עם שליש מהאוכלוסייה העולמית נעול בעקבות העברת ה- SARS-COV-2 המשתוללת, אנשים למצוא דרכים חדשות לייצר הכנסה פסיבית. מאמר זה ילמד אותך כיצד להרוויח ביטקוין חי בזמן שאתה תקוע בהסגר.

הנגיף שגורם COVID-19, מחלה בדרכי הנשימה שיכולה להיות קטלנית עבור אוכלוסיות מסוימות. מונחים כמו “בידוד עצמי”, “הסגר” ו”מקלט במקום “שימשו לתיאור הסנקציות וההנחיות הממשלתיות שהוצבו לאחרונה, אך נראה שהמונח שאנשים משתמשים בו הוא” נעילה “.

לתמונה זו תכונת alt ריקה; שם הקובץ שלו הוא Bitcoin-Passive-Income-1024x576.jpgאם הנחיות מקלט במקום מפרידות לך אגודלים – השתמש בהם בצורה טובה יותר על ידי קבלת מעט קריפטו.

זה לא צריך להיות פלא מדוע, שכן ‘נעילה’ אולי מסכמת תחושות של תקוע בבית עם מעט מה לעשות אלא לצרוך מדיה מדכאת ויותר מדי קלוריות. האיטלקים מרגישים את עיקרם, לאחר שהתחילו את דרכם לפני למעלה מ- 9 שבועות ב -10 במרץ, ואחריהם הגיעו במהירות בריטניה שהחלה ב- 23. במרץ. ארה”ב, אף שלא הייתה הארוכה ביותר עד כה, עם מרבית המדינות, אך נכנסה רק לנעילה לקראת סוף מרץ, עדיין היו מרגיש את הכוויה קצת יותר מחודש.

אז מה אתה צריך לעשות? חלקם מתרחקים משעותיהם הפנויות על ידי כניסה לשגרת כושר חדשה, אפיית לחם או התמקדות בחינוך ילדיהם. בעוד שאחרים תקועים ובוהים בבורסות ביטקוין אחרות ותוהים מה זה הם עשויים לעשות כדי להבטיח את אחזקותיהם. חדשות טובות לכולם – גם אם מעולם לא היית בבעלות ביטקוין לפני כן, עכשיו זה הזמן שלך לקפוץ פנימה. עם עלות ללא מאמץ. זכור תמיד שאחרי שבדקת רעיונות אלה, אתה תמיד יכול ללכת לפלטפורמות חילופי, כמו ביטוואו, כדי לעזור לך במסחר ושמירה על נוכחותך בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. וזה תמיד רעיון טוב.

כְּרִיָה

כריית ביטקוין וקריפטוגרפים הייתה דרך להשיג פסיבית הכנסה עבור אלה שיש להם ציוד. כשמדובר בכריית ביטקוין, אתה מחשב רגיל פשוט לא יעשה. תזדקק לחומרה מיוחדת, הנקראת ASIC (מעגלים משולבים יישומים ספציפיים) אשר יוכלו לכרות את הביטקוין על בסיס עקבי. היתרון העיקרי של ASICs הוא שהם יעילים ביותר בכריית ביטקוין – אך במחיר הכרה הם ספציפיים לאלגוריתם. משמעות הדבר היא כי אסדות כריית ביטקוין יכרייו מטבעות רק בעזרת אלגוריתם SHA-256 (ביטקוין, ביטקוין מזומן וביטקוין SV).

מה זה יעלה

מחוץ לרכישת החומרה הדרושה, ולשלם עבור כל עלייה בביקוש החשמל – לא הרבה. הכרייה נעשית אך ורק על ידי המכונה שלך, עם דרישות משתמש מועטות לאחר ההגדרה. אז כל מה שאתה צריך לעשות זה לבעוט לאחור ולראות את הארנק שלך מזומן כסף.

מִסְחָר

בעוד שסחר יעיל בביטקוין לוקח כמות נכונה של ידע, אין צורך להיות סוחר מנוסה. למעשה, היותך טיפש בשווקים המסורתיים עשוי למעשה לשרת אותך בבעיות רבות מכפי שהוא מסוגל לפתור. עלות הקנייה בנכסים ובמטבעות דיגיטליים לא צריכה להיות גבוהה, במיוחד אם מתחילים בזה שאינו מוכר כמו ביטקוין. ישנם אלפי מטבעות קריפטוגרפיים ששווה להשקיע בהם, בהם תוכלו להרוויח זמן קצר. ואז קח את הרווחים האלה ובסופו של דבר צבר השקעות גדולות יותר כמו bitcoin.

