור ההכנסות היומי ואחר עבור הרווחים החודשיים.

הקפידו לחשב את האלגו הנכון, מכיוון שכל אחד מהם יניב רווחים שונים, בחרו ב- Ethash, RandomX ו- X16Rv2. מידע על תוכנית הכרייה והטיעונים המתאימים יהיו גלויים. לא משנה מה המספר שתקבל, חצי ממנו. זה צריך להיות מה שאתה מרוויח, זה גם לא לוקח בחשבון את עלויות החשמל.

לשם כך נצטרך להשתמש ב- WhatToMine. אמנם זה לא יהיה מדויק, אבל זה יכול לתת לך מושג על השימוש בחשמל שלך. איתאש, אקראי, ו X16Rv2 לכל אחד יש עלויות משלו בהתאם למחשב או לאסדות הכרייה שהוגדרו.

איך שלי טרון

כריית טרון

אם אתה מבחין שאתה פועל בהפסד, זה בערך מסכם את הכרייה. זה יעזור אם היה לך יתרון תחרותי להיות מעורב בכריית מטבעות קריפטוגרפיים בכל דרך משמעותית. עלות החשמל תמוטט לחלוטין את כל המצטרפים החדשים, שלא לדבר על עלויות ההפעלה של מכונות חדשות.

יש דרך אחרת לכרות ולקבל את טרון בצעדים נוספים. היינו ממליצים נחמד עבור גישה זו, כמו Tron-mining, הם ידאגו באופן אוטומטי למה שנכרה אתה צריך להפנות את הכורים אליהם. הם ישלמו בביטקוין או ב- BTC.

ברגע שיש לך BTC שלך, אתה יכול להשתמש פולוניקס להמיר את ה- BTC ל- TRX. Poloniex מציעה אלטרנטיבה של KYC, בדיוק כמו שכרייה עושה.

איך לכרות את טרון – מסקנה

אמנם אנו שמחים להשתמש ב- Tron-Mining, אך הם עשויים להיות מבוזרים מדי עבור אנשים מסוימים. גם אם הם היו רוצים לסגור את החנות ולצאת מהונאת הקהילה, זה ממש לא יהיה סוף העולם. במקרה הגרוע, זה יביא ליומיים של זמן השבתה (עבודה ללא תשלום) עבור העובדים בבריכת הכרייה.

אנו מרגישים בטוחים בשירותי Tron-Mining, אך אנו מעדיפים להשתמש ב- NiceHash. כורים הם יצורים של הרגל. היינו מעוניינים לבדוק יותר בלתי ניתן לניהול, לבחון לחלוטין יותר של שירותי הבריכה. אמנם אנו חושבים שתשלום במטבעות בלתי ניתנים לניהול הוא גימיק מכירות, אך הוא מגניב למדי שנרצה לנצל במקום לשלם דמי מסחר לבורסה בעתיד..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector