מדריך לרכישת ביטקוין

אנשים רבים, אף שהם סקרנים, נרתעים מהשקעה בביטקוין. בעיקר, מכיוון שזה נראה כמו הזדמנות השקעה מסובכת, אחרים מודעים לכך שיש הרבה הונאות ביטקוין שעושות סיבובים באינטרנט ואנשים רבים איבדו את הרווחים שלהם בדרך זו. אנו יכולים להבטיח כי לביטקוין יש הרבה הזדמנויות רווחיות למשקיעים והוא גדל בפופולריות מהר ממה שאנחנו חושבים. חשוב לנו שתבין כיצד לקנות ביטקוין ואיך זה עובד לפני שתשקיע בו. כך יהיה לך את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטת השקעה מושכלת.

לפני שנתחיל: הנה כמה מהסכמים העיקריים

  • ביטקוין קם בשנת 2009 ונוצר על ידי מפתח התוכנה Satoshi Nakamoto (שם בדוי).
  • ביטקוין הוא מטבע וירטואלי, כלומר הוא קיים באופן מקוון ולא ניתן להדפיסו או למשוך אותו.
  • הביטקוין מבוזר ואינו נשלט על ידי שום מוסד פיננסי או רשות מרכזית.
  • כל עסקאות הביטקוין נשמרות בספר חשבונות ציבורי. זה שקוף לחלוטין וכך ניתן לאתר עסקאות.
  • למרות שכמעט בלתי אפשרי לפרוץ את הביטקוין שלך, ייתכן שארנק הביטקוין שלך נפגע. לכן חשוב לאחסן אותו בצורה מאובטחת.

מה שאתה צריך כדי להתחיל

משקיע חדש זקוק לכמה דברים לפני שרוכש ביטקוין. זה כולל חשבון חילופי מטבעות חליפין, מסמכי זיהוי אישיים, חיבור אינטרנט מאובטח ואמצעי תשלום. אנו ממליצים לכל משקיעי הביטקוין לארנק האישי שלהם מחוץ לחשבון הבורסה. אפשר להשיג ביטקוין בכספומטים ספציפיים, אך חשוב לציין שכספומטים של ביטקוין דורשים כעת תעודות זהות שהונפקו על ידי הממשלה כבר בתחילת 2020. איננו ממליצים למשקיעים חדשים להסתמך על כספומטים של ביטקוין..

על משקיעי ביטקוין נלהבים לתת עדיפות לביטחונם ולפרטיותם. יתכן שלא תוכלו לצבור את הביטקוין שלכם פיזית, אך זה נחשב לרעיון רע להתפאר בכמה ביטקוין בבעלותכם. כאמור, חשוב לאבטח את ארנק הביטקוין שלך. כל מי שיקבל גישה למפתח פרטי לכתובת ציבורית בבלוקצ’יין ביטקוין יכול לבצע עסקאות. זו הסיבה שיש לשמור בסוד על המפתח הפרטי שלך.

ספר החשבונות הציבורי נגיש לכל אחד. עם זאת, ניתן לראות רק עסקאות. זהותך נשמרת פרטית. עסקאות ביטקוין שקופות יותר מעסקאות במזומן, אך עם ביטקוין ניתן להשתמש בו באופן אנונימי.

להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד לקנות ביטקוין

שלב 1: בחר מרכזיה מתאימה

יש חשיבות רבה שתירשם להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים. זה יאפשר לך לקנות, למכור ולהחזיק cryptocurrency. אנו ממליצים לבחור בורסה המאפשרת לך למשוך את הקריפטו שלך בארנק האישי שלך לצורך שמירה. מכיוון שהביטקוין מבוזר ובעל ריבונות פרטנית, כמה בורסות מאפשרות לך להישאר אנונימיים. רוב הבורסות פועלות באופן אוטונומי והן מבוזרות גם כן.

היכן לקנות ביטקוין

שלב 2: אמת את מימון חשבונך

לאחר בחירת המרתך וודא שיש לך את המסמכים האישיים שלך בהישג יד. יתכן שתצטרך לספק את מספר הביטוח הלאומי שלך, פרטים על מעסיקך ותמונה של רישיון הנהיגה שלך. ניתן להשוות תהליך זה לפתיחת חשבון מתווך. אתה יכול להשתמש בכרטיס האשראי שלך לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים. רוב הבורסות מאפשרות לך לחבר את חשבון הבנק שלך ישירות או להפקיד מטבע פיאט בארנק פיאט.

שלב 3: בצע את ההזמנה

איך לקנות ביטקוין ב- etoro

לאחר שחיברת אפשרות תשלום לחשבונך תוכל להמשיך לרכוש ביטקוין. הבורסה שלך תספק לך מספר סוגי הזמנות ודרכי השקעה שונות. מרבית הבורסות מציעות שווקים, הזמנות הגבלה ואפשרויות השקעה חוזרות.