מה זה יעלה

זמן והשקעה ראשונית. אולי המיסוי הגדול ביותר מבין השניים יהיה הזמן. ללמוד לסחור בביטקוין לא בהכרח קל – אבל זה מאוד אפשרי. יהיה עליך לקרוא על התנהגותם של כל הנכסים הדיגיטליים שאתה מתכנן להשתמש בהם, וכן לפקוח עין על דרך ההתנהלות של השווקים – בהווה וגם בהיסטוריה..

כְּתִיבָה

יש רשימה ארוכה ומגוונת של עבודות פרילנסר שונות שישלמו לכם בשמחה על המאמצים הטובים שלכם בביטקוין. באופן ספציפי אלה שקשורים לכתיבת תוכן או לבלוגים. חלק מההופעות דורשות שתעזור רק לשתף ולשווק את התוכן שלהם. שווקים מסוימים, במיוחד חדשים יותר שצריכים להוציא את המילה לפועל, ישלמו באסימני קריפטו משלהם רק עבור הרשמה לאתר שלהם, מעקב אחר או ציוץ מחדש של התוכן שלהם או שיתוף אחר דרך פלטפורמות המדיה החברתית.

מה זה יעלה

כמעט כלום כל עוד יש לך קצת זמן פנוי על הידיים. עוד פחות אם אתה כבר קצת סופר מילים או משפיע. סוגים אלה של משרות זמינים במאות, אך ייתכן שלא יהיה קל להגיע לתפקידים אידיאליים באופן מיידי. זה יכול לקחת מעט הגלישה באינטרנט, או קצת זמן לבנות פרופיל Upwork או פרילנסר סולידי, אבל ברגע שהרגל שלך בדלת – הביטקוינים זולים.

צופה

ברזי ביטקוין הם דרך מוצקה נוספת לאיסוף ביטקוין בהסגר. בדומה לכתיבה ואיסוף תוכן airdrop, יש מפרסמים, חברות, או רשתות קריפטו שישלמו לך רק כדי לצפות בתוכן שלהם ולמלא סקרים. ישנם גם מספר מתנות או ציורים המתקיימים בפלטפורמות מדיה חברתית רבות ופשוטות להיכנס אליהן, ולספק את רשימת החברים שלך שלא מפריע לספאם מדי פעם..

מה זה יעלה

שוב, יותר זמן ואולי חבר או שניים. רבות מתוכניות הצפייה דורשות ממך לשתף או לייק לתוכן שלהן, מה שהופך את העדכון שלך לקצת מקרי לכל אחד מהעוקבים שלך. אבל מעבר לזה, אתה יכול להסתדר ולהרוויח ביטקוין רק על ידי מחשב וחיבור אינטרנט אמין.

מוכרים

אם כבר יש לך עסק, במיוחד עסק שנסגר יחד עם רבים משאר האמא וחנויות הפופ בתקופה זו, התחבר לאינטרנט. העלאת כל סחורה או שירותים שאתה מציע לאתר אישי, או למוקד מוכרים שיאפשר תשלומי קריפטו היא אחת הדרכים להתחיל להרוויח ביטקוין תוך כדי לעשות כמעט כלום. זה עובד לטובתך במספר דרכים, מכיוון שהוא מספק אפשרויות תשלום טובות יותר ללקוחות, עוזר להבטיח את פרטיותם ומרחיק את כולם מכל אחד מהחיידקים שכספי הנייר מקנים בשמחה..

מה זה יעלה

אם עדיין אין לך אתר, לשלם למישהו שיגדיר אותך עם אתר זה יכול לעלות כסף, אבל זה בדרך כלל לא סחטני. הקצאת פלטפורמת תשלום במטבע דיגיטלי לאתר הקיים שלך היא קלה להפליא, ו- google גדוש במשאבים מצוינים שמסבירים בדיוק איך לעשות זאת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me