שלב 4: פתח ארנק דיגיטלי

ארנק דיגיטלי הוא המקום בו תשמרו את כל הביטקוין שלכם ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם. ארנק זה עובד בטכנולוגיית Blockchain. ישנם הרבה ספקי ארנקים דיגיטליים ברשת. אנו ממליצים לך לבצע את המחקר לפני שתבחר מחקר מתאים. יש בעצם שני סוגים של ארנקים שאתה צריך להיות מודע להם:


  • ארנקים חמים: ארנקים חמים מתייחסים לארנקים מקוונים. ארנק זה פועל במכשירים המחוברים לאינטרנט כמו מחשבים, טלפונים או טאבלטים. ארנקים אלה בדרך כלל פגיעים יותר מכיוון שהם מייצרים את המפתחות הפרטיים למטבעות שלכם ופגיעים יותר להאקרים.
  • ארנקים קרים: ארנקים קרים מתייחסים לארנקים שאינם מחוברים לאינטרנט. הם מכונים בדרך כלל ארנקים לא מקוונים והם בטוחים יותר מארנקים חמים מכיוון שהם אינם תלויים בהתקנים המחוברים לאינטרנט. ארנקים קרים מאחסנים את המפתח הפרטי שלך במשהו שאינו מחובר לאינטרנט ויכולים להגיע עם תוכנה שעובדת במקביל, כך שתוכל להציג את תיק העבודות שלך מבלי לסכן את המפתח הפרטי שלך..

האם יש דרכים חלופיות לרכוש ביטקוין?

כן הם כן. להלן מספר דרכים נוספות לרכישת ביטקוין:

1. כספומטים של ביטקוין

כספומטים של ביטקוין דומים לבורסות ביטקוין באופן אישי. אתה יכול להכניס כסף מזומן למכונה ואז להשתמש בו כדי לקנות את הביטקוין שלך. לאחר מכן הוא יועבר לארנק הדיגיטלי שלך. כספומטים של ביטקוין הופכים פופולריים מאוד.

2. חילופי עמיתים לעמיתים

בחילופי P2P, לאחר יצירת חשבון, תוכל לפרסם בקשות לרכישה או מכירה של ביטקוין. זה כולל מידע על אמצעי תשלום ומחירים. לאחר מכן תוכל לדפדף בין רשימות של משתמשים הקונים ומכירת הביטקוין שלהם ולבחור עם מי תרצה לבצע עסקאות.

הדרך הטובה ביותר להגן על הביטקוין שלך

כפי שהוסבר קודם, Bitcoins נשמרים בארנק דיגיטלי. ארנק זה יכול להיות מבוסס חומרה או מבוסס מקוון. ניתן לאחסן אותו גם במכשיר הנייד, בשולחן העבודה במחשב או לשמור על האדם שלך, על ידי הדפסת המפתחות והכתובות הפרטיים שלך על נייר. אתה עשוי לתהות עד כמה כל אפשרויות הארנק האלה בטוחות? ובכן, זה תלוי כיצד אתה מנהל את הארנק שלך ומערכת המפתחות הפרטיים שהוא מכיל. הסכנה הגדולה ביותר העומדת בפניך היא אובדן המפתח הפרטי שלך או גניבתו.

*הודעה חשובה: כל מי שיש לו גישה למפתחות הפרטיים שלך יוכל לבצע עסקאות. זו הסיבה שאנחנו מדגישים את החשיבות של אבטחת חשבונות הארנק הדיגיטלי שלכם מהאקרים.

להלן מספר דרכים בהן תוכל להגן על חשבונך:

  • הפעל את מצב לא מקוון

זה ידוע גם בשם אחסון קר. ארנקים לאחסון קר אינם מחוברים לאינטרנט, מה שהופך אותו לאופציה בטוחה יותר ומונע מהאקרים לקבל גישה לחשבונך דרך האינטרנט. אנו ממליצים לך לפצל את הביטקוינים שבבעלותך. שמור כמה בארנק דיגיטלי והשאר באחסון קר.

  • גבה את הארנק שלך

אתה יכול לגבות את כל הארנק שלך בשלב מוקדם מאוד במסע הקנייה שלך. במקרה שהמכשיר שלך נכשל, היסטוריה של גיבויים רגילים עשויה בהחלט להיות הדרך היחידה לשחזר את המטבע בארנק הדיגיטלי שלך. כשאתה מגבה את הארנק שלך, הקפד לאחסן אותו במספר מיקומים ולהגדיר סיסמה חזקה.

  • הצפן את הארנק שלך

הצפנה תמיד מועילה בהוספת שכבת אבטחה נוספת לארנק שלך. זה פשוט אומר להוסיף סיסמה חזקה ומאובטחת לארנק שלך. סיסמא חלשה עדיין פירושה שחשבונך פגיע ונגיש בקלות להאקרים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